15-18 czerwca 2017 Rewal/Niechorze - Turniej Piłki Nożnej Dla Dzieci i Młodzieży BAŁTYK CUP

« powrót

 Bałtyk Cup – Rewal / Niechorze 2017
 
 
 
Kategoria U9
 
Wyniki:
 
Grupa A
 
Wyniki
AP Błękitni Owińska
0 : 0
Młode Orły Halinów
MKS Polonia Stal Świdnica
2 : 2
Wda Świecie
AP Błękitni Owińska
0 : 2
Kotwica Kołobrzeg
Młode Orły Halinów
1 : 4
MKS Polonia Stal Świdnica
Wda Świecie
0 : 2
Kotwica Kołobrzeg
AP Błękitni Owińska
3 : 3
MKS Polonia Stal Świdnica
Wda Świecie
2 : 1
Młode Orły Halinów
MKS Polonia Stal Świdnica
1 : 4
Kotwica Kołobrzeg
AP Błękitni Owińska
0 : 0
Wda Świecie
Kotwica Kołobrzeg
9 : 0
Młode Orły Halinów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Kotwica Kołobrzeg
12
17 - 1
 
2. MKS Polonia Stal Świdnica
5
10 - 10
 
3. Wda Świecie
5
4 - 5
 
4. AP Błękitni Owińska
3
3 - 5
Finał B
5. Młode Orły Halinów
1
2 - 14
Finał B
 
Grupa B
 
Wyniki
Błękitni Dobiegniew
1 : 1
AP Dzierżoniów
OKS Hutnik Szczecin
3 : 1
GKS Kowale
Błękitni Dobiegniew
3 : 0
OKS Hutnik Szczecin
AP Dzierżoniów
1 : 8
GKS Kowale
GKS Kowale
5 : 1
Błękitni Dobiegniew
OKS Hutnik Szczecin
3 : 4
AP Dzierżoniów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. GKS Kowale
6
14 - 5
 
2. Błękitni Dobiegniew
4
5 - 6
 
3. AP Dzierżoniów
4
6 - 12
Baraż
4. OKS Hutnik Szczecin
3
6 - 8
Finał B
 
Grupa C
 
Wyniki
Lew Lębork
2 : 0
SMS Pabianice
Zjednoczeni Kaczory
1 : 4
Żaki Szczecin
Lew Lębork
2 : 0
Zjednoczeni Kaczory
SMS Pabianice
2 : 1
Żaki Szczecin
Żaki Szczecin
0 : 0
Lew Lębork
Zjednoczeni Kaczory
0 : 4
SMS Pabianice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Lew Lębork
7
4 - 0
 
2. SMS Pabianice
6
6 - 3
 
3. Żaki Szczecin
4
5 - 3
Baraż
4. Zjednoczeni Kaczory
0
1 - 10
Finał B
 
Baraż
AP Dzierżoniów
1 : 5
Żaki Szczecin
 
Grupa I
 
Wyniki
Kotwica Kołobrzeg
0 : 1
Błękitni Dobiegniew
Żaki Szczecin
1 : 4
Lew Lębork
Kotwica Kołobrzeg
7 : 0
Żaki Szczecin
Błękitni Dobiegniew
1 : 2
Lew Lębork
Żaki Szczecin
0 : 3
Błękitni Dobiegniew
Kotwica Kołobrzeg
0 : 1
Lew Lębork
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Lew Lębork
9
7 - 2
 
2. Błękitni Dobiegniew
6
5 - 2
 
3. Kotwica Kołobrzeg
3
7 - 2
 
4. Żaki Szczecin
0
1 - 14
 
 
Grupa II
 
Wyniki
GKS Kowale
3 : 3
Polonia Stal Świdnica
Wda Świecie
1 : 0
SMS Pabianice
GKS Kowale
3 : 0
Wda Świecie
Polonia Stal Świdnica
2 : 1
SMS Pabianice
Wda Świecie
3 : 1
Polonia Stal Świdnica
GKS Kowale
1 : 0
SMS Pabianice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. GKS Kowale
7
7 - 3
 
2. Wda Świecie
6
4 - 4
 
3. Polonia Stal Świdnica
4
6 - 7
 
4. SMS Pabianice
0
1 - 4
 
 
Finał B
 
Wyniki
Błękitni Owińska
0 : 3
OKS Hutnik Szczecin
Zjednoczeni Kaczory
1 : 1
Młode Orły Halinów
Błękitni Owińska
0 : 2
AP Dzierżoniów
OKS Hutnik Szczecin
3 : 1
Zjednoczeni Kaczory
Młode Orły Halinów
1 : 1
AP Dzierżoniów
Błękitni Owińska
0 : 1
Zjednoczeni Kaczory
Młode Orły Halinów
1 : 0
OKS Hutnik Szczecin
Zjednoczeni Kaczory
1 : 2
AP Dzierżoniów
Błękitni Owińska
1 : 1
Młode Orły Halinów
AP Dzierżoniów
0 : 3
OKS Hutnik Szczecin
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. OKS Hutnik Szczecin
9
9 - 2
 
2. AP Dzierżoniów
7
5 - 5
 
3. Młode Orły Halinów
6
4 - 3
 
4. Zjednoczeni Kaczory
4
4 - 6
 
5. Błękitni Owińska
1
1 - 7
 
 
 
 
Mecz o miejsce 5
Kotwica Kołobrzeg
4 : 1
Polonia Stal Świdnica
 
Mecz o miejsce 7
Żaki Szczecin
1 : 2
SMS Pabianice
 
½ Finału
Lew Lębork
1 : 5
Wda Świecie
Błękitni Dobiegniew
0 : 1
GKS Kowale
 
Mecz o miejsce 3
Lew Lębork
2 : 1
Błękitni Dobiegniew
 
 
FINAŁ
Wda Świecie
0 : 0 k. 3 : 2
GKS Kowale
 
Nagrody indywidualne
Wyróżnienie
Adrian Cirkowski
GKS Kowale
Wyróżnienie
Maurycy Felski
Wda Świecie
Wyróżnienie
Paweł Pachocki
Lew Lębork
 
 
Klasyfikacja końcowa:
I
Wda Świecie
II
GKS Kowale
III
Lew Lębork
IV
Błękitni Dobiegniew
V
Kotwica Kołobrzeg
VI
Polonia Stal Świdnica
VII
SMS Pabianice
VIII
Żaki Szczecin
IX
OKS Hutnik Szczecin
X
AP Dzierzoniów
XI
Młode Orły Halinów
XII
Zjednoczeni Kaczory
XIII
Błękitni Owińska
 
 
 
Kategoria U10
 
Wyniki:
 
Grupa A
 
Wyniki
Zjednoczeni Kaczory I
3 : 1
Błękitni Dobiegniew II
Polonia Stal Świdnica I
3 : 0
Wkra Działdowo
Zjednoczeni Kaczory I
0 : 4
GKS Kowale
Polonia Stal Świdnica I
3 : 1
MUKS 11 Zielona Góra
Błękitni Dobiegniew II
0 : 4
GKS Kowale
Wkra Działdowo
0 : 0
MUKS 11 Zielona Góra
Zjednoczeni Kaczory I
0 : 3
Wkra Działdowo
Polonia Stal Świdnica I
6 : 0
Błękitni Dobiegniew II
Zjednoczeni Kaczory I
1 : 2
MUKS 11 Zielona Góra
Polonia Stal Świdnica I
2 : 0
GKS Kowale
Błękitni Dobiegniew II
0 : 7
MUKS 11 Zielona Góra
Wkra Działdowo
0 : 2
GKS Kowale
Zjednoczeni Kaczory I
1 : 9
Polonia Stal Świdnica I
Błękitni Dobiegniew II
0 : 3
Wkra Działdowo
GKS Kowale
1 : 0
MUKS 11 Zielona Góra
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Polonia Stal Świdnica I
15
23 - 2
 
2. GKS Kowale
12
11 - 2
 
3. MUKS 11 Zielona Góra
7
10 - 5
 
4. Wkra Działdowo
7
6 - 5
 
5. Zjednoczeni Kaczory I
3
5 - 19
 
6. Błękitni Dobiegniew II
0
1 - 23
 
 
Grupa B
 
Wyniki
MKS Mieszko Gniezno
4 : 2
Polonia Stal Świdnica II
Blau-Weiss Spandau 03
1 : 2
Zjednoczeni Kaczory II
MKS Mieszko Gniezno
1 : 2
GKS Kolbudy
Blau-Weiss Spandau 03
1 : 2
Błękitni Dobiegniew I
Polonia Stal Świdnica II
0 : 5
GKS Kolbudy
Zjednoczeni Kaczory II
3 : 0
Błękitni Dobiegniew I
MKS Mieszko Gniezno
0 : 2
Zjednoczeni Kaczory II
Blau-Weiss Spandau 03
3 : 2
Polonia Stal Świdnica II
MKS Mieszko Gniezno
4 : 0
Błękitni Dobiegniew I
Blau-Weiss Spandau 03
0 : 1
GKS Kolbudy
Polonia Stal Świdnica II
1 : 6
Błękitni Dobiegniew I
Zjednoczeni Kaczory II
1 : 1
GKS Kolbudy
MKS Mieszko Gniezno
1 : 0
Blau-Weiss Spandau 03
Polonia Stal Świdnica II
0 : 6
Zjednoczeni Kaczory II
GKS Kolbudy
4 : 3
Błękitni Dobiegniew I
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Zjednoczeni Kaczory II
13
14 - 2
 
2. GKS Kolbudy
13
13 - 5
 
3. MKS Mieszko Gniezno
9
10 - 6
 
4. Błękitni Dobiegniew I
6
11 - 13
 
5. Blau-Weiss Spandau 03
3
5 - 8
 
6. Polonia Stal Świdnica II
0
5 - 24
 
 
Grupa C
 
Wyniki
Orzeł Sidzina
2 : 3
Mar-Goll Sława
First Kick Czernica
0 : 2
Unia Swarzędz
Orzeł Sidzina
3 : 1
GAP Bruskowo Wielkie
Mar-Goll Sława
1 : 0
First Kick Czernica
Unia Swarzędz
5 : 1
GAP Bruskowo Wielkie
Orzeł Sidzina
3 : 4
First Kick Czernica
Unia Swarzędz
5 : 1
Mar-Gol Sława
First Kick Czernica
0 : 0
GAP Bruskowo Wielkie
Orzeł Sidzina
1 : 8
Unia Swarzędz
GAP Bruskowo Wielkie
2 : 3
Mar-Gol Sława
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Unia Swarzędz
12
20 - 3
 
2. Mar-Gol Sława
9
8 - 9
 
3. First Kick Czernica
4
4 - 6
 
4. Orzeł Sidzina
3
9 - 16
 
5. GAP Bruskowo Wielkie
1
4 - 11
 
 
 
II Runda grupowa
 
 
Grupa I
 
Wyniki
Mar-Goll Sława
2 : 1
Błękitni Dobiegniew I
Polonia Stal Świdnica I
7 : 1
Błękitni Dobiegniew I
Polonia Stal Świdnica I
4 : 0
Mar-Goll Sława
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Polonia Stal Świdnica I
6
11 - 1
 
2. Mar-Goll Sława
3
2 - 5
 
3. Błękitni Dobiegniew I
0
2 - 9
 
 
Grupa II
 
Wyniki
MUKS 11 Zielona Góra
1 : 1
Orzeł Sidzina
Zjednoczeni Kaczory II
3 : 2
Orzeł Sidzina
Zjednoczeni Kaczory II
4 : 3
MUKS 11 Zielona Góra
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Zjednoczeni Kaczory II
6
7 - 5
 
2. MUKS 11 Zielona Góra
1
4 - 5
 
3. Orzeł Sidzina
1
3 - 4
 
 
Grupa III
 
Wyniki
MKS Mieszko Gniezno
1 : 1
Wkra Działdowo
Unia Swarzędz
1 : 3
Wkra Działdowo
Unia Swarzędz
1 : 2
MKS Mieszko Gniezno
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Wkra Działdowo
4
4 - 2
 
2. MKS Mieszko Gniezno
4
3 - 2
 
3. Unia Swarzędz
0
2 : 5
 
 
Grupa IV
 
Wyniki
GKS Kolbudy
3 : 0
Fiest Kick Czernica
GKS Kowale
4 : 0
Fiest Kick Czernica
GKS Kowale
0 : 1
GKS Kolbudy
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. GKS Kolbudy
6
4 - 0
 
2. GKS Kowale
3
4 - 1
 
3. First Kick Czernica
0
0 - 7
 
 
Finał B
 
Wyniki
GAP Bruskowo Wielkie
0 : 3
Blau-Weiss Spandau 03
Błękitni Dobiegniew
1 : 0
Polonia Stal Świdnica II
GAP Bruskowo Wielkie
0 : 1
Zjednoczeni Kaczory I
Blau-Weiss Spandau 03
0 : 0
Błękitni Dobiegniew
Polonia Stal Świdnica II
0 : 2
Zjednoczeni Kaczory II
Gap Bruskowo Wielkie
5 : 0
Błękitni Dobiegniew
Polonia Stal Świdnica II
1 : 0
Blau-Weiss Spandau 03
Błękitni Dobiegniew
1 : 4
Zjednoczeni Kaczory I
GAP Bruskowo Wielkie
3 : 0
Polonia Stal Świdnica II
Zjednoczeni Kaczory I
0 : 1
Blau-Weiss Spandau 03
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Zjednoczeni Kaczory I
9
7 - 2
 
2. Blau-Weiss Spandau 03
7
4 - 1
 
3. GAP Bruskowo Wielkie
6
8 - 4
 
4. Błękitni Dobiegniew
4
2 - 9
 
5. Polonia Stal Świdnica II
3
1 - 6
 
 
 
Mecze o miejsca 9 - 12
Błękitni Dobiegniew
2 : 0
Orzeł Sidzina
Unia Swarzędz
0 : 1
First Kick Czernica
 
 
Mecz o miejsce 9
First Kick Czernica
2 : 4
Błękitni Dobiegniew
 
Mecz o miejsce 11
Unia Swarzędz
6 : 0
Orzeł Sidzina
 
¼ Finału
Polonia Stal Świdnica
2 : 1
MUKS Zielona Góra
Zjednoczeni Kaczory II
6 : 1
Mar-Gol Sława
Wkra Działdowo
2 : 1
GKS Kowale
GKS Kolbudy
1 : 0
Mieszko Gniezno
 
 
½ Finału
Polonia Stal Świdnica
5 : 1
Wkra Działdowo
Zjednoczeni Kaczory II
2 : 1
GKS Kolbudy
 
Mecz o miejsce 3
Wkra Działdowo
0 : 1
GKS Kolbudy
 
 
FINAŁ
Polonia Stal Świdnica
0 : 2
Zjednoczeni Kaczory II
 
Nagrody indywidualne
Wyróżnienie
Hubert Pawlik
Polonia Stal Świdnica
Wyróżnienie
Wiktor Rajek
Zjednoczeni Kaczory
Wyróżnienie
Szymon Sadło
GKS Kolbudy
 
 
Klasyfikacja końcowa:
I
Zjednoczeni kaczory II
II
Polonia Stal Świdnica
III
GKS Kolbudy
IV
Wkra Działdowo
V - VIII
MUKS 11 Zielona Góra
 
Mar-Goll Sława
 
GKS Kowale
 
Mieszko Gniezno
IX
Błękitni Dobiegniew
X
First Kick Czernica
XI
Unia Swarzędz
XII
Orzeł Sidzina
XIII
Zjednoczeni Kaczory I
XIV
Blau-Weiss Spandau 03
XV
GAP Bruskowo Wielkie
XVI
Błękitni Dobiegniew
XVII
Polonia Stal Świdnica II
 
 
Kategoria U11
 
Wyniki:
 
Grupa A
 
Wyniki
Wkra Działdowo
4 : 0
First Kick AP Czernica
MUKS 11 Zielona Góra
0 : 1
Zjednoczeni Kaczory
Olimpia Żerniki Wrocławskie
3 : 0
Łódzka Akademia II
Górnik Wałbrzych
2 : 2
Odra Chojna
Łódzka Akademia I
0 : 0
Wkra Działdowo
First Kick AP Czernica
0 : 3
MUKS 11 Zielona Góra
Zjednoczeni Kaczory
1 : 0
Olimpia Żerniki Wrocławskie
Łódzka Akademia II
1 : 2
Górnik Wałbrzych
Łódzka Akademia I
3 : 0
MUKS 11 Zielona Góra
Odra Chojna
7 : 0
First Kick AP Czernica
Górnik Wałbrzych
2 : 4
Zjednoczeni Kaczory
Olimpia Żerniki Wrocławskie
1 : 1
Wkra Działdowo
Odra Chojna
2 : 1
Łódzka Akademia II
First Kick AP Czernica
0 : 9
Łódzka Akademia I
Wkra Działdowo
1 : 0
MUKS 11 Zielona Góra
Olimpia Żerniki Wrocławskie
2 : 0
Górnik Wałbrzych
Zjednoczeni Kaczory
1 : 1
Odra Chojna
Łódzka Akademia II
0 : 3
Łódzka Akademia I
Olimpia Żerniki Wrocławskie
10 : 0
First Kick AP Czernica
Wkra Działdowo
1 : 1
Górnik Wałbrzych
MUKS 11 Zielona Góra
1 : 2
Odra Chojna
Łódzka Akademia II
1 : 2
Zjednoczeni Kaczory
Łódzka Akademia I
4 : 0
Olimpia Żerniki Wrocławskie
First Kick AP Czernica
2 : 4
Górnik Wałbrzych
Górnik Wałbrzych
0 : 1
Łódzka Akademia I
MUKS 11 Zielona Góra
1 : 2
Olimpia Żerniki Wrocławskie
Odra Chojna
5 : 1
Wkra Działdowo
Zjednoczeni Kaczory
2 : 0
First Kick AP Czernica
Łódzka Akademia I
5 : 0
Odra Chojna
Łódzka Akademia II
1 : 1
MUKS 11 Zielona Góra
Zjednoczeni Kaczory
2 : 2
Wkra Działdowo
Górnik Wałbrzych
1 : 2
MUKS 11 Zielona Góra
Odra Chojna
0 : 4
Olimpia Żerniki Wrocławskie
First Kick AP Czernica
1 : 5
Łódzka Akademia II
Łódzka Akademia I
6 : 0
Zjednoczeni Kaczory
Wkra Działdowo
1 : 0
Łódzka Akademia II
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Łódzka Akademia I
22
31 - 0
 
2. Zjednoczeni Kaczory
17
13-12
 
3. Olimpia Żerniki Wrocławskie
16
22 - 7
 
4. Odra Chojna
14
19 - 15
 
5. Wkra Działdowo
13
11 - 9
 
6. Górnik Wałbrzych
8
12 - 15
 
7. MUKS 11 Zielona Góra
7
8 - 11
 
8. Łódzka Akademia II
4
9 - 15
 
9. First Kick AP Czernica
0
3 - 42
 
 
¼ Finału
Łódzka Akademia I
1 : 0
Łódzka Akademia II
Odra Chojna
0 : 1
Wkra Działdowo
Zjednoczeni Kaczory
0 : 1
MUKS 11 Zielona Góra
Olimpia Żerniki Wrocławskie
4 : 0
Górnik Wałbrzych
 
Mecze o miejsca 5 - 8
Łódzka Akademia II
1 : 0
Odra Chojna
Zjednoczeni Kaczory
0 : 4
Górnik Wałbrzych
 
½ Finału
Łódzka Akademia I
3 : 0
Wkra Działdowo
MUKS 11 Zielona Góra
1 : 0
Olimpia Żerniki Wrocławskie
 
Mecz o miejsce 5
Łódzka Akademia II
1 : 4
Górnik Wałbrzych
 
 
Mecz o miejsce 7
Odra Chojna
3 : 0
Zjednoczeni Kaczory
 
Mecz o miejsca 3 - 4
Wkra Działdowo
1 : 2
Olimpia Żerniki Wrocławskie
 
FINAŁ
Łódzka Akademia I
3 : 0
MUKS 11 Zielona Góra
 
Nagrody indywidualne
Wyróżnienie
Maciej Pilarczyk
MUKS 11 Zielona Góra
Wyróżnienie
Jan Idzikowski
Łódzka Akademia I
Wyróżnienie
Sergiusz Stasiołek
Łódzka Akademia I
 
 
Klasyfikacja końcowa:
I
Łódzka Akademia I
II
MUKS 11 Zielona Góra
III
Olimpia Żerniki Wrocławskie
IV
Wkra Działdowo
V
Górnik Wałbrzych
VI
Łódzka Akademia II
VII
Odra Chojna
VIII
Zjednoczeni Kaczory
IX
First Kick AP Czernica
 
 
Kategoria U13
 
Wyniki:
 
Grupa A
 
Wyniki
Salos Szczecin I
9 : 0
Orzeł Sidzina
Dąb Sława
3 : 0
Błękitni Owińska
Górnik Wałbrzych
4 : 2
Salos Szczecin II
Vineta Wolin
4 : 1
Górnik Wałbrzych II
Salos Szczecin I
1 : 0
Dąb Sława
Orzeł Sidzina
1 : 2
Błękitni Owińska
Górnik Wałbrzych
0 : 3
Vineta Wolin
Salos Szczecin II
9 : 0
Górnik Wałbrzych II
Salos Szczecin I
3 : 0
Błękitni Owińska
Orzeł Sidzina
0 : 8
Dąb Sława
Górnik Wałbrzych
4 : 0
Górnik Wałbrzych II
Salos Szczecin II
1 : 1
Vineta Wolin
Salos Szczecin I
2 : 0
Górnik Wałbrzych
Orzeł Sidzina
0 : 10
Salos Szczecin II
Dąb Sława
3 : 1
Vineta Wolin
Błękitni Owińska
2 : 0
Górnik Wałbrzych II
Salos Szczecin I
4 : 2
Salos Szczecin I
Orzeł Sidzina
1 : 9
Górnik Wałbrzych
Dąb Sława
2 : 0
Górnik Wałbrzych II
Błekitni Owińska
3 : 5
Vineta Wolin
Salos Szczecin I
0 : 0
Górnik Wałbrzych II
Orzeł Sidzina
0 : 4
Vineta Wolin
Dąb Sława
2 : 2
Salos Szczecin I
Błękitni Owińska
0 : 3
Górnik Wałbrzych
Salos Szczecin I
2 : 1
Vineta Wolin
Orzeł Sidzina
1 : 5
Górnik Wałbrzych II
Dąb Sława
3 : 4
Górnik Wałbrzych
Błękitni Owińska
1 : 1
Salos Szczecin II
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Salos Szczecin I
19
21 - 3
 
2. Górnik Wałbrzych
15
24 - 11
 
3. Dab Sława
13
21 - 8
 
4. Vineta Wolin
13
19 - 10
 
5. Salos Szczecin II
9
27 - 12
 
6. Błękitni Owińska
7
8 - 16
 
7. Górnik Wałbrzych II
4
6 - 22
 
8. Orzeł Sidzina
0
3 - 47
 
 
¼ Finału
Salos Szczecin I
5 : 0
Orzeł Sidzina
Vineta Wolin
0 : 1
Salos Szczecin II
Górnik Wałbrzych
5 : 0
Górnik Wałbrzych II
Dąb Sława
2 : 0
Błękitni Owińska
 
Mecze o miejsca 5 - 8
Orzeł Sidzina
0 : 6
Vineta Wolin
Górnik Wałbrzych II
2 : 1
Błękitni Owińska
 
½ Finału
Salos Szczecin I
1 : 0
Salos Szczecin II
Górnik Wałbrzych
4 : 2
Dąb Sława
 
Mecz o miejsce 5
Vineta Wolin
3 : 3 k. 2 : 3
Górnik Wałbrzych II
 
 
Mecz o miejsce 7
Orzeł Sidzina
1 : 3
Błękitni Owińska
 
Mecz o miejsce 3
Salos Szczecin II
2 : 0
Dąb Sława
 
FINAŁ
Salos Szczecin I
1 : 1 k. 5 : 6
Górnik Wałbrzych
 
Nagrody indywidualne
Wyróżnienie
Franciszek Kirejszys
Salos Szczeci II
Wyróżnienie
Kacper Zieliński
Salos Szczecin I
Wyróżnienie
Konrad Korba
Górnik Wałbrzych I
 
 
Klasyfikacja końcowa:
I
Górnik Wałbrzych I
II
Salos Szczecin I
III
Salos Szczecin II
IV
Dąb Sława
V
Górnik Wałbrzych II
VI
Vineta Wolin
VII
Błękitni Owińska
VIII
Orzeł Sidzina
 
                                 Logistyka                                             
..