24-29 czerwca 2017 Zakopane - Druga edycja Turnieju Piłki Nożnej TATRY CUP

« powrót

  
Tatry Cup – Zakopane 2017
 
 
Kategoria U8
 
 
Wyniki:
 
 
Wyniki
Legia Warszawa
1 : 0
AP Sandecja II
Grodkowska AS
0 : 2
SPKiS Krajna Wyrzysk
AP Sandecja I
2 : 0
Sokół Spłopnice
Glasgow Eagles FC 2012
0 : 4
MKS Znicz Pruszków
AKS Strzegom
1 : 0
KS Jedynka Pelplin
PKS Jadwiga Kraków
0 : 2
MUKS Dunajec Nowy Sącz
Legia Warszawa
3 : 0
Grodkowska AS
Sokół Słopnice
0 : 0
Glasgow Eagles FC 2012
MKS Znicz Pruszków
1 : 0
AKS Strzegom
KS Jedynka Pelplin
0 : 3
PKS Jadwiga Kraków
SPKIS Krajna Wyrzysk
0 : 2
AP Sandecja I
AP Sandecja II
0 : 2
MUKS Dunajec Nowy Sącz
AKS Strzegom
0 : 0
Sokół Słopnice
PKS Jadwiga Kraków
0 : 0
MKS Znicz Pruszków
Grodkowska AS
0 : 0
AP Sandecja II
AP Sandecja I
0 : 0
Legia Warszawa
Glasgow Eagles FC 2012
2 : 1
SPKIS Krajna Wyrzysk
MUKS Dunajec Nowy Sącz
2 : 0
KS Jedynka Pelplin
Sokół Słopnice
1 : 0
PKS Jadwiga Kraków
Grodkowska AS
0 : 7
AP Sandecja I
AP Sandecja II
0 : 0
KS Jedynka Pelplin
MKS Znicz Pruszków
0 : 1
MUKS Dunajec Nowy Sącz
SPKIS Krajna Wyrzysk
0 : 4
AKS Strzegom
Legia Warszawa
1 : 0
Glasgow Eagles FC 2012
PKS Jadwiga Kraków
3 : 0
SPKIS Krajna Wyrzysk
MUKS Dunajec Nowy Sącz
1 : 0
Sokół Słopnice
AP Sandecja I
8 : 1
AP Sandecja II
Glasgow Eagles FC 2012
1 : 0
Grodkowska AS
AKS Strzegom
3 : 0
Legia Warszawa
KS Jedynka Pelplin
0 : 0
MKS Znicz Pruszków
AP Sandecja II
0 : 0
MKS Znicz Pruszków
Sokół Słopnice
0 : 0
KS Jedynka Pelplin
SPKIS Krajna Wyrzysk
0 : 1
MUKS Dunajec Nowy Sącz
Legia Warszawa
0 : 0
PKS Jadwiga Kraków
Grodkowska AS
0 : 0
AKS Strzegom
AP Sandecja I
4 : 0
Glasgow Eagles FC 2012
Dunajec Nowy Sącz
1 : 0
Legia Warszawa
KS Jedynka Pelplin
0 : 1
SPKIS Krajna Wyrzysk
Glasgow Eagles FC 2012
1 : 0
AP Sandecja II
AKS Strzegom
0 : 0
AP Sandecja I
PKS Jadwiga Kraków
2 : 0
Grodkowska AS
MKS Znicz Pruszków
0 : 0
Sokół Słopnice
Grodkowska AS
1 : 2
MUKS Dunajec Nowy Sącz
AP Sandecja I
0 : 0
PKS Jadwiga Kraków
AP Sandecja II
0 : 0
Sokół Słopnice
SPKIS Krajna Wyrzysk
0 : 0
MKS Znicz Pruszków
Legia Warszawa
2 : 0
KS Jedynka Pelplin
Glasgow Eagles FC 2012
0 : 2
AKS Strzegom
KS Jedynka Pelplin
1 : 2
Grodkowska AS
MKS Znicz Pruszków
2 : 0
Legia Warszawa
AKS Strzegom
4 : 0
AP Sandecja II
PKS Jadwiga Kraków
1 : 0
Glasgow Eagles FC 2012
MUKS Dunajec Nowy Sącz
1 : 2
AP Sandecja I
Sokół Słopnice
0 : 0
SPKIS Krajna Wyrzysk
AP Sandecja I
3 : 0
KS Jedynka Pelplin
Glasgow Eagles FC
0 : 3
MUKS Dunajec Nowy Sącz
AP Sandecja II
0 : 0
SPKIS Krajna Wyrzysk
Legia Warszawa
1 : 0
Sokół Słopnice
Grodkowska AS
0 : 2
MKS Znicz Pruszków
AKS Strzegom
1 : 0
PKS Jadwiga Kraków
MKS Znicz Pruszków
0 : 0
AP Sandecja I
Sokół Słopnice
0 : 2
Grodkowska AS
PKS Jadwiga Kraków
1 : 0
AP Sandecja II
MUKS Dunajec Nowy Sącz
0 : 0
AKS Strzegom
KS Jedynka Pelplin
1 : 0
Glasgow Eagles FC 2012
SPKIS Krajna Wyrzysk
0 : 0
Legia Warszawa
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. MUKS Dunajec Nowy Sącz
28
16 - 3
awans do ¼ finału
2. AP Sandecja Nowy Sącz I
25
28 - 2
awans do ¼ finału
3. AKS Strzegom
22
15 - 1
awans do ¼ finału
4. MKS Znicz Pruszków
18
9 - 1
awans do ¼ finału
5. PKS Jadwiga Kraków
18
10 - 4
awans do ¼ finału
6. Legia warszawa
18
8 - 6
awans do ¼ finału
7. Glasgow Eagles FC 2012
10
4 - 17
awans do ¼ finału
8. SPKIS Krajna Wyrzysk
10
4 - 12
awans do ¼ finału
9. Grodkowska Akademia Sportu
8
5 - 20
Puchar Giewontu
10. Sokół Słopnice
8
1 - 6
Puchar Giewontu
11. KS Jedynka Pelplin
6
2 - 14
Puchar Giewontu
12. AP Sandecja Nowy Sącz II
5
1 - 17
Puchar Giewontu
 
 
Puchar Giewontu (mecze o miejsca 9-12)
 
 
Wyniki
Grodkowska AS
1 : 1
Sokół Słopnice
KS Jedynka Pelplin
0 : 0
AP Sandecja II
Grodkowska AS
0 : 0
KS Jedynka Pelplin
Sokół Słopnice
1 : 0
AP Sandecja II
KS Jedynka Pelplin
0 : 1
Sokół Słopnice
Grodkowska AS
2 : 0
AP Sandecja II
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Sokół Słopnice
7
3 - 1
 
2. Grodkowska AS
5
3 - 1
 
3. KS Jedynka Pelplin
2
0 - 1
 
4. AP Sandecja II Nowy Sącz
1
0 - 3
 
 
 
Faza Finałowa
 
 
¼ Finału
MUKS Dunajec Nowy Sącz
0 : 1
SPKIS Krajna Wyrzysk
MKS Znicz Pruszków
1 : 0
PKS Jadwiga Kraków
AP Sandecja I Nowy Sącz
0 : 0 k. 2 : 1
Glasgow Eagles FC 2012
AKS Strzegom
1 : 0
Legia Warszawa
 
 
Mecz o miejsca 5-8 (przegrani z ¼ finału)
MUKS Dunajec Nowy Sącz
0 : 0 k.2 : 1
PKS Jadwiga Kraków
Glasgow Eagles FC 2012
0 : 3
Legia Warszawa
 
Mecz o 5 miejsce
MUKS Dunajec Nowy Sącz
0 : 1
Legia Warszawa
 
Mecz o 7 miejsce
PKS Jadwiga Kraków
1 : 0
Glasgow Eagles FC 2012
 
 
½ Finału
SPKIS Krajna Wyrzysk
1 : 1 k. 1 : 2
MKS Znicz Pruszków
AP Sandecja Nowy Sącz I
0 : 0 k. 4 : 5
AKS Strzegom
 
 
Mecz o miejsca 3 - 4
SPKIS Krajna Wyrzysk
0 : 0 k. 0 : 1
AP Sandecja Nowy Sącz I
 
FINAŁ
MKS Znicz Pruszków
0 : 1
AKS Strzegom
 
 
 
Nagrody indywidualne
Najlepszy zawodnik
Marcel Pietrasiewicz
AKS Strzegom
Wyróżnienie
Eryk Roguski
MKS Znicz Pruszków
Wyróżnienie
Alan Herman
AP Sandecja I Nowy Sącz
Wyróżnienie
Kacper Górski
SPKIS Krajna Wyrzysk
 
 
Klasyfikacja końcowa:
I
AKS Strzegom
II
MKS Znicz Pruszków
III
AP Sandecja I Nowy Sącz
IV
SPKIS Krajna Wyrzysk
V
Legia Warszawa
VI
MUKS Dunajec Nowy Sącz
VII
PKS Jadwiga Kraków
VIII
Glasgow Eagles FC 2012
IX
Sokół Słopnice
X
Grodkowska Akademia Sportu
XI
KS Jedynka Pelplin
XII
AP Sandecja II Nowy Sącz
 
 
 
Kategoria U9
 
 
Wyniki:
 
 
Grupa A
 
Wyniki
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
0 : 5
Kosa Konstancin
Glasgow Eagles FC 2012
1 : 1
Football Academy Lubaczów
WLKS Krakus Swoszowice
0 : 1
RKS Garbarnia Kraków
AKS Strzegom
0 : 2
Broń Radom I
KP Brzeg Dolny
2 : 0
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
Kosa Konstancin
0 : 1
Glasgow Eagles FC 2012
Football Academy Lubaczów
2 : 0
WLKS Krakus Swoszowice
RKS Garbarnia Kraków
0 : 0
AKS Strzegom
KP Brzeg Dolny
0 : 1
Glasgow Eagles FC 2012
Broń Radom I
0 : 0
Kosa Konstancin
AKS Strzegom
2 : 0
Football Academy Lubaczów
WLKS Krakus Swoszowice
2 : 1
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
Broń Radom I
1 : 0
RKS Garbarnia Kraków
Kosa Konstancin
3 : 0
KP Brzeg Dolny
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
1 : 1
Glasgow Eagles FC 2012
WLKS Krakus Swoszowice
0 : 3
AKS Strzegom
Football Academy Lubaczów
0 : 0
Broń Radom I
RKS Garbarnia Kraków
3 : 0
KP Brzeg Dolny
WLKS Krakus Swoszowice
0 : 1
Kosa Konstancin
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
0 : 3
AKS Strzegom
Glasgow Eagles FC 2012
0 : 1
Broń Radom I
RKS Garbarnia Kraków
1 : 0
Football Academy Lubaczów
KP Brzeg Dolny
1 : 0
WLKS Krakus Swoszowice
Kosa Konstancin
2 : 0
AKS Strzegom
AKS Strzegom
2 : 0
KP Brzeg Dolny
Glasgow Eagles FC 2012
4 : 0
WLKS Krakus Swoszowice
Broń Radom I
3 : 0
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
Football Academy Lubaczów
0 : 0
Kosa Konstancin
KP Brzeg Dolny
0 : 0
Broń Radom I
RKS Garbarnia Kraków
0 : 0
Glasgow Eagles FC 2012
Football Academy Lubaczów
1 : 0
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
AKS Strzegom
0 : 0
Glasgow Eagles FC 2012
Broń Radom I
5 : 0
WLKS Krakus Swoszowice
Kosa Konstancin
1 : 0
RKS Garbarnia Kraków
KP Brzeg Dolny
0 : 3
Football Academy Lubaczów
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
0 : 2
RKS Garbarnia Kraków
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Broń Radom I
18
12 - 0
awans do II rundy
2. Kosa Konstancin
17
12 - 1
awans do II rundy
3. AKS Strzegom
14
10 - 4
awans do II rundy
4. RKS Garbarnia Kraków
14
7 - 2
awans do II rundy
5. Glasgow Eagles FC 2012
13
8 - 3
awans do II rundy
6. Football Academy Lubaczów
12
7 - 4
awans do II rundy
7. KP Brzeg Dolny
7
3 - 12
Puchar Giewontu
8. WLKS Krakus Swoszowice
3
2 - 18
Puchar Giewontu
9. KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
1
2 - 19
Puchar Giewontu
 
Grupa B
 
Wyniki
PUKS Zawrat Bukowina Tatrzańska
0 : 1
RAP Radomsko
KS Cisowa Kędzierzyn-Koźle
0 : 2
UKS MDK Płock
PKS Jadwiga Kraków
0 : 0
KKS Orzeł Siemiatycze
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
0 : 0
Broń Radom II
PUKS Victoria Wałbrzych
4 : 0
PUKS Zawrat Bukowina Tatrzańska
RAP Radomsko
7 : 0
KS Cisowa Kędzierzyn-Koźle
UKS MDK Płock
1 : 0
PKS Jadwiga Kraków
KKS Orzeł Siemiatycze
2 : 0
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
PUKS Victoria Wałbrzych
1 : 0
KS Cisowa Kędzierzyn-Koźle
Broń Radom II
0 : 1
RAP Radomsko
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
0 : 1
UKS MDK Płock
PKS Jadwiga Kraków
3 : 1
PUKS Zawrat Bukowina Tatrzańska
Broń Radom II
0 : 0
KKS Orzeł Siemiatycze
RAP Radomsko
0 : 0
PUKS Victoria Wałbrzych
PUKS Zawrat Bukowina Tatrzańska
1 : 1
KS Cisowa Kędzierzyn-Koźle
PKS Jadwiga Kraków
1 : 0
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
UKS MDK Płock
2 : 0
Broń Radom II
KKS Orzeł Siemiatycze
0 : 1
PUKS Victoria Wałbrzych
PKS Jadwiga Kraków
0 : 1
RAP Radomsko
PUKS Zawrat Bukowina Tatrzańska
0 : 3
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
KS Cisowa Kędzierzyn-Koźle
0 : 1
Broń Radom II
KKS Orzeł Siemiatycze
0 : 2
UKS MDK Płock
PUKS Victoria Wałbrzych
1 : 1
PKS Jadwiga Kraków
RAP Radomsko
1 : 0
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
0 : 0
PUKS Victoria Wałbrzych
KS Cisowa Kędzierzyn-Koźle
0 : 2
PKS Jadwiga Kraków
Broń Radom II
3 : 0
PUKS Zawrat Bukowina Tatrzańska
UKS MDK Płock
0 : 2
RAP Radomsko
PUKS Victoria Wałbrzych
2 : 0
Broń Radom II
KKS Orzeł Siemiatycze
0 : 0
KS Cisowa Kędzierzyn-Koźle
UKS MDK Płock
3 : 0
PUKS Zawrat Bukowina Tatrzańska
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
1 : 1
KS Cisowa Kędzierzyn-Koźle
Broń Radom II
0 : 1
PKS Jadwiga Kraków
RAP Radomsko
2 : 1
KKS Orzeł Siemiatycze
PUKS Victoria Wałbrzych
0 : 1
UKS MDK Płock
PUKS Zawrat Bukowina Tatrzańska
0 : 3
KKS Orzeł Siemiatycze
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. RAP Radomsko
22
15 - 1
awans do II rundy
2. UKS MDK Płock
21
12 - 2
awans do II rundy
3. PUKS Victoria Wałbrzych
15
9 - 2
awans do II rundy
4. PKS Jadwiga Kraków
14
8 - 4
awans do II rundy
5. KKS Orzeł Służewo
9
6 - 5
awans do II rundy
6. Broń Radom II
8
4 - 6
awans do II rundy
7. Świt Nowy Dwór Mazowiecki
6
4 - 6
Puchar Giewontu
8. KS Cisowa Kędzierzyn-Koźle
3
2 - 15
Puchar Giewontu
9. PUKS Zawrat Bukowina Tatrzańska
1
2 - 21
Puchar Giewontu
 
 
Puchar Giewontu (mecze o miejsca 13-17)
 
 
Wyniki
KP Brzeg Dolny
0 : 0
KS Cisowa Kędzierzyn-Koźle
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
0 : 0
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
KP Brzeg Dolny
0 : 0
WLKS Krakus Swoszowice
KS Cisowa Kędzierzyn-Koźle
0 : 0
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
1 : 0
WLKS Krakus Swoszowice
KP Brzeg Dolny
1 : 0
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
1 : 0
WLKS Krakus Swoszowice
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
1 : 0
KS Cisowa Kędzierzyn-Koźle
KP Brzeg Dolny
0 : 0
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
WLKS Krakus Swoszowice
0 : 0
KS Cisowa Kędzierzyn-Koźle
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Świt Nowy Dwór Mazowiecki
8
2 : 0
2. KP Brzeg Dolny
6
1 : 0
3. KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
5
1 : 1
4.KS Cisowa Kędzierzyn-Koźle
3
0 : 1
5. WLKS Krakus Swoszowice
2
0 : 2
 
 
II Runda grupowa
 
 
Grupa I
 
Wyniki
PKS Jadwiga Kraków
0 : 0
Football Academy Lubaczów
Broń Radom I
0 : 1
Football Academy Lubaczów
Broń Radom I
0 : 0
PKS Jadwiga Kraków
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Football Academy Lubaczów
4
1 - 0
awans do ¼ finału
2. PKS Jadwiga Kraków
2
0 - 0
awans do ¼ finału
3. Broń Radom I
1
0 - 1
 
 
Grupa II
 
Wyniki
RKS Garbarnia Kraków
1 : 1
Broń Radom II
RAP Radomsko
1 : 0
Broń Radom II
RAP Radomsko
0 : 0
RKS Garbarnia Kraków
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. RAP Radomsko
4
1 - 0
awans do ¼ finału
2. RKS Garbarnia Kraków
2
1 - 1
awans do ¼ finału
3. Broń Radom II
1
1 - 2
 
 
Grupa III
 
Wyniki
PUKS Victoria Wałbrzych
0 : 0
Glasgow Eagles FC 2012
Kosa Konstancin
0 : 0
Glasgow Eagles FC 2012
Kosa Konstancin
0 : 0
PUKS Victoria Wałbrzych
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Kosa Konstancin
2
0 - 0
awans do ¼ finału
2. PUKS Victoria Wałbrzych
2
0 - 0
awans do ¼ finału
3. Glasgow Eagles FC 2012
2
0 - 0
 
 
Grupa IV
 
Wyniki
AKS Strzegom
1 : 2
KKS Orzeł Siemiatycze
UKS MDK Płock
0 : 0
Orzeł Siemiatycze
UKS MDK Płock
1 : 1
AKS Strzegom
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. KKS Orzeł Siemiatycze
4
2 - 1
awans do ¼ finału
2. UKS MDK Płock
2
1 - 1
awans do ¼ finału
3. AKS Strzegom
1
2 - 3
 
 
 
Faza Finałowa
 
 
¼ Finału
Football Academy Lubaczów
0 : 1
RKS Garbarnia Kraków
Kosa Konstancin
1 : 0
UKS MDK Płock
RAP Radomsko
0 : 0 k. 2 : 1
PKS Jadwiga Kraków
KKS Orzeł Siemiatycze
1 : 2
PUKS Victoria Wałbrzych
 
 
Mecz o miejsca 5-8 (przegrani z ¼ finału)
Football Academy Lubaczów
0 : 1
UKS MDK Płock
KKS Orzeł Siemiatycze
0 : 0 k.1 : 2
PKS Jadwiga Kraków
 
Mecz o 5 miejsce
UKS MDK Płock
0 : 0 k. 1 :2
PKS Jadwiga Kraków
 
Mecz o 7 miejsce
Football Academy Lubaczów
1 : 0
KKS Orzeł Siemiatycze
 
 
½ Finału
Kosa Konstancin
0 : 0 k. 2 : 0
RKS Garbarnia Kraków
PUKS Victoria Wałbrzych
1 : 0
RAP Radomsko
 
 
Mecz o 3 miejsce
RKS Garbarnia Kraków
0 : 0 k. 1 : 0
RAP Radomsko
 
FINAŁ
Kosa Konstancin
0 : 0 k. 1 : 0
PUKS Victoria Wałbrzych
 
 
Nagrody indywidualne
Najlepszy zawodnik
Alex Złotkowski
Kosa Konstancin
Wyróżnienie
Wojciech Derkacz
PUKS Victoria Wałbrzych
Wyróżnienie
Szymon Jędrszczyk
RKS Garbarnia Kraków
Wyróżnienie
Wojciech Bogacz
Rad Radomsko
 
 
Klasyfikacja końcowa:
I
Kosa Konstancin
II
PUKS Victoria Wałbrzych
III
RKS Garbarnia Kraków
IV
RAP Radomsko
V
PKS Jadwiga Kraków
VI
UKS MDK Płock
VII
Football Academy Lubaczów
VIII
KKS Orzeł Służewo
IX
Glasgow Eagles FC 2012
 
AKS Strzegom
 
Broń Radom I
 
Broń Radom II
XIII
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
XIV
KP Brzeg Dolny
XV
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
XVI
KS Cisowa Kędzierzyn-Koźle
XVII
WLKS Krakus Swoszowice
XVIII
PUKS Zawrat Bukowina Tatrzańska
 
  
Kategoria U10
 
 
Wyniki:
 
 
Grupa A
 
Wyniki
Football Club Będzin
0 : 0
Omega Kleszczów I
Iskra Czułów
0 : 5
MKS Olimpia Koło
RKS Broń Radom
3 : 1
KKS Orzeł Siemiatycze
UKS Orlik Rajcza
0 : 1
SPKIS Krajna Wyrzysk
Football Club Będzin
5 : 0
Iskra Czułów
LKS Omega Kleszczów I
0 : 2
MKS Olimpia Koło
RKP Broń Radom
5 : 2
UKS Orlik Rajcza
KKS Orzeł Siemiatycze
1 : 3
SPKIS Krajna Wyrzysk
Football Club Będzin
1 : 2
MKS Olimpia Koło
LKS Omega Kleszczów I
2 : 1
Iskra Czułów
RKP Broń Radom
0 : 2
SPKIS Krajna Wyrzysk
KKS Orzeł Siemiatycze
2 : 1
UKS Orlik Rajcza
Football Club Będzin
3 : 1
RKP Broń Radom
LKS Omega Kleszczów I
3 : 0
KKS Orzeł Siemiatycze
Iskra Czułów
2 : 0
UKS Orlik Rajcza
MKS Olimpia Koło
0 : 3
SPKIS Krajna Wyrzysk
Football Club Będzin
2 : 0
KKS Orzeł Siemiatycze
LKS Omega Kleszczów I
0 : 1
RKP Broń Radom
Iskra Czułów
0 : 2
SPKIS Krajna Wyrzysk
MKS Olimpia Koło
6 : 0
UKS Orlik Rajcza
Football Club Będzin
0 : 1
SPKIS Krajna Wyrzysk
LKS Omega Kleszczów I
1 : 1
UKS Orlik Rajcza
Iskra Czułów
1 : 0
KKS Orzeł Siemiatycze
MKS Olimpia Koło
2 : 0
RKP Broń Radom
Football Club Będzin
5 : 0
UKS Orlik Rajcza
LKS Omega Kleszczów I
0 : 2
SPKIS Krajna Wyrzysk
Iskra Czułów
0 : 1
RKP Broń Radom
MKS Olimpia Koło
3 : 2
KKS Orzeł Siemiatycze
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. SPKIS Krajna Wyrzysk
21
14 - 1
awans do ¼ finału
2. MKS Olimpia Koło
18
20 - 6
awans do ¼ finału
3. Football Club Będzin
13
16 - 4
awans do ¼ finału
4. RKP Broń Radom
12
11 -10
Puchar Kasprowego
5. LKS Omega Kleszczów I
8
6 - 7
Puchar Kasprowego
6. Iskra Czułów
6
4 - 15
Puchar Giewontu
7. KKS Orzeł Siemiatycze
3
6 - 16
Puchar Giewontu
8. UKS Orlik Rajcza
1
4 - 22
Puchar Giewontu
 
Grupa B
 
Wyniki
Szkółka Piłkarska Brzeszcze
7 : 0
Omega Kleszczów II
KS Zakopane
2 : 0
Glasgow Eagles FC 2012
WLKS Krakus Swoszowice
0 : 3
Football Oleszyce
PUKS Victoria Wałbrzych
0 : 6
MKS Pogoń Staszów
Szkółka Piłkarska Brzeszcze
2 : 0
KS Zakopane
Omega Kleszczów II
2 : 5
Glasgow Eagles FC 2012
WLKS Krakus Swoszowice
1 : 0
PUKS Victoria Wałbrzych
Football Oleszyce
0 : 0
MKS Pogoń Staszów
Szkółka Piłkarska Brzeszcze
6 : 0
Glasgow Eagles FC 2012
Omega Kleszczów II
0 : 1
KS Zakopane
WLKS Krakus Swoszowice
0 : 1
MKS Pogoń Staszów
Football Oleszyce
3 : 0
PUKS Victoria Wałbrzych
Szkółka Piłkarska Brzeszcze
2 : 1
WLKS Krakus Swoszowice
Omega Kleszczów II
1 : 3
Football Oleszyce
KS Zakopane
4 : 0
PUKS Victoria Wałbrzych
Glasgow Eagles FC 2012
1 : 4
MKS Pogoń Staszów
Szkółka Piłkarska Brzeszcze
0 : 1
Football Oleszyce
Omega Kleszczów II
2 : 1
WLKS Krakus Swoszowice
KS Zakopane
1 : 5
MKS Pogoń Staszów
Glasgow Eagles FC 2012
3 : 2
PUKS Victoria Wałbrzych
Szkółka Piłkarska Brzeszcze
0 : 0
MKS Pogoń Staszów
Omega Kleszczów II
0 : 0
PUKS Victoria Wałbrzych
KS Zakopane
0 : 1
Football Oleszyce
Glasgow Eagles FC 2012
0 : 1
WLKS Krakus Swoszowice
Szkółka Piłkarska Brzeszcze
2 : 0
PUKS Victoria Wałbrzych
Omega Kleszczów II
0 : 4
MKS Pogoń Staszów
KS Zakopane
1 : 1
WLKS Krakus Swoszowice
Glasgow Eagles FC 2012
1 : 5
Football Oleszyce
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Football Oleszyce
19
16 - 2
awans do ¼ finału
2. MKS Pogoń Staszów
17
20 - 2
awans do ¼ finału
3. Szkółka Piłkarska Brzeszcze
16
19 - 2
awans do ¼ finału
4. KS Zakopane
10
9 - 9
Puchar Kasprowego
5. WLKS Krakus Swoszowice
7
5 - 9
Puchar Kasprowego
6. Glasgow Eagles FC 2012
6
10 - 22
Puchar Giewontu
7. Omega Kleszczów II
4
5 - 21
Puchar Giewontu
8. PUKS Victoria Wałbrzych
1
2 - 19
Puchar Giewontu
 
Grupa C
 
Wyniki
KS Czarni Gorzyce
2 : 0
PUKS Zawrat Bukowina Tatrzańska
Morena Gdańsk
1 : 3
Motor Lublin
AKS Strzegom
4 : 0
MUKS Tuszyn
KS Czarni Gorzyce
0 : 0
Morena Gdańsk
PUKS Zawrat Bukowina Tatrzańska
0 : 6
Motor Lublin
AKS Strzegom
1 : 3
Radunia Stężyca
KS Czarni Gorzyce
0 : 4
Motor Lublin
PUKS Zawrat Bukowina Tatrzańska
0 : 3
Morena Gdańsk
MUKS Tuszyn
0 : 6
Radunia Stężyca
KS Czarni Gorzyce
0 : 3
AKS Strzegom
PUKS Zawrat Bukowina Tatrzańska
3 : 1
MUKS Tuszyn
Motor Lublin
2 : 0
Radunia Stężyca
KS Czarni Gorzyce
3 : 1
MUKS Tuszyn
PUKS Zawrat Bukowina Tatrzańska
1 : 1
AKS Strzegom
Morena Gdańsk
0 : 4
Radunia Stężyca
KS Czarni Gorzyce
0 : 8
Radunia Stężyca
Morena Gdańsk
1 : 1
MUKS Tuszyn
Motor Lublin
1 : 0
AKS Strzegom
PUKS Zawrat Bukowina Tatrzańska
1 : 6
Radunia Stężyca
Morena Gdańsk
0 : 0
AKS Strzegom
Motor Lublin
5 : 0
MUKS Tuszyn
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Motor Lublin
18
21 - 1
awans do ¼ finału
2. KS Radunia Stężyca
15
27 - 4
awans do ¼ finału
3. AKS Strzegom
8
9 - 5
Puchar Kasprowego
4. KS Czarni Gorzyce
7
5 - 16
Puchar Kasprowego
5. Morena Gdańsk
6
5 - 8
Puchar Kasprowego
6. PUKS Zawrat Bukowina Tatrzańska
4
5 - 19
Puchar Kasprowego
7. MUKS Tuszyn
1
3 - 22
Puchar Giewontu
 
 
Puchar Giewontu (mecze o miejsca 17-23)
 
 
¼ Finału Pucharu Giewontu
-
- : -
MUKS Tuszyn
Iskra Czułów
1 : 4
KKS Orzeł Siemiatycze
PUKS Victoria Wałbrzych
0 : 2
LKS Omega Kleszczów II
Glasgow Eagles FC 2012
4 : 2
UKS Orlik Rajcza
 
 
Mecz o miejsca 5-8 w Pucharze Giewontu (przegrani z ¼ finału)
-
- : -
Iskra Czułów
PUKS Victoria Wałbrzych
0 : 1
UKS Orlik Rajcza
Mecz o 5 miejsce w Pucharze Giewontu
Iskra Czułów
0 : 0 k. 1 : 2
UKS Orlik Rajcza
Mecz o 7 miejsce w Pucharze Giewontu
-
- : -
PUKS Victoria Wałbrzych
 
 
½ Finału Pucharu Giewontu
MUKS Tuszyn
1 : 6
KKS Orzeł Siemiatycze
LKS Omega Kleszczów
2 : 5
Glasgow Eagles FC 2012
 
 
Mecz o 3 miejsce w Pucharze Giewontu
MUKS Tuszyn
0 : 0 k. 2 : 3
LKS Omega Kleszczów II
 
FINAŁ PUCHARU GIEWONTU
KKS Orzeł Siemiatycze
3 : 3 k. 2 : 3
Glasgow Eagles FC 2012
 
 
Puchar Kasprowego (mecze o miejsca 9-16)
 
 
¼ Finału Pucharu Kasprowego
WLKS Krakus Swoszowice
4 : 1
KS Zakopane
RKP Broń Radom
2 : 1
LKS Omega Kleszczów I
Morena Gdańsk
2 : 0
KS Czarni Gorzyce
PUKS Zawrat
0 : 5
AKS Strzegom
 
 
Mecz o miejsca 5-8 w Pucharze Kasprowego (przegrani z ¼ finału)
KS Zakopane
3 : 0
LKS Omega Kleszczów I
KS Czarni Gorzyce
5 : 0
PUKS Zawrat
Mecz o 5 miejsce w Pucharze Kasprowego
KS Zakopane
4 : 3
KS Czarni Gorzyce
Mecz o 7 miejsce w Pucharze Kasprowego
LKS Omega Kleszczów I
1 : 3
PUKS Zawrat
 
 
½ Finału Pucharu Kasprowego
WLKS Krakus Swoszowice
0 : 1
RKP Broń Radom
Morena Gdańsk
0 : 0 k. 2 : 3
AKS Strzegom
 
 
Mecz o 3 miejsce w Pucharze Kasprowego
WLKS Krakus Swoszowice
0 : 3
Morena Gdańsk
 
FINAŁ PUCHARU KASPROWEGO
RKP Broń Radom
0 : 2
AKS Strzegom
 
 
Faza Finałowa
 
 
¼ Finału
Radunia Stężyca
2 : 0
FC Będzin
Football Oleszyce
1 : 2
Szkółka Piłkarska Brzeszcze
Motor Lublin
1 : 2
MKS Olimpia Koło
SPKIS Krajna Wyrzysk
0 : 0 k. 1 : 3
MKS Pogoń Staszów
 
 
Mecz o miejsca 5-8 (przegrani z ¼ finału)
FC Będzin
4 : 2
Football Oleszyce
Motor Lublin
1 : 2
SPKIS Krajna Wyrzysk
Mecz o 5 miejsce
FC Będzin
1 : 1 k. 1 : 0
SPKIS Krajna Wyrzysk
Mecz o 7 miejsce
Football Oleszyce
2 : 4
Motor Lublin
 
 
½ Finału
Radunia Stężyca
3 : 0
Szkółka Piłkarska Brzeszcze
MKS Olimpia Koło
0 : 3
MKS Pogoń Staszów
 
 
Mecz o 3 miejsce
Szkółka Piłkarska Brzeszcze
1 : 0
MKS Olimpia Koło
 
FINAŁ
Radunia Stężyca
2 : 0
MKS Pogoń Staszów
 
 
 
Nagrody indywidualne
Najlepszy zawodnik
Wiktor Etmański
Radunia Stężyca
Wyróżnienie
Patryk Kosowicz
MKS Pogoń Staszów
Wyróżnienie
Szymon Kubiczek
SP Brzeszcze
Wyróżnienie
MKS Olimpia Koło
Martin Czajkowski
 
 
Klasyfikacja końcowa:
I
Radunia Stężyca
II
MKS Pogoń Staszów
III
Szkółka Piłkarska Brzeszcze
IV
MKS Olimpia Koło
V
FC Będzin
VI
SPKIS Krajna Wyrzysk
VII
Motor Lublin
VIII
Football Oleszyce
IX
AKS Strzegom
X
RKP Broń Radom
XI
Morena Gdańsk
XII
WLKS Krakus Swoszowice
XIII
KS Zakopane
XIV
KS Czarni Gorzyce
XV
PUKS Zawrat Bukowina Tatrzańska
XVI
LKS Omega Kleszczów I
XVII
Glasgow Eagles FC 2012
XVIII
KKS Orzeł Siemiatycze
XIX
LKS Omega Kleszczów II
XX
MUKS Tuszyn
XXI
UKS Orlik Rajcza
XXII
Iskra Czułów
XXIII
PUKS Victoria Wałbrzych
 
Kategoria U11
 
 
Wyniki:
 
 
Grupa A
 
Wyniki
FC Będzin
0 : 0
UKS Frendo Dywity
JSP Szczakowianka Jaworzno
1 : 4
Kosa Konstancin
KP Santos Świebodzin
5 : 1
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki
UKS Orlik Rajcza
1 : 6
KS Pogoń Mogilno
FC Będzin
0 : 3
JSP Szczakowianka Jaworzno
UKS Frendo Dywity
0 : 8
Kosa Konstancin
KP Santos Świebodzin
1 : 6
UKS Orlik Rajcza
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki
0 : 6
KS Pogoń Mogilno
FC Będzin
0 : 2
Kosa Konstancin
UKS Frendo Dywity
0 : 5
JSP Szczakowianka Jaworzno
KP Santos Świebodzin
1 : 6
KS Pogoń Mogilno
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki
0 : 5
UKS Orlik Rajcza
FC Będzin
2 : 1
KP Santos Świebodzin
UKS Frendo Dywity
2 : 1
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki
JSP Szczakowianka Jaworzno
0 : 0
UKS Orlik Rajcza
Kosa Konstancin
8 : 0
KS Pogoń Mogilno
FC Będzin
2 : 0
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki
UKS Frendo Dywity
0 : 4
KP Santos Świebodzin
JSP Szczakowianka Jaworzno
2 : 5
KS Pogoń Mogilno
Kosa Konstancin
9 : 0
UKS Orlik Rajcza
FC Będzin
0 : 1
KS Pogoń Mogilno
UKS Frendo Dywity
0 : 1
UKS Orlik Rajcza
JSP Szczakowianka Jaworzno
5 : 0
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Kosa Konstancin
9 : 1
KP Santos Świebodzin
FC Będzin
3 : 6
UKS Orlik Rajcza
UKS Frendo Dywity
0 : 4
KS Pogoń Mogilno
JSP Szczakowianka Jaworzno
5 : 0
KP Santos Świebodzin
Kosa Konstancin
18 : 0
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Kosa Konstancin
21
58 - 2
awans do ¼ finału
2. KS Pogoń Mogilno
18
28 - 12
awans do ¼ finału
3. JSP Szczakowianka Jaworzno
13
21 - 9
awans do ¼ finału
4. UKS Orlik Rajcza
13
19 - 19
awans do ¼ finału
5. FC Będzin
7
7 - 13
Puchar Giewontu
6. KP Santos Świebodzin
6
13 - 29
Puchar Giewontu
7. UKS Frendo Dywity
4
2 - 23
Puchar Giewontu
8. MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki
0
2 - 43
Puchar Giewontu
 
Grupa B
 
Wyniki
Progres Warszawa
1 : 0
Football Academy Lubaczów
PUKS Zawrat Bukowina Tatrzańska
0 : 3
Atom Grądy
RAP Radomsko
3 : 0
Fiamp-Iskra Wymiarki
AP ST Rąbała Jedynka Pelplin
2 : 0
UKS Concord Murowana Goślina
Progres Warszawa
10 : 1
PUKS Zawrat Bukowina Tatrzańska
Football Academy Lubaczów
1 : 1
Atom Grądy
RAP Radomsko
2 : 5
AP ST Rąbała Jedynka Pelplin
Fiamp-Iskra Wymiarki
0 : 2
UKS Concord Murowana Goślina
Progres Warszawa
1 : 0
Atom Grądy
Football Academy Lubaczów
8 : 0
PUKS Zawrat Bukowina Tatrzańska
RAP Radomsko
0 : 1
UKS Concord Murowana Goślina
Fiamp-Iskra Wymiarki
0 : 6
AP ST Rąbała Jedynka Pelplin
Progres Warszawa
2 : 1
RAP Radomsko
Football Academy Lubaczów
4 : 3
Fiamp-Iskra Wymiarki
PUKS Zawrat Bukowina Tatrzańska
0 : 3
AP ST Rąbała Jedynka Pelplin
Atom Grądy
1 : 2
UKS Concord Murowana Goślina
Progres Warszawa
3 : 0
Fiamp-Iskra Wymiarki
Football Academy Lubaczów
6 : 1
RAP Radomsko
PUKS Zawrat Bukowina Tatrzańska
1 : 4
UKS Concord Murowana Goślina
Atom Grądy
0 : 2
AP ST Rąbała Jedynka Pelplin
Progres Warszawa
0 : 1
UKS Concord Murowana Goślina
Football Academy Lubaczów
1 : 4
AP ST Rąbała Jedynka Pelplin
PUKS Zawrat Bukowina Tatrzańska
0 : 3
Fiamp-Iskra Wymiarki
Atom Grądy
1 : 1
RAP Radomsko
Progres Warszawa
2 : 0
AP ST Rąbała Jedynka Pelplin
Football Academy Lubaczów
4 : 0
UKS Concord Murowana Goślina
PUKS Zawrat Bukowina Tatrzańska
2 : 2
RAP Radomsko
Atom Grądy
4 : 2
Fiamp-Iskra Wymiarki
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Progres Warszawa
18
19 - 3
awans do ¼ finału
2. AP ST Rąbała Jedynka Pelplin
18
22 - 5
awans do ¼ finału
3. UKS Concord Murowana Goślina
15
10 - 8
awans do ¼ finału
4. Football Academy Lubaczów
13
24 - 10
awans do ¼ finału
5. Atom Grądy
8
10 - 9
Puchar Giewontu
6. RAP Esbank Radomsko
5
11 - 18
Puchar Giewontu
7. Fiamp-Iskra Wymiarki
3
8 - 22
Puchar Giewontu
8. PUKS Zawrat Bukowina Tatrzańska
1
4 - 33
Puchar Giewontu
 
 
Puchar Giewontu (mecze o miejsca 9 -16)
 
 
¼ Finału Pucharu Giewontu
FC Będzin
3 : 1
PUKS Zawrat
UKS Frendo Dywity
1 : 2
RAP Radomsko
KP Santos Świebodzin
3 : 0
Fiamp-Iskra Wymiarki
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki
1 : 6
Atom Grądy
 
Mecz o miejsca 5-8 w Pucharze Giewontu (przegrani z ¼ finału)
PUKS Zawrat
2 : 4
UKS Frendo Dywity
Fiamp-Iskra Wymiarki
6 : 0
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki
 
Mecz o 5 miejsce w Pucharze Giewontu
UKS Frendo Dywity
0 : 6
Fiamp-Iskra Wymiarki
 
Mecz o 7 miejsce w Pucharze Giewontu
PUKS Zawrat
1 : 2
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki
 
½ Finału Pucharu Giewontu
FC Będzin
0 :3
RAP Radomsko
KP Santos Świebodzin
2 : 0
Atom Grądy
 
 
Mecz o 3 miejsce w Pucharze Giewontu
FC Będzin
1 : 2
Atom Grądy
 
Finał Pucharu Giewontu
RAP Radomsko
3 : 1
KP Santos Świebodzin
 
 
Faza Finałowa
 
 
¼ Finału
MUKS Kosa Konstancin
9 : 0
Football Academy Lubaczów
JSP Szczakowianka Jaworzno
0 : 2
AP ST Rąbała Jedynka Pelplin
KS Pogoń Mogilno
2 : 1
UKS Concord Murowana Goślina
UKS Orlik Rajcza
0 : 3
Progres Warszawa
 
 
Mecz o miejsca 5-8 (przegrani z ¼ finału)
Football Academy Lubaczów
0 : 1
JSP Szczakowianka Jaworzno
UKS Concord Murowana Goślina
1 : 7
UKS Orlik Rajcza
 
Mecz o 5 miejsce
JSP Szczakowianka Jaworzno
4 : 0
UKS Orlik Rajcza
 
Mecz o 7 miejsce
Football Academy Lubaczów
0 : 1
UKS Concord Murowana Goślina
 
½ Finału
MUKS Kosa Konstancin
3 : 0
AP ST Rąbała Jedynka Pelplin
KS Pogoń Mogilno
1 : 3
Progres Warszawa
 
 
Mecz o 3 miejsce
AP ST Rąbała Jedynka Pelplin
0 : 1
KS Pogoń Mogilno
 
 
FINAŁ
Progres Warszawa
0 : 5
MUKS Kosa Konstancin
 
 
Nagrody indywidualne
Najlepszy zawodnik
Oskar Siwkowski
MUKS Kosa Konstancin
Wyróżnienie
Hubert Bożek
MUKS Kosa Konstancin
Wyróżnienie
Oskar Koper
Progres Warszawa
Wyróżnienie
Sebastian Cegiel
KS Pogoń Mogilno
 
 
Klasyfikacja końcowa:
I
MUKS Kosa Konstancin
II
Progres Warszawa
III
KS Pogoń Mogilno
IV
AP ST Rąbała Jedynka Pelplin
V
JSP Szczakowianka Jaworzno
VI
UKS Orlik Rajcza
VII
UKS Concord Murowana Goślina
VIII
Football Academy Lubaczów
IX
RAP Radomsko
X
KP Santos Świebodzin
XI
Atom Grądy
XII
FC Będzin
XIII
UKS Frendo Dywity
XIV
Fiamp-Iskra Wymiarki
XV
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki
XVI
PUKS Zawrat Bukowina Tatrzańska
 
 
 
Kategoria U12
 
 
Wyniki:
 
 
Grupa A
 
Wyniki
Pogoń Mogilno
1 : 2
Jastrząb Głowaczów I
GKS Morena Gdańsk II
1 : 2
Grodkowska AS
KKS Spójnia Zebrzydowice
0 : 4
Notecianka Pakość I
KS Czarni Gorzyce
0 : 5
AP Fortuna Głogówek
Pogoń Mogilno
7 : 0
GKS Morena Gdańsk II
Jastrząb Głowaczów I
1 : 1
Grodkowska AS
KKS Spójnia Zebrzydowice
3 : 0
KS Czarni Gorzyce
Notecianka Pakość I
3 : 1
AP Fortuna Głogówek
Pogoń Mogilno
3 : 2
Grodkowska AS
Jastrząb Głowaczów I
9 : 0
GKS Morena Gdańsk II
KKS Spójnia Zebrzydowice
4 : 0
AP Fortuna Głogówek
Notecianka Pakość I
6 : 0
KS Czarni Gorzyce
Pogoń Mogilno
1 : 0
KKS Spójnia Zebrzydowice
Jastrząb Głowaczów I
4 : 3
Notecianka Pakość I
GKS Morena Gdańsk II
0 : 1
KS Czarni Gorzyce
Grodkowska AS
0 : 5
AP Fortuna Głogówek
Pogoń Mogilno
1 : 3
Notecianka Pakość I
Jastrząb Głowaczów I
4 : 0
KKS Spójnia Zebrzydowice
GKS Morena Gdańsk II
0 : 6
AP Fortuna Głogówek
Grodkowska AS
0 : 0
KS Czarni Gorzyce
Pogoń Mogilno
0 : 4
AP Fortuna Głogówek
Jastrząb Głowaczów I
9 : 0
KS Czarni Gorzyce
GKS Morena Gdańsk II
0 : 12
Notecianka Pakość I
Grodkowska AS
1 : 2
KKS Spójnia Zebrzydowice
Pogoń Mogilno
4 : 0
KS Czarni Gorzyce
Jastrząb Głowaczów I
4 : 0
AP Fortuna Głogówek
GKS Morena Gdańsk II
0 : 4
KKS Spójnia Zebrzydowice
Grodkowska AS
0 : 9
Notecianka Pakość I
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Jastrząb Głowaczów I
19
33 - 5
awans do ¼ finału
2. Notecianka Pakość I
18
40 - 6
awans do ¼ finału
3. KKS Spójnia Zebrzydowice
12
13 - 10
awans do ¼ finału
4. AP Fortuna Głogówek
12
21 - 11
Puchar Kasprowego
5. Pogoń Mogilno
12
17 - 11
Puchar Kasprowego
6. Grodkowska AS
5
6 - 21
Puchar Giewontu
7. KS Czarni Gorzyce
4
1 - 27
Puchar Giewontu
8. GKS Morena Gdańsk II
0
1 - 41
Puchar Giewontu
 
Grupa B
 
Wyniki
Orzeł Służewo
4 : 1
Jastrząb Głowaczów II
KS Cisowa Kędzierzyn-Koźle
2 : 4
UKS Orlik Rajcza
GKS Morena Gdańsk I
0 : 1
Notecianka Pakość II
UKS Pieńsk
1 : 6
UKS Orlik Przemyśl
Orzeł Służewo
10 : 0
KS Cisowa
Jastrząb Głowaczów II
1 : 0
UKS Orlik Rajcza
GKS Morena Gdańsk I
3 : 1
UKS Pieńsk
Notecianka Pakość II
1 : 4
UKS Orlik Przemyśl
Orzeł Służewo
2 : 0
UKS Orlik Rajcza
Jastrząb Głowaczów II
9 : 0
KS Cisowa
GKS Morena Gdańsk I
1 : 4
UKS Orlik Przemyśl
Notecianka Pakość II
0 : 1
UKS Pieńsk
Orzeł Służewo
5 : 0
GKS Morena Gdańsk I
Jastrząb Głowaczów II
2 : 0
Notecianka Pakość II
KS Cisowa
0 : 3
UKS Pieńsk
UKS Orlik Rajcza
0 : 2
UKS Orlik Przemyśl
Orzeł Służewo
8 : 0
Notecianka Pakość II
Jastrząb Głowaczów II
0 : 1
GKS Morena Gdańsk I
KS Cisowa
0 : 7
UKS Orlik Przemyśl
UKS Orlik Rajcza
2 : 2
UKS Pieńsk
Orzeł Służewo
1 : 1
UKS Orlik Przemyśl
Jastrząb Głowaczów II
3 : 3
UKS Pieńsk
KS Cisowa
0 : 3
Notecianka Pakość II
UKS Orlik Rajcza
0 : 1
GKS Morena Gdańsk I
Orzeł Służewo
6 : 1
UKS Pieńsk
Jastrząb Głowaczów II
0 : 0
UKS Orlik Przemyśl
KS Cisowa
1 : 3
GKS Morena Gdańsk I
UKS Orlik Rajcza
0 : 0
Notecianka Pakość II
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Orzeł Służewo
19
36 - 3
awans do ¼ finału
2. UKS Orlik Przemyśl
17
24 - 4
awans do ¼ finału
3. GKS Morena Gdańsk I
12
9 - 12
Puchar Kasprowego
4. Jastrząb Głowaczów II
11
16 - 8
Puchar Kasprowego
5. UKS Pieńsk
8
12 - 20
Puchar Kasprowego
6. KS Notecianka Pakość II
7
5 - 15
Puchar Giewontu
7. UKS Orlik Rajcza
5
6 - 10
Puchar Giewontu
8. KS Cisowa Kędzierzyn-Koźle
0
3 - 39
Puchar Giewontu
 
Grupa C
 
Wyniki
Piast Strzelce Opolskie
7 : 3
Astoria Szczerców
KKS Orzeł Siemiatycze
1 : 2
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
PUKS Deko Włoszczowa
1 : 3
UKS Frendo Dywity
SP Brzeszcze
0 : 4
UKS Orlik Prudnik
UKS Chełmek
1 : 3
Piast Strzelce Opolskie
Astoria Szczerców
0 : 3
KKS Orzeł Siemiatycze
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
4 : 0
PUKS Deko Włoszczowa
UKS Frendo Dywity
3 : 1
SP Brzeszcze
UKS Chełmek
0 : 0
KKS Orzeł Siemiatycze
UKS Orlik Prudnik
1 : 0
Astoria Szczerców
SP Brzeszcze
0 : 6
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
PUKS Deko Włoszczowa
1 : 6
Piast Strzelce Opolskie
UKS Orlik Prudnik
3 : 3
UKS Frendo Dywity
Astoria Szczerców
0 : 1
UKS Chełmek
Piast Strzelce Opolskie
4 : 1
KKS Orzeł Siemiatycze
PUKS Deko Włoszczowa
2 : 0
SP Brzeszcze
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
1 : 1
UKS Orlik Prudnik
UKS Frendo Dywity
1 : 3
UKS Chełmek
PUKS Deko Włoszczowa
1 : 1
Astoria Szczerców
Piast Strzelce Opolskie
11 : 0
SP Brzeszcze
KKS Orzeł Siemiatycze
0 : 1
UKS Orlik Prudnik
UKS Frendo Dywity
1 : 7
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
UKS Chełmek
1 : 1
PUKS Deko Włoszczowa
Astoria Szczerców
2 : 0
SP Brzeszcze
SP Brzeszcze
0 : 5
UKS Chełmek
KKS Orzeł Siemiatycze
3 : 0
PUKS Deko Włoszczowa
UKS Orlik Prudnik
0 : 1
Piast Strzelce Opolskie
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
3 : 1
Astoria Szczerców
UKS Chełmek
0 : 1
UKS Orlik Prudnik
UKS Frendo Dywity
0 : 4
KKS Orzeł Siemiatycze
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
2 : 1
Piast Strzelce Opolskie
SP Brzeszcze
0 : 4
KKS Orzeł Siemiatycze
UKS Orlik Prudnik
2 : 1
PUKS Deko Włoszczowa
Astoria Szczerców
1 : 3
UKS Frendo Dywity
UKS Chełmek
0 : 1
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
Piast Strzelce Opolskie
7 : 1
UKS Frendo Dywity
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
22
26 - 5
awans do ¼ finału
2. Piast Strzelce Opolskie
21
40 - 9
awans do ¼ finału
3. UKS Orlik Prudnik
17
13 - 6
awans do ¼ finału
4. KKS Orzeł Siemiatycze
13
16 - 7
Puchar Kasprowego
5. UKS Chełmek
11
11 - 7
Puchar Kasprowego
6. UKS Frendo Dywity
10
15 - 27
Puchar Kasprowego
7. PUKS Deko Włoszczowa
5
7 - 20
Puchar Giewontu
8. Astoria Szczerców
4
8 - 19
Puchar Giewontu
9. SP Brzeszcze
0
1 - 37
Puchar Giewontu
 
 
Puchar Giewontu (mecze o miejsca 17-25)
 
 
Grupa X
 
Wyniki
Grodkowska AS
0 : 0
PUKS Deko Włoszczowa
UKS Orlik Rajcza
5 : 0
GKS Morena Gdańsk II
Grodkowska AS
1 : 0
SP Brzeszcze
PUKS Deko Włoszczowa
1 : 1
UKS Orlik Rajcza
GKS Morena Gdańsk II
0 : 4
SP Brzeszcze
Grodkowska AS
0 : 0
UKS Orlik Rajcza
GKS Morena Gdańsk II
0 : 2
PUKS Deko Włoszczowa
UKS Orlik Rajcza
2 : 0
SP Brzeszcze
Grodkowska AS
4 : 0
GKS Morena Gdańsk II
SP Brzeszcze
0 : 3
PUKS Deko Włoszczowa
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. UKS Orlik Rajcza
8
8 - 1
Finał Pucharu Giewontu
2. PUKS Deko Włoszczowa
8
6 - 1
 
3. Grodkowska AS
8
5 - 0
 
4. SP Brzeszcze
3
4 - 6
 
5. GKS Morena Gdańsk II
0
0 - 15
 
 
Grupa Y
 
Wyniki
KS Notecianka Pakość II
3 : 0
Astoria Szczerców
KS Czarni Gorzyce
1 : 0
KS Cisowa Kędzierzyn-Koźle
KS Notecianka Pakość II
2 : 0
KS Czarni Gorzyce
Astoria Szczerców
0 : 3
KS Cisowa Kędzierzyn-Koźle
KS Czarni Gorzyce
3 : 0
Astoria Szczerców
KS Notecianka Pakość II
2 : 0
KS Cisowa Kędzierzyn-Koźle
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. KS Notecianka Pakość II
9
7 - 0
Finał Pucharu Giewontu
2. KS Czarni Gorzyce
6
4 - 2
 
3. KS Cisowa Kędzierzyn-Koźle
3
3 - 3
 
4. Astoria Szczerców
0
0 - 9
 
 
 
Finał Pucharu Giewontu
KS Notecianka Pakość II
0 : 1
UKS Orlik Rajcza
 
 
Puchar Kasprowego (mecze o miejsca 9-16)
 
 
¼ Finału Pucharu Kasprowego
UKS Frendo Dywity
4 : 3
Jastrząb Głowaczów II
Pogoń Mogilno
0 : 0 k. 0 : 2
KKS Orzeł Siemiatycze
GKS Morena Gdańsk I
1 : 1 k. 1 : 2
UKS Chełmek
UKS Pieńsk
0 : 3
AP Fortuna Głogówek
 
 
Mecz o miejsca 5-8 w Pucharze Kasprowego (przegrani z ¼ finału)
Jastrząb Głowaczów II
3 : 0
Pogoń Mogilno
GKS Morena Gdańsk I
2 : 0
UKS Pieńsk
 
Mecz o 5 miejsce w Pucharze Kasprowego
Jastrząb Głowaczów II
3 : 0
GKS Morena Gdańsk I
 
Mecz o 7 miejsce w Pucharze Kasprowego
Pogoń Mogilno
6 : 1
UKS Pieńsk
 
 
½ Finału Pucharu Kasprowego
UKS Frendo Dywity
0 : 4
KKS Orzeł Siemiatycze
UKS Chełmek
1 : 4
AP Fortuna Głogówek
 
 
Mecz o 3 miejsce w Pucharze Kasprowego
UKS Frendo Dywity
3 : 0
UKS Chełmek
 
Finał Pucharu Kasprowego
KKS Orzeł Siemiatycze
2 : 1
AP Fortuna Głogówek
 
 
Faza Finałowa
 
 
¼ Finału
Jastrząb Głowaczów I
2 : 0
Piast Strzelce Opolskie
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
0 : 1
KS Notecianka Pakość I
Orzeł Służewo
2 : 0
UKS Orlik Prudnik
UKS Orlik Przemyśl
2 : 0
KKS Spójnia Zebrzydowice
 
 
Mecz o miejsca 5-8 (przegrani z ¼ finału)
UKS Orlik Prudnik
1 : 2
KKS Spójnia Zebrzydowice
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
2 : 1
Piast Strzelce Opolskie
 
Mecz o 5 miejsce
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
5 : 0
KKS Spójnia Zebrzydowice
 
Mecz o 7 miejsce
Piast Strzelce Opolskie
5 : 0
UKS Orlik Prudnik
 
 
½ Finału
Jastrząb Głowaczów I
2 : 1
KS Notecianka Pakość I
UKS Orlik Prudnik
0 : 2
Orzeł Służewo
 
 
Mecz o 3 miejsce
UKS Orlik Przemyśl
0 : 5
KS Notecianka Pakość I
 
 
FINAŁ
Orzeł Służewo
0 : 0 k. 1 : 2
Jastrząb Głowaczów I
 
 
Nagrody indywidualne
Najlepszy zawodnik
Paweł Rataj
Orzeł Służewo
Wyróżnienie
Oliwer Wojas
Jastrząb Głowaczów I
Wyróżnienie
Michał Piotrowski
Orzeł Służewo
Wyróżnienie
Aleksander Nadolski
KS Notecianka Pakość I
 
 
Klasyfikacja końcowa:
I
Jastrząb Głowaczów I
II
Orzeł Służewo
III
KS Notecianka Pakość I
IV
UKS Orlik Przemyśl
V
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
VI
KKS Spójnia Zebrzydowice
VII
Piast Strzelce Opolskie
VIII
UKS Orlik Prudnik
IX
KKS Orzeł Siemiatycze
X
AP Fortuna Głogówek
XI
UKS Frendo Dywity
XII
UKS Chełmek
XIII
Jastrząb Głowaczów I
XIV
GKS Morena Gdańsk I
XV
Pogoń Mogilno
XVI
UKS Pieńsk
XVII
UKS Orlik Rajcza
XVIII
KS Notecianka Pakość II
XIX
PUKS Deko Włoszczowa
XX
Grodkowska AS
XXI
KS Czarni Gorzyce
XXII
KS Cisowa Kędzierzyn-Koźle
XXIII
SP Brzeszcze
XXIV
Astoria Szczerców
XXV
GKS Morena Gdańsk II
 
 
Kategoria U14
 
 
Wyniki:
 
 
Grupa A
 
Wyniki
Iskra Czułów
0 : 6
UKS Orlik Przemyśl
Pogoń Mogilno