11-12 marca 2017 Kraków - XII Międzybranżowe Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy w halowej piłce nożnej

« powrót

 
 XII Międzybranżowe Mistrzostwa Polski
 
Firm i Zakładów Pracy
w halowej piłce nożnej – Kraków 2017
 
 
Wyniki:
 
 
 
Grupa A
 
Wyniki
ITM Baza Poznańska
4 : 0
Netto Szczecin
Kiel Nowy Tomyśl
4 : 0
Pentair Dzierżoniów
ITM Baza Poznańska
2 : 1
Kiel Nowy Tomyśl
Netto Szczecin
4 : 2
Pentair Dzierżoniów
ITM Baza Poznańska
6 : 1
Pentair Dzierżoniów
Kiel Nowy Tomyśl
2 : 3
Netto Szczecin
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. ITM Baza Poznańska
9
12 - 2
awans do II rundy
2. Netto Szczecin
6
7 - 8
awans do II rundy
3. Kiel Nowy Tomyśl
3
7 - 5
awans do II rundy
4. Pentair Dzierżoniów
0
3 - 14
baraż
 
Grupa B
 
Wyniki
Tristone Wałbrzych
5 : 1
Gillette Łódź
Eaton Bielsko-Biała
2 : 4
Carinii Łaskarzew
Tristone Wałbrzych
10 : 1
Eaton Bielsko-Biała
Gillette Łódź
1 : 1
Carinii Łaskarzew
Tristone Wałbrzych
7 : 1
Carinii Łaskarzew
Eaton Bielsko-Biała
2 : 3
Gillette Łódź
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Tristone Wałbrzych
9
22 - 3
awans do II rundy
2. Gillette Łódź
4
5 - 8
awans do II rundy
3. Carinii Łaskarzew
4
6 - 10
awans do II rundy
4. Eaton Bielsko-Biała
0
5 - 17
baraż
 
Grupa C
 
Wyniki
Dekorglass Działdowo
6 : 1
Schumacher Wrocław
Amcor Łódź
8 : 1
Dell Poland
Dekorglass Działdowo
1 : 1
Amcor Łódź
Schumacher Wrocław
4 : 3
Dell Poland
Dekorglass Działdowo
4 : 0
Dell Poland
Amcor Łódź
5 : 0
Schumacher Wrocław
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Amcor Łódź
7
14 - 2
awans do II rundy
2. Dekorglass Działdowo
7
11 - 2
awans do II rundy
3. Schumacher Wrocław
3
5 - 14
awans do II rundy
4. Dell Poland
0
4 - 16
baraż
 
Grupa D
 
Wyniki
Kolporter
9 : 0
Scorpio Łódź
TFP Grafika
7 : 2
Ball Lublin
Kolporter
3 : 1
TFP Grafika
Scorpio Łódź
3 : 3
Ball Lublin
Kolporter
12 : 0
Ball Lublin
TFP Grafika
4 : 1
Scorpio Łódź
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Kolporter
9
24 - 1
awans do II rundy
2. TFP Grafika
6
12 - 6
awans do II rundy
3. Scorpio Łódź
1
4 - 16
awans do II rundy
4. Ball Lublin
1
5 - 22
baraż
 
Grupa E
 
Wyniki
PZU Sport Team
3 : 1
ABB Kraków
Pro Novum Katowice
0 : 6
Synthos Dwory Oświęcim
PZU Sport Team
6 : 0
Pro Novum Katowice
ABB Kraków
2 : 4
Synthos Dwory Oświęcim
PZU Sport Team
2 : 2
Synthos Dwory Oświęcim
Pro Novum Katowice
1 : 4
ABB Kraków
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Synthos Dwory Oświęcim
7
12 - 4
awans do II rundy
2. PZU Sport Team
7
11 - 3
awans do II rundy
3. ABB Kraków
3
7 - 8
awans do II rundy
4. Pro Novum Katowice
0
1 - 16
baraż
 
Grupa F
 
Wyniki
Kraków Airport
3 : 1
GMMP-Opel Gliwice
Zakład Komunalny Opole
8 : 0
Odlewnia Żeliwa Lisie Kąty
Kraków Airport
6 : 1
Zakład Komunalny Opole
GMMP-Opel Gliwice
6 : 2
Odlewnia Żeliwa Lisie Kąty
Kraków Airport
11 : 2
Odlewnia Żeliwa Lisie Kąty
Zakład Komunalny Opole
2 : 3
GMMP-Opel Gliwice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Kraków Airport
9
20 - 4
awans do II rundy
2. GMMP-Opel Gliwice
6
10 - 7
awans do II rundy
3. Zakład Komunalny Opole
3
11 - 9
awans do II rundy
4. Odlewnia Żeliwa Lisie Kąty
0
4 - 25
baraż
 
Grupa G
 
Wyniki
Trio Line Polska
5 : 2
Wągrowieckie Fabryki Mebli
Ikea Kraków
1 : 3
CITI Handlowy
Trio Line Polska
3 : 0
Ikea Kraków
Wągrowieckie Fabryki Mebli
3 : 2
CITI Handlowy
Trio Line Polska
3 : 2
CITI Handlowy
Ikea Kraków
3 : 3
Wągrowieckie Fabryki Mebli
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Trio Line Polska
9
11 - 4
awans do II rundy
2. Wągrowieckie Fabryki Mebli
4
8 - 10
awans do II rundy
3. CITI Handlowy
3
7 - 7
awans do II rundy
4. Ikea Kraków
1
4 - 9
baraż
 
Grupa H
 
Wyniki
Sevroll System Warszawa
3 : 2
MTI Furninova Kętrzyn
Pfleiderer Silekol Kędzierzyn-Koźle
2 : 6
Aquael Suwałki
Sevroll System Warszawa
8 : 0
Pfleiderer Silekol Kędzierzyn-Koźle
MTI Furninova Kętrzyn
0 : 4
Aquael Suwałki
Sevroll System Warszawa
1 : 2
Aquael Suwałki
Pfleiderer Silekol Kędzierzyn-Koźle
2 : 7
MTI Furninova Kętrzyn
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Aquael Suwałki
9
12 - 3
awans do II rundy
2. Sevroll System Warszawa
6
12 - 4
awans do II rundy
3. MTI Furninova Kętrzyn
3
9 - 9
awans do II rundy
4. Pfleiderer Silekol Kędzierzyn-Koźle
0
4 - 21
baraż
 
Grupa I
 
Wyniki
LM Wind Power Goleniów
5 : 1
Faist Chemtec Złotoryja
Comarch Kraków
1 : 2
Borgwarner Rzeszów
LM Wind Power Goleniów
3 : 0
Comarch Kraków
Faist Chemtec Złotoryja
5 : 4
Borgwarner Rzeszów
LM Wind Power Goleniów
6 : 0
Borgwarner Rzeszów
Comarch Kraków
6 : 0
Faist Chemtec Złotoryja
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. LM Wind Power Goleniów
9
14 - 1
awans do II rundy
2. Comarch Kraków
3
7 - 5
awans do II rundy
3. Borgwarner Rzeszów
3
6 - 12
awans do II rundy
4. Faist Chemtec Złotoryja
3
6 - 15
baraż
 
Grupa J
 
Wyniki
10 BKP Świętoszów
10 : 0
Automationstechnik Kraków
Filplast Głogówek
1 : 7
Siniat Pińczów
10 BKP Świętoszów
3 : 2
Filplast Głogówek
Automationstechnik Kraków
0 : 11
Siniat Pińczów
10 BKP Świętoszów
2 : 3
Siniat Pińczów
Filplast Głogówek
10 : 1
Automationstechnik Kraków
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Siniat Pińczów
9
21 - 3
awans do II rundy
2. 10 BKP Świętoszów
6
15 - 5
awans do II rundy
3. Filplast Głogówek
3
13 - 11
awans do II rundy
4. Automationstechnik Kraków
0
1 - 31
baraż
 
 
 
Baraż o awans do 1/8 finału
 
 
 
Grupa X
 
Wyniki
Pentair Dzierżoniów
0 : 0
Eaton Bielsko-Biała
Dell Łódź
1 : 2
Ikea Kraków
Pentair Dzierżoniów
2 : 0
Pro Novum
Eaton Bielsko-Biała
3 : 0
Dell Łódź
Ikea Kraków
7 : 0
Pro Novum
Pentair Dzierżoniów
1 : 2
Dell Łódź
Ikea Kraków
6 : 1
Eaton Bielsko-Biała
Dell Łódź
2 : 1
Pro Novum
Pentair Dzierżoniów
2 : 2
Ikea Kraków
Pro Novum
1 : 2
Eaton Bielsko-Biała
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Ikea Kraków
10
17 - 4
2. Eaton Bielsko-Biała
7
6 - 7
3. Dell Łódź
6
5 - 7
4. Pentair Dzierżoniów
5
5 - 4
5. Pro Novum
0
2 - 13
 
Grupa Y
 
Wyniki
Ball Lublin
1 : 4
Odlewnia Żeliwa Lisie Kąty
Pfleiderer Silekol Kędzierzyn-Koźle
2 : 4
Faist Chemtec Złotoryja
Ball Lublin
1 : 1
Automationstechnik Kraków
Odlewnia Żeliwa Lisie Kąty
4 : 0
Pfleiderer Silekol Kędzierzyn-Koźle
Faist Chemtec Złotoryja
4 : 0
Automationstechnik Kraków
Ball Lublin
3 : 0
Pfleiderer Silekol Kędzierzyn-Koźle
Faist Chemtec Złotoryja
3 : 1
Odlewnia Żeliwa Lisie Kąty
Pfleiderer Silekol Kędzierzyn-Koźle
3 : 1
Automationstechnik Kraków
Ball Lublin
1 : 4
Faist Chemtec Złotoryja
Automationstechnik Kraków
0 : 0
Odlewnia Żeliwa Lisie Kąty
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Faist Chemtec Złotoryja
12
15 - 4
2. Odlewnia Żeliwa Lisie Kąty
7
9 - 4
3. Ball Lublin
4
6 - 9
4. Pfleiderer Silekol Kędzierzyn-Koźle
3
5 - 12
5. Automationstechnik Kraków
2
2 - 8
 
Finał barażu
Ikea Kraków
3 : 1
Faist Chemtec Złotoryja
 
 
 
II Runda grupowa

 
Grupa I
 
Wyniki
LM Wind Power Goleniów
0 : 0
Netto Szczecin
Filplast Głogówek
3 : 2
Netto Szczecin
Filplast Głogówek
2 : 2
LM Wind Power Goleniów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Filplast Głogówek
4
5 - 4
awans do 1/8 finału
2. LM Wind Power Goleniów
2
2 - 2
 
3. Netto Szczecin
1
2 - 3
 
 
Grupa II
 
Wyniki
Siniat Pińczów
2 : 1
Gillette Łódź
Borgwarner Rzeszów
2 : 0
Gillette Łódź
Borgwarner Rzeszów
1 : 4
Siniat Pińczów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Siniat Pińczów
6
6 - 2
awans do 1/8 finału
2. Borgwarner Rzeszów
3
3 - 4
awans do 1/8 finału
3. Gillette Łódź
0
1 - 4
 
 
Grupa III
 
Wyniki
ITM Baza Poznańska
2 : 1
Comarch Kraków
ABB Kraków
1 : 8
Comarch Kraków
ABB Kraków
1 : 5
ITM Baza Poznańska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. ITM Baza Poznańska
6
7 - 2
awans do 1/8 finału
2. Comarch Kraków
3
9 - 3
awans do 1/8 finału
3. ABB Kraków
0
2 - 13
 
 
Grupa IV
 
Wyniki
Tristone Wałbrzych
3 : 4
10 BKP Świętoszów
Zakład Komunalny Opole
2 : 3
10 BKP Świętoszów
Zakład Komunalny Opole
2 : 7
Tristone Wałbrzych
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. 10 BKP Świętoszów
6
7 - 5
awans do 1/8 finału
2. Tristone Wałbrzych
3
10 - 6
 
3. Zakład Komunalny Opole
0
4 - 10
 
 
Grupa V
 
Wyniki
Amcor Łódź
0 : 4
PZU Sport Team
CITI Handlowy
0 : 2
PZU Sport Team
CITI Handlowy
4 : 0
Amcor Łódź
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. PZU Sport Team
6
6 - 0
awans do 1/8 finału
2. CITI Handlowy
3
4 - 2
awans do 1/8 finału
3. Amcor Łódź
0
0 - 8
 
 
Grupa VI
 
Wyniki
Kolporter
2 : 1
GMMP-Opel Gliwice
MTI Furninova Kętrzyn
2 : 3
GMMP-Opel Gliwice
MTI Furninova Kętrzyn
0 : 8
Kolporter
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Kolporter
6
10 - 1
awans do 1/8 finału
2. GMMP-Opel Gliwice
3
4 - 4
 
3. MTI Furninova Kętrzyn
0
2 - 11
 
 
Grupa VII
 
Wyniki
Synthos Dwory Oświęcim
2 : 5
Wągrowieckie Fabryki Mebli
Schumacher Wrocław
1 : 4
Wągrowieckie Fabryki Mebli
Schumacher Wrocław
2 : 6
Synthos Dwory Oświęcim
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Wągrowieckie Fabryki Mebli
6
9 - 3
awans do 1/8 finału
2. Synthos Dwory Oświęcim
3
7 - 6
 
3. Schumacher Wrocław
0
3 - 10
 
 
Grupa VIII
 
Wyniki
Kraków Airport
4 : 0
Sevroll System Warszawa
Scorpio Łódź
0 : 14
Sevroll System Warszawa
Scorpio Łódź
2 : 10
Kraków Airport
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Kraków Airport
6
14 - 2
awans do 1/8 finału
2. Sevroll System Warszawa
3
14 - 4
awans do 1/8 finału
3. Scorpio Łódź
0
2 - 24
 
 
Grupa IX
 
Wyniki
Trio Line Polska
3 : 2
Dekorglass Działdowo
Kiel Nowy Tomyśl
1 : 0
Dekorglass Działdowo
Kiel Nowy Tomyśl
7 : 7
Trio Line Polska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Trio Line Polska
4
10 - 9
awans do 1/8 finału
2. Kiel Nowy Tomyśl
4
8 - 7
awans do 1/8 finału
3. Dekorglass Działdowo
0
2 - 4
 
 
Grupa X
 
Wyniki
Aquael Suwałki
0 : 1
TFP Grafika
Carinii Łaskarzew
2 : 1
TFP Grafika
Carinii Łaskarzew
2 : 4
Aquael Suwałki
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Aquael Suwałki
3
4 - 3
awans do 1/8 finału
2. TFP Grafika
3
2 - 2
 
3. Carinii Łaskarzew
3
4 - 5
 
 
 
 
1/8 Finału
Filplast Głogówek
1 : 7
Kolporter
10 BKP Świętoszów
1 : 3
Comarch Kraków
ITM Baza Poznańska
2 : 1
Borgwarner Rzeszów
Siniat Pińczów
0 : 5
CITI Handlowy
Kraków Airport
2 : 2 k. 3 : 2
PZU Sport Team
Aquael Suwałki
0 : 1
Kiel Nowy Tomyśl
Wągrowieckie Fabryki Mebli
4 : 1
Sevroll System Warszawa
Trio Line Polska
7 : 0
Ikea Kraków
 
¼ Finału
Kolporter
5 : 0
Comarch Kraków
Kraków Airport
2 : 0
Kiel Nowy Tomyśl
ITM Baza Poznańska
2 : 0
CITI Handlowy
Wągrowieckie Fabryki Mebli
0 : 3
Trio Line Polska
 
 
½ Finału
Kolporter
1 : 1 k. 3 : 1
Kraków Airport
ITM Baza Poznańska
0 : 0 k. 1 : 3
Trio Line Polska
 
 
FINAŁ TURNIEJU
Kolporter
2 : 1
Trio Line Polska
 
 
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Radosław Zużydło
Kolporter
Najlepszy piłkarz
Hubert Pawłowski
Trio Line Polska
Najlepszy bramkarz
Michał Miś
Kraków Airport
 
 
Wyróżnienia
Norbert Okonowski
ITM Baza Poznańska
Jarosław Andrzejewski
Wągrowieckie Fabryki Mebli
Łukasz Jagiełło
Kolporter
 
 
Tabela strzelców turnieju:
Radosław Zużydło
Kolporter
19
Rafał Szaj
Trio Line Polska
11
Piotr Gwaj
Aquael Suwałki
11
Jarosław Andrzejewski
Wągrowieckie Fabryki Mebli
10
Łukasz Rudyk
10 BKP Świętoszów
10
 
 
Klasyfikacja końcowa:
I
Kolporter
II
Trio Line Polska
III
Kraków Airport
III
ITM Baza Poznańska
V
Wągrowieckie Fabryki Mebli
 
Kiel Nowy Tomyśl
 
CITI Handlowy
 
Comarch Kraków
IX
Filplast Głogówek
 
10 BKP Świętoszów
 
Borgwarner Rzeszów
 
Siniat Pińczów
 
PZU Sport Team
 
Aquael Suwałki
 
Sevroll System Warszawa
 
Ikea Kraków
XVII
Tristone Wałbrzych
 
Synthos Dwory Oświęcim
 
GMMP-Opel Gliwice
 
TFP Grafika Śrem
 
LM Wind Power Goleniów
XXII
Carinii Łaskarzew
 
Netto Szczecin
 
Dekorglass Działdowo
 
Gillette Łódź
 
Zakład Komunalny Opole
 
Schumacher Wrocław
 
Amcor Łódź
 
MTI Furninova Kętrzyn
 
ABB Kraków
 
Scorpio Łódź
XXXII
Faist Chemtec Złotoryja
XXXIII
Odlewnia Żeliwa Lisie Kąty
 
Eaton Bielsko-Biała
 
Dell Łódź
 
Ball Lublin
 
Pentair Dzierżoniów
 
Pfleiderer Silekol Kędzierzyn-Koźle
 
Automationstechnik Kraków
 
Pro Novum Katowice
 
 
                                 Logistyka                                             
..