24-25 czerwca 2017 Rewal - IV Puchar Polski Firm i Zakładów Pracy w piłce nożnej

« powrót

 IV Puchar Polski Firm i Zakładów Pracy
w piłce nożnej –  Rewal 2017
 
 
Wyniki:
 
 
 
Grupa A
 
Wyniki
PCC Rokita Brzeg Dolny
3 : 1
Schumacher Wrocław
NSK Wałbrzych
7 : 0
Ikea Orla
PCC Rokita Brzeg Dolny
2 : 0
NSK Wałbrzych
Schumacher Wrocław
2 : 2
Ikea Orla
NSK Wałbrzych
3 : 0
Schumacher Wrocław
PCC Rokita Brzeg Dolny
7 : 1
Ikea Orla
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. PCC Rokita Brzeg Dolny
9
12 - 2
awans do II rundy
2. NSK Wałbrzych
6
10 - 2
awans do II rundy
3. Schumacher Wrocław
1
3 - 8
awans do II rundy
4. Ikea Orla
1
3 - 16
baraż
 
Grupa B
 
Wyniki
Dekorglass Działdowo
1 : 2
Aluplast Poznań
BSH Łódź
3 : 5
Danone Bieruń
Dekorglass Działdowo
1 : 2
BSH Łódź
Aluplast Poznań
2 : 5
Danone Bieruń
BSH Łódź
1 : 2
Aluplast Poznań
Dekorglass Działdowo
3 : 0
Danone Bieruń
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Danone Bieruń
6
10 - 8
awans do II rundy
2. Aluplast Poznań
6
6 - 7
awans do II rundy
3. BSH Łódź
3
6 - 8
awans do II rundy
4. Dekorglass Działdowo
3
5 - 4
baraż
 
Grupa C
 
Wyniki
ZEC Pabianice
13 : 1
PWiK Ełk
GPK – SUEZ Głogów
3 : 1
MPWiK Lublin
ZEC Pabianice
2 : 0
GPK – SUEZ Głogów
PWiK Ełk
1 : 2
MPWiK Lublin
GPK – SUEZ Głogów
7 : 0
PWiK Ełk
ZEC Pabianice
5 : 0
MPWiK Lublin
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. ZEC Pabianice
9
20 - 1
awans do II rundy
2. GPK – SUEZ Głogów
6
10 - 3
awans do II rundy
3. MPWiK Lublin
3
3 - 9
awans do II rundy
4. PWiK Ełk
0
2 - 22
baraż
 
Grupa D
 
Wyniki
PSG Gazownia Koszalin
5 : 1
LPWiK Legnica
Celsium Skarżysko-Kamienna
9 : 0
Gdańskie Wody
PSG Gazownia Koszalin
3 : 3
Celsium Skarżysko-Kamienna
LPWiK Legnica
13 : 2
Gdańskie Wody
Celsium Skarżysko-Kamienna
2 : 1
LPWiK Legnica
PSG Gazownia Koszalin
21 : 1
Gdańskie Wody
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. PSG Gazownia Koszalin
7
29 - 5
awans do II rundy
2. Celsium Skarżysko-Kamienna
7
14 - 4
awans do II rundy
3. LPWiK Legnica
3
15 - 9
awans do II rundy
4. Gdańskie Wody
0
3 - 43
baraż
 
Grupa E
 
Wyniki
Katowickie Wodociągi
2 : 2
ZWiK Pabianice
ZGK Ostrów Mazowiecka
2 : 0
PUK Gryfino
Katowickie Wodociągi
2 : 1
ZGK Ostrów Mazowiecka
ZWiK Pabianice
15 : 1
PUK Gryfino
ZGK Ostrów Mazowiecka
1 : 4
ZWiK Pabianice
Katowickie Wodociągi
13 : 1
PUK Gryfino
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. ZWIK Pabianice
7
21 - 4
awans do II rundy
2. Katowickie Wodociągi
7
17 - 4
awans do II rundy
3. ZGK Ostrów Mazowiecka
3
4 - 6
awans do II rundy
4. PUK Gryfino
0
2 - 30
baraż
 
Grupa F
 
Wyniki
Huta Miedzi Głogów
0 : 5
Euroglas Ujazd
CEDC Oborniki Wlkp.
4 : 1
Dringenberg Polska
Huta Miedzi Głogów
0 : 3
CEDC Oborniki Wlkp.
Euroglas Ujazd
3 : 0
Dringenberg Polska
CEDC Oborniki Wlkp.
1 : 3
Euroglas Ujazd
Huta Miedzi Głogów
3 : 1
Dringenberg
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Euroglas Ujazd
9
11 - 1
awans do II rundy
2. CEDC Oborniki Wlkp.
6
8 - 4
awans do II rundy
3. Huta Miedzi Głogów
3
3 - 9
awans do II rundy
4. Dringenberg Polska
0
2 - 10
baraż
 
Grupa G
 
Wyniki
Ostróda Yacht
1 : 2
Synthos Dwory Oświęcim
Takata Krzeszów
4 : 3
Voss Legnickie Pole
Ostróda Yacht
5 : 0
Takata Krzeszów
Synthos Dwory Oświęcim
5 : 4
Voss Legnickie Pole
Takata Krzeszów
0 : 1
Synthos Dwory Oświęcim
Ostróda Yacht
0 : 4
Voss Legnickie Pole
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1.Synthos Dwory Oświęcim
9
8 – 5
awans do II rundy
2.Voss Legnickie Pole
3
11 – 9
awans do II rundy
3.Ostróda Yacht
3
6 – 6
awans do II rundy
4.Takata Krzeszów
3
4 – 9
baraż
 
Grupa H
 
Wyniki
Lotte Wedel Warszawa
5 : 1
TFP Grafika Śrem
Walsroder Casings Polska
2 : 3
Electrolux Świdnica
Lotte Wedel Warszawa
2 : 2
Walsroder Casings Polska
TFP Grafika Śrem
0 : 4
Electrolux Świdnica
Walsroder Casings Polska
5 : 1
TFP Grafika Śrem
Lotte Wedel Warszawa
3 : 1
Electrolux Świdnica
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Lotte Wedel Warszawa
7
10 - 4
awans do II rundy
2. Electrolux Świdnica
6
8 - 5
awans do II rundy
3. Walsroder Casings Polska
4
9 - 6
awans do II rundy
4. TFP Grafika Śrem
0
2 - 14
baraż
 
Grupa I
 
Wyniki
KGHM Zanam Polkowice
0 : 0
PKC Group Starachowice
Dolfamex Jelenia Góra
3 : 0
Twinings Swarzędz
KGHM Zanam Polkowice
1 : 4
Dolfamex Jelenia Góra
PKC Group Starachowice
2 : 0
Twinings Swarzędz
Dolfamex Jelenia Góra
0 : 5
PKC Group Starachowice
KGHM Zanam Polkowice
7 : 0
Twinings Swarzędz
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. PKC Group Starachowice
7
7 - 0
awans do II rundy
2. Dolfamex Jelenia Góra
6
7 - 6
awans do II rundy
3. KGHM Zanam Polkowice
4
8 - 4
awans do II rundy
4. Twinings Swarzędz
0
0 - 12
baraż
 
Grupa J
 
Wyniki
Bridgestone Stargard
3 : 3
Adamus Szczecin
Elmen Rogowiec
5 : 1
BWI Group Kraków
Bridgestone Stargard
0 : 4
Elmen Rogowiec
Adamus Szczecin
7 : 2
BWI Group Kraków
Elmen Rogowiec
3 : 6
Adamus Szczecin
Bridgestone Stargard
4 : 2
BWI group Kraków
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Adamus Szczecin
7
16 - 8
awans do II rundy
2. Elmen Rogowiec
6
12 - 7
awans do II rundy
3. Bridgestone Stargard
4
7 - 9
awans do II rundy
4. BWI Group Kraków
0
5 - 16
baraż
 
 
 
 
Baraże o awans do 1/8 finału
 
 
 
Grupa X
 
Wyniki
Gdańskie Wody
2 : 8
Takata Krzeszów
IKEA Orla
1 : 11
Takata Krzeszów
IKEA Orla
3 : 3
Gdańskie Wody
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Takata Krzeszów
6
19 - 3
awans do ½ finału barażu
2. Gdańskie Wody
1
5 - 11
 
3. IKEA Orla
1
4 - 14
 
 
Grupa Y
 
Wyniki
PUK Gryfino
0 : 4
TFP Grafika Śrem
Dekorglass Działdowo
4 : 0
TFP Grafika Śrem
Dekorglass Działdowo
3 : 2
PUK Gryfino
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Dekorglass Działdowo
6
7 - 2
awans do ½ finału barażu
2. TFP Grafika Śrem
3
4 - 4
 
3. PUK Gryfino
0
2 - 7
 
 
Grupa Z
 
Wyniki
PWiK Ełk
1 : 2
Dringenberg Polska
Twinings Swarzędz
1 : 2
BWI Group Kraków
PWiK Ełk
0 : 5
Twinings Swarzędz
Dringenberg Polska
0 : 1
BWI Group Kraków
Twinings Swarzędz
1 : 0
Dringenberg Polska
PWiK Ełk
0 : 7
BWI Group Kraków
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. BWI Group Kraków
9
10 - 1
awans do ½ finału barażu
2. Twinings Swarzędz
6
7 - 2
awans do ½ finału barażu
3. Dringenberg Polska
3
2 - 3
 
4. PWiK Ełk
0
1 - 14
 
 
 
½ Finału Barażu
BWI Group Kraków
2 : 5
Takata Krzeszów
Twinings Swarzędz
0 : 1
Dekorglass Działdowo
 
 
 
 
Finał barażu
Takata Krzeszów
6 : 1
Dekorglass Działdowo
 
 
 
 
II Runda grupowa
 
 
Grupa I
 
Wyniki
Elmen Rogowiec
4 : 1
MPWiK Lublin
PCC Rokita Brzeg Dolny
4 : 1
MPWiK Lublin
PCC Rokita Brzeg Dolny
3 : 0
Elmen Rogowiec
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. PCC Rokita Brzeg Dolny
6
7 - 1
awans do 1/8 finału
2. Elmen Rogowiec
3
4 - 4
awans do 1/8 finału
3. MPWiK Lublin
0
1 - 7
 
 
Grupa II
 
Wyniki
Dolfamex Jelenia Góra
2 : 1
LPWiK Legnica
Danone Bieruń
1 : 2
LPWiK Legnica
Danone Bieruń
1 : 1
Dolfamex Jelenia Góra
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Dolfamex Jelenia Góra
4
3 - 2
awans do 1/8 finału
2. LPWiK Legnica
3
3 - 3
 
3. Danone Bieruń
1
2 - 3
 
 
Grupa III
 
Wyniki
Electrolux Świdnica
3 : 0
Schumacher Wrocław
ZEC Pabianice
5 : 2
Schumacher Wrocław
ZEC Pabianice
1 : 1
Electrolux Świdnica
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. ZEC Pabianice
4
6 - 3
awans do 1/8 finału
2. Electrolux Świdnica
4
4 - 1
awans do 1/8 finału
3. Schumacher Wrocław
0
2 - 8
 
 
Grupa IV
 
Wyniki
Voss Legnickie Pole
4 : 0
BSH Łódź
PSG Gazownia Koszalin
3 : 3
BSH Łódź
PSG Gazownia Koszalin
1 : 3
Voss Legnickie Pole
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Voss Legnickie Pole
6
7 - 1
awans do 1/8 finału
2. PSG Gazownia Koszalin
1
4 - 6
 
3. BSH Łódź
1
3 - 7
 
 
Grupa V
 
Wyniki
CEDC Oborniki Wlkp.
2 : 1
Bridgestone Stargard
ZWIK Pabianice
6 : 0
Bridgestone Stargard
ZWIK Pabianice
5 : 3
CEDC Oborniki Wlkp.
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. ZWiK Pabianice
6
11 - 3
awans do 1/8 finału
2. CEDC Oborniki Wlkp.
3
5 - 6
 
3. Bridgestone Stargard
0
1 - 8
 
 
Grupa VI
 
Wyniki
Katowickie Wodociągi
4 : 2
KGHM Zanam Polkowice
Euroglas Ujazd
4 : 0
KGHM Zanam Polkowice
Euroglas Ujazd
3 : 0
Katowickie Wodociągi
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Euroglas Ujazd
6
7 - 0
awans do 1/8 finału
2. Katowickie Wodociągi
3
4 - 5
awans do 1/8 finału
3. KGHM Zanam Polkowice
0
2 - 8
 
 
Grupa VII
 
Wyniki
Celsium Skarżysko-Kamienna
4 : 0
Walsroder Polska
Synthos Dwory Oświęcim
5 : 0
Walsroder Polska
Synthos Dwory Oświęcim
1 : 5
Celsium Skarżysko-Kamienna
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Celsium Skarżysko-Kamienna
6
9 - 1
awans do 1/8 finału
2. Synthos Dwory Oświęcim
3
6 - 5
awans do 1/8 finału
3. Walsroder Polska
0
0 - 9
 
 
Grupa VIII
 
Wyniki
GPK-SUEZ Głogów
1 : 1
Ostróda Yacht
Lotte Wedel Warszawa
7 : 2
Ostróda Yacht
Lotte Wedel Warszawa
3 : 1
GPK-SUEZ Głogów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Lotte Wedel Warszawa
6
10 - 3
awans do 1/8 finału
2. GPK-SUEZ Głogów
1
2 - 4
 
3. Ostróda Yacht
1
3 - 8
 
 
Grupa IX
 
Wyniki
Aluplast Poznań
2 : 1
ZGK ostrów Mazowiecka
PKC Group Starachowice
2 : 3
ZGK Ostrów Mazowiecka
PKC Group Starachowice
2 : 2
Aluplast Poznań
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Aluplast Poznań
4
4 - 3
awans do 1/8 finału
2. ZGK Ostrów Mazowiecka
3
4 - 4
awans do 1/8 finału
3. PKC Group Starachowice
1
4 - 5
 
 
Grupa X
 
Wyniki
NSK Wałbrzych
3 : 0
Huta Miedzi Głogów
Adamus Szczecin
9 : 2
Huta Miedzi Głogów
Adamus Szczecin
5 : 5
NSK Wałbrzych
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Adamus
4
14 - 7
awans do 1/8 finału
2. NSK Wałbrzych
4
8 - 5
awans do 1/8 finału
3. Huta Miedzi Głogów
0
2 - 12
 
 
Faza finałowa
 
 
1/8 Finału
ZWiK Pabianice
2 : 4
Adamus Szczecin
Euroglas Ujazd
2 : 1
Aluplast Poznań
Lotte Wedel Warszawa
4 : 0
Synthos Dwory Oświęcim
Voss Legnickie Pole
7 : 3
Elmen Rogowiec
ZEC Pabianice
3 : 2
NSK Wałbrzych
PCC Rokita Brzeg Dolny
4 : 1
ZGK Ostrów Mazowiecka
Celsium Skarżysko-Kamienna
1 : 2
Takata Krzeszów
Dolfamex Jelenia Góra
1 : 1 k.2-0
Electrolux Świdnica
 
¼ Finału
Adamus Szczecin
6 : 3
ZEC Pabianice
Euroglas
2 : 5
PCC Rokita Brzeg Dolny
Lotte Wedel Warszawa
1 : 0
Takata Krzeszów
Voss Legnickie Pole
3 : 4
Dolfamex Jelenia Góra
 
½ Finału
Adamus Szczecin
1 : 3
PCC Rokita Brzeg Dolny
Lotte Wedel Warszawa
3 : 1
Dolfamex Jelenia Góra
 
FINAŁ TURNIEJU
PCC Rokita Brzeg Dolny
1 : 1 k. 2 : 0
Lotte Wedel Warszawa
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Łukasz Kraszewski
Takata Krzeszów
Najlepszy piłkarz
Tomasz Żurawski
Lotte Wedel Warszawa
Najlepszy bramkarz
Mariusz Bołdyn
PCC Rokita Brzeg Dolny
 
Wyróżnienia
Adam Chochoł
Dolfamex Jelenia Góra
Adam Salomon
Adamus Szczecin
Kamil Starzyk
Lotte Wedel Warszawa
 
Puchar Fair Play
CEDC Oborniki Wlkp.
 
Klasyfikacja końcowa:
I
PCC Rokita Brzeg Dolny
II
Lotte Wedel Warszawa
III
Adamus Szczecin
III
Dolfamex Jelenia Góra
V
ZEC Pabianice
 
Euroglas Ujazd
 
Takata Krzeszów
 
Voss Legnickie Pole
IX
ZWIK Pabianice
 
Aluplast Poznań
 
Synthos Dwory Oświęcim
 
Elmen Rogowiec
 
NSK Wałbrzych
 
ZGK Ostrów Mazowiecka
 
Celsium Skarżysko-Kamienna
 
Electrolux Świdnica
XVII - XXXI
LPWiK Legnica
 
CEDC Oborniki Wlkp.
 
Katowickie Wodociągi
 
PKC Group Starachowice
 
Danone Bieruń
 
PSG Gazownia Koszalin
 
SUEZ Głogów
 
BSH Łódź
 
Ostróda Yacht
 
MPWiK Lublin
 
Schumacher Wrocław
 
KGHM Zanam Polkowice
 
Bridgestone Stargard
 
Walsroder Polska
 
Huta Miedzi Głogów
XXXII - XL
Dekorglass Działdowo
 
Twinings Swarzędz
 
BWI Kraków
 
TFP Grafika Śrem
 
Dringenberg Polska
 
Gdańskie Wody
 
Ikea Orle
 
Puk Gryfino
 
PWiK Ełk
 
                                 Logistyka                                             
..