19-20 listopada 2016 Kielce - III Puchar Polski Firm i Zakładów Pracy w halowej piłce nożnej

« powrót

 III Puchar Polski Firm i Zakładów Pracy
w halowej piłce nożnej - Kielce 2016
 
 
Wyniki:
 
Grupa A
 
Wyniki
Oknoplast Kraków
4 : 2
KGHM Zakład Hydrotechniczny Rudna
NSK Wałbrzych
6 : 0
Johnson&Johnson Team
Oknoplast Kraków
1 : 2
NSK Wałbrzych
KGHM Zakład Hydrotechniczny Rudna
3 : 2
Johnson&Johnson Team
Oknoplast Kraków
3 : 1
Johnson&Johnson Team
NSK Wałbrzych
0 : 2
KGHM Zakład Hydrotechniczny Rudna
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Oknoplast Kraków
6
8 - 5
awans do II rundy
2. KGHM Zakład Hydrotechniczny Rudna
6
7 - 6
awans do II rundy
3. NSK Wałbrzych
6
8 - 3
awans do II rundy
4. Johnson&Johnson Team
0
3 - 12
baraż
 
Grupa B
 
Wyniki
Opoczno I
1 : 0
Siniat Pińczów
Gillette Poland
4 : 0
Recaro Skarbimierz
Opoczno I
2 : 1
Gillette Poland
Siniat Pińczów
8 : 2
Recaro Skarbimierz
Opoczno I
3 : 2
Recaro Skarbimierz
Gillette Poland
0 : 8
Siniat Pińczów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Opoczno I
9
6 - 3
awans do II rundy
2. Siniat Pińczów
6
16 - 3
awans do II rundy
3. Gillette Poland
3
5 - 10
baraż
4. Recaro Skarbimierz
0
4 - 15
baraż
 
Grupa C
 
Wyniki
Kerry Oleśnica
2 : 0
Ikea Stalowa Wola
Fujitsu Łódź
1 : 3
PKO BP Warszawa
Kerry Oleśnica
2 : 1
Fujitsu Łódź
Ikea Stalowa Wola
0 : 8
PKO BP Warszawa
Kerry Oleśnica
2 : 0
PKO BP Warszawa
Fujitsu Łódź
3 : 0
Ikea Stalowa Wola
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Kerry Oleśnica
9
6 - 1
awans do II rundy
2. PKO BP Warszawa
6
11 - 3
awans do II rundy
3. Fujitsu Łódź
3
5 - 5
awans do II rundy
4. Ikea Stalowa Wola
0
0 - 13
baraż
 
Grupa D
 
Wyniki
Cersanit IV Krasnystaw
2 : 3
Danwood Bielsk Podlaski
Kolrex Koluszki
5 : 0
Schumacher Wrocław
Cersanit IV Krasnystaw
0 : 0
Kolrex Koluszki
Danwood Bielsk Podlaski
8 : 0
Schumacher Wrocław
Cersanit IV Krasnystaw
6 : 0
Schumacher Wrocław
Kolrex Koluszki
1 : 6
Danwood Bielsk Podlaski
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Danwood Bielsk Podlaski
9
17 - 3
awans do II rundy
2. Cersanit IV Krasnystaw
4
8 - 3
awans do II rundy
3. Kolrex Koluszki
4
6 - 6
awans do II rundy
4. Schumacher Wrocław
0
0 - 19
baraż
 
Grupa E
 
Wyniki
Huta Miedzi Głogów
2 : 2
Ball Lublin
Amica Wronki
3 : 1
Lotte Wedel „Czarni”
Huta Miedzi Głogów
2 : 2
Amica Wronki
Ball Lublin
0 : 2
Lotte Wedel „Czarni”
Huta Miedzi Głogów
5 : 0
Lotte Wedel „Czarni”
Amica Wronki
4 : 0
Ball Lublin
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Amica Wronki
7
9 - 3
awans do II rundy
2. Huta Miedzi Głogów
5
9 - 4
awans do II rundy
3. Lotte Wedel „Czarni”
3
3 - 8
baraż
4. Ball Lublin
1
2 - 8
baraż
 
Grupa F
 
Wyniki
KGHM ZG Polkowice-Sieroszowice
3 : 0
Z.A. Kombud Radom
Eaton Bielsko-Biała
1 : 6
Lotte Wedel „Niebiescy”
KGHM ZG Polkowice-Sieroszowice
2 : 0
Eaton Bielsko-Biała
Z.A. Kombud Radom
0 : 6
Lotte Wedel „Niebiescy”
KGHM ZG Polkowice-Sieroszowice
3 : 0
Lotte Wedel „Niebiescy”
Eaton Bielsko-Biała
3 : 6
Z.A. Kombud Radom
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. KGHM ZG Polkowice-Sieroszowice
9
8 - 0
awans do II rundy
2. Lotte Wedel „Niebiescy”
6
12 - 4
awans do II rundy
3. Z.A. Kombud Radom
3
6 - 12
baraż
4. Eaton Bielsko-Biała
0
4 - 14
baraż
 
Grupa G
 
Wyniki
PZU Sport Team
1 : 0
Rovese Kielce
Dekorglass Działdowo
0 : 0
Synthos Dwory Oświęcim
PZU Sport Team
2 : 0
Pracuj.pl
Rovese Kielce
0 : 2
Dekorglass Działdowo
Synthos Dwory Oświęcim
2 : 1
Pracuj.pl
PZU Sport Team
3 : 0
Dekorglass Działdowo
Synthos Dwory Oświęcim
3 : 0
Rovese Kielce
Dekorglass Działdowo
2 : 0
Pracuj.pl
PZU Sport Team
2 : 2
Synthos Dwory Oświęcim
Pracuj.pl
0 : 1
Rovese Kielce
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. PZU Sport Team
10
8 - 2
awans do II rundy
2. Synthos Dwory Oświęcim
8
7 - 3
awans do II rundy
3. Dekorglass Działdowo
7
4 - 3
awans do II rundy
4. Rovese Kielce
3
1 - 6
baraż
5. Pracuj.pl
0
1 - 7
baraż
 
Grupa H
 
Wyniki
Lek Novartis Stryków
2 : 0
PWiK Inowrocław
Piotr i Paweł
2 : 1
MZGK Bolesławiec
Lek Novartis Stryków
2 : 0
WPO ALBA Wrocław
PWiK Inowrocław
5 : 1
Piotr i Paweł
MZGK Bolesławiec
1 : 5
WPO ALBA Wrocław
Lek Novartis Stryków
1 : 0
Piotr i Paweł
MZGK Bolesławiec
0 : 5
PWiK Inowrocław
Piotr i Paweł
0 : 5
Piotr i Paweł
Lek Novartis Stryków
5 : 0
MZGK Bolesławiec
WPO ALBA Wrocław
2 : 4
PWiK Inowrocław
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Lek Novartis Stryków
12
10 - 0
awans do II rundy
2. PWiK Inowrocław
9
14 - 5
awans do II rundy
3. WPO ALBA Wrocław
6
12 - 7
awans do II rundy
4. Piotr i Paweł
3
3 - 12
baraż
5. MZGK Bolesławiec
0
2 - 17
baraż
 
 
 
Baraże o awans do 1/8 finału
 
 
Grupa W
 
Wyniki
Johnson&Johnson Team
4 : 6
Recaro Skarbimierz
Rovese Kielce
1 : 3
Recaro Skarbimierz
Rovese Kielce
1 : 3
Johnson&Johnson Team
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Recaro Skarbimierz
6
9 - 5
 
2. Johnson&Johnson Team
3
7- 7
 
3. Rovese Kielce
0
2 - 6
 
 
Grupa X
 
Wyniki
Piotr i Paweł
1 : 1
Ikea Stalowa Wola
Gillette Poland
4 : 2
Ikea Stalowa Wola
Gillette Poland
0 : 1
Piotr i Paweł
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Piotr i Paweł
4
2 - 1
 
2. Gillette Poland
3
4 - 3
 
3. Ikea Stalowa Wola
1
3 - 5
 
 
Finał barażu 1
Recaro Skarbimierz
2 : 2 k. 0 : 2
Piotr i Paweł
 
Grupa Y
 
Wyniki
MZGK Bolesławiec
2 : 3
Z.A. Kombud Radom
Ball Lublin
1 : 2
Eaton Bielsko-Biała
MZGK Bolesławiec
3 : 2
Ball Lublin
Z.A. Kombud Radom
0 : 1
Eaton Bielsko-Biała
MZGK Bolesławiec
0 : 2
Eaton Bielsko-Biała
Ball Lublin
3 : 4
Z.A. Kombud Radom
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Eaton Bielsko-Biała
9
5 - 1
 
2. Z.A. Kombud Radom
6
7 - 6
 
3. MZGK Bolesławiec
3
5 - 7
 
4. Ball Lublin
0
6 - 9
 
 
Grupa Z
 
Wyniki
Schumacher Wrocław
1 : 3
Pracuj.pl
Lotte Wedel „Czarni”
1 : 1
Pracuj.pl
Lotte Wedel „Czarni”
6 : 2
Schumacher Wrocław
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Lotte Wedel „Czarni”
4
7 - 3
 
2. Pracuj.pl
4
4 - 2
 
3. Schumacher Wrocław
0
3 - 9
 
 
Finał barażu 2
Eaton Bielsko-Biała
1 : 2
Lotte Wedel „Czarni”
 
 
 II Runda grupowa
 
 
Grupa I
 
Wyniki
Huta Miedzi Głogów
3 : 2
NSK Wałbrzych
Lek Novartis Stryków
3 : 0
NSK Wałbrzych
Lek Novartis Stryków
1 : 1
Huta Miedzi Głogów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Lek Novartis Stryków
4
4 - 1
awans do 1/8 finału
2. Huta Miedzi Głogów
4
4 - 3
awans do 1/8 finału
3. NSK Wałbrzych
0
2 - 6
 
 
Grupa II
 
Wyniki
PWiK Inowrocław
2 : 1
Synthos Dwory Oświęcim
KGHM ZG Polkowice - Sieroszowice
3 : 1
Synthos Dwory Oświęcim
KGHM ZG Polkowice - Sieroszowice
4 : 2
PWiK Inowrocław
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. KGHM ZG Polkowice - Sieroszowice
6
7 - 3
awans do 1/8 finału
2. PWiK Inowrocław
3
4 - 5
awans do 1/8 finału
3. Synthos Dwory Oświęcim
0
2 - 5
 
 
Grupa III
 
Wyniki
Lotte Wedel „Niebiescy”
4 : 1
WPO ALBA Wrocław
PZU Sport Team
12 : 2
WPO ALBA Wrocław
PZU Sport Team
1 : 1
Lotte Wedel „Niebiescy”
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. PZU Sport Team
4
13 - 3
awans do 1/8 finału
2. Lotte Wedel „Niebiescy”
4
5 - 2
awans do 1/8 finału
3. WPO ALBA Wrocław
0
3 - 16
 
 
Grupa IV
 
Wyniki
Amica Wronki
0 : 1
Fujitsu Łódź
Oknoplast Kraków
0 : 0
Fujitsu Łódź
Oknoplast Kraków
1 : 1
Amica Wronki
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Fujitsu Łódź
4
2 - 1
awans do 1/8 finału
2. Oknoplast Kraków
2
1 - 1
awans do 1/8 finału
3. Amica Wronki
1
1 - 2
 
 
Grupa V
 
Wyniki
KGHM Zakład Hydrotechniczny Rudna
3 : 0
Kolrex Koluszki
Opoczno I
3 : 3
Kolrex Koluszki
Opoczno I
2 : 3
KGHM Zakład Hydrotechniczny Rudna
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. KGHM Zakład Hydrotechniczny Rudna
6
6 - 2
awans do 1/8 finału
2. Opoczno I
1
5 - 6
awans do 1/8 finału
3. Kolrex Koluszki
1
3 - 6
 
 
Grupa VI
 
Wyniki
Cersanit IV Krasnystaw
3 : 1
Dekorglass Działdowo
Kerry Oleśnica
1 : 0
Dekorglass Działdowo
Kerry Oleśnica
0 : 0
Cersanit IV Krasnystaw
 
Tabela grup
Punkty
Bramki
 
1. Cersanit IV Krasnystaw
4
3 - 1
awans do 1/8 finału
2. Kerry Oleśnica
4
1 - 0
awans do 1/8 finału
3. Dekorglass Działdowo
0
1 - 4
 
 
Grupa VII
 
Wyniki
PKO BP Warszawa
0 : 2
Siniat Pińczów
Danwood Bielsk Podlaski
0 : 0
Siniat Pińczów
Danwood Bielsk Podlaski
3 : 0
PKO BP Warszawa
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Danwood Bielsk Podlaski
4
3 - 0
awans do 1/8 finału
2. Siniat Pińczów
4
2 - 0
awans do 1/8 finału
3. PKO BP Warszawa
0
0 - 5
 
 
 
Faza finałowa
 
 
1/8 Finału
Lek Novartis Stryków
4 : 0
PWiK Inowrocław
KGHM ZG Polkowice-Sieroszowice
2 : 2 k. 1 : 2
Lotte Wedel „Niebieski”
PZU Sport Team
0 : 3
Huta Miedzi Głogów
Oknoplast Kraków
3 : 0
Opoczno I
Fujitsu Łódź
1 : 1 k. 2 : 3
Piotr i Paweł
KGHM Z. Hydrotechniczny Rudna
0 : 0 k. 5 : 6
Kerry Oleśnica
Cersanit IV Krasnystaw
0 : 2
Siniat Pińczów
Danwood Bielsk Podlaski
1 : 0
Lotte Wedel „Czarni”
 
 
 
¼ Finału
Lek Novartis Stryków
3 : 0
Piotr i Paweł
Lotte Wedel „Niebiescy”
1 : 2
Kerry Oleśnica
Huta Miedzi Głogów
0 : 3
Siniat Pińczów
Oknoplast Kraków
3 : 0
Danwood Bielsk Podlaski
 
½ Finału
Lek Novartis Stryków
0 : 0 k. 1 : 2
Kerry Oleśnica
Siniat Pińczów
1 : 1 k. 5 : 4
Oknoplast Kraków
 
 
 
FINAŁ TURNIEJU
Kerry Oleśnica
2 : 2 k. 1 : 3
Siniat Pińczów
 
 
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Adrian Konopski
Lek Novartis Stryków
Najlepszy piłkarz
Adam Przygodzki
Siniat Pińczów
Najlepszy bramkarz
Damian Kocera
Kerry Oleśnica
 
 
Wyróżnienia
Jacek Krzyżkowiak
Lotte Wedel „Niebiescy”
Grzegorz Ławrowski
Oknoplast Kraków
Konrad Głuc
Siniat Pińczów
Damian Biernacki
Lek Novartis Stryków
 
 
Tabela strzelców turnieju:
Adrian Konopski
Lek Novartis Stryków
11
Krzysztof Baszczyński
PZU Sport Team
11
Paweł Łochnicki
Danwood Bielsk Podlaski
9
Jacek Wilkus
Siniat Pińczów
8
 
 
Klasyfikacja końcowa:
I
Siniat Pińczów
II
Kerry Oleśnica
III
Lek Novartis Stryków
III
Oknoplast Kraków
V
Lotte Wedel „Niebiescy”
 
Piotr i Paweł
 
Huta Miedzi Głogów
 
Danwood Bielsk Podlaski
IX
PWiK Inowrocław
 
KGHM ZG Polkowice - Sieroszowice
 
PZU Sport Team
 
Opoczno I
 
Fujitsu Łódź
 
KGHM Zakład Hydrotechniczny Rudna
 
Cersanit IV Krasnystaw
 
Lotte Wedel „Czarni”
XVII - XXIII
Amica Wronki
 
Kolrex Koluszki
 
Synthos Dwory Oświęcim
 
Dekorglass Działdowo
 
NSK Wałbrzych
 
PKO BP Warszawa
 
WPO ALBA Wrocław
XXIV - XXV
Recaro Skarbimierz
 
Eaton Bielsko-Biała
XXVI - XXXIV
Z.A. Kombud Radom
 
Pracuj.pl
 
Johnson&Johnson
 
Gillette Poland
 
MZGK Bolesławiec
 
Ikea Stalowa Wola
 
Ball Lublin
 
Rovese Kielce
 
Schumacher Wrocław
                                 Logistyka                                             
..