18-19 lutego 2017 Bydgoszcz - XI Mistrzostwa Polski Branży Spożywczej w halowej piłce nożnej

« powrót

 XI Mistrzostwa Polski
Branży Spożywczej
w halowej piłce nożnej – Bydgoszcz 2017
 
 
Wyniki:
 
 
 
Grupa A
 
Wyniki
Brodnickie Zakłady Żelatyny
9 : 0
La Lorraine
Animex Ełk
3 : 0
Cukiernia Sowa
Brodnickie Zakłady Żelatyny
10 : 2
Goodmills Polska
La Lorraine
1 : 3
Animex Ełk
Cukiernia Sowa
0 : 4
Goodmills Polska
Brodnickie Zakłady Żelatyny
6 : 0
Animex Ełk
Cukiernia Sowa
3 : 4
La Lorraine
Animex Ełk
2 : 0
Goodmills Polska
Brodnickie Zakłady Żelatyny
12 : 1
Cukiernia Sowa
Goodmills Polska
1 : 5
La Lorraine
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Brodnickie Zakłady Żelatyny
12
37 - 3
awans do II rundy
2. Animex Ełk
9
8 - 7
awans do II rundy
3. La Lorraine
6
10 - 16
awans do II rundy
4. Goodmills Polska
3
7 - 17
baraż
5. Cukiernia Sowa
0
4 - 23
baraż
 
Grupa B
 
Wyniki
Rolnik Mikołów
0 : 0
Lidl Bydgoszcz
Schumacher Wrocław
2 : 3
Zakłady Mięsne Nove
Lidl Bydgoszcz
3 : 0
Schumacher Wrocław
Rolnik Mikołów
2 : 0
Aber Olsztyn
Zakłady Mięsne Nove
1 : 0
Aber Olsztyn
Rolnik Mikołów
5 : 0
Schumacher Wrocław
Zakłady Mięsne Nove
2 : 0
Lidl Bydgoszcz
Schumacher Wrocław
2 : 4
Aber Olsztyn
Rolnik Mikołów
3 : 2
Zakłady Mięsne Nove
Aber Olsztyn
0 : 3
Lidl Bydgoszcz
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Rolnik Mikołów
10
10 - 2
awans do II rundy
2. Brodnickie Zakłady Żelatyny
9
8 - 5
awans do II rundy
3. Lidl Bydgoszcz
7
6 - 2
awans do II rundy
4. Aber Olsztyn
3
4 - 8
baraż
5. Schumacher Wrocław
0
4 - 15
baraż
 
Grupa C
 
Wyniki
Browar Warka
1 : 1
Darpol Kaczory
SPX Flow Bydgoszcz
1 : 1
Sforek Szamocin
Browar Warka
4 : 0
Carrefour Toruń
Darpol Kaczory
1 : 2
SPX Bydgoszcz
Sforek Szamocin
4 : 0
Carrefour Toruń
Browar Warka
0 : 5
SPX Flow Bydgoszcz
Sforek Szamocin
2 : 2
Darpol Kaczory
SPX Flow Bydgoszcz
4 : 3
Carrefour Toruń
Browar Warka
0 : 2
Sforek Szamocin
Carrefour Toruń
0 : 4
Darpol Kaczory
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. SPX Flow Bydgoszcz
10
12 - 5
awans do II rundy
2. Sforek Szamocin
8
9 - 3
awans do II rundy
3. Darpol Kaczory
5
8 - 5
awans do II rundy
4. Browar Warka
4
5 - 8
baraż
5. Carrefour Toruń
0
3 - 16
baraż
 
Grupa D
 
Wyniki
Kerry Oleśnica
5 : 0
CEDC Oborniki Wlkp.
Danone Bieruń
1 : 2
Supravis Group
Kerry Oleśnica
3 : 0
Lactalis Polska
CEDC Oborniki Wlkp.
2 : 2
Danone Bieruń
Supravis Group
5 : 0
Lactalis Polska
Kerry Oleśnica
3 : 3
Danone Bieruń
Supravis Group
2 : 0
CEDC Oborniki Wlkp.
Danone Bieruń
4 : 0
Lactalis Polska
Kerry Oleśnica
2 : 1
Supravis Group
Lactalis Polska
1 : 1
CEDC Oborniki Wlkp.
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Kerry Oleśnica
10
13 - 4
awans do II rundy
2. Supravis Group
9
10 - 3
awans do II rundy
3. Danone Bieruń
5
10 - 7
awans do II rundy
4. CEDC Oborniki Wlkp.
2
3 - 10
baraż
5. Lactalis
1
1 - 13
baraż
 
 
 
Baraż
 
 
Grupa X
 
Wyniki
Goodmills
1 : 1
Schumacher
Browar Warka
9 : 0
Lactalis
Goodmills
2 : 3
Browar Warka
Schumacher
2 : 1
Lactalis
Goodmills
4 : 2
Lactalis
Browar Warka
3 : 1
Schumacher
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Browar Warka
9
15 - 3
2. Goodmills
4
7 - 6
3. Schumacher Wrocław
4
4 - 5
4. Lactalis
0
3 - 15
 
Grupa Y
 
Wyniki
Cukiernia Sowa
0 : 1
Aber Olsztyn
Carrefour Toruń
1 : 3
CEDC
Cukiernia Sowa
1 : 1
Carrefour Toruń
Aber Olsztyn
2 : 0
CEDC
Cukiernia Sowa
2 : 3
CEDC
Carrefour Toruń
0 : 3
Aber Olsztyn
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Aber Olsztyn
9
6 - 0
2. CEDC Oborniki Wlkp.
6
6 - 5
3. Cukiernia Sowa
1
3 - 5
4. Carrefour Toruń
1
2 - 7
 
Finał Baraży
Browar Warka
1 : 0
Aber Olsztyn
 
 
II Runda grupowa
 
 
Grupa I
 
Wyniki
Zakłady Mięsne Nove
1 : 4
Darpol Kaczory
Brodnickie Zakłady Żelatyny
5 : 1
Darpol Kaczory
Brodnickie Zakłady Żelatyny
4 : 0
Zakłady Mięsne Nove
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Brodnickie Zakłady Żelatyny
6
9 - 1
awans do1/4 finału
2. Darpol Kaczory
3
5 - 6
 
3. Zakłady Mięsne Nove
0
1 - 8
 
 
Grupa II
 
Wyniki
Soforek Szamocin
3 : 0
Danone Bieruń
Rolnik Mikołów
1 : 1
Danone Bieruń
Rolnik Mikołów
3 : 1
Soforek Szamocin
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Rolnik Mikołów
4
4 - 2
awans do1/4 finału
2. Soforek Szamocin
3
4 - 3
awans do1/4 finału
3. Danone Bieruń
1
1 - 4
 
 
Grupa III
 
Wyniki
Supravis Group
2 : 0
La Lorraine
SPX Flow Bydgoszcz
7 : 0
La Lorraine
SPX Flow Bydgoszcz
1 : 1
Supravis Group
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. SPX Flow Bydgoszcz
4
8 - 1
awans do1/4 finału
2. Supravis Group
4
3 - 1
awans do1/4 finału
3. La Lorraine
0
0 - 9
 
 
Grupa IV
 
Wyniki
Animex Ełk
2 : 1
Lidl Bydgoszcz
Kerry Oleśnica
4 : 0
Lidl Bydgoszcz
Kerry Oleśnica
2 : 1
Animex Ełk
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Kerry Oleśnica
6
6 - 1
awans do1/4 finału
2. Animex Ełk
3
3 - 3
awans do1/4 finału
3. Lidl Bydgoszcz
0
1 - 6
 
 
¼ Finału
Brodnickie Zakłady Żelatyny
2 : 2 k. 3 : 2
Sforek Szamocin
Rolnik Mikołów
2 : 0
Browar Warka
SPX Flow
1 : 1 k. 1 : 3
Animex Ełk
Kerry Oleśnica
1 : 1 k. 3 : 2
Supravis Group
 
½ Finału
Brodnickie Zakłady Żelatyny
2 : 0
Animex Ełk
Rolnik Mikołów
0 : 3
Kerry Oleśnica
 
 
FINAŁ TURNIEJU
Brodnickie Zakłady Żelatyny
2 : 1
Kerry Oleśnica
 
 
Puchar Fair-Play
Darpol
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Damian Grzędzicki
Brodnickie Zakłady Żelatyny
Najlepszy piłkarz
Arkadiusz Kozłowski
Brodnickie Zakłady Żelatyny
Najlepszy bramkarz
Damian Kocera
Kerry Oleśnica
 
 
Wyróżnienia
Krzysztof Czaplicki
Animex Ełk
Paweł Martyn
Rolnik Mikołów
Rafał Dąbrowski
Kerry Oleśnica
 
 
Tabela strzelców turnieju:
Damian Grzędzicki
Brodnickie Zakłady Żelatyny
24
Arkadiusz Kozłowski
Brodnickie Zakłady Żelatyny
19
Rafał Dąbrowski
Kerry Oleśnica
8
Krzysztof Michalewski
Kerry Oleśnica
8
Dariusz Walczak
Soforek Szamocin
8
 
 
Klasyfikacja końcowa:
I
Brodnickie Zakłady Żelatyny
II
Kerry Oleśnica
III
Animex Ełk
III
Rolnik Mikołów
V - VIII
Sforek Szamocin
 
Browar Warka
 
SPX Flow Bydgoszcz
 
Supravis Group
IX
Darpol Kaczory
X - XIII
Danone Bieruń
 
Lidl Bydgoszcz
 
Zakłady Mięsne Nove
 
La Lorraine
XIV
Aber Olsztyn
XV
CEDC Oborniki Wlkp.
 
Goodmills
 
Schumacher Wrocław
 
Cukiernia Sowa
 
Carrefour Toruń
 
Lactalis Polska
 
                                 Logistyka                                             
..