04-05 marca 2017 Jarocin - XII Mistrzostwa Polski Firm Transportowych i Logistycznych w halowej piłce nożnej

« powrót

 
XII Mistrzostwa Polski 
Firm Transportowych i Logistycznych
w halowej piłce nożnej – Jarocin 2017
 
 
Wyniki:
 
Grupa A
 
Wyniki
RMJ Logistic
2 : 0
CAT LC Polska
Citronex Zgorzelec
5 : 2
Visline Gdynia
RMJ Logistic
1 : 4
Pol-Miedź Trans Lubin
CAT LC Polska
1 : 3
Citronex Zgorzelec
Visline Gdynia
1 : 8
Pol-Miedź Trans Lubin
RMJ Logistic
1 : 4
Citronex Zgorzelec
Visline Gdynia
0 : 7
CAT LC Polska
Citronex Zgorzelec
0 : 2
Pol-Miedź Trans Lubin
RMJ Logistic
4 : 2
Visline Gdynia
Pol-Miedź Trans Lubin
2 : 1
CAT LC Polska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Pol-Miedź Trans Lubin
12
16 - 3
awans do II rundy
2. Citronex Zgorzelec
9
12 - 6
awans do II rundy
3. RMJ Logistic
6
8 - 10
awans do II rundy
4. CAT LC Polska
3
9 - 7
baraż
5. Visline Gdynia
0
5 - 24
baraż
 
Grupa B
 
Wyniki
FM Logistic
1 : 6
Multicco Białystok
Famos Warszawa
1 : 5
Trans.eu Wrocław
FM Logistic
1 : 2
Francepol Zielona Góra
Multicco Białystok
3 : 0
Famos Warszawa
Trans.eu Wrocław
5 : 1
Francepol Zielona Góra
FM Logistic
7 : 0
Famos Warszawa
Trans.eu Wrocław
0 : 2
Multicco Białystok
Famos Warszawa
1 : 3
Francepol Zielona Góra
FM Logistic
1 : 1
Trans.eu Wrocław
Francepol Zielona Góra
1 : 1
Multicco Białystok
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Multicco Białystok
10
12 - 2
awans do II rundy
2. Trans.eu Wrocław
7
11 - 5
awans do II rundy
3. Francepol Zielona Góra
7
7 - 8
awans do II rundy
4. FM Logistic
4
10 - 9
baraż
5. Famos Warszawa
0
2 - 18
baraż
 
Grupa C
 
Wyniki
BBF Kujawy
4 : 1
Link Wiązowna
DPD Polska
0 : 2
Transport Łaziska
BBF Kujawy
4 : 0
Adampol Białystok
Link Wiązowna
1 : 1
DPD Polska
Transport Łaziska
5 : 1
Adampol Białystok
BBF Kujawy
2 : 0
DPD Polska
Transport Łaziska
2 : 2
Link Wiązowna
DPD Polska
1 : 3
Adampol Białystok
BBF Kujawy
0 : 2
Transport Łaziska
Adampol Białystok
1 : 2
Link Wiązowna
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Transport Łaziska
10
11 - 3
awans do II rundy
2. BBF Kujawy
9
10 - 3
awans do II rundy
3. Link Wiązowna
5
6 - 8
awans do II rundy
4. Adampol Białystok
3
5 - 12
baraż
5. DPD Polska
1
2 - 8
baraż
 
 
Baraże
 

Wyniki
CAT LC Polska
4 : 0
Famos Warszawa
FM Logistic
3 : 0
DPD Polska
Adampol Białystok
4 : 4 k. 2 : 0
Visline Gdynia
 
 
Puchar Pocieszenia
 
Wyniki
Famos Warszawa
0 : 4
DPD Polska
Visline Gdynia
2 : 4
DPD Polska
Visline Gdynia
2 : 1
Famos Warszawa
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. DPD Polska
6
8 - 2
2. Visline Gdynia
3
4 - 5
3. Famos Warszawa
0
1 - 6
 
 
 
II Runda grupowa
 

Grupa I
 
Wyniki
Francepol Zielona Góra
1 : 0
CAT LC Polska
Transport Łaziska
2 : 0
CAT LC Polska
Transport Łaziska
1 : 1
Francepol Zielona Góra
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Transport Łaziska
4
3 - 1
awans do ¼ finału
2. Francepol Zielona Góra
4
2 - 1
awans do ¼ finału
3. CAT LC Polska
0
0 - 3
 
 
Grupa II
 
Wyniki
BBF Kujawy
2 : 3
FM Logistic
Citronex Zgorzelec
1 : 2
FM Logistic
Citronex Zgorzelec
1 : 8
BBF Kujawy
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. FM Logistic
6
5 - 3
awans do ¼ finału
2. BBF Kujawy
3
10 - 4
awans do ¼ finału
3. Citronex Zgorzelec
0
2 - 10
 
 
Grupa III
 
Wyniki
Trans.eu Wrocław
1 : 1
Adampol Białystok
Pol-Miedź Trans Lubin
1 : 0
Adampol Białystok
Pol-Miedź Trans Lubin
1 : 0
Trans.eu Wrocław
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Pol-Miedź Trans Lubin
6
2 - 0
awans do ¼ finału
2. Trans.eu Wrocław
1
1 - 2
awans do ¼ finału
3. Adampol Białystok
1
1 - 2
 
 
Grupa IV
 
Wyniki
RMJ Logistic
2 : 2
Link Wiązowna
Multicco Białystok
1 : 0
Link Wiązowna
Multicco Białystok
1 : 0
RMJ Logistic
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Multicco Białystok
6
2 - 0
awans do ¼ finału
2. RMJ Logistic
1
2 - 3
awans do ¼ finału
3. Link Wiązowna
1
2 - 3
 
 
 
Faza finałowa
 
 
¼ Finału
Transport Łaziska
1 : 3
BBF Kujawy
FM Logistic
0 : 1
Francepol
Pol-Miedź Trans Lubin
4 : 0
RMJ Logistic
Multicco Białystok
2 : 0
Trans.eu Wrocław
 
 
½ Finału
BBF Kujawy
2 : 2 k. 2 : 3
Pol-Miedź Trans Lubin
Francepol
0 : 2
Multicco Białystok
 
 
FINAŁ TURNIEJU
Pol-Miedź Trans Lubin
0 : 1
Multicco Białystok
 
Puchar Fair-Play
CAT LC Polska
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Jakub Kruk
Pol-Miedź Trans Lubin
Najlepszy piłkarz
Krzysztof Urynowicz
Multicco Białystok
Najlepszy bramkarz
Damian Wójcik
Pol-Miedź Trans Lubin
 
 
Wyróżnienia
Dariusz Dąbrowski
BBF Kujawy
Michał Wyszomierski
Francepol
Kamil Worona
Multicco Białystok
 
 
Tabela strzelców turnieju:
Jakub Kruk
Pol-Miedź Trans Lubin
8
Jakub Czajkowski
Citronex Zgorzelec
7
Adrian Malicki
FM Logistic
7
 
Klasyfikacja końcowa:
I
Multicco Białystok
II
Pol-Miedź Trans Lubin
III
BBF Kujawy
III
Francepol
V
Transport Łaziska
 
FM Logistic
 
RMJ Logistic
 
Trans.eu Wrocław
IX-XII
Link Wiązowna
 
Adampol Białystok
 
CAT LC Polska
 
Citronex Zgorzelec
XIII
DPD Polska
XIV
Visline Gdynia
XV
Famos Warszawa
 
                                 Logistyka                                             
..