10-11 września 2016 Zakopane - XII Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej i Stolarki Budowlanej w piłce nożnej sześcioosobowej

« powrót

XII Mistrzostwa Polski
Branży Budowlanej
w piłce nożnej – Zakopane 2016
 
 
Wyniki:
 
Grupa A
 
Wyniki
Hormann I Legnica
2 : 1
Stolbud Włoszczowa
Oknoplast Kraków
5 : 0
Armacell Środa Śląska
Hormann I Legnica
3 : 3
Cersanit IV Krasnystaw
Stolbud Włoszczowa
0 : 6
Oknoplast Kraków
Armacell Środa Śląska
0 : 7
Cersanit IV Krasnystaw
Hormann I Legnica
3 : 1
Oknoplast Kraków
Armacell Środa Śląska
1 : 2
Stolbud Włoszczowa
Oknoplast Kraków
1 : 3
Cersanit IV Krasnystaw
Hormann I Legnica
8 : 1
Armacell Środa Śląska
Cersanit IV Krasnystaw
2 : 1
Stolbud Włoszczowa
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Hormann I Legnica
10
16 - 6
awans do II rundy
2. Cersanit IV Krasnystaw
10
15 - 5
awans do II rundy
3. Oknoplast Kraków
6
13 - 6
awans do II rundy
4. Stolbud Włoszczowa
3
4 - 11
awans do II rundy
5. Armacell Środa Śląska
0
2 - 22
baraż
 
 
Grupa B
 
Wyniki
Hormann II Legnica
0 : 0
Chemobudowa Kraków
Peri Polska
1 : 2
Rembud Przasnysz
Hormann II Legnica
0 : 7
Siniat Pińczów
Chemobudowa Kraków
1 : 2
Peri Polska
Rembud Przasnysz
2 : 3
Siniat Pińczów
Hormann II Legnica
1 : 2
Peri Polska
Rembud Przasnysz
5 : 2
Chemobudowa Kraków
Peri Polska
2 : 5
Siniat Pińczów
Hormann II Legnica
3 : 3
Rembud Przasnysz
Siniat Pińczów
5 : 1
Chemobudowa Kraków
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Siniat Pińczów
12
20 - 5
awans do II rundy
2. Rembud Przasnysz
7
12 - 9
awans do II rundy
3. Peri Polska
6
7 - 9
awans do II rundy
4. Hormann II Legnica
2
4 - 12
awans do II rundy
5. Chemobudowa Kraków
1
4 - 12
baraż
 
 
Grupa C
 
Wyniki
Mador Sosnowiec
1 : 1
Akzo Nobel Pilawa
Mostostal Zabrze
3 : 0
Eurovia Polska
Mador Sosnowiec
5 : 0
Grupa Unibep
Akzo Nobel Pilawa
1 : 1
Mostostal Zabrze
Eurovia Polska
3 : 0
Grupa Unibep
Mador Sosnowiec
1 : 0
Mostostal Zabrze
Eurovia Polska
1 : 5
Akzo Nobel Pilawa
Mostostal Zabrze
4 : 0
Grupa Unibep
Mador Sosnowiec
6 : 2
Eurovia Polska
Grupa Unibep
1 : 9
Akzo Nobel Pilawa
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Mador Sosnowiec
10
13 - 3
awans do II rundy
2. Akzo Nobel Pilawa
8
16 - 4
awans do II rundy
3. Mostostal Zabrze
7
8 - 2
awans do II rundy
4. Eurovia Polska
3
6 - 14
awans do II rundy
5. Grupa Unibep
0
1 - 21
baraż
 
 
 
Baraż o awans do fazy finałowej
 
 
 
Wyniki
Armacell Środa Śląska
2 : 5
Chemobudowa Kraków
Armacell Środa Śląska
0 : 7
Grupa Unibep
Chemobudowa Kraków
0 : 2
Grupa Unibep
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Grupa Unibep
6
9 - 0
finał barażu
2. Chemobudowa Kraków
3
5 - 4
 
3. Armacell Środa Śląska
0
2 - 12
 
 
 
 
II Runda grupowa
 
Grupa I
 
Wyniki
Akzo Nobel Pilawa
5 : 0
Hormann II Legnica
Cersanit IV Krasnystaw
9 : 0
Hormann II Legnica
Cersanit IV Krasnystaw
0 : 1
Akzo Nobel Pilawa
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Akzo Nobel Pilawa
6
6 - 0
awans do ¼ finału
2. Cersanit IV Krasnystaw
3
9 - 1
awans do ¼ finału
3. Hormann II Legnica
0
0 - 14
 
 
 
Grupa II
 
Wyniki
Rembud Przasnysz
0 : 0
Mostostal Zabrze
Hormann I Legnica
2 : 2
Mostostal Zabrze
Hormann I Legnica
2 : 1
Rembud Przasnysz
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Hormann I Legnica
4
4 - 3
awans do ¼ finału
2. Mostostal Zabrze
2
2 - 2
finał barażu
3. Rembud Przasnysz
1
1 - 2
 
 
 
Grupa III
 
Wyniki
Oknoplast Kraków
4 : 0
Eurovia Polska
Siniat Pińczów
6 : 0
Eurovia Polska
Siniat Pińczów
1 : 0
Oknoplast Kraków
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Siniat Pińczów
6
7 - 0
awans do ¼ finału
2. Oknoplast Kraków
3
4 - 1
awans do ¼ finału
3. Eurovia Polska
0
0 - 10
 
 
 
Grupa IV
 
Wyniki
Peri Polska
0 : 3
Stolbud Włoszczowa
Mador Sosnowiec
5 : 2
Stolbud Włoszczowa
Mador Sosnowiec
5 : 1
Peri Polska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Mador Sosnowiec
6
10 - 3
awans do ¼ finału
2. Stolbud Włoszczowa
3
5 - 5
awans do ¼ finału
3. Peri Polska
0
1 - 8
 
 
 
II Runda grupowa
 
 
Finał Barażu
Grupa Unibep
2 : 3
Mostostal Zabrze
 
 
¼ Finału
Akzo Nobel Pilawa
1 : 0
Mostostal Zabrze
Hormann I Legnica
0 : 0 k. 0 : 2
Cersanit IV Krasnystaw
Siniat Pińczów
2 : 2 k. 3 : 1
Stolbud Włoszczowa
Mador Sosnowiec
1 : 1 k. 5 : 4
Oknoplast Kraków
 
½ Finału
Akzo Nobel Pilawa
1 : 1 k. 5 : 4
Siniat Pińczów
Cersanit IV Krasnystaw
3 : 4
Mador Sosnowiec
 
 
FINAŁ TURNIEJU
Akzo Nobel Pilawa
0 : 4
Mador Sosnowiec
 
Puchar Fair-Play
Rembud Przasnysz
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Sebastian Sadowski
Cersanit IV Krasnystaw
Najlepszy piłkarz
Daniel Wieczorek
Mador Sosnowiec
Najlepszy bramkarz
Paweł Kisiel
Akzo Nobel Pilawa
 
 
Wyróżnienia
Zbigniew Grzybowski
Hormann I Legnica
Michał Mika
Siniat Pińczów
Arkadiusz Wardak
Akzo Nobel Pilawa
 
 
Tabela strzelców turnieju:
Sebastian Sadowski
Cersanit IV Krasnystaw
11
Daniel Wieczorek
Mador Sosnowiec
10
Grzegorz Ławrowski
Oknoplast Kraków
10
 
 
 
 
I
Mador Sosnowiec
II
Akzo Nobel Pilawa
III
Siniat Pińczów
III
Cersanit IV Krasnystaw
V
Stolbud Włoszczowa
 
Oknoplast Kraków
 
Hormann I Legnica
 
Mostostal Zabrze
IX
Rembud Przasnysz
 
Peri Polska
 
Eurovia Polska
 
Hormann II Legnica
 
Grupa Unibep
XIV
Chemobudowa Kraków
XV
Armacell Środa Śląska
 
                                 Logistyka                                             
..