15-16 października 2016 Wałbrzych - II Puchar Polski Firm i Zakładów Pracy w siatkówce

« powrót

II Puchar Polski
Firm i Zakładów Pracy
w siatkówce – Wałbrzych 2016
 
 
Wyniki:
 
Grupa A
 
Wyniki
Aures Sosnowiec
0 : 2(5:21, 15:21)
10 BKP Świętoszów
ETP Bierawa
2 : 1(14:21, 21:13, 15:9)
Veolia Poznań
NSK Wałbrzych
0 : 2(14:21, 15:21)
Adamed Pabianice
Aures Sosnowiec
0 : 2(18:21, 18:21)
Veolia Poznań
10 BKP Świętoszów
2 : 0(21:7, 21:9)
NSK Wałbrzych
ETP Bierawa
2 : 0(21:11, 21:10)
Adamed Pabianice
Aures Sosnowiec
0 : 2(13:21, 15:21)
ETP Bierawa
10 BKP Świętoszów
2 : 0(21:8, 21:8)
Adamed Pabianice
Veolia Poznań
2 : 0(21:16, 21:5)
NSK Wałbrzych
Aures Sosnowiec
0 : 2(8:21, 7:21)
NSK Wałbrzych
10 BKP Świętoszów
2 : 1(21:13, 20:22, 15:11)
ETP Bierawa
Veolia Poznań
2 : 0(21:15, 21:14)
Adamed Pabianice
Aures Sosnowiec
0 : 2(14:21, 19:21)
Adamed Pabianice
10 BKP Świętoszów
2 : 0(21:18, 21:10)
Veolia Poznań
ETP Bierawa
2 : 1(14:21, 21:12, 16:14)
NSK Wałbrzych
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
 
1. 10 BKP Świętoszów
14
10 - 1
awans do ¼ finału
2. ETP Bierawa
11
9 - 4
awans do ¼ finału
3. Veolia Poznań
10
7 - 4
awans do ¼ finału
4. Adamed Pabianice
6
4 - 6
 
5. NSK Wałbrzych
4
3 - 8
 
6. Aures Sosnowiec
0
0 - 10
 
 
Grupa B
 
Wyniki
Wektor Świdnica
1 : 2(21:12, 16:21, 11:15)
Cersanit IV Krasnystaw
Rossmann Łódź
1 : 2(21:16, 19:21, 9:15)
KS Gród Czop Podegrodzie
Corning Stryków
2 : 0(21:17, 21:15)
Brembo Poland
Wektor Świdnica
0 : 2(15:21, 12:21)
KS Gród Czop Podegrodzie
Cersanit IV Krasnystaw
2 : 0(21:10, 21:15)
Corning Stryków
Rossmann Łódź
2 : 0(21:11, 21:17)
Brembo Poland
Wektor Świdnica
2 : 0(21:19, 21:19)
Rossmann Łódź
Cersanit IV Krasnystaw
2 : 0(21:8, 21:10)
Brembo Poland
KS Gród Czop Podegrodzie
2 : 0(21:12, 21:17)
Corning Stryków
Wektor Świdnica
2 : 0(21:15, 21:19)
Corning Stryków
Cersanit IV Krasnystaw
2 : 0(21:14, 21:9)
Rossmann Łódź
KS Gród Czop Podegrodzie
2 : 0(21:12, 21:11)
Brembo Poland
Wektor Świdnica
2 : 0(21:15, 27:25)
Brembo Poland
Cersanit IV Krasnystaw
2 : 0(25:23, 21:17)
KS Gród Czop Podegrodzie
Rossmann Łódź
2 : 1(21:15, 19:21, 15:8)
Corning Stryków
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
 
1. Cersanit IV Krasnystaw
14
10 - 1
awans do ¼ finału
2. KS Gród Czop Podegrodzie
11
8 - 3
awans do ¼ finału
3. Wektor Świdnica
10
7 - 4
awans do ¼ finału
4. Rossmann Łódź
6
5 - 7
 
5. Corning Stryków
4
3 - 8
 
6. Brembo Poland
0
0 - 10
 
 
Grupa C
 
Wyniki
Kolrex Koluszki
2 : 0(21:8, 21:4)
ZF Team Czechowice-Dziedzice
ZKS Contra Przechlewo
2 : 0(21:11, 21:15)
Wika Polska
Cooper Częstochowa
0 : 2(9:21, 13:21)
Nordea Łódź
Kolrex Koluszki
2 : 0(21:7, 21:12)
Wika Polska
ZF Team Czechowice-Dziedzice
0 : 2(20:22, 14:21)
Cooper Standard
ZKS Contra Przechlewo
2 : 0(21:10, 21:15)
Nordea Łódź
Kolrex Koluszki
2 : 0(21:15, 21:17)
ZKS Contra Przechlewo
ZF Team Czechowice-Dziedzice
0 : 2(7:21, 7:21)
Nordea Łódź
Wika Polska
2 : 0(21:17, 21:15)
Cooper Częstochowa
Kolrex Koluszki
2 : 0(21:6, 21:14)
Cooper Częstochowa
ZF Team Czechowice-Dziedzice
0 : 2(8:21, 12:21)
ZKS Contra Przechlewo
Wika Polska
0 : 2(18:21, 11:21)
Nordea Łódź
Kolrex Koluszki
2 : 0(21:13, 21:9)
Nordea Łódź
ZF Team Czechowice-Dziedzice
0 : 2(8:21, 13:21)
Wika Polska
ZKS Contra Przechlewo
2 : 0(21:12, 21:11)
Cooper Częstochowa
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
 
1. Kolrex Koluszki
15
10 - 0
awans do ¼ finału
2. ZKS Contra Przechlewo
12
8 - 2
awans do ¼ finału
3. Nordea Łódź
9
6 - 4
 
4. Wika Polska
6
4 - 6
 
5. Cooper Częstochowa
3
2 - 8
 
6. ZF Team Czechowice-Dziedzice
0
0 - 10
 
 
 
Faza finałowa
 
 
¼ Finału
ZKS Contra Poldanor Przechlewo
2 : 0(21:16, 21:4)
Wektor Świdnica
10 BKP Świętoszów
2 : 0(23:21, 25:23)
KS Gród Czop Podegrodzie
Cersanit IV Krasnystaw
2 : 1(19:21, 21:17, 15:7)
ETP Bierawa
Kolrex Koluszki
2 : 0(21:6, 21:8)
Veolia Poznań
 
 
½ Finału
ZKS Contra Poldanor Przechlewo
0 : 2(15:21, 22:24)
10 BKP Świętoszów
Cersanit IV Krasnystaw
1 : 2(21:17, 17:21, 12:15)
Kolrex Koluszki
 
 
FINAŁ TURNIEJU
10 BKP Świętoszów
2 : 1 (21:18, 20:22, 15:10)
Kolrex Koluszki
 
 
Puchar Fair-Play
Adamed Pabianice
 
 
Nagrody indywidualne:
Najlepszy Zawodnik
Krystian Michalczyk
10 BKP Świętoszów
Najlepsza Zawodniczka
Kamila Świech
Brembo Poland
 
Wyróżnienia
Marek Stoltman
ZKS Contra Poldanor Przechlewo
Robert Krukowski
Cersanit IV Krasnystaw
Przemysław Płocki
Kolrex Koluszki
 
 
Klasyfikacja końcowa:
I
10 BKP Świętoszów
II
Kolrex Koluszki
III ex aequo
Cersanit IV Krasnystaw
III ex aequo
ZKS Contra Poldanor Przechlewo
V ex aequo
KS Gród Czop Podegrodzie
V ex aequo
Veolia Poznań
V ex aequo
ETP Bierawa
V ex aequo
Wektor Świdnica
IX - XVIII
Nordea Łódź
 
Rossmann Łódź
 
Adamed Pabianice
 
Wika Polska
 
NSK Wałbrzych
 
Corning Stryków
 
Cooper Częstochowa
 
Aures Sosnowiec
 
Brembo Poland
 
ZF Team Czechowice-Dziedzice
 
                                 Logistyka                                             
..