17-18 czerwca 2017 Zakopane - XI Mistrzostwa Polski Branży Metalowej, Górniczej i Hutniczej w piłce nożnej

« powrót

 XI Mistrzostwa Polski Branży Metalowej,
Górniczej i Hutniczej
w piłce nożnej – Zakopane 2017
 
 
Wyniki:
 
Grupa D
 
Wyniki
Siniat Pińczów
4 : 1
A.Berger Polska
Kadra Węglokoks Kraj Piekary
0 : 1
Ramb Bełchatów
Siniat Pińczów
2 : 2
Kadra Węglokoks Kraj Piekary
A.Berger Polska
2 : 3
Ramb Bełchatów
Kadra Węglokoks Kraj Piekary
10 : 0
A.Berger Polska
Siniat Pińczów
1 : 0
Ramb Bełchatów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Siniat Pińczów
7
7 - 3
 
2. Ramb Bełchatów
6
4 - 3
 
3. Kadra Węglokoks Kraj Piekary
4
12 - 3
 
4. A.Berger Polska
0
3 - 17
 
 
Grupa E
 
Wyniki
Thoni Alutec Stalowa Wola
2 : 0
Betafence Kotlarnia
KGHM O/ZH Rudna
1 : 2
LW Bogdanka
Thoni Alutec Stalowa Wola
2 : 0
KGHM O/ZH Rudna
Betafence Kotlarnia
1 : 3
LW Bogdanka
KGHM O/ZH Rudna
0 : 2
Betafence Kotlarnia
Thoni Alutec Stalowa Wola
0 : 0
LW Bogdanka
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Thoni Alutec Stalowa Wola
7
4 - 0
 
2. LW Bogdanka
7
5 - 2
 
3. Betafence Kotlarnia
3
3 - 5
 
4. KGHM O/ZH Rudna
0
1 - 6
 
 
Grupa H
 
Wyniki
KGHM ZG Polkowice
8 : 1
Viessmann Legnica
Wagony Świdnica
4 : 3
Oknoplast Kraków
KGHM ZG Polkowice
6 : 0
Nemak Poland
Viessmann Legnica
0 : 5
Wagony Świdnica
Oknoplast Kraków
7 : 0
Nemak Poland
KGHM ZG Polkowice
3 : 1
Wagony Świdnica
Oknoplast Kraków
4 : 0
Viessmann Legnica
Wagony Świdnica
3 : 0
Nemak Poland
KGHM ZG Polkowice
0 : 2
Oknoplast Kraków
Nemak Poland
6 : 1
Viessmann Legnica
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. KGHM ZG Polkowice-Sieroszowice
9
17 - 4
 
2. Oknoplast Kraków
9
16 - 4
 
3. Wagony Świdnica
9
13 - 6
 
4. Nemak Poland
3
6 - 17
 
5. Viessmann Legnica
0
2 - 23
 
 
Grupa I
 
Wyniki
KGHM ZG Lubin
4 : 1
Amica Wronki
Pratt&Whitney Kalisz
1 : 1
Krause Świdnica
KGHM ZG Lubin
5 : 2
Ferroxcube Skierniewice
Amica Wronki
1 : 5
Pratt&Whitney Kalisz
Krause Świdnica
7 : 0
Ferroxcube Skierniewice
KGHM ZG Lubin
2 : 1
Pratt&Whitney Kalisz
Krause Świdnica
3 : 2
Amica Wronki
Pratt&Whitney
7 : 1
Ferroxcube Skierniewice
KGHM ZG Lubin
3 : 3
Krause Świdnica
Ferroxcube Skierniewice
2 : 3
Amica Wronki
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1.KGHM ZG Lubin
10
14 - 7
 
2.Krause Świdnica
8
14 - 6
 
3.Pratt&Whitney Kalisz
7
14 - 5
 
4.Amica Wronki
3
7 - 14
 
5.Ferroxcube Skierniewice
0
5 - 22
 
 
¼ Finału
KGHM ZG Polkowice
5 : 1
Krause Świdnica
KGHM ZG Lubin
2 : 0
Oknoplast Kraków
Siniat Pińczów
3 : 2
LW Bogdanka
Thoni Alutec Stalowa Wola
3 : 1
Ramb Bełchatów
 
 
 
½ Finału
KGHM ZG Polkowice
1 : 0 k.2 - 1
Siniat Pińczów
KGHM ZG Lubin
2 : 0
Thoni Alutec Stalowa Wola
 
Mecz o 3 miejsce
Siniat Pińczów
2 : 4
Thoni Alutec Stalowa Wola
 
 
 
FINAŁ
KGHM ZG Polkowice
2 : 1
KGHM ZG Lubin
 
 
Klasyfikacja końcowa:
I
KGHM ZG Polkowice
II
KGHM ZG Lubin
III
Thoni Alutec Stalowa Wola
IV
Siniat Pińczów
V - VIII
RAMB Bełchatów
 
LW Bogdanka
 
Oknoplast Kraków
 
Krause Świdnica
IX - XVIII
Wagony Świdnica
 
Kadra Węglokoks Kraj Piekary
 
Pratt&Whitney Kalisz
 
Betafence Kotlarnia
 
Amica Wronki
 
Nemak Poland
 
A.Berger Polska
 
KGHM O/ZH Rudna
 
Ferroxcube Skierniewice
 
Viessmann Legnica
                                 Logistyka                                             
..