17-18 czerwca 2017 Zakopane - XIII Mistrzostwa Polski Branży Motoryzacyjnej i TSL w piłce nożnej

« powrót

XIII Mistrzostwa Polski Branży Motoryzacyjnej i TSL
w piłce nożnej – Zakopane 2017
 
 
Wyniki:
 
Grupa A
 
Wyniki
Pol-Miedź Trans Lubin
7 : 0
MW Lublin
Delphi Kraków
2 : 0
Denso Tychy
Pol-Miedź Trans Lubin
0 : 0
Delphi Kraków
MW Lublin
0 : 1
Denso Tychy
Delphi Kraków
6 :0
MW Lublin
Pol-Miedź Trans Lubin
8 : 1
Denso Tychy
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Pol-Miedź Trans Lubin
7
15 - 1
Awans do ¼ finału
2. Delphi Kraków
7
8 - 0
Awans do ¼ finału
3. Denso Tychy
3
2 - 10
 
4. MW Lublin
0
0 - 14
 
 
Grupa B
 
Wyniki
Inalfa Września
1 : 4
Multicco Białystok
Gruau Polska
5 : 1
Volkswagen Odlewnia Poznań
Inalfa Września
1 : 6
Gruau Polska
Multicco Białystok
4 : 1
Volkswagen Odlewnia Poznań
Gruau Polska
0 : 3
Multicco Białystok
Inalfa Września
0 : 0
Volkswagen Odlewnia Poznań
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Multicco Białystok
9
11 - 2
Awans do ¼ finału
2. Gruau Polska
6
11 - 5
Awans do ¼ finału
3. Volkswagen Odlewnia Poznań
1
2 - 9
 
4. Inalfa Września
1
2 - 10
 
 
Grupa C
 
Wyniki
Brembo Częstochowa
3 : 0
Boryszew Maflow
Trans.eu Wrocław
1 : 1
Renault Group
Brembo Częstochowa
2 : 1
Trans.eu Wrocław
Boryszew Maflow
1 : 0
Renault Group
Trans.eu Wrocław
7 : 1
Boryszew Maflow
Brembo Częstochowa
3 : 1
Renault Polska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Brembo Częstochowa
9
8 - 2
Awans do ¼ finału
2. Trans.eu Wrocław
4
9 - 4
 
3. Boryszew Maflow
3
2 - 10
 
4. Renault Group
1
2 - 5
 
 
Grupa J
 
Wyniki
Grupa Azoty Koltar
1 : 2
MAN Niepołomice
Marbopur Międzychód
10 : 3
Nijhof-Wasink Kutno
Grupa Azoty Koltar
1 : 7
Invenio QD
MAN Niepołomice
1 : 6
Marbopur Międzychód
Nijhof-Wasink Kutno
2 : 3
Invenio QD
Grupa Azoty Koltar
2 : 11
Marbopur Międzychód
Nijhof-Wasink Kutno
3 : 2
MAN Niepołomice
Marbopur Międzychód
3 : 5
Invenio QD
Grupa Azoty Koltar
0 : 7
Nijhof-Wasink Kutno
Invenio QD
4 : 3
MAN Niepołomice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Invenio QD
12
19 - 9
awans do II rundy
2. Marbopur Międzychód
9
30 - 11
awans do II rundy
3. Nijhof-Wasink Kutno
6
15 - 15
 
4. MAN Niepołomice
3
8 - 14
 
5. Grupa Azoty Koltar
0
4 - 27
 
 
Grupa K
 
Wyniki
Pilkington Sandomierz
7 : 0
Volvo Trucks Polska
TB Truck
0 : 5
Tristone Wałbrzych
Pilkington Sandomierz
3 : 0 v.o.
DSSE Żarów
Volvo Trucks Poland
3 : 1
TB Truck
Tristone Wałbrzych
3 : 0 v.o.
DSSE Żarów
Pilkington Sandomierz
8 : 1
TB Truck
Tristone Wałbrzych
6 : 0
Volvo Truck Polska
TB Truck
3 : 0 v.o.
DSSE Żarów
Pilkington Sandomierz
0 : 2
Tristone Wałbrzych
DSSE Żarów
0 : 3
Volvo Trucks Polska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Tristone Wałbrzych
12
16 - 0
awans do II rundy
2. Pilkington Sandomierz
9
18 - 3
 
3. Volvo Trucks Polska
6
6 - 14
 
4. TB Truck
4
5 - 16
 
5. DSSE Żarów
0
0 - 12
 
 
 
¼ Finału
Invenio QD
1 : 1 k. 2 : 3
Pol-Miedź Trans Lubin
Multicco Białystok
0 : 1
Delphi Poland
Brembo Częstochowa
4 : 3
Marbopur Międzychód
Tristone Wałbrzych
2 : 0
Gruau Polska
 
½ Finału
Pol-Miedź Trans Lubin
5 : 1
Delphi Poland
Brembo Częstochowa
0 : 2
Tristone Wałbrzych
 
Mecz o 3 miejsce
Delphi Kraków
2 : 3
Brembo Częstochowa
 
 
FINAŁ TURNIEJU
Tristone Wałbrzych
3 : 0
Pol-Miedź Trans Lubin
 

 
                                 Logistyka                                             
..