04-05 marca 2017 Toruń - VII Mistrzostwa Polski Branży Chemicznej i Farmaceutycznej w halowej piłce nożnej

« powrót

 
VII Mistrzostwa Polski 
Branży Chemicznej i Farmaceutycznej
w halowej piłce nożnej – Toruń 2017
 
Wyniki:
 
Grupa A
 
Wyniki
Gedeon Richter
6 : 2
Sandoz Polska
Neuca Toruń
2 : 1
PCC Rokita Brzeg Dolny
Gedeon Richter
3 : 0
Colep Polska
Sandoz Polska
1 : 8
Neuca Toruń
PCC Rokita Brzeg Dolny
2 : 1
Colep Polska
Gedeon Richter
2 : 0
Neuca Toruń
PCC Rokita Brzeg Dolny
6 : 0
Sandoz Polska
Neuca Toruń
6 : 0
Colep Polska
Gedeon Richter
2 : 0
PCC Rokita Brzeg Dolny
Colep Polska
7 : 2
Sandoz Polska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Gedeon Richter
12
13 - 2
awans do II rundy
2. Neuca Toruń
9
16 - 4
awans do II rundy
3. PCC Rokita Brzeg Dolny
6
9 - 5
awans do II rundy
4. Colep Polska
3
8 - 13
baraż
5. Sandoz Polska
0
5 - 27
baraż
 
Grupa B
 
Wyniki
Lek Novartis
10 : 1
HTL Strefa
Polpharma BH
1 : 3
Adamus HT Szczecin
Lek Novartis
2 : 1
Polpharma BH
HTL Strefa
3 : 2
Adamus HT Szczecin
Lek Novartis
3 : 1
Adamus HT Szczecin
Polpharma BH
1 : 2
HTL Strefa
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Lek Novartis
9
15 - 3
awans do II rundy
2. HTL Strefa
6
6 - 13
awans do II rundy
3. Adamus HT Szczecin
3
6 - 7
awans do II rundy
4. Polpharma BH
0
3 - 7
baraż
 
Grupa C
 
Wyniki
Apotex Polska
0 : 1
Herbapol Wrocław
Purinova Bydgoszcz
3 : 0
Mylan Polska
Apotex Polska
3 : 0
Purinova Bydgoszcz
Herbapol Wrocław
7 : 0
Mylan Polska
Apotex Polska
2 : 2
Mylan Polska
Purinova Bydgoszcz
0 : 3
Herbapol Wrocław
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Herbapol Wrocław
9
11 - 0
awans do II rundy
2. Apotex Polska
4
5 - 3
awans do II rundy
3. Purinova Bydgoszcz
3
3 - 6
awans do II rundy
4. Mylan Polska
1
2 - 12
baraż
 
Grupa D
 
Wyniki
Reckitt Benckiser
8 : 0
Vicim Toruń
Olimp Labs
1 : 0
3M Wrocław
Reckitt Benckiser
1 : 3
Olimp Labs
Vicim Toruń
1 : 8
3M Wrocław
Reckitt Benckiser
4 : 1
3M Wrocław
Olimp Labs
13 : 2
Vicim Toruń
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Olimp Labs
9
17 - 3
awans do II rundy
2. Reckitt Benckiser
6
13 - 4
awans do II rundy
3. 3M Wrocław
3
9 - 6
awans do II rundy
4. Vicim Toruń
0
3 - 29
baraż
 
 
Baraż
 
Grupa X
 
Wyniki
Mylan Polska
1 : 2
Vicim Toruń
Colep Polska
3 : 1
Mylan Polska
Vicim Toruń
0 : 1
Colep Polska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Colep Polska
6
4 - 1
2. Vicim Toruń
3
2 - 2
3. Mylan Polska
0
2 - 5
 
Grupa Y
 
Wyniki
Polpharma BH
3 : 0 wo.
Sandoz Polska
Purinova Bydgoszcz
1 : 3
Polpharma BH
Sandoz Polska
0 : 3 wo.
Purinova Bydgoszcz
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Polpharma BH
6
6 - 1
2. Purinova Bydgoszcz
3
4 - 3
3. Sandoz Polska
0
0 - 6
 
Finał barażu
Colep Polska
0 : 2
Polpharma BH
 
 
II Runda grupowa

Grupa I
 
Wyniki
Gedeon Richter
4 : 2
HTL Strefa
HTL Strefa
2 : 0
Polpharma BH
Polpharma BH
1 : 1
Gedeon Richter
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Gedeon Richter
4
5 - 3
awans do 1/4 finału
2. HTL Strefa
3
4 - 4
awans do 1/4 finału
3. Polpharma BH
1
1 - 3
 
 
Grupa II
 
Wyniki
PCC Rokita Brzeg Dolny
0 : 5
Apotex Polska
Lek Novartis
2 : 0
PCC Rokita Brzeg Dolny
Apotex Polska
3 : 0
Lek Novartis
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Apotex Polska
6
8 - 0
awans do 1/4 finału
2. Lek Novartis
3
2 - 3
awans do 1/4 finału
3. PCC Rokita Brzeg Dolny
0
0 - 7
 
 
Grupa III
 
Wyniki
Reckitt Benckiser
4 : 1
Adamus HT
Adamus HT
0 : 7
Herbapol Wrocław
Herbapol Wrocław
1 : 2
Reckitt Benckiser
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Reckitt Benckiser
6
6 - 2
awans do 1/4 finału
2. Herbapol Wrocław
3
8 - 2
awans do 1/4 finału
3. Adamus HT
0
1 - 11
 
 
Grupa IV
 
Wyniki
Neuca Toruń
2 : 0
3M Wrocław
3M Wrocław
0 : 5
Olimp Labs
Olimp Labs
1 : 0
Neuca Toruń
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Olimp Labs
6
6 - 0
awans do 1/4 finału
2. Neuca Toruń
3
2 - 1
awans do 1/4 finału
3. 3M Wrocław
0
0 - 7
 
 
1/4 Finału
Gedeon Richter
1 : 1 k. 3 : 4
Lek Novartis
HTL Strefa
1 : 1 k. 1 : 2
Apotex Polska
Reckitt Benckiser
2 : 0
Neuca Toruń
Herbapol Wrocław
2 : 2 k. 1 : 2
Olimp Labs
 
 
½ Finału
Lek Novartis
5 : 2
Reckitt Benckiser
Apotex Polska
2 : 1
Olimp Labs
 
 
FINAŁ TURNIEJU
Lek Novartis
2 : 0
Apotex Polska
 
 
Puchar Fair-Play
Gedeon Richter
 
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Adrian Kocięcki
Reckitt Benckiser
Najlepszy piłkarz
Przemysław Młudzik
Lek Novartis
Najlepszy bramkarz
Damian Biernacki
Lek Novartis
 
 
Wyróżnienia
Marcin Kaczmarek
Apotex Polska
Jarosław Leśniak
Apotex Polska
Kuba Szewczyk
Olimp Labs
 
 
Tabela strzelców turnieju:
Adrian Kocięcki
Reckitt Benckiser
12
Adrian Konopski
Lek Novartis
10
Robert Warakomski
Gedeon Richter
9
 
 
Klasyfikacja końcowa:
I
Lek Novartis
II
Apotex Polska
III
Reckitt Benckiser
III
Olimp Labs
V - VIII
Gedeon Richter
 
HTL Strefa
 
Neuca Toruń
 
Herbapol Wrocław
IX - XII
Polpharma BH
 
PCC Rokita Brzeg Dolny
 
3M Wrocław
 
Adamus HT
XIII
Colep
XIV-XVII
Vicim
 
Purinova Bydgoszcz
 
Mylan Polska
 
Sandoz

  
 
                                 Logistyka                                             
..