10-11 września 2016 Kołobrzeg - X Międzybranżowe Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy w piłce nożnej sześcioosobowej

« powrót

 X Międzybranżowe Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy
w piłce nożnej – Kołobrzeg 2016
 
Wyniki:
 
 
Grupa A
 
Wyniki
Huta Miedzi Głogów
4 : 3
Proservice AT Warszawa
Twinings Swarzędz
1 : 1
Brembo Częstochowa
Huta Miedzi Głogów
1 : 2
Twinings Swarzędz
Proservice AT Warszawa
2 : 3
Brembo Częstochowa
Huta Miedzi Głogów
2 : 1
Brembo Częstochowa
Twinings Swarzędz
1 : 2
Proservice AT Warszawa
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1.Huta Miedzi Głogów
6
7 - 6
awans do II rundy
2.Brembo Częstochowa
4
5 - 5
awans do II rundy
3.Twinings Swarzędz
4
4 - 4
awans do II rundy
4. Proservice AT Warszawa
3
7 - 8
baraż
 
Grupa B
 
Wyniki
WPO Alba Wrocław II
0 : 3
KGHM Zanam Polkowice
FHP Podolski
1 : 3
Aluplast Poznań
WPO Alba Wrocław II
1 : 6
FHP Podolski
KGHM Zanam Polkowice
2 : 3
Aluplast Poznań
WPO Alba Wrocław II
1 : 12
Aluplast Poznań
FHP Podolski
1 : 7
KGHM Zanam Polkowice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Aluplast Poznań
9
18 - 4
awans do II rundy
2. KGHM Zanam Polkowice
6
12 - 4
awans do II rundy
3. FHP Podolski Lutomek
3
8 - 11
awans do II rundy
4.WPO Alba Wrocław II
0
2 - 21
baraż
 
Grupa C
 
Wyniki
WPO Alba Wrocław I
5 : 5
LPWiK Legnica
Galwanizernia-Radmor Gdynia
4 : 0
Toyota Wałbrzych
WPO Alba Wrocław I
5 : 3
Galwanizernia-Radmor Gdynia
LPWiK Legnica
5 : 1
Toyota Wałbrzych
WPO Alba Wrocław I
6 : 2
Toyota Wałbrzych
Galwanizernia-Radmor Gdynia
4 : 0
LPWiK Legnica
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. WPO Alba Wrocław I
7
16 - 10
awans do II rundy
2. Galwanizernia-Radmor Gdynia
6
11 - 5
awans do II rundy
3. LPWiK Legnica
4
10 - 10
awans do II rundy
4. Toyota Wałbrzych
0
3 - 15
baraż
 
Grupa D
 
Wyniki
Lotos Kolej Gdańsk
2 : 1
Faurecia Recliners Wałbrzych
10 BKPanc Świętoszów
7 : 1
El-Mar Lublin
Lotos Kolej Gdańsk
0 : 5
10 BKPanc Świętoszów
Faurecia Recliners Wałbrzych
2 : 8
El-Mar Lublin
Lotos Kolej Gdańsk
3 : 4
El-Mar Lublin
10 BKPanc Świętoszów
6 : 0
Faurecia Recliners Wałbrzych
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. 10 BKPanc Świętoszów
9
18 - 1
awans do II rundy
2. El-Mar Lublin
6
13 - 12
awans do II rundy
3. Lotos Kolej Gdańsk
3
5 - 10
awans do II rundy
4. Faurecia Recliners Wałbrzych
0
3 - 16
baraż
 
Grupa E
 
Wyniki
Pentair Poland
0 : 9
PKP LHS Zamość
Michelin Olsztyn
1 : 2
KWK Ruch Zofiówka
Pentair Poland
3 : 2
Michelin Olsztyn
PKP LHS Zamość
0 : 3
KWK Ruch Zofiówka
Pentair Poland
1 : 5
KWK Ruch Zofiówka
Michelin Olsztyn
1 : 4
PKP LHS Zamość
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. KWK Ruch Zofiówka
9
10 - 2
awans do II rundy
2. PKP LHS Zamość
6
13 - 4
awans do II rundy
3. Pentair Poland
3
4 - 16
baraż
4. Michelin Olsztyn
0
4 - 9
baraż
 
Grupa F
 
Wyniki
Valmet Automotive Żary
2 : 2
CEDC Oborniki Wielkopolskie
PSGaz Koszalin
7 : 0
Q4Net Wrocław
Valmet Automotive Żary
1 : 14
PSGaz Koszalin
CEDC Oborniki Wielkopolskie
3 : 5
Q4Net Wrocław
Valmet Automotive Żary
3 : 4
Q4Net Wrocław
PSGaz Koszalin
15 : 3
CEDC Oborniki Wielkopolskie
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. PSGaz Koszalin
9
36 - 4
awans do II rundy
2. Q4Net Wrocław
6
9 - 13
awans do II rundy
3. CEDC Oborniki Wielkopolskie
1
8 - 22
baraż
4. Valmet Automotive Żary
1
6 - 20
baraż
 
Grupa G
 
Wyniki
Dekorglass Działdowo
3 : 0
Scorpio Łódź
Schumacher Wrocław
0 : 5
Keeeper Bydgoszcz
Dekorglass Działdowo
7 : 0
Schumacher Wrocław
Scorpio Łódź
0 : 11
Keeeper Bydgoszcz
Dekorglass Działdowo
0 : 2
Keeeper Bydgoszcz
Schumacher Wrocław
3 : 2
Scorpio Łódź
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Keeeper Bydgoszcz
9
18 - 0
awans do II rundy
2. Dekorglass Działdowo
6
10 - 2
awans do II rundy
3. Schumacher Wrocław
3
3 - 14
baraż
4. Scorpio Łódź
0
2 - 17
baraż
 
Grupa H
 
Wyniki
Kolporter
3 : 1
Amcor Łódź
Top-Thimm Tychy
1 : 4
Supravis Group Bydgoszcz
Kolporter
12 : 1
Top-Thimm Tychy
Amcor Łódź
6 : 2
Supravis Group Bydgoszcz
Kolporter
0 : 1
Supravis Group Bydgoszcz
Top-Thimm Tychy
0 : 3
Amcor Łódź
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Amcor Łódź
6
10 - 5
awans do II rundy
2. Kolporter
6
15 - 3
awans do II rundy
3. Supravis Group Bydgoszcz
6
7 - 7
awans do II rundy
4. Top-Thimm Tychy
0
2 - 19
baraż
 
Grupa I
 
Wyniki
PKC Group Starachowice
1 :2
Faurecia Legnica 2
Alcar Olsztyn
2 :3
HCL Poland
PKC Group Starachowice
0 :1
Tristone Wałbrzych
Faurecia Legnica 2
5 : 2
Alcar Olsztyn
HCL Poland
0 : 3
Tristone Wałbrzych
PKC Group Starachowice
0 : 4
Alcar Olsztyn
HCL Poland
3 : 3
Faurecia Legnica 2
Alcar Olsztyn
2 : 3
Tristone Wałbrzych
PKC Group Starachowice
 0 : 4
HCL Poland
Tristone Wałbrzych
1 : 0
Faurecia Legnica 2
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Tristone Wałbrzych
12
8 - 2
awans do II rundy
2. Faurecia Legnica 2
7
10 - 7
awans do II rundy
3. HCL Poland
7
10 - 8
awans do II rundy
4. Alcar Olsztyn
3
10 - 11
baraż
5. PKC Group Starachowice
0
1 - 11
baraż
 
 
Baraże o awans do 1/8 finału
 
 
Grupa W
 
Wyniki
Proservice AT Warszawa
6 : 0
PKC Group Starachowice
Michelin Olsztyn
3 : 4
PKC Group Starachowice
Proservice AT Warszawa
2 : 2
Michelin Olsztyn
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Proservice AT Warszawa
4
8 - 2
awans ½ finału baraży
2. PKC Group Starachowice
3
4 - 9
 
3. Michelin Olsztyn
1
5 - 6
 
 
Grupa X
 
Wyniki
WPO Alba Wrocław II
1 : 1
CEDC Oborniki Wlkp.
Valmet Automotive Żary
1 : 4
CEDC Oborniki Wlkp.
WPO Alba Wrocław II
7 : 1
Valmet Automotive Żary
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki

1. WPO Alba Wrocław II
4
8 - 2
awans ½ finału baraży
2. CEDC Oborniki Wlkp.
4
5 - 2
 
3. Valmet Automotive Żary
0
2 - 11
 
 
Grupa Y
 
Wyniki
Toyota Wałbrzych
2 : 0
Pentair Poland
Scorpio Łódź
1 : 3
Pentair Poland
Toyota Wałbrzych
11 : 0
Scorpio Łódź
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1.Toyota Wałbrzych
6
13 - 0
awans ½ finału baraży
2. Pentair Poland
3
3 - 3
 
3.Scorpio Łódź
0
1 - 14
 
 
Grupa Z
 
Wyniki
Faurecia Recliners Wałbrzych
0 : 2
Top-Thimm Tychy
Schumacher Wrocław
0 : 2
Alcar Olsztyn
Faurecia Recliners Wałbrzych
3 : 2
Schumacher Wrocław
Top-Thimm Tychy
4 : 5
Alcar Olsztyn
Schumacher Wrocław
0 : 3
Top-Thimm Tychy
Faurecia Recliners Wałbrzych
1 : 4
Alcar Olsztyn
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1.Alcar Olsztyn
9
11 - 5
awans ½ finału baraży
2.Top-Thimm Tychy
6
9 - 5
 
3. Faurecia Recliners Wałbrzych
3
4 - 8
 
4. Schumacher Wrocław
0
2 - 8
 
 
 
 
½ Finału baraży
Proservice AT Warszawa
1 : 0
WPO Alba Wrocław II
Toyota Wałbrzych
1 : 1 k.1 : 2
Alcar Olsztyn
 
 
Finał baraży
Proservice AT Warszawa
2 : 2 k. 0 : 2
Alcar Olsztyn
 
 
II Runda grupowa
 

Grupa I
 
Wyniki
Dekorglass Działdowo
0 : 3
Lotos Kolej Gdańsk
Huta Miedzi Głogów
0 : 2
Lotos Kolej Gdańsk
Huta Miedzi Głogów
3 : 4
Dekorglass Działdowo
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Lotos Kolej Gdańsk
6
5 - 0
awans do 1/8 finału
2. Dekorglass Działdowo
3
4 - 6
awans do 1/8 finału
3. Huta Miedzi Głogów
0
3 - 6
 
 
Grupa II
 
Wyniki
Brembo Częstochowa
3 :0
FHP Podolski
WPO Alba Wrocław I
6 : 1
FHP Podolski
WPO Alba Wrocław I
2 : 2
Brembo Częstochowa
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. WPO Alba Wrocław I
4
8 - 3
awans do 1/8 finału
2. Brembo Częstochowa
4
5 - 2
awans do 1/8 finału
3. FHP Podolski Lutomek
0
1 - 9
 
 
Grupa III
 
Wyniki
KWK Ruch Zofiówka
2 :1
HCL Poland
PSGaz Koszalin
5 : 1
HCL Poland
KWK Ruch Zofiówka
0 : 0
PSGaz Koszalin
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. PSGaz Koszalin
4
5 - 1
awans do 1/8 finału
2. KWK Ruch Zofiówka
4
2 - 1
awans do 1/8 finału
3. HCL Poland
0
2 - 7
 
 
Grupa IV
 
Wyniki
PKP LHS Zamość
0 : 1
Galwanizernia-Radmor Gdynia
Keeeper Bydgoszcz
2 : 1
Galwanizernia-Radmor Gdynia
Keeeper Bydgoszcz
4 : 0
PKP LHS Zamość
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
Keeeper Bydgoszcz
6
6 - 1
awans do 1/8 finału
Galwanizernia-Radmor Gdynia
3
2 - 2
awans do 1/8 finału
PKP LHS Zamość
0
0 - 5
 
 
Grupa V
 
Wyniki
Kolporter
5 : 1
Supravis Group Bydgoszcz
Aluplast Poznań
2 : 4
Supravis Group Bydgoszcz
Aluplast Poznań
2 : 6
Kolporter
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1.Kolporter
6
11 - 3
awans do 1/8 finału
2.Supravis Group Bydgoszcz
3
5 - 7
awans do 1/8 finału
3.Aluplast Poznań
0
4 - 10
 
 
Grupa VI
 
Wyniki
KGHM Zanam Polkowice
2 : 2
Faurecia Legnica 2
10 BKPanc Świętoszów
4 : 0
KGHM Zanam Polkowice
10 BKPanc Świętoszów
4 : 2
Faurecia Legnica 2
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. 10 BKPanc Świętoszów
6
8 - 2
awans do 1/8 finału
2. Faurecia Legnica 2
1
4 - 6
 
3. KGHM Zanam Polkowice
1
2 - 6
 
 
Grupa VII
 
Wyniki
El-Mar Lublin
1 : 2
LPWiK Legnica
Tristone Wałbrzych
1 : 0
LPWiK Legnica
Tristone Wałbrzych
3 : 1
El-Mar Lublin
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1.Tristone Wałbrzych
6
4 - 1
awans do 1/8 finału
2.LPWiK Legnica
3
2 - 2
awans do 1/8 finału
3.El-Mar Lublin
0
2 - 5
 
 
Grupa VIII
 
Wyniki
Q4Net Wrocław
0 : 2
Twinings Swarzędz
Amcor Łódź
4 : 0
Twinings Swarzędz
Amcor Łódź
4 : 0
Q4Net Wrocław
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1.Amcor Łódź
6
8 - 0
awans do 1/8 finału
2.Twinings Swarzędz
3
2 - 4
awans do 1/8 finału
3.Q4Net Wrocław
0
0 - 6
 
 
 
Faza finałowa
 

 
1/8 Finału
Lotos Kolej Gdańsk
1 : 3
KWK Ruch Zofiówka
WPO Alba Wrocław I
1 : 1 k.3 : 2
Galwanizernia-Radmor Gdynia
PSGaz Koszalin
7 : 3
Supravis Group Bydgoszcz
Keeeper Bydgoszcz
2 :1
Alcar Olsztyn
Kolporter
11 :1
LPWiK Legnica
10 BKPanc Świętoszów
6 : 0
Twinings Swarzędz
Tristone Wałbrzych
1 : 0
Dekorglass Działdowo
Amcor Łódź
1 : 1 k.1 : 2
Brembo Częstochowa
 
 
¼ Finału
KWK Ruch Zofiówka
6 :0
WPO Alba Wrocław I
PSGaz Koszalin
1 : 1 k. 3 : 1
Keeeper Bydgoszcz
Kolporter
2 : 1
10 BKPanc Świętoszów
Tristone Wałbrzych
1 : 6
Brembo Częstochowa
 
 
½ Finału
KWK Ruch Zofiówka
3 : 2
Kolporter
PSGaz Koszalin
3 : 2
Brembo Częstochowa
 
 
FINAŁ TURNIEJU
KWK Ruch Zofiówka
1 : 2
PSGaz Koszalin
 
 
Puchar Fair-Play
Proservice AT Warszawa
 
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Leszek Pazdur
PSGaz Koszalin
Najlepszy piłkarz
Piotr Skoneczny
KWK Ruch Zofiówka
Najlepszy bramkarz
Dawid Boryszewski
PSGaz Koszalin
 
 
Wyróżnienia
Radosław Zużydło
Kolporter
Cezary Mazurkiewicz
Brembo Częstochowa
Paweł Sadowski
KWK Ruch Zofiówka
 
 
Klasyfikacja końcowa:
I
PSGaz Koszalin
II
KWK Ruch Zofiówka
III
Brembo Częstochowa
III
Kolporter
V
10 BKPanc Świętoszów
 
Keeeper Bydgoszcz
 
WPO Alba I Wrocław
 
Tristone Wałbrzych
IX
Lotos Kolej Gdańsk
 
Galwanizernia-Radmor Gdynia
 
Supravis Group Bydgoszcz
 
Alcar Olsztyn
 
LPWiK Legnica
 
Twinings Swarzędz
 
Dekorglass Działdowo
 
Amcor Łódź
XVII
Faurecia Legnica 2
XVIII - XXV
KGHM Zanam Polkowice
 
Huta Miedzi Głogów
 
El-Mar Lublin
 
HCL Poland
 
PKP LHS Zamość
 
Aluplast Poznań
 
Q4Net Wrocław
 
FHP Podolski Lutomek
XXVI
Proservice AT Warszawa
XXVII - XXVIII
Toyota Wałbrzych
 
WPO Alba II Wrocław
XXIX - XXXVII
CEDC Oborniki Wlkp.
 
Top-Thimm Tychy
 
Pentair Poland
 
PKC Group Starachowice
 
Faurecia Recliners Wałbrzych
 
Michelin Olsztyn
 
Schumacher Wrocław
 
Valmet Automotive Żary
 
Scorpio Łódź
 
                                 Logistyka                                             
..