17-18 września 2016 Zakopane - XI Mistrzostwa Polski Branży Spożywczej w piłce nożnej sześcioosobowej

« powrót

 XI Mistrzostwa Polski Branży Spożywczej
w piłce nożnej – Zakopane 2016
 
 
 
Wyniki:
 
 
 
Grupa A
 
Wyniki
Bewa Kamieńsk
4 : 0
Marcola Tarnów
Danone Bieruń
1 : 1
Goodmills Grodzisk Wlkp.
Bewa Kamieńsk
0 : 0
Kerry Oleśnica
Marcola Tarnów
0 : 8
Danone Bieruń
Goodmills Grodzisk Wlkp.
1 : 3
Kerry Oleśnica
Bewa Kamieńsk
0 : 1
Danone Bieruń
Goodmills Grodzisk Wlkp.
1 : 5
Marcola Tarnów
Danone Bieruń
0 : 2
Kerry Oleśnica
Bewa Kamieńsk
2 : 1
Goodmills Grodzisk Wlkp.
Kerry Oleśnica
2 : 0
Marcola Tarnów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Kerry Oleśnica
10
7 - 1
awans do II rundy
2. Danone Bieruń
7
10 - 3
awans do II rundy
3. Bewa Kamieńsk
7
6 - 2
awans do II rundy
4. Marcola Tarnów
3
5 - 15
puchar pocieszenia
5. Goodmills Grodzisk Wlkp.
1
4 - 11
puchar pocieszenia
 
Grupa B
 
Wyniki
Mars Polska Sochaczew
1 : 1
Konspol Nowy Sącz
Browar Warka
5 : 0
Greek Trade Kraków
Mars Polska Sochaczew
0 : 1
Rolnik Mikołów
Konspol Nowy Sącz
1 : 3
Browar Warka
Greek Trade Kraków
0 : 2
Rolnik Mikołów
Mars Polska Sochaczew
0 : 6
Browar Warka
Greek Trade Kraków
2 : 9
Konspol Nowy Sącz
Browar Warka
1 : 1
Rolnik Mikołów
Mars Polska Sochaczew
8 : 1
Greek Trade Kraków
Rolnik Mikołów
3 : 1
Konspol Nowy Sącz
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Browar Warka
10
15 - 2
awans do II rundy
2. Rolnik Mikołów
10
7 - 2
awans do II rundy
3. Konspol Nowy Sącz
4
12 - 9
awans do II rundy
4. Mars Polska Sochaczew
4
9 - 9
puchar pocieszenia
5. Greek Trade Kraków
0
3 - 24
puchar pocieszenia
 
 
 
Puchar Pocieszenia
 
 
 
Wyniki
Goodmills Grodzisk Wlkp.
1 : 3
Mars Polska Sochaczew
Greek Trade Kraków
1 : 5
Marcola Tarnów
Mars Polska Sochaczew
8 : 0
Greek Trade Kraków
Goodmills Grodzisk Wlkp.
1 : 1
Marcola Tarnów
Mars Polska Sochaczew
3 : 2
Marcola Tarnów
Goodmills Grodzisk Wlkp.
5 : 1
Greek Trade Kraków
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
Miejsce
1. Mars Polska Sochaczew
9
14 - 3
VII
2. Marcola Tarnów
4
8 - 5
VIII
3. Goodmills Grodzisk Wlkp.
4
7 - 5
IX
4. Greek Trade Kraków
0
2 - 18
X
 
 
 
II Runda grupowa
 
 

Grupa I
 
Wyniki
Rolnik Mikołów
0 : 0
Konspol Nowy Sącz
Kerry Oleśnica
1 : 1
Konspol Nowy Sącz
Kerry Oleśnica
1 : 0
Rolnik Mikołów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Kerry Oleśnica
4
2 - 1
awans do ½ finału
2. Konspol Nowy Sącz
2
1 - 1
awans do ½ finału
3. Rolnik Mikołów
1
0 - 1
mecz o miejsce 5 - 6
 
Grupa II
 
Wyniki
Danone Bieruń
1 : 2
Bewa Kamieńsk
Browar Warka
2 : 1
Bewa Kamieńsk
Browar Warka
3 : 1
Danone Bieruń
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Browar Warka
6
5 - 2
awans do ½ finału
2. Bewa Kamieńsk
3
3 - 3
awans do ½ finału
3. Danone Bieruń
0
2 - 5
mecz o miejsce 5 - 6
 
 
 
Faza finałowa
 
 
 
½ Finału
Kerry Oleśnica
2 : 1
Bewa Kamieńsk
Browar Warka
0 : 0 k. 4 : 3
Konsol Nowy Sącz
 
Mecz o miejsca 5 - 6
Rolnik Mikołów
3 : 4
Danone Bieruń
 
Mecz o miejsca 3 - 4
Bewa Kamieńsk
3 : 1
Konspol Nowy Sącz
 
 
FINAŁ TURNIEJU
Kerry Oleśnica
2 : 2 k. 2 : 3
Browar Warka
 
Puchar Fair-Play
Rolnik Mikołów
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Kamil Wróbel
Mars Sochaczew
Najlepszy piłkarz
Przemysław Grzywacz
Browar Warka
Najlepszy bramkarz
Damian Kocera
Kerry Oleśnica
 
 
Wyróżnienia
Artur Homoncik
Konsol Nowy Sącz
Marcin Błaszczyk
Bewa Kamieńsk
Tomasz Nowak
Kerry Oleśnica
 
 
 
Klasyfikacja
I
Browar Warka
II
Kerry Oleśnica
III
Bewa Kamieńsk
IV
Konspol Nowy Sącz
V
Danone Bieruń
VI
Rolnik Mikołów
VII
Mars Polska Sochaczew
VIII
Marcola
IX
Goodmills
X
Greek Trade Kraków
                                 Logistyka                                             
..