01-02 kwietnia 2017 Toruń - IV Puchar Polski Samorządowców w halowej piłce nożnej

« powrót

 
 IV Puchar Polski Samorządowców
w halowej piłce nożnej – Toruń 2017
 
 
 
Wyniki
 
 
 
 
Grupa A
 
Wyniki
Gmina Nasielsk
2 : 0
Powiat Poznański
UM Szubin
5 : 1
Gmina Kikół
Gmina Dopiewo
2 : 1
Gmina Bogatynia
Gmina Nasielsk
5 : 0
Gmina Kikół
Powiat Poznański
1 : 1
Gmina Dopiewo
UM Szubin
5 : 4
Gmina Bogatynia
Gmina Nasielsk
5 : 0
Gmina Dopiewo
Powiat Poznański
0 : 0
UM Szubin
Gmina Kikół
4 : 5
Gmina Bogatynia
Gmina Nasielsk
2 : 1
UM Szubin
Powiat Poznański
3 : 1
Gmina Bogatynia
Gmina Kikół
1 : 2
Gmina Dopiewo
Gmina Nasielsk
6 : 2
Gmina Bogatynia
Powiat Poznański
1 : 1
Gmina Kikół
UM Szubin
5 : 0
Gmina Dopiewo
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Gmina Nasielsk
15
20 - 3
awans do II rundy
2. UM Szubin
10
16 - 7
awans do II rundy
3. Gmina Dopiewo
7
5 - 13
awans do II rundy
4. Powiat Poznański
6
5 - 5
awans do II rundy
5. Gmina Bogatynia
3
13 - 20
baraż
6. Gmina Kikół
1
7 - 18
baraż
 
Grupa B
 
Wyniki
Gmina Nasielsk U+35
3 : 4
Gmina Dąbrówno U+35
SP Kartuskiego U+35
1 : 3
Gmina Sława U+35
Gmina Nasielsk U+35
1 : 1
UM Inowrocław U+35
Gmina Dąbrówno U+35
8 : 1
SP Kartuskiego U+35
Gmina Sława U+35
1 : 1
UM Inowrocław U+35
Gmina Nasielsk U+35
7 : 1
SP Kartuskiego U+35
Gmina Sława U+35
1 : 2
Gmina Dąbrówno U+35
SP Kartuskiego U+35
0 : 9
UM Inowrocław U+35
Gmina Nasielsk U+35
1 : 0
Gmina Sława U+35
UM Inowrocław U+35
3 : 2
Gmina Dąbrówno U+35
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Gmina Dąbrówno
9
16 - 8
awans do II rundy
2. UM Inowrocław
8
14 - 4
awans do II rundy
3. Gmina Nasielsk
7
12 - 6
awans do II rundy
4. Gmina Sława
4
5 - 5
baraż
5. Samorządowcy Powiatu Kartuskiego
0
3 - 27
baraż
 
Grupa C
 
Wyniki
Gmina Aleksandrów Łódzki
0 : 1
UM Inowrocław
Powiat Mogileński
1 : 2
Powiat Rybnicki
Gmina Aleksandrów Łódzki
1 : 4
Gmina Nadarzyn
UM Inowrocław
1 : 2
Powiat Mogileński
Powiat Rybnicki
0 : 3
Gmina Nadarzyn
Gmina Aleksandrów Łódzki
4 : 1
Powiat Mogileński
Powiat Rybnicki
2 : 1
UM Inowrocław
Powiat Mogileński
0 : 7
Gmina Nadarzyn
Gmina Aleksandrów Łódzki
0 : 3
Powiat Rybnicki
Gmina Nadarzyn
3 : 0
UM Inowrocław
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Gmina Nadarzyn
12
17 - 1
awans do II rundy
2. Powiat Rybnicki
9
7 - 5
awans do II rundy
3. Gmina Aleksandrów Łódzki
3
5 - 9
awans do II rundy
4. UM Inowrocław
3
3 - 7
baraż
5. Powiat Mogileński
3
4 - 14
baraż
 
 
Baraże
 
 
Grupa X
 
Wyniki
Gmina Kikół
6 : 0
Samorządowcy Powiatu Kartuskiego
Gmina Bogatynia
1 : 3
Gmina Sława
Gmina Bogatynia
5 : 1
Gmina Kikół
Samorządowcy Powiatu Kartuskiego
0 : 3
Gmina Sława
Gmina Sława
3 : 1
Gmina Kikół
Gmina Bogatynia
6 : 0
Samorządowcy Powiatu Kartuskiego
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Gmina Sława
9
9 - 2
awans do II rundy
2. Gmina Bogatynia
6
12 - 4
awans do II rundy
3. Gmina Kikół
3
8 - 8
 
4. Samorządowcy Powiatu Kartuskiego
0
0 -15
 
 
 
 
II Runda grupowa
 
Grupa I
 
Wyniki
Powiat Rybnicki
2 : 6
Gmina Sława
Gmina Nasielsk
2 : 0
Gmina Sława
Gmina Nasielsk
9 : 1
Powiat Rybnicki
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Gmina Nasielsk
6
11 - 1
awans do ¼ finału
2. Gmina Sława
3
6 - 4
awans do ¼ finału
3. Powiat Rybnicki
0
3 - 15
 
 
Grupa II
 
Wyniki
Gmina Dopiewo
0 : 2
Gmina Bogatynia
Gmina Dąbrówno
1 : 1
Gmina Bogatynia
Gmina Dąbrówno
3 : 0
Gmina Dopiewo
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Gmina Dąbrówno
4
4 - 1
awans do ¼ finału
2. Gmina Bogatynia
4
3 - 1
awans do ¼ finału
3. Gmina Dopiewo
0
0 - 5
 
 
Grupa III
 
Wyniki
Gmina Nasielsk
0 : 3
Powiat Poznański
Gmina Nadarzyn
2 : 0
Powiat Poznański
Gmina Nadarzyn
3 : 0
Gmina Nasielsk
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Gmina Nadarzyn
6
5 - 0
awans do ¼ finału
2. Powiat Poznański
3
3 - 2
awans do ¼ finału
3. Gmina Nasielsk U+35
0
0 - 6
 
 
Grupa IV
 
Wyniki
UM Inowrocław
3 : 0
Gmina Aleksandrów Łódzki
UM Szubin
2 : 0
Gmina Aleksandrów Łódzki
UM Szubin
2 : 0
UM Inowrocław
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. UM Szubin
6
4 - 0
awans do ¼ finału
2. UM Inowrocław
3
3 - 2
awans do ¼ finału
3. Gmina Aleksandrów Łódzki
0
0 - 5
 
 
 
 
Faza finałowa
 
 
 
¼ Finału
Gmina Nasielsk
1 : 1 k. 2 : 1
Gmina Bogatynia
Gmina Dąbrówno
3 : 3 k. 4 : 3
Gmina Sława
Gmina Nadarzyn
2 : 2 k. 1 : 3
UM Inowrocław
UM Szubin
2 : 0
Powiat Poznański
 
 
½ Finału
Gmina Nasielsk
3 : 0
UM Inowrocław
Gmina Dąbrówno
1 : 4
UM Szubin
 
FINAŁ TURNIEJU
Gmina Nasielsk
2 : 2 k. 1 : 2
UM Szubin
 
Puchar Fair-Play
Samorządowcy Powiatu Kartuskiego
 
Wyróżnienia
Marek Szafer
Gmina Sława
Jakub Cegiełka
UM Szubin
Damian Domała
Gmina Nasielsk
 
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Rafał Załoga
Gmina Nasielsk
Najlepszy piłkarz
Marcin Wronka
Gmina Dąbrówno
Najlepszy bramkarz
Piotr Kmieć
UM Szubin
 
 
Tabela strzelców turnieju:
Rafał Załoga
Gmina Nasielsk
17
Marcin Wronka
Gmina Dąbrówno
12
Patryk Jabłonowski
Gmina Bogatynia
9
 
 
Klasyfikacja końcowa:
I
UM Szubin
II
Gmina Nasielsk
III
UM Inowrocław
III
Gmina Dąbrówno
V - VIII
Gmina Bogatynia
 
Gmina Sława
 
Gmina Nadarzyn
 
Powiat Poznański
IX - XII
Powiat Rybnicki
 
Gmina Dopiewo
 
Gmina Nasielsk +35
 
Gmina Aleksandrów Łódzki
XIII
Gmina Kikół
 
Samorządowcy Powiatu Kartuskiego
 
UM Inowrocław +35
 
Powiat Mogileński
 
Klasyfikacja końcowa kategoria oldboy +35 :
I
Gmina Dąbrówno
II
UM Inowrocław
III
Gmina Nasielsk
IV
Gmina Sława
V
Samorządowcy Powiatu Kartuskiego
 
                                 Logistyka                                             
..