17-18 września 2016 Zakopane - VI Mistrzostwa Polski Branży Chemicznej i Farmaceutycznej w piłce nożnej sześcioosobowej

« powrót

 VI Mistrzostwa Polski
Branży Chemicznej i Farmaceutycznej
w piłce nożnej – Zakopane 2016
 
 
Wyniki:
 
 
 
Grupa A
 
Wyniki
Gedeon Richter
4 : 3
HTL Strefa
Polpharma BH
1 : 2
PCC Rokita Brzeg Dolny
Gedeon Richter
1 : 2
Rafineria Płock
Polpharma BH
1 : 3
Lek Novartis Stryków
HTL Strefa
2 : 0
Rafineria Płock
PCC Rokita Brzeg Dolny
0 : 1
Lek Novartis Stryków
Gedeon Richter
1 : 1
PCC Rokita Brzeg Dolny
Polpharma BH
1 : 3
HTL Strefa
Gedeon Richter
2 : 0
Lek Novartis Stryków
Polpharma BH
2 : 4
Rafineria Płock
HTL Strefa
1 : 2
Lek Novartis Stryków
PCC Rokita Brzeg Dolny
0 : 0
Rafineria Płock
Gedeon Richter
4 : 0
Polpharma BH
HTL Strefa
2 : 3
PCC Rokita Brzeg Dolny
Rafineria Płock
0 : 1
Lek Novartis
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Lek Novartis
12
7 - 4
awans do ¼ finału
2. Gedeon Richter
10
12 - 6
awans do ¼ finału
3. PCC Rokita Brzeg Dolny
8
6 - 5
awans do ¼ finału
4. Rafineria Płock
7
6 - 6
awans do ¼ finału
5. HTL Strefa
6
11 - 10
mecz o miejsce 9 - 10
6. Polpharma BH
0
5 - 16
mecz o miejsce 11 - 12
 
Grupa B
 
Wyniki
Olimp Labs
9 : 1
MSD Team Polska
USP Zdrowie
3 : 0
Lek-Am Zakroczym
Olimp Labs
7 : 0
Adamus HT
USP Zdrowie
4 : 1
Polpharma FP
MSD Team Polska
0 : 2
Adamus HT
Lek-Am Zakroczym
0 : 4
Polpharma FP
Olimp Labs
2 : 0
Lek-Am Zakroczym
USP Zdrowie
8 : 0
MSD Team Polska
Olimp Labs
5 : 0
Polpharma FP
USP Zdrowie
5 : 1
Adamus HT
MSD Team Polska
2 : 5
Polpharma FP
Lek-Am Zakroczym
2 : 1
Adamus HT
Olimp Labs
3 : 3
USP Zdrowie
MSD Team Polska
1 : 3
Lek-Am Zakroczym
Adamus HT
1 : 4
Polpharma FP
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Olimp Labs
13
26 - 4
awans do ¼ finału
2. USP Zdrowie
13
23 - 5
awans do ¼ finału
3. Polpharma FP
9
14 - 12
awans do ¼ finału
4. Lek-Am Zakroczym
6
5 - 11
awans do ¼ finału
5. Adamus HT
3
5 - 18
mecz o miejsce 9 - 10
6. MSD Team Polska
3
4 - 27
mecz o miejsce 11 - 12
 
 
II Runda grupowa
 
 
 
Mecz o miejsce 11 - 12
Polpharma BH
2 : 1
MSD Team Polska
 
 
Mecz o miejsce 9 - 10
HTL Strefa
2 : 0
Adamus HT
 
 
 
Faza finałowa
 
 
 
¼ Finału
Lek Novartis Stryków
3 : 0
Lek-Am Zakroczym
PCC Rokita Brzeg Dolny
3 : 3 k. 3 : 4
USP Zdrowie
Gedeon Richter
3 : 2
Polpharma FP
Rafineria Płock
2 : 2 K. 3 : 2
Olimp Labs
 
½ Finału
Lek Novartis Stryków
2 : 2 k. 3 : 2
USP Zdrowie
Gedeon Richter
2 : 2 k. 7 : 6
Rafineria Płock
 
Mecz o miejsce 3 - 4
USP Zdrowie
3 : 1
Rafineria Płock
 
 
FINAŁ TURNIEJU
Lek Novartis
1 : 1 k. 2 : 0
Gedeon Richter
 
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Jakub Szewczyk
Olimp Labs
Najlepszy piłkarz
Marcin Józefowicz
Gedeon Richter
Najlepszy bramkarz
Damian Biernacki
Lek Novartis Stryków
 
 
Wyróżnienia
Artur Sztelak
Rafineria Płock
Radosław Karasek
USP Zdrowie
Adam Konopski
Lek Novartis Stryków
 
 
 
Klasyfikacja końcowa:
I
Lek Novartis Stryków
II
Gedeon Richter
III
USP Zdrowie
IV
Rafineria Płock
V - VIII
Lek-Am Zakroczym
 
PCC Rokita Brzeg Dolny
 
Polpharma FP
 
Olimp Labs
IX
HTL Strefa
X
Adamus HT
XI
Polpharma BH
XII
MSD Team Polska
                                 Logistyka                                             
..