24-25 września 2016 Zakopane - VIII Mistrzostwa Polski Samorządowców w piłce nożnej sześcioosobowej

« powrót

 VIII Mistrzostwa Polski Samorządowców
w piłce nożnej – Zakopane 2016
 
 
Wyniki:
 
 
Grupa A
 
Wyniki
Powiat Jasielski
3 : 1
Miasto Leszno
Gmina Stężyca
2 : 1
Powiat Wejherowski
Powiat Jasielski
2 : 4
Gmina Stężyca
Miasto Leszno
1 : 10
Powiat Wejherowski
Powiat Jasielski
2 : 2
Powiat Wejherowski
Gmina Stężyca
2 : 0
Miasto Leszno
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Gmina Stężyca
9
8 - 3
awans do II rundy
2. Powiat Wejherowski
4
13 - 5
awans do II rundy
3. Powiat Jasielski
4
7 - 7
awans do II rundy
4. Miasto Leszno
0
2 - 15
baraż
 
Grupa B
 
Wyniki
Miasto Nowy Sącz
5 : 1
Miasto Zielona Góra
Powiat Leżajski
1 : 0
Powiat Puławski +35
Miasto Nowy Sącz
8 : 0
Powiat Leżajski
Miasto Zielona Góra
4 : 0
Powiat Puławski +35
Miasto Nowy Sącz
4 : 2
Powiat Puławski +35
Powiat Leżajski
2 : 2
Miasto Zielona Góra
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Miasto Nowy Sącz
9
17 - 3
awans do II rundy
2. Miasto Zielona Góra
4
7 - 7
awans do II rundy
3. Powiat Leżajski
4
3 - 10
awans do II rundy
4. Powiat Puławski +35
0
2 - 9
baraż
 
Grupa C
 
Wyniki
Powiat Kielecki
1 : 2
Samorządowcy Szczecina
Gmina Halinów
0 : 3
Powiat Poznański
Powiat Kielecki
7 : 1
Gmina Halinów
Samorządowcy Szczecina
4 : 2
Powiat Poznański
Powiat Kielecki
5 : 1
Powiat Poznański
Gmina Halinów
0 : 7
Samorządowcy Szczecina
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Samorządowcy Szczecina
9
13 - 3
awans do II rundy
2. Powiat Kielecki
6
13 - 4
awans do II rundy
3. Powiat Poznański
3
6 - 9
baraż
4. Gmina Halinów
0
1 - 17
baraż
 
Grupa D
 
Wyniki
Gmina Nadarzyn
5 : 2
Powiat Puławski
UM Polanica -Zdrój
2 : 2
Gmina Dąbrówka
Gmina Nadarzyn
1 : 1
Gmina Komorniki
Powiat Puławski
4 : 2
UM Polanica-Zdrój
Gmina Dąbrówka
1 : 2
Gmina Komorniki
Gmina Nadarzyn
4 : 2
UM Polanica-Zdrój
Gmina Dąbrówka
3 : 1
Powiat Puławski
UM Polanica-Zdrój
1 : 3
Gmina Komorniki
Gmina Nadarzyn
3 : 2
Gmina Dąbrówka
Gmina Komorniki
1 : 0
Powiat Puławski
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Gmina Nadarzyn
10
13 - 7
awans do II rundy
2. Gmina Komorniki
10
7 - 3
awans do II rundy
3. Gmina Dąbrówka
4
8 - 8
awans do II rundy
4. Powiat Puławski
3
7 - 11
awans do II rundy
5. UM Polanica-Zdrój
1
7 - 13
baraż
 
Grupa E
 
Wyniki
Miasto Sierpc
4 : 1
Gmina Dopiewo
Miasto Radom
5 : 0
Miasto Żyrardów
Miasto Sierpc
1 : 0
Gmina Lubin
Gmina Dopiewo
0 : 3
Miasto Radom
Miasto Żyrardów
0 : 4
Gmina Lubin
Miasto Sierpc
1 : 0
Miasto Radom
Miasto Żyrardów
1 : 2
Gmina Dopiewo
Miasto Radom
0 : 2
Gmina Lubin
Miasto Sierpc
2 : 1
Miasto Żyrardów
Gmina Lubin
3 : 0
Gmina Dopiewo
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki

1. Miasto Sierpc
12
8 - 2
awans do II rundy
2. Gmina Lubin
9
9 - 1
awans do II rundy
3. Miasto Radom
6
8 - 3
awans do II rundy
4. Gmina Dopiewo
3
3 - 11
baraż
5. Miasto Żyrardów
0
2 - 13
baraż
 
 
Baraże o awans do ¼ finału
 
 
Grupa X
 
Wyniki
Miasto Leszno
1 : 3
Powiat Puławski +35
Gmina Halinów
1 : 4
Gmina Dopiewo
Powiat Puławski +35
2 : 2
Gmina Halinów
Miasto Leszno
1 : 3
Gmina Dopiewo
Powiat Puławski +35
0 : 3
Gmina Dopiewo
Miasto Leszno
2 : 4
Gmina Halinów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Gmina Dopiewo
9
10 - 2
 
2. Gmina Halinów
4
7 - 8
 
3. Powiat Puławski +35
4
5 - 6
 
4. Miasto Leszno
0
4 - 10
 
 
Grupa Y
 
Wyniki
UM Polanica-Zdrój
0 : 3
Miasto Żyrardów
Powiat Poznański
0 : 1
Miasto Żyrardów
Powiat Poznański
4 : 2
UM Polanica-Zdrój
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Miasto Żyrardów
6
4 - 0
 
2. Powiat Poznański
3
4 - 3
 
3. UM Polanica-Zdrój
0
2 - 7
 
 
 
 
½ Finału barażu
Gmina Dopiewo
1 : 0
Miasto Żyrardów
 
 
Finał barażu
Gmina Dopiewo
3 : 0
Powiat Jasielski
 
 
 
II Runda grupowa
 
 
Grupa I
 
Wyniki
Powiat Wejherowski
3 : 4
Powiat Puławski
Miasto Nowy Sącz
6 : 1
Powiat Puławski
Miasto Nowy Sącz
8 : 0
Powiat Wejherowski
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Miasto Nowy Sącz
6
14 - 1
awans do ¼ finału
2. Powiat Puławski
3
5 - 9
 
3. Powiat Wejherowski
0
3 - 12
 
 
Grupa II
 
Wyniki
Gmina Lubin
1 : 4
Gmina Dąbrówka
Gmina Stężyca
0 : 0
Gmina Dąbrówka
Gmina Stężyca
2 : 5
Gmina Lubin
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Gmina Dąbrówka
4
4 - 1
awans do ¼ finału
2. Gmina Lubin
3
6 - 6
 
3. Gmina Stężyca
1
2 - 5
 
 
Grupa III
 
Wyniki
Miasto Zielona Góra
1 : 4
Miasto Radom
Samorządowcy Szczecina
1 : 1
Miasto Radom
Samorządowcy Szczecina
5 : 4
Miasto Zielona Góra
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Miasto Radom
4
5 - 2
awans do ¼ finału
2. Samorządowcy Szczecina
4
6 - 5
awans do ¼ finału
3. Miasto Zielona Góra
0
5 - 9
 
 
Grupa IV
 
Wyniki
Powiat Kielecki
5 : 1
Powiat Leżajski
Gmina Nadarzyn
6 : 1
Powiat Leżajski
Gmina Nadarzyn
3 : 3
Powiat Kielecki
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Gmina Nadarzyn
4
9 - 4
awans do ¼ finału
2. Powiat Kielecki
4
8 - 4
awans do ¼ finału
3. Powiat Leżajski
0
2 - 11
 
 
Grupa V
 
Wyniki
Gmina Komorniki
1 : 4
Powiat Jasielski
Miasto Sierpc
3 : 1
Powiat Jasielski
Miasto Sierpc
3 : 2
Gmina Komorniki
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Miasto Sierpc
6
6 - 3
awans do ¼ finału
2. Powiat Jasielski
3
5 - 4
baraż
3. Gmina Komorniki
0
3 - 7
 
 
 
 
Faza finałowa
 
 
 
¼ Finału
Gmina Nadarzyn
0 : 3
Gmina Dąbrówka
Miasto Nowy Sącz
2 : 1
Samorządowcy Szczecina
Miasto Sierpc
5 : 0
Gmina Dopiewo
Miasto Radom
4 : 0
Powiat Kielecki
 
 
½ Finału
Gmina Dąbrówka
1 : 2
Miasto Nowy Sącz
Miasto Sierpc
4 : 0
Miasto Radom
 
 
 
 
FINAŁ TURNIEJU
Miasto Nowy Sącz
0 : 0 k. 4 : 5
Miasto Sierpc
 
 
Puchar Fair-Play
Gmina Halinów
 
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Michał Dzięgielewski
Miasto Sierpc
Najlepszy piłkarz
Tomasz Krawiec
Miasto Radom
Najlepszy bramkarz
Łukasz Bestry
Gmina Dąbrówka
 
 
Wyróżnienia
Sławomir Olszewski
Miasto Nowy Sącz
Jarosław Brzemiński
Miasto Sierpc
Robert Kubiela
Miasto Nowy Sącz
 
 
Tabela strzelców turnieju:
Michał Dzięgielewski
Miasto Sierpc
12
Paweł Milankiewicz
Gmina Nadarzyn
11
Robert Kubiela
Miasto Nowy Sącz
10
 
Klasyfikacja końcowa:
I
Miasto Sierpc
II
Miasto Nowy Sącz
III
Gmina Dąbrówka
III
Miasto Radom
V
Gmina Nadarzyn
 
Samorządowcy Szczecina
 
Gmina Dopiewo
 
Powiat Kielecki
IX
Powiat Jasielski
 
Gmina Lubin
 
Powiat Puławski
XII
Gmina Stężyca
 
Miasto Zielona Góra
 
Gmina Komorniki
 
Powiat Wejherowski
 
Powiat Leżajski
XVII - XXII
Miasto Żyrardów
 
Gmina Halinów
 
Powiat Puławski +35
 
Powiat Poznański
 
UM Polanica-Zdrój
 
Miasto Leszno
 
 
 
Mistrzostwa Polski Samorządowców
w piłce nożnej Kategoria +35
  Zakopane 2016
 
 
Wyniki:
 
Grupa A
 
Wyniki
Powiat Jasielski
3 : 1
Miasto Leszno
Gmina Stężyca
2 : 1
Powiat Wejherowski
Powiat Jasielski
2 : 4
Gmina Stężyca
Miasto Leszno
1 : 10
Powiat Wejherowski
Powiat Jasielski
2 : 2
Powiat Wejherowski
Gmina Stężyca
2 : 0
Miasto Leszno
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Gmina Stężyca
9
8 - 3
mecz o miejsca 1 - 2
2. Powiat Wejherowski
4
13 - 5
mecz o miejsca 3 - 4
3. Powiat Jasielski
4
7 - 7
mecz o miejsca 5 - 6
4. Miasto Leszno
0
2 - 15
mecz o miejsca 7 - 8
 
Grupa B
 
Wyniki
Miasto Nowy Sącz
5 : 1
Miasto Zielona Góra
Powiat Leżajski
1 : 0
Powiat Puławski
Miasto Nowy Sącz
8 : 0
Powiat Leżajski
Miasto Zielona Góra
4 : 0
Powiat Puławski
Miasto Nowy Sącz
4 : 2
Powiat Puławski
Powiat Leżajski
2 : 2
Miasto Zielona Góra
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Miasto Nowy Sącz
9
17 - 3
mecz o miejsca 1 - 2
2. Miasto Zielona Góra
4
7 - 7
mecz o miejsca 3 - 4
3. Powiat Leżajski
4
3 - 10
mecz o miejsca 5 - 6
4. Powiat Puławski
0
2 - 9
mecz o miejsca 7 - 8
 
 
 
 
Mecz o miejsce 7-8
Miasto Leszno
1 : 4
Powiat Puławski
 
 
Mecz o miejsce 5-6
Powiat Jasielski
4 : 2
Powiat Leżajski
 
 
Mecz o miejsce 3-4
Powiat Wejherowski
3 : 3 k. 3 : 2
Miasto Zielona Góra
 
 
Finał
Gmina Stężyca
0 : 6
Miasto Nowy Sącz
 
 
Klasyfikacja końcowa:
I
Miasto Nowy Sącz
II
Gmina Stężyca
III
Powiat Wejherowski
IV
Miasto Zielona Góra
V
Powiat Jasielski
VI
Powiat Leżajski
VII
Powiat Puławski
VIII
Miasto Leszno
                                 Logistyka                                             
..