17-18 czerwca 2017 Zakopane - Turniej Firm i Zakładów Pracy w piłce nożnej TATRY CUP 2017

« powrót

 TATRY CUP – Turniej Firm i Zakładów Pracy
w piłce nożnej – Zakopane 2017
 
 
Wyniki:
 
 
 
Grupa A
 
Wyniki
Pol-Miedź Trans Lubin
7 : 0
MW Lublin
Delphi Kraków
2 : 0
Denso Tychy
Pol-Miedź Trans Lubin
0 : 0
Delphi Kraków
MW Lublin
0 : 1
Denso Tychy
Delphi Kraków
6 :0
MW Lublin
Pol-Miedź Trans Lubin
8 : 1
Denso Tychy
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1.Pol-Miedź Trans Lubin
7
15 - 1
awans do II rundy
2.Delphi Kraków
7
8 - 0
awans do II rundy
3.Denso Tychy
3
2 - 10
awans do II rundy
4.MW Lublin
0
0 - 14
baraż
 
Grupa B
 
Wyniki
Inalfa Września
1 : 4
Multicco Białystok
Gruau Polska
5 : 1
Volkswagen Odlewnia Poznań
Inalfa Września
1 : 6
Gruau Polska
Multicco Białystok
4 : 1
Volkswagen Odlewnia Poznań
Gruau Polska
0 : 3
Multicco Białystok
Inalfa Września
0 : 0
Volkswagen Odlewnia Poznań
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Multicco Białystok
9
11 - 2
awans do II rundy
2. Gruau Polska
6
11 - 5
awans do II rundy
3. Volkswagen Odlewnia Poznań
1
2 - 9
awans do II rundy
4. Inalfa Września
1
2 - 10
baraż
 
Grupa C
 
Wyniki
Brembo Częstochowa
3 : 0
Boryszew Maflow
Trans.eu Wrocław
1 : 1
Renault Group
Brembo Częstochowa
2 : 1
Trans.eu Wrocław
Boryszew Maflow
1 : 0
Renault Group
Trans.eu Wrocław
7 : 1
Boryszew Maflow
Brembo Częstochowa
3 : 1
Renault Polska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Brembo Częstochowa
9
8 - 2
awans do II rundy
2. Trans.eu Wrocław
4
9 - 4
awans do II rundy
3. Boryszew Maflow
3
2 - 10
awans do II rundy
4. Renault Group
1
2 - 5
baraż
 
Grupa D
 
Wyniki
Siniat Pińczów
4 : 1
A.Berger Polska
Kadra Węglokoks Kraj Piekary
0 : 1
Ramb Bełchatów
Siniat Pińczów
2 : 2
Kadra Węglokoks Kraj Piekary
A.Berger Polska
2 : 3
Ramb Bełchatów
Kadra Węglokoks Kraj Piekary
10 : 0
A.Berger Polska
Siniat Pińczów
1 : 0
Ramb Bełchatów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Siniat Pińczów
7
7 - 3
awans do II rundy
2. Ramb Bełchatów
6
4 - 3
awans do II rundy
3. Kadra Węglokoks Kraj Piekary
4
12 - 3
awans do II rundy
4. A.Berger Polska
0
3 - 17
baraż
 
Grupa E
 
Wyniki
Thoni Alutec Stalowa Wola
2 : 0
Betafence Kotlarnia
KGHM O/ZH Rudna
1 : 2
LW Bogdanka
Thoni Alutec Stalowa Wola
2 : 0
KGHM O/ZH Rudna
Betafence Kotlarnia
1 : 3
LW Bogdanka
KGHM O/ZH Rudna
0 : 2
Betafence Kotlarnia
Thoni Alutec Stalowa Wola
0 : 0
LW Bogdanka
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Thoni Alutec Stalowa Wola
7
4 - 0
awans do II rundy
2. LW Bogdanka
7
5 - 2
awans do II rundy
3. Betafence Kotlarnia
3
3 - 5
awans do II rundy
4. KGHM O/ZH Rudna
0
1 - 6
baraż
 
Grupa F
 
Wyniki
Rotr Rypin
4 : 3
Paged Sklejka
Rafis Kraków
3 : 1
Akzo Nobel
Rotr Rypin
6 : 3
Rafis Kraków
Paged Sklejka Morąg
4 : 0
Akzo Nobel Pilawa
Rafis Kraków
2 : 3
Paged Sklejka
Rotr Rypin
3 : 2
Akzo Nobel
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Rotr Rypin
9
13 - 8
awans do II rundy
2. Paged Sklejka Morąg
6
10 - 6
awans do II rundy
3. Rafis Kraków
3
8 -10
awans do II rundy
4. Akzo Nobel Pilawa
0
3 - 10
baraż
 
Grupa G
 
Wyniki
Kerry Oleśnica
2 : 2
Cersanit IV Krasnystaw
HTL Strefa
3 : 2
Appdate Kraków
Kerry Oleśnica
3 : 2
HTL Strefa
Cersanit IV Krasnystaw
3 : 0
Appdate Kraków
HTL Strefa
0 : 2
Cersanit IV Krasnystaw
Kerry Oleśnica
5 : 0
Appdate Kraków
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Kerry Oleśnica
7
10 - 4
awans do II rundy
2. Cersanit IV Krasnystaw
7
7 - 2
awans do II rundy
3. HTL Strefa
3
5 - 7
awans do II rundy
4. Appdate Kraków
0
2 - 11
baraż
 
Grupa H
 
Wyniki
KGHM ZG Polkowice
8 : 1
Viessmann Legnica
Wagony Świdnica
4 : 3
Oknoplast Kraków
KGHM ZG Polkowice
6 : 0
Nemak Poland
Viessmann Legnica
0 : 5
Wagony Świdnica
Oknoplast Kraków
7 : 0
Nemak Poland
KGHM ZG Polkowice
3 : 1
Wagony Świdnica
Oknoplast Kraków
4 : 0
Viessmann Legnica
Wagony Świdnica
3 : 0
Nemak Poland
KGHM ZG Polkowice
0 : 2
Oknoplast Kraków
Nemak Poland
6 : 1
Viessmann Legnica
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. KGHM ZG Polkowice-Sieroszowice
9
17 - 4
awans do II rundy
2. Oknoplast Kraków
9
16 - 4
awans do II rundy
3. Wagony Świdnica
9
13 - 6
awans do II rundy
4. Nemak Poland
3
6 - 17
awans do II rundy
5. Viessmann Legnica
0
2 - 23
baraż
 
Grupa I
 
Wyniki
KGHM ZG Lubin
4 : 1
Amica Wronki
Pratt&Whitney Kalisz
1 : 1
Krause Świdnica
KGHM ZG Lubin
5 : 2
Ferroxcube Skierniewice
Amica Wronki
1 : 5
Pratt&Whitney Kalisz
Krause Świdnica
7 : 0
Ferroxcube Skierniewice
KGHM ZG Lubin
2 : 1
Pratt&Whitney Kalisz
Krause Świdnica
3 : 2
Amica Wronki
Pratt&Whitney
7 : 1
Ferroxcube Skierniewice
KGHM ZG Lubin
3 : 3
Krause Świdnica
Ferroxcube Skierniewice
2 : 3
Amica Wronki
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. KGHM ZG Lubin
10
14 - 7
awans do II rundy
2. Krause Świdnica
8
14 - 6
awans do II rundy
3. Pratt&Whitney Kalisz
7
14 - 5
awans do II rundy
4. Amica Wronki
3
7 - 14
awans do II rundy
5. Ferroxcube Skierniewice
0
5 - 22
baraż
 
Grupa J
 
Wyniki
Grupa Azoty Koltar
1 : 2
MAN Niepołomice
Marbopur Międzychód
10 : 3
Nijhof-Wasink Kutno
Grupa Azoty Koltar
1 : 7
Invenio QD
MAN Niepołomice
1 : 6
Marbopur Międzychód
Nijhof-Wasink Kutno
2 : 3
Invenio QD
Grupa Azoty Koltar
2 : 11
Marbopur Międzychód
Nijhof-Wasink Kutno
3 : 2
MAN Niepołomice
Marbopur Międzychód
3 : 5
Invenio QD
Grupa Azoty Koltar
0 : 7
Nijhof-Wasink Kutno
Invenio QD
4 : 3
MAN Niepołomice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Invenio QD
12
19 - 9
awans do II rundy
2. Marbopur Międzychód
9
30 - 11
awans do II rundy
3. Nijhof-Wasink Kutno
6
15 - 15
awans do II rundy
4. MAN Niepołomice
3
8 - 14
awans do II rundy
5. Grupa Azoty Koltar
0
4 - 27
baraż
 
Grupa K
 
Wyniki
Pilkington Sandomierz
7 : 0
Volvo Trucks Polska
TB Truck
0 : 5
Tristone Wałbrzych
Pilkington Sandomierz
3 : 0 v.o.
DSSE Żarów
Volvo Trucks Poland
3 : 1
TB Truck
Tristone Wałbrzych
3 : 0 v.o.
DSSE Żarów
Pilkington Sandomierz
8 : 1
TB Truck
Tristone Wałbrzych
6 : 0
Volvo Truck Polska
TB Truck
3 : 0 v.o.
DSSE Żarów
Pilkington Sandomierz
0 : 2
Tristone Wałbrzych
DSSE Żarów
0 : 3 v.o.
Volvo Trucks Polska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Tristone Wałbrzych
12
16 - 0
awans do II rundy
2. Pilkington Sandomierz
9
18 - 3
awans do II rundy
3. Volvo Trucks Polska
6
6 - 14
awans do II rundy
4. TB Truck
3
5 - 16
baraż
5. DSSE Żarów
0
0 - 12
baraż
 
 
 
Baraże o awans do 1/8 finału
 
 
Grupa W
 
Wyniki
MW Lublin
3 : 0 v.o.
Viessmann Legnica
DSSE Żarów
-
Viessmann Legnica
DSSE Żarów
3 : 0 v.o.
MW Lublin
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1.MW Lublin
6
6 - 0
awans do ½ finału barażu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Grupa X
 
Wyniki
Inalfa Września
3 : 2
Ferroxcube Skierniewice
KGHM O/ZH Rudna
6 : 2
Ferroxcube Skierniewice
KGHM O/ZH Rudna
4 : 3
Inalfa Września
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. KGHM O/ZH Rudna
6
10 - 5
awans do ½ finału barażu
2. Inalfa Września
3
6 - 6
 
3. Ferroxcube Skierniewice
0
4 - 9
 
 
Grupa Y
 
Wyniki
Renault Group
4 : 2
Grupa Azoty Koltar
Akzo Nobel Pilawa
6 : 0
Grupa Azoty Koltar
Akzo Nobel Pilawa
2 : 1
Renault Group
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1.Akzo Nobel Pilawa
6
8 - 1
awans do ½ finału barażu
2.Renault Group
3
5 - 4
 
3.Grupa Azoty Koltar
0
2 - 10
 
 
Grupa Z
 
Wyniki
A.Berger Polska
3 : 0
TB Truck
Appdate Kraków
7 : 0
TB Truck
Appdate
1 : 1
A.Berger Polska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Appdate Kraków
4
8 - 1
awans do ½ finału barażu
2. A.Berger
4
4 - 1
 
3. TB Truck
0
0 - 10
 
 
 
 
½ Finału Barażu
MW Lublin
2 : 2 k.3:2
KGHM O/ZH Rudna
Akzo Nobel Pilawa
0 : 0 k.3:2
Appdate Kraków
 
 
 
 
FINAŁ BARAŻU
MW Lublin
1 : 4
Akzo Nobel Pilawa
 
 
 
 
II Runda grupowa
 
 
Grupa I
 
Wyniki
LW Bogdanka
0 : 0
Man Niepołomice
Pol-Miedź Trans Lubin
4 : 0
Man Niepołomice
Pol-Miedź Trans Lubin
0 : 3
LW Bogdanka
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Pol-Miedź Trans Lubin
6
7 - 0
awans do 1/8 finału
2. LW Bogdanka
1
0 - 3
 
3. Man Niepołomice
1
0 - 4
 
 
Grupa II
 
Wyniki
Paged Sklejka Morąg
3 : 1
Amica Wronki
Multicco Białystok
4 : 3
Amica Wronki
Multicco Białystok
1 : 1
Paged Sklejka Morąg
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Paged Sklejka Morąg
4
4 - 2
awans do 1/8 finału
2. Multicco Białystok
4
5 - 4
awans do 1/8 finału
3. Amica Wronki
0
4 - 7
 
 
Grupa III
 
Wyniki
Cersanit IV Krasnystaw
4 : 3
Nemak Bielsko Biała
Brembo Częstochowa
2 : 1
Nemak Bielsko Biała
Brembo Częstochowa
2 : 1
Cersanit IV Krasnystaw
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Brembo Częstochowa
6
4 - 2
awans do 1/8 finału
2. Cersanit IV Krasnystaw
3
5 - 5
 
3. Nemak Bielsko Biała
0
4 - 6
 
 
Grupa IV
 
Wyniki
Krause Świdnica
1 : 1
HTL Strefa
Siniat Pińczów
3 : 0
HTL Strefa
Siniat Pińczów
3 : 4
Krause Świdnica
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Krause Świdnica
4
5 - 4
awans do 1/8 finału
2. Siniat Pińczów
3
6 - 4
 
3. HTL Strefa
1
1 - 4
 
 
Grupa V
 
Wyniki
Delphi Kraków
0 : 3
Boryszew Maflow
Thoni Alutec Stalowa Wola
1 : 2
Boryszew Maflow
Thoni Alutec Stalowa Wola
8 : 3
Delphi Kraków
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Boryszew Maflow
6
5 - 1
awans do 1/8 finału
2. Thoni Alutec Stalowa Wola
3
9 - 5
 
3. Delphi Kraków
0
3 - 11
 
 
Grupa VI
 
Wyniki
Gruau Polska
5 : 0
Denso Tychy
Rotr Rypin
8 : 0
Denso Tychy
Rotr Rypin
2 : 2
Gruau Polska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Rotr Rypin
4
10 - 2
awans do 1/8 finału
2. Gruau Polska
4
7 - 2
awans do 1/8 finału
3. Rotr Rypin
0
0 - 13
 
 
Grupa VII
 
Wyniki
Trans.eu Wrocław
1 : 2
Pratt&Whitney Kalisz
Kerry Oleśnica
1 : 7
Pratt&Whitney Kalisz
Kerry Oleśnica
6 : 3
Trans.eu Wrocław
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Pratt&Whitney Kalisz
6
9 - 2
awans do 1/8 finału
2. Kerry Oleśnica
3
7 - 10
 
3. Trans.eu
0
4 - 8
 
 
Grupa VIII
 
Wyniki
Ramb Bełchatów
3 : 0
Volvo Polska
KGHM Polkowice-Sieroszowice
7 : 0
Volvo Polska
KGHM Polkowice-Sieroszowice
8 : 2
Ramb Bełchatów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. KGHM Polkowice-Sieroszowice
6
15 - 2
awans do 1/8 finału
2. Ramb Bełchatów
3
5 - 8
 
3. Volvo Polska
0
0 - 10
 
 
Grupa IX
 
Wyniki
Pilkington Sandomierz
6 : 2
Nijhof-Wasink Kutno
KGHM Lubin
6 : 2
Nijhof-Wasink Kutno
KGHM Lubin
4 : 1
Pilkington Sandomierz
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. KGHM Lubin
6
10 - 3
awans do 1/8 finału
2. Pilkington Sandomierz
3
7 - 6
awans do 1/8 finału
3. Nijhof-Wasink Kutno
0
4 - 12
 
 
Grupa X
 
Wyniki
Rafis Kraków
3 : 0
Wagony Świdnica
Invenio QD
3 : 2
Wagony Świdnica
Invenio QD
2 : 0
Rafis Kraków
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Invenio QD
6
5 - 2
awans do 1/8 finału
2. Rafis Kraków
3
3 - 2
 
3. Wagony Świdnica
0
2 - 6
 
 
Grupa XI
 
Wyniki
Betafence
1 : 3
Volkswagen Odlewnia Poznań
Tristone Wałbrzych
1 : 3
Volkswagen Odlewnia Poznań
Tristone Wałbrzych
2 : 2
Betafence
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Volkswagen Odlewnia Poznań
6
6 - 2
awans do 1/8 finału
2. Betafence
1
3 - 5
 
3. Tristone Wałbrzych
1
3 - 5
 
 
Grupa XII
 
Wyniki
Marbopur Międzychód
3 : 2
Kadra Węglokoks Kraj Piekary
Oknoplast Kraków
4 : 2
Kadra Węglokoks Kraj Piekary
Oknoplast Kraków
0 : 3
Marbopur Międzychód
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1.Marbopur Międzychód
6
6 - 2
awans do 1/8 finału
2.Oknoplast Kraków
3
4 - 5
 
3.Kadra Węglokoks Kraj Piekary
0
4 - 7
 
 
 
Faza finałowa
 
 
1/8 Finału
Gruau Polska
5 : 1
Boryszew Maflow
Pratt&Whitney Kalisz
2 : 2 k.3 : 2
Rotr Rypin
KGHM Polkowice-Sieroszowice
1 : 1 k.1 : 2
Pilkington Sandomierz
KGHM Lubin
0 : 0 k.2 : 3
Volkswagen Odlewnia Poznań
Invenio QD
3 : 3 k.3 : 2
Marbopur Międzychód
Multicco Białystok
1 : 1 k.2 : 3
Akzo Nobel Pilawa
Paged Sklejka Morąg
1 : 2
Brembo Częstochowa
Pol-Miedź Trans Lubin
5 : 1
Krause Świdnica
 
 
 
¼ Finału
Gruau Polska
1 : 4
Invenio QD
Pratt&Whitney Kalisz
5 : 0
Akzo Nobel Pilawa
Pilkington Sandomierz
3 : 2
Brembo Częstochowa
Volkswagen Odlewnia Poznań
0 : 6
Pol-Miedź Trans Lubin
 
½ Finału
Invenio QD
3 : 0
Pratt&Whitney Kalisz
Pilkington Sandomierz
2 : 6
Pol-Miedź Trans Lubin
 
 
 
 
FINAŁ TURNIEJU
Pol-Miedź Trans Lubin
0 : 0 k. 3 : 2
Invenio QD
 
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Jarosław Krysiak
Marbopur Międzychód
Najlepszy piłkarz
Michał Mazur
Pol-Miedź Trans Lubin
Najlepszy bramkarz
Jacek Kuświk
Pratt&Whitney Kalisz
 
 
Wyróżnienia
Mateusz Wroczyński
Invenio QD
Mateusz Kubiak
Pratt&Whitney Kalisz
Przemysław Michalski
Pilkington Sandomierz
 
 
 
Klasyfikacja końcowa:
I
Pol-Miedź Trans Lubin
II
Invenio QD
III
Pratt&Whitney Kalisz
III
Pilkington Sandomierz
V
Gruau Polska
 
Akzo Nobel Pilawa
 
Brembo Częstochowa
 
Volskwagen Odlewnia Poznań
IX
Boryszew Maflow
 
Rotr Rypin
 
KGHM Polkowice-Sieroszowice
 
KGHM ZG Lubin
 
Marbopur Międzychód
 
Multicco Białystok
 
Paged Sklejka Morąg
 
Krause Świdnica
XVII - XXV
Thoni Alutec Stalowa Wola
 
Siniat Pińczów
 
Rafis Kraków
 
Cersanit IV Krasnystaw
 
Oknoplast Kraków
 
Kerry Oleśnica
 
Betafence Kotlarnia
 
Tristone Wałbrzych
 
LW Bogdanka
XXVI - XLVIII
HTL Strefa
 
Man Niepołomice
 
Nemak Bielsko Biała
 
Amica Wronki
 
Trans.eu Wrocław
 
Wagony Świdnica
 
Kadra Węglokoks Kraj Piekary
 
Delphi Kraków
 
Nijhof-Wasink Kutno
 
Volvo Truck Polska
 
Denso Tychy
 
MW Lublin
 
Appdate Kraków
 
KGHM O/ZH Rudna
 
A.Berger Polska
 
Renault Group
 
Inalfa Września
 
Ferroxcube Skierniewice
 
Grupa Azoty Koltar
 
TB Truck 
 
Viessmann Legnica
 
DSSE Żarów
 
                                 Logistyka                                             
..