01-02 października 2016 Wałbrzych - III Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy w koszykówce

« powrót

 III Międzybranżowe Mistrzostwa Polski
Firm i Zakładów Pracy
w koszykówce – Wałbrzych 2016
 
 
 
 
WYNIKI
 
 
Grupa A
 
Wyniki
Faurecia Grójec
23 : 38
Venture Industries
B&K Plast Pieszyce
44 : 25
Pratt&Whitney Rzeszów
Faurecia Grójec
31 : 26
B&K Plast Pieszyce
Venture Industries
33 : 22
Pratt&Whitney Rzeszów
Faurecia Grójec
29 : 15
Pratt&Whitney Rzeszów
B&K Plast Pieszyce
42 : 35
Venture Industries
 
Tabela grupy
Punkty
Punkty +
Punkty -
 
1. Venture Industries
5
106
87
awans do II rundy
2. B&K Plast Pieszyce
5
112
91
awans do II rundy
3. Faurecia Grójec
5
83
79
awans do II rundy
4. Pratt&Whitney Rzeszów
3
62
106
puchar pocieszenia
 
Grupa B
 
Wyniki
Polpharma Starogard Gdański
18 : 48
Raiffeisen Polbank
Krause Lions Świdnica
2 : 38
Trans.eu
Polpharma Starogard Gdański
44 : 10
Krause Lions Świdnica
Raiffeisen Polbank
40 : 33
Trans.eu
Polpharma Starogard Gdański
29 : 35
Trans.eu
Krause Lions Świdnica
23 : 48
Raiffeisen Polbank
 
Tabela grupy
Punkty
Punkty +
Punkty -
 
1. Raiffeisen Polbank
6
136
74
awans do II rundy
2. Trans.eu
5
106
71
awans do II rundy
3. Polpharma Starogard Gdański
4
91
93
awans do II rundy
4. Krause Lions Świdnica
3
35
130
puchar pocieszenia
 
Grupa C
 
Wyniki
TST Kogeneracja Wrocław
27 : 23
K-M Import
Anwil Włocławek
17 : 42
Alior Bank
TST Kogeneracja Wrocław
43 : 14
Anwil Włocławek
K-M Import
34 : 42
Alior Bank
TST Kogeneracja Wrocław
35 : 27
Alior Bank
Anwil Włocławek
32 : 45
K-M Import
 
Tabela grupy
Punkty
Punkty +
Punkty -
 
1. TST Kogeneracja Wrocław
6
105
64
 
2. Alior Bank
5
111
86
 
3. K-M Import
4
102
101
 
4. Anwil Włocławek
3
63
130
 
 
Grupa D
 
Wyniki
IQOR Bydgoszcz
25 : 30
Faurecia Wałbrzych
Sport Media Szczecin
25 : 16
Incom Wrocław
IQOR Bydgoszcz
30 : 16
Sport Media Szczecin
Faurecia Wałbrzych
42 : 17
Incom Wrocław
IQOR Bydgoszcz
27 : 17
Incom Wrocław
Sport Media Szczecin
31 : 42
Faurecia Wałbrzych
 
Tabela grupy
Punkty
Punkty +
Punkty -
 
1. Faurecia Wałbrzych
6
114
73
 
2. IQOR Bydgoszcz
5
82
63
 
3. Sport Media Szczecin
4
72
88
 
4. Incom Wrocław
3
50
94
 
 
 
Puchar Pocieszenia
 
 
½ Finału Pucharu Pocieszenia
Pratt&Whitney Rzeszów
37 : 9
Krause Świdnica
Anwil Włocławek
14 : 13
Incom Wrocław
 
Mecz o 3 miejsce w Pucharze Pocieszenia
Krause Świdnica
21 : 29
Incom Wrocław
 
Finał Pucharu Pocieszenia
Pratt&Whitney Rzeszów
30 : 14
Anwil Włocławek
 
 
 
 
II Runda Mistrzostw
 
 
 
Grupa I
 
Wyniki
Trans.eu
23 : 15
K-M Import
Venture Industries
39 : 31
K-M Import
Venture Industries
22 : 30
Trans.eu
 
Tabela grupy
Punkty
Punkty +
Punkty -
 
1. Trans.eu
4
53
37
awans do ¼ finału
2. Venture Industries
3
61
61
awans do ¼ finału
3. K-M Import
2
46
62
 
 
Grupa II
 
Wyniki
Alior Bank
38 : 22
Sport Media Szczecin
Raiffeisen Polbank
41 : 14
Sport Media Szczecin
Raiffeisen Polbank
16 : 20
Alior Bank
 
Tabela grupy
Punkty
Punkty +
Punkty -
 
1. Alior Bank
4
58
38
awans do ¼ finału
2. Raiffeisen Polbank
3
57
34
awans do ¼ finału
3. Sport Media Szczecin
2
36
79
 
 
Grupa III
 
Wyniki
IQOR Bydgoszcz
29 : 17
Faurecia Grójec
TST Kogeneracja Wrocław
44 : 16
Faurecia Grójec
TST Kogeneracja Wrocław
51 : 17
IQOR Bydgoszcz
 
Tabela grupy
Punkty
Punkty +
Punkty -
 
1. TST Kogeneracja Wrocław
4
95
33
awans do ¼ finału
2. IQOR Bydgoszcz
3
46
68
awans do ¼ finału
3. Faurecia Grójec
2
33
73
 
 
Grupa IV
 
Wyniki
B&K Plast Pieszyce
23 : 26
Polpharma Starogard Gdański
Faurecia Wałbrzych
25 : 20
Polpharma Starogard Gdański
Faurecia Wałbrzych
19 : 25
B&K Plast Pieszyce
 
Tabela grupy
Punkty
Punkty +
Punkty -
 
1. B&K Plast Pieszyce
3
48
45
awans do ¼ finału
2. Faurecia Wałbrzych
3
44
45
awans do ¼ finału
3. Polpharma Starogard Gdański
3
46
48
 
 
 
 
Faza finałowa
 
 
 
¼ Finału
Trans.eu
28 : 20
Raiffeisen Polbank
Alior Bank
35 : 23
Venture Industries
TST Kogeneracja Wrocław
46 : 20
Faurecia Wałbrzych
B&K Plast Pieszyce
38 : 20
IQOR Bydgoszcz
 
 
½ Finału
Trans.eu
16 : 44
TST Kogeneracja Wrocław
Alior Bank
21 : 28
B&K Plast Pieszyce
 
FINAŁ TURNIEJU
TST Kogeneracja Wrocław
36 : 21
B&K Plast Pieszyce
 
 
 
Nagrody indywidualne:
Najlepszy Zawodnik
Mateusz Groń
TST Kogeneracja Wrocław
 
Wyróżnienia
Jakub Jurczak
Alior Bank
Karol Wnukiewicz
Trans.eu
Michał Kierczyński
B&K Plast Pieszyce
 
 
Klasyfikacja końcowa:
I
TST Kogeneracja Wrocław
II
B&K Plast Pieszyce
III
Trans.eu
III
Alior Bank
V
IQOR Bydgoszcz
V
Venture Industries
V
Raiffeisen Polbank
V
Faurecia Wałbrzych
IX
Polpharma Starogard Gdański
IX
Faurecia Grójec
IX
Sport Media Szczecin
IX
K-M Import
XIII
Pratt&Whitney Rzeszów
XIV
Anwil Włocławek
XV
Incom Wrocław
XVI
Krause Świdnica
 
                                 Logistyka                                             
..