22-23 kwietnia 2017 Bydgoszcz - VIII Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy w siatkówce

« powrót

 VIII Mistrzostwa Polski
Firm i Zakładów Pracy
w siatkówce – Bydgoszcz 2017
 
 
Wyniki:
 
Grupa A
 
Wyniki
Veolia Poznań
2 : 0(21:16, 21:14)
ES-System Wilkasy
Abramczyk Bydgoszcz
0 : 2(10:21, 10:21)
GM Sprinkler Strażak Białystok
Veolia Poznań
2 : 0(21:8, 21:15)
Abramczyk Bydgoszcz
ES-System Wilkasy
0 : 2(9:21, 7:21)
GM Sprinkler Strażak Białystok
GM Sprinkler Strażak Białystok
2 : 0(21:10, 22:20)
Veolia Poznań
Abramczyk Bydgoszcz
0 : 2(15:21, 12:21)
ES-System Wilkasy
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
 
1. GM Sprinkler Strażak Białystok
9
6 - 0
awans do II rundy
2. Veolia Poznań
6
4 - 2
awans do II rundy
3. ES-System Wilkasy
3
2 - 4
awans do II rundy
4. Abramczyk Bydgoszcz
0
0 - 6
puchar pocieszenia
 
Grupa B
 
Wyniki
Eko-Okna
0 : 2(13:21, 12:21)
Womix-Bogmar
Adamed Pabianice
2 : 0(21:13, 21:11)
NSK Wałbrzych
Eko-Okna
2 : 0(21:17, 22:20)
Adamed Pabianice
Womix-Bogmar
2 : 0(21:18, 21:10)
NSK Wałbrzych
NSK Wałbrzych
0 : 2(14:21, 14:21)
Eko-Okna
Adamed Pabianice
0 : 2(10:21, 11:21)
Womix-Bogmar
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
 
1. Womix-Bogmar
9
6 - 0
awans do II rundy
2. Eko-Okna
6
4 - 2
awans do II rundy
3. Adamed Pabianice
3
2 - 4
awans do II rundy
4. NSK Wałbrzych
0
0 - 6
puchar pocieszenia
 
Grupa C
 
Wyniki
Amcor Łódź
0 : 2(14:21, 5:21)
10 BKP Świętoszów
Bohamet Białe Błota
0 : 2(10:21, 15:21)
Grupa Energa
Amcor Łódź
2 : 0(21:12, 21:19)
Bohamet Białe Błota
10 BKP Świętoszów
2 : 0(21:17, 21:16)
Grupa Energa
Grupa Energa
2 : 0(21:18, 23:21)
Amcor Łódź
Bohamet Białe Błota
0 : 2(19:21, 14:21)
10 BKP Świętoszów
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
 
1. 10 BKP Świętoszów
9
6 - 0
awans do II rundy
2. Grupa Energa
6
4 - 2
awans do II rundy
3. Amcor Łódź
3
2 - 4
awans do II rundy
4. Bohamet Białe Błota
0
0 - 6
puchar pocieszenia
 
Grupa D
 
Wyniki
ZF Team
2 : 0(21:13, 21:17)
Pfleiderer Silekol
Contra Poldanor Przechlewo
2 : 0(21:16, 21:12)
Brembo Poland
ZF Team
0 : 2(18:21, 7:21)
Contra Poldanor Przechlewo
Pfleiderer Silekol
0 : 2(23:25, 9:21)
Brembo Poland
Brembo Poland
2 : 0(21:17, 21:14)
ZF Team
Contra Poldanor Przechlewo
2 : 0(21:11, 21:6)
Pfleiderer Silekol
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
 
1. Contra Poldanor Przechlewo
9
6 - 0
awans do II rundy
2. Brembo Poland
6
4 - 2
awans do II rundy
3. ZF Team
3
2 - 4
awans do II rundy
4. Pfleiderer Silekol Kędzierzyn-Koźle
0
0 - 6
puchar pocieszenia
 
Grupa E
 
Wyniki
Aures Sosnowiec
0 : 2(15:21, 17:21)
HTL Strefa
Technokabel Szreńsk
1 : 2(17:21, 21:13, 12:15)
IQOR Bydgoszcz
Aures Sosnowiec
0 : 2(9:21, 7:21)
Technokabel Szreńsk
HTL Strefa
0 : 2(11:21, 17:21)
IQOR Bydgoszcz
IQOR Bydgoszcz
2 : 0(21:8, 21:5)
Aures Sosnowiec
Technokabel Szreńsk
2 : 1(23:25, 21:10, 15:11)
HTL Strefa
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
 
1. IQOR Bydgoszcz
8
6 - 1
awans do II rundy
2. Technokabel Szreńsk
6
5 - 3
awans do II rundy
3. HTL Strefa
4
3 - 4
awans do II rundy
4. Aures Sosnowiec
0
0 - 6
puchar pocieszenia
 
Grupa F
 
Wyniki
Biella Szydłowiec
0 : 2(15:21, 7:21)
Cementownia Odra Opole
Klimat Solec
1 : 2(21:14, 9:21, 11:15)
Rossmann Łódź
Biella Szydłowiec
0 : 2(6:21, 19:21)
Klimat Solec
Cementownia Odra Opole
0 : 2(16:21, 14:21)
Rossmann Łódź
Rossmann Łódź
2 : 0(21:11, 21:11)
Biella Szydłowiec
Klimat Solec
1 : 2(17:21, 21:18, 12:15)
Cementownia Odra Opole
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
 
1. Rossmann Łódź
8
6 - 1
awans do II rundy
2. Cementownia Odra Opole
5
4 - 3
awans do II rundy
3. Klimat Solec
5
4 - 4
awans do II rundy
4. Biella Szydłowiec
0
0 - 6
puchar pocieszenia
 
Grupa G
 
Wyniki
Corning Stryków
0 : 2(14:21, 11:21)
TST Kogeneracja
Cersanit IV Krasnystaw
2 : 0(21:4, 21:11)
IMS Sofa Bydgoszcz
Corning Stryków
0 : 2(10:21, 18:21)
Cersanit IV Krasnystaw
TST Kogeneracja
2 : 0(21:9, 21:7)
IMS Sofa Bydgoszcz
IMS Sofa Bydgoszcz
0 : 2(11:21, 11:21)
Corning Stryków
Cersanit IV Krasnystaw
0 : 2(11:21, 19:21)
TST Kogeneracja
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
 
1. TST Kogeneracja
9
6 - 0
awans do II rundy
2. Cersanit IV Krasnystaw
6
4 - 2
awans do II rundy
3. Corning Stryków
3
2 - 4
awans do II rundy
4. IMS Sofa Bydgoszcz
0
0 - 6
puchar pocieszenia
 
Grupa H
 
Wyniki
Kolrex Koluszki
2 : 1(19:21, 21:13, 15:4)
Surchem Łódź
PKN Orlen Volley Team
2 : 0(21:12, 21:16)
USP Zdrowie
Kolrex Koluszki
2 : 1(24:26, 21:13, 15:11)
PKN Orlen Volley Team
Surchem Łódź
2 : 0(21:17, 21:11)
USP Zdrowie
USP Zdrowie
0 : 2(4:21, 4:21)
Kolrex Koluszki
PKN Orlen Volley Team
2 : 0 (21:16, 21:8)
Surchem Łódź
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
 
1. Kolrex Koluszki
7
6 - 2
awans do II rundy
2. PKN Orlen Volley Team
7
5 - 2
awans do II rundy
3. Surchem Łódź
4
3 - 4
awans do II rundy
4. USP Zdrowie
0
0 - 6
puchar pocieszenia
 
 
Puchar Pocieszenia
 
 
Grupa X
 
Wyniki
Abramczyk Bydgoszcz
19 : 21
NSK Wałbrzych
Bohamet Białe Błota
20 : 22
Pfleiderer Silekol
NSK Wałbrzych
18 : 21
Pfleiderer Silekol
NSK Wałbrzych
11 : 21
Bohamet Białe Błota
Abramczyk Bydgoszcz
9 : 21
Pfleiderer Silekol
Abramczyk Bydgoszcz
11 : 21
Bohamet Białe Błota
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
1. Pfleiderer Silekol
6
3 - 0
2. Bohamet Białe Błota
4
2 - 1
3. NSK Wałbrzych
2
1 - 2
4. Abramczyk Bydgoszcz
0
0 - 3
 
Grupa Y
 
Wyniki
Aures Sosnowiec
21 : 16
Biella Szydłowiec
Aures Sosnowiec
21 : 8
IMS Sofa Bydgoszcz
Biella Szydłowiec
19 : 21
USP Zdrowie
IMS Sofa Bydgoszcz
21 : 13
USP Zdrowie
Biella Szydłowiec
21 : 11
IMS Sofa Bydgoszcz
Aures Sosnowiec
21 : 14
USP Zdrowie
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
1. Aures Sosnowiec
6
3 - 0
2. Biella Szydłowiec
2
1 - 2
3. USP Zdrowie
2
1 - 2
4. IMS Sofa Bydgoszcz
2
1 - 2
 
 
Mecz o miejsca 7 - 8
Abramczyk Bydgoszcz
21 : 9
IMS Sofa Bydgoszcz
Mecz o miejsca 5 - 6
NSK Wałbrzych
21 : 11
USP Zdrowie
 
 
Mecz o miejsca 3 - 4
Bohamet Białe Błota
21 : 15
Biella Szydłowiec
 
Mecz o miejsca 1 - 2
Pfleiderer Silekol
22 : 24
Aures Sosnowiec
 
 
II Runda finałowa
 
 
Grupa I
 
Wyniki
Eko-Okna
2 : 0(21:14, 21:10)
Amcor Łódź
GM Sprinkler Strażak Białystok
2 : 0(21:16, 21:12)
Amcor Łódź
GM Sprinkler Strażak Białystok
2 : 0(21:12, 21:10)
Eko-Okna
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
 
1. GM Sprinkler Strażak Białystok
6
4 - 0
awans do ¼ finału
2. Eko-Okna
3
2 - 2
 
3. Amcor Łódź
0
0 - 4
 
 
Grupa II
 
Wyniki
Grupa Energa
2 : 0(21:15, 21:13)
ZF Team
Womix-Bogmar
2 : 0(21:4, 21:10)
ZF Team
Womix-Bogmar
1 : 2(21:10, 19:21, 9:15)
Grupa Energa
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
 
1. Grupa Energa
5
4 - 1
awans do ¼ finału
2. Womix-Bogmar
4
3 - 2
 
3. ZF Team
0
0 - 4
 
 
Grupa III
 
Wyniki
Brembo Poland
1 : 2(21:17, 17:21, 9:15)
ES-System Wilkasy
10 BKP Świętoszów
2 : 0(21:9, 21:7)
ES-System Wilkasy
10 BKP Świętoszów
2 : 0(21:14, 28:26)
Brembo Poland
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
 
1. 10 BKP Świętoszów
6
4 - 0
awans do ¼ finału
2. ES-System Wilkasy
2
2 - 3
 
3. Brembo Poland
1
1 - 4
 
 
Grupa IV
 
Wyniki
Veolia Poznań
0 : 2(10:21, 14:21)
Adamed Pabianice
Contra Poldanor Przechlewo
2 : 0(21:16, 21:11)
Adamed Pabianice
Contra Poldanor Przechlewo
1 : 2(21:13, 21:23, 13:15)
Veolia Poznań
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
 
1. Contra Poldanor Przechlewo
4
3 - 2
awans do ¼ finału
2. Adamed Pabianice
3
2 - 2
 
3. Veolia Poznań
2
2 - 3
 
 
Grupa V
 
Wyniki
Cementownia Odra Opole
2 : 0(21:19, 21:18)
Corning Stryków
IQOR Bydgoszcz
2 : 0(21:11, 21:17)
Corning Stryków
IQOR Bydgoszcz
2 : 0(21:4, 21:14)
Cementownia Odra Opole
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
 
1. IQOR Bydgoszcz
6
4 - 0
awans do ¼ finału
2. Cementownia Odra Opole
3
2 - 2
 
3. Corning Stryków
0
0 - 4
 
 
Grupa VI
 
Wyniki
Cersanit IV Krasnystaw
2 : 0(21:14, 21:13)
Surchem Łódź
Rossmann Łódź
2 : 0(21:16, 21:19)
Surchem Łódź
Rossmann Łódź
0 : 2(18:21, 19:21)
Cersanit IV Krasnystaw
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
 
1. Cersanit IV Krasnystaw
6
4 - 0
awans do ¼ finału
2. Rossmann Łódź
3
2 - 2
 
3. Surchem Łódź
0
0 - 4
 
 
Grupa VII
 
Wyniki
PKN Orlen
0 : 2(14:21, 21:23)
HTL Strefa
TST Kogeneracja
2 : 0(25:23, 21:14)
HTL Strefa
TST Kogeneracja
2 : 0(21:19, 21:15)
PKN Orlen
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
 
1. TST Kogeneracja
6
4 - 0
awans do ¼ finału
2. HTL Strefa
3
2 - 2
 
3. PKN Orlen
0
0 - 4
 
 
Grupa VIII
 
Wyniki
Technokabel Szreńsk
2 : 0(21:11, 21:9)
Klimat Solec
Kolrex Koluszki
2 : 0(21:9, 21:5)
Klimat Solec
Kolrex Koluszki
0 : 2(16:21, 18:21)
Technokabel Szreńsk
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
 
1. Technokabel Szreńsk
6
4 - 0
awans do ¼ finału
2. Kolrex Koluszki
3
2 - 2
 
3. Klimat Solec
0
0 - 4
 
 
 
Faza finałowa
 
 
¼ Finału
GM Sprinkler Strażak Białystok
2 : 0(21:16, 21:18)
Grupa Energa
10 BKP Świętoszów
2 : 0(21:14, 21:14)
Contra Poldanor Przechlewo
IQOR Bydgoszcz
2 : 0(21:12, 21:12)
Cersanit IV Krasnystaw
TST Kogeneracja
0 : 2(14:21, 19:21)
Technokabel Szreńsk
 
 
½ Finału
GM Sprinkler Strażak Białystok
2 : 0(21:16, 21:16)
10 BKP Świętoszów
IQOR Bydgoszcz
2 : 0(21:19, 21:16)
Technokabel Szreńsk
 
 
FINAŁ TURNIEJU
GM Sprinkler Strażak Białystok
2 : 0(21:18, 21:18)
IQOR Bydgoszcz
 
 
Najlepsza Drużyna Mieszana
Grupa Energa
 
 
Puchar Fair-Play
Aures Sosnowiec
 
 
Nagrody indywidualne:
Najlepsza Zawodniczka
Olga Klein
Grupa Energa
Najlepszy Zawodnik
Karol Dąbrowski
GM Sprinkler Strażak Białystok
 
Wyróżnienia
Paweł Warda
Technokabel Szreńsk
Krystian Michalczyk
10 BKP Świętoszów
Miłosz Szczechowicz
IQOR Bydgoszcz
 
 
Klasyfikacja końcowa:
I
GM Sprinkler Strażak Białystok
II
IQOR Bydgoszcz
III ex aequo
10 BKP Świętoszów
III ex aequo
Technokabel Szreńsk
V ex aequo
Grupa Energa
V ex aequo
Contra Poldanor Przechlewo
V ex aequo
Cersanit IV Krasnystaw
V ex aequo
TST Kogeneracja
IX - XVI
Kolrex Koluszki
 
HTL Strefa
 
Rossmann Łódź
 
Cementownia Odra Opole
 
Adamed Pabianice
 
ES-System Wilkasy
 
Womix-Bogmar
 
Eko-Okna
XVII - XXIV
Klimat Solec
 
PKN Orlen
 
Surchem Łódź
 
Corning Stryków
 
Veolia Poznań
 
Brembo Poland
 
ZF Team
 
Amcor Łódź
XXV
Aures Sosnowiec
XXVI
Pfleiderer Silekol
XXVII
Bohamet Białe Błota
XXVIII
Biella Szydłowiec
XXIX
NSK Wałbrzych
XXX
USP Zdrowie
XXXI
Abramczyk Bydgoszcz
XXXII
IMS Sofa Bydgoszcz
                                 Logistyka                                             
..