18-20 sierpnia 2017 Toruń - Młodzieżowy Puchar Polski w piłce nożnej

« powrót

 

MŁODZIEŻOWY PUCHAR POLSKI-TORUŃ 2017
 
 
Kategoria U8
 
 
 
Wyniki:
 
 
Wyniki
AS Milicz
2 : 0
Smyk Kwidzyn
Football 4 Pro Bielsko-Biała
4 : 0
Gol Chełmża
Wisełka Solec Kujawski
1 : 1
KS zakopane
Unia Sulmierzyce
0 : 3
Orlik Przemyśl
AS Milicz
4 : 0
Football 4 Pro Bielsko-Biała
Smyk Kwidzyn
8 : 0
Gol Chełmża
Wisełka Solec Kujawski
6 : 0
Unia Sulmierzyce
KS Zakopane
0 : 4
Orlik Przemyśl
AS Milicz
4 : 0
Gol Chełmża
Smyk Kwidzyn
1 : 3
Football 4 Pro Bielsko-Biała
Wisełka Solec Kujawski
0 :  5
Orlik Przemyśl
KS Zakopane
2 : 1
Unia Sulmierzyce
AS Milicz
3 : 0
Wisełka Solec Kujawski
Smyk Kwidzyn
2 : 0
KS Zakopane
Football 4 Pro Bielsko-Biała
4 : 0
Unia Sulmierzyce
Gol Chełmża
0 :  7
Orlik Przemyśl
AS Milicz
1 : 2
KS Zakopane
Smyk Kwidzyn
1 : 1
Wisełka Solec Kujawski
Football 4 Pro Bielsko-Biała
0 : 1
Orlik Przemyśl
Gol Chełmża
0 : 1
Unia Sulmierzyce
AS Milicz
0 : 1
Orlik Przemyśl
Smyk Kwidzyn
1 : 0
Unia Sulmierzyce
Football 4 Pro Bielsko-Biała
0 : 1
KS Zakopane
Gol Chełmża
0 : 6
Wisełka Solec Kujawski
AS Milicz
5 : 0
Unia Sulmierzyce
Smyk Kwidzyn
0 : 4
Orlik Przemyśl
Football 4 Pro Bielsko-Biała
3 : 2
Wisełka Solec Kujawski
Gol Chełmża
0 : 4
KS Zakopane
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Orlik Przemyśl
21
25 - 0
 
2. AS Milicz
15
19 - 3
 
3. KS Zakopane
13
10 - 9
 
4. Football 4 Pro Bielsko-Biała
12
14 - 9
 
5. Smyk Kwidzyn
10
13 - 10
 
6. Wisełka Solec Kujawski
8
16 - 13
 
7. Unia Sulmierzyce
3
2 - 21
 
8. Gol Chełmża
0
0 - 34
 
 
 
Faza Finałowa
 
 
¼ Finału
Orlik Przemyśl
5 : 0
Gol Chełmża
AS Milicz
6 : 0
Unia Sulmierzyce
KS Zakopane
3 : 1
Wisełka Solec Kujawski
Football 4 Pro Bielsko-Biała
1 : 0
Smyk Kwidzyn
 
 
Mecz o miejsca 5-8 (przegrani z ¼ finału)
Gol Chełmża
0 : 1
Smyk Kwidzyn
Unia Sulmierzyce
1 : 3
Wisełka Solec Kujawski
 
 
½ Finału
Orlik Przemyśl
2 : 1
Football 4 Pro Bielsko-Biała
AS Milicz
2 : 0
KS Zakopane
 
 
Mecz o miejsca 3-4
Football 4 Pro Bielsko-Biała
0 : 3
KS Zakopane
 
FINAŁ
Orlik Przemyśl
3 : 1
AS Milicz
 
 
Nagrody indywidualne
Wyróżnienie
Staś Ślimak
KS Zakopane
Wyróżnienie
Filip Puziuchowski
AS Milicz
Wyróżnienie
Gracjan Młodziński
Orlik Przemyśl
 
 
Klasyfikacja końcowa:
I
Orlik Przemyśl
II
AS Milicz
III
KS Zakopane
IV
Football 4 Pro Bielsko-Biała
V
Smyk Kwidzyn
V
Wisełka Solec Kujawski
VII
Gol Chełmża
VII
Unia Sulmierzyce
 
 
 
Kategoria U9
 
 
Wyniki:
 
 
Wyniki
AS Milicz
0 : 4
Gwiazda Toruń
Wda Świecie
0 : 1
NSP Racice
Wisełka Solec Kujawski
2 : 3
Myśliwiec Tuchomie
Progres Garwolin
2 : 0
Gol Chełmża
AS Milicz
1 : 4
Wda Świecie
Gwiazda Toruń
3 : 1
NSP Racice
Wisełka Solec Kujawski
1 : 3
Progres Garwolin
Myśliwiec Tuchomie
2 : 1
Gol Chełmża
AS Milicz
2 : 3
NSP Racice
Gwiazda Toruń
1 : 1
Wda Świecie
Wisełka Solec Kujawski
2 : 2
Gol Chełmża
Myśliwiec Tuchomie
1 : 0
Progres Garwolin
AS Milicz
1 : 2
Wisełka Solec Kujawski
Gwiazda Toruń
0 : 3
Myśliwiec Tuchomie
Wda Świecie
0 : 2
Progres Garwolin
NSP Racice
2 : 4
Gol Chełmża
AS Milicz
1 : 3
Myśliwiec Tuchomie
Gwiazda Toruń
2 : 2
Wisełka Solec Kujawski
Wda Świecie
1 : 1
Gol Chełmża
NSP Racice
1 : 4
Progres Garwolin
AS Milicz
2 : 2
Gol Chełmża
Gwiazda Toruń
0 : 0
Progres Garwolin
Wda Świecie
0 : 0
Myśliwiec Tuchomie
NSP Racice
0 : 2
Wisełka Solec Kujawski
AS Milicz
0 : 2
Progres Garwolin
Gwiazda Toruń
1 : 0
Gol Chełmża
Wda Świecie
1 : 0
Wisełka Solec Kujawski
NSP Racice
1 : 1
Myśliwiec Tuchomie
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Myśliwiec Tuchomie
17
13 - 5
 
2. Progres Garwolin
16
13 - 3
 
3. Gwiazda Toruń
12
11 - 7
 
4. Wda Świecie
9
7 - 6
 
5. Wisełka Solec Kujawski
8
11 - 12
 
6. NSP Racice
7
9 - 16
 
7. Gol Chełmża
6
10 - 12
 
8. AS Milicz
1
7 - 20
 
 
 
Faza Finałowa
 
 
¼ Finału
Myśliwiec Tuchomie
2 :1
AS Milicz
Progres Garwolin
0 : 0 k. 3 : 2
Gol Chełmża
Gwiazda Toruń
0 : 0 k. 2 : 0
NSP Racice
Wda Świecie
1 : 2
Wisełka Solec Kujawski
 
 
Mecz o miejsca 5-8 (przegrani z ¼ finału)
AS Milicz
0 : 0 k. 0 : 2
Wda Świecie
Gol Chełmża
0 : 1
NSP Racice
Mecz o 5 miejsce
Wda Świecie
2 : 0
NSP Racice
Mecz o 7 miejsce
AS Milicz
1 : 1 k. 1 : 2
Gol Chełmża
 
 
½ Finału
Myśliwiec Tuchomie
2 : 0
Wisełka Solec Kujawski
Progres Garwolin
4 : 0
Gwiazda Toruń
 
 
Mecz o miejsca 3-4
Wisełka Solec Kujawski
1 : 1 k. 3 : 2
Gwiazda Toruń
 
FINAŁ
Myśliwiec Tuchomie
0 : 0 k.3 : 2
Progres Garwolin
 
 
Nagrody indywidualne
Wyróżnienie
Borys Malec
Wisełka Solec Kujawski
Wyróżnienie
Szymon Kołnierzak
Progres Garwolin
Wyróżnienie
Jan Drag
Myśliwiec Tuchomie
 
 
Klasyfikacja końcowa:
I
Myśliwiec Tuchomie
II
Progres Garwolin
III
Wisełka Solec Kujawski
IV
Gwiazda Toruń
V
Wda Świecie
VI
NSP Racice
VII
Gol Chełmża
VIII
AS Milicz
 
 
 
Kategoria U10
 
 
Wyniki:
 
 
Wyniki
Football 4 Pro Bielsko-Biała
0 : 3
Gwiazda Toruń
Błękitni Inowrocław
1 : 5
Warta Międzychód
RM Team Lądek
1 : 0
Klif Chłapowo
Lechia Dzierżoniów II
0 : 3
Lechia Dzierżoniów I
Football 4 Pro Bielsko-Biała
1 : 0
Błękitni Inowrocław
Gwiazda Toruń
1 : 3
Warta Międzychód
RM Team Lądek
0 : 0
Lechia Dzierżoniów II
Klif Chłapowo
0 : 7
Lechia Dzierżoniów I
Football 4 Pro Bielsko-Biała
0 : 4
Warta Międzychód
Gwiazda Toruń
7 : 0
Błękitni Inowrocław
RM Team Lądek
0 : 1
Lechia Dzierżoniów I
Klif Chłapowo
2 : 1
Lechia Dzierżoniów II
Football 4 Pro Bielsko-Biała
2 : 2
RM Team Lądek
Gwiazda Toruń
3 : 0
Klif Chłapowo
Błękitni Inowrocław
0 : 0
Lechia Dzierżoniów II
Warta Międzychód
1 : 2
Lechia Dzierżoniów I
Football 4 Pro Bielsko-Biała
1 : 0
Klif Chłapowo
Gwiazda Toruń
4 : 0
RM Team Lądek
Błękitni Inowrocław
1 : 4
Lechia Dzierżoniów I
Warta Międzychód
1 : 0
Lechia Dzierżoniów II
Football 4 Pro Bielsko-Biała
0 : 2
Lechia Dzierżoniów I
Gwiazda Toruń
4 : 1
Lechia Dzierżoniów II
Błękitni Inowrocław
0 : 2
Klif Chłapowo
Warta Międzychód
2 : 0
RM Team Lądek
Football 4 Pro Bielsko-Biała
2 : 1
Lechia Dzierżoniów II
Gwiazda Toruń
2 : 5
Lechia Dzierżoniów I
Błękitni Inowrocław
0 : 1
RM Team Lądek
Warta Międzychód
2 : 0
Klif Chłapowo
 
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Lechia Dzierżoniów I
21
24 - 4
 
2. Warta Międzychód
18
18 - 4
 
3. Gwiazda Toruń
15
24 - 9
 
4. FootBall 4 Pro Bielsko-Biała
10
6 - 12
 
5. RM Team Lądek
8
4 - 9
 
6. Klif Chłapowo
6
4 - 15
 
7. Lechia Dzierżoniów
2
3 -12
 
8. Błękitni Inowrocław
1
2 - 20
 
 
 
Faza Finałowa
 
 
¼ Finału
Lechia Dzierżoniów I
4 : 0
Błękitni Inowrocław
Warta Międzychód
2 : 0
Lechia Dzierżoniów II
Gwiazda Toruń
6 : 0
Klif Chłapowo
Football 4 Pro Bielsko-Biała
0 : 0 k. 2 : 3
RM Team Lądek
 
 
Mecz o miejsca 5-8 (przegrani z ¼ finału)
Błękitni Inowrocław
1 : 4
Football 4 Pro Bielsko-Biała
Lechia Dzierżoniów II
0 : 1
Klif Chłapowo
Mecz o 5 miejsce
Football 4 Pro Bielsko-Biała
2 : 1
Klif Chłapowo
Mecz o 7 miejsce
Błękitni Inowrocław
2 : 1
Lechia Dzierżoniów II
 
 
½ Finału
Lechia Dzierżoniów I
2 : 0
RM Team Lądek
Warta Międzychód
3 : 1
Gwiazda Toruń
 
 
Mecz o miejsca 3-4
RM Team Lądek
0 : 0 k.1 : 2
Gwiazda Toruń
 
FINAŁ
Lechia Dzierżoniów I
2 : 4
Warta Międzychód
 
 
Nagrody indywidualne
Wyróżnienie
Kacper Polański
Lechia Dzierżoniów I
Wyróżnienie
Artur Ławrynowicz
Warta Międzychód
Wyróżnienie
Jakub Klockowski
Gwiazda Toruń
 
 
Klasyfikacja końcowa:
I
Warta Międzychód
II
Lechia Dzierżoniów I
III
Gwiazda Toruń
IV
RM Team Lądek
V
Football 4 Pro Bielsko-Biała
VI
Klif Chłapowo
VII
Błękitni Inowrocław
VIII
Lechia Dzierżoniów II
 
 
 
Kategoria U12
 
 
 
Wyniki:
GRUPA A
 
Wyniki
Juventus Bydgoszcz
3 : 0
Mustang Ostaszewo
Granica Kętrzyn II
0 : 6
Błyskawica Warszawa II
Korner Korne
2 : 1
Wisła Maciejowice
Wisełka Solec Kujawski
2 : 2
Mustang Ostaszewo
Juventus Bydgoszcz
2 : 0
Wisła Maciejowice
Granica Kętrzyn II
1 : 3
Korner Korne
Wisełka Solec Kujawski
3 : 2
Błyskawica Warszawa II
Mustang Ostaszewo
2 : 0
Wisła Maciejowice
Juventus Bydgoszcz
4 : 0
Granica Kętrzyn II
Wisełka Solec Kujawski
1 : 2
Wisła Maciejowice
Korner Korne
1 : 2
Błyskawica Warszawa II
Mustang Ostaszewo
4 : 0
Granica Kętrzyn II
Wisełka Solec Kujawski
6 : 1
Korner Korne
Wisła Maciejowice
4 : 0
Granica Kętrzyn II
Juventus Bydgoszcz
0 : 0
Błyskawica Warszawa II
Wisełka Solec Kujawski
2 : 0
Granica Kętrzyn II
Korner Korne
0 : 4
Juventus Bydgoszcz
Mustang Ostaszewo
0 : 2
Błyskawica Warszawa II
Wisełka Solec Kujawski
0 : 2
Juventus Bydgoszcz
Korner Korne
1 : 4
Mustang Ostaszewo
Wisła Maciejowice
0 : 4
Błyskawica Warszawa II
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Juventus Bydgoszcz
16
15 - 0
 
2. Błyskawica Warszawa II
13
16 - 4
 
3. Wisełka Solec Kujawski
10
14 - 9
 
4. Mustang Ostaszewo
10
12 - 8
 
5. Korner Korne
6
8 - 18
 
6. Wisła Maciejowice
6
7 - 11
 
7. Granica Kętrzyn II
0
1 - 23
 
 
GRUPA B
 
Wyniki
Cuiavia Inowrocław
2 : 0
Wda Świecie
Granica Kętrzyn I
0 : 2
KS Sulmin
Kania Gostyń
1 : 0
Błyskawica Warszawa I
Górnik Wałbrzych
1 : 0
Wda Świecie
Cuiavia Inowrocław
0 : 5
Błyskawica Warszawa I
Granica Kętrzyn I
0 : 1
Kania Gostyń
Górnik Wałbrzych
1 : 1
KS Sulmin
Wda Świecie
0 : 1
Błyskawica Warszawa I
Cuiavia
2 : 0
Granica Kętrzyn I
Górnik Wałbrzych
1 : 1
Błyskawica Warszawa I
Kania Gostyń
1 : 0
KS Sulmin
Wda Świecie
2 : 0
Granica Kętrzyn I
Górnik Wałbrzych
0 : 1
Kania Gostyń
Błyskawica Warszawa I
6 : 0
Granica Kętrzyn I
Cuiavia Inowrocław
1 : 1
KS Sulmin
Górnik Wałbrzych
6 : 0
Granica Kętrzyn I
Cuiavia Inowrocław
1 : 1
KS Sulmin
Górnik Wałbrzych
6 : 0
Granica Kętrzyn I
Kania Gostyń
3 : 0
Cuiavia Inowrocław
Wda Świecie
1 : 2
KS Sulmin
Górnik Wałbrzych
2 : 1
Cuiavia Inowrocław
Kania Gostyń
3 : 1
Wda Świecie
Błyskawica Warszawa
1 : 3
KS Sulmin
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Kania Gostyń
18
10 - 1
 
2. Górnik Wałbrzych
11
11 - 4
 
3. KS Sulmin
11
9 - 5
 
4. Błyskawica Warszawa I
10
14 - 5
 
5. Cuiavia Inowrocław
7
6 - 11
 
6. Wda Świecie
3
4 - 9
 
7. Granica Kętrzyn I
0
0 - 19
 
 
 
Mecze o miejsca 9-14
 
 
Grupa X
 
Wyniki
Wda Świecie
5 : 0
Granica Kętrzyn II
Korner Korne
3 : 0
Granica Kętrzyn II
Korner Korne
1 : 1
Wda Świecie
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Wda Świecie
4
6 - 1
 
2. Korner Korne
4
4 - 1
 
3. Granica Kętrzyn II
0
0 - 8
 
 
Grupa Y
 
Wyniki
Wisła Maciejowice
0 : 3
Granica Kętrzyn I
Cuiavia Inowrocław
0 : 0
Granica Kętrzyn I
Cuiavia Inowrocław
2 : 1
Wisła Maciejowice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Granica Kętrzyn I
4
3 - 0
 
2. Cuiavia Inowrocław
4
2 - 1
 
3. Wisła Maciejowice
0
1 - 5
 
 
 
Mecz o miejsca 13-14
Granica Kętrzyn I
0 : 1
Wisła Maciejowice
Mecz o miejsca 11-12
Korner Korne
0 : 1
Cuiavia Inowrocław
Mecz o  miejsca  9-10
Wda Świecie
2 : 1
Granica Kętrzyn I
 
 
Faza Finałowa
 
¼ Finału
Juventus Bydgoszcz
0 : 1
Błyskawica Warszawa I
Wisełka Solec Kujawski
1 : 1 k. 2 : 3
Górnik Wałbrzych
Błyskawica Warszawa II
0 : 1
KS Sulmin
Mustang Ostaszewo
0 : 3
Kania Gostyń
 
 
Mecz o miejsca 5-8 (przegrani z ¼ finału)
Juventus Bydgoszcz
4 : 0
Wisełka Solec Kujawski
Błyskawica Warszawa II
2 : 0
Mustang Ostaszewo
Mecz o 5 miejsce
Juventus Bydgoszcz
2 : 1
Błyskawica Warszawa II
Mecz o 7 miejsce
Wisełka Solec Kujawski
2 : 1
Mustang Ostaszewo
 
 
½ Finału
Błyskawica Warszawa I
3 : 0
Górnik Wałbrzych
KS Sulmin
0 : 3
Kania Gostyń
 
 
Mecz o miejsca 3-4
Górnik Wałbrzych
2 : 2 k. 2 : 1
KS Sulmin
 
FINAŁ
Błyskawica Warszawa I
3 : 2
Kania Gostyń
 
 
Nagrody indywidualne
Wyróżnienie
Fabian Rogaczewski
Górnik Wałbrzych
Wyróżnienie
Emil Krajka
Kania Gostyń
Wyróżnienie
Piotr Grabicki
Błyskawica Warszawa I
 
 
Klasyfikacja końcowa:
I
Błyskawica Warszawa I
II
Kania Gostyń
III
Górnik Wałbrzych
IV
KS Sulmin
V
Juventus Bydgoszcz
VI
Błyskawica Warszawa II
VII
Wisełka Solec Kujawski
VIII
Mustang Ostaszewo
IX
Wda Świecie
X
Granica Kętrzyn I
XI
Cuiavia Inowrocław
XII
Korner Korne
XIII
Wisła Maciejowice
XIV
Granica Kętrzyn II

 

 
                                 Logistyka                                             
..