30 września - 01 października 2017 Zakopane - IV Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy w koszykówce

« powrót

 IV Międzybranżowe Mistrzostwa Polski
Firm i Zakładów Pracy
w koszykówce – Zakopane 2017
 
 
 
 
WYNIKI
 
 
Grupa A
 
Wyniki
Konsorcjum Serwisowe
39 : 13
Pratt & Whitney Rzeszów
Venture Industries
14 : 29
Nordea Łódź
Konsorcjum Serwisowe
28 : 14
Venture Industries
Pratt & Whitney Rzeszów
28 : 26
Nordea Łódź
Konsorcjum Serwisowe
45 : 25
Nordea Łódź
Venture Industries
34 : 13
Pratt & Whitney Rzeszów
 
Tabela grupy
Punkty
Punkty +
Punkty -
 
1. Konsorcjum Serwisowe Świdnica
6
112
52
awans do II rundy
2. Nordea Łódź
4
80
87
awans do II rundy
3. Venture Industries
4
62
70
awans do II rundy
4. Pratt & Whitney Rzeszów
4
54
99
puchar pocieszenia
 
Grupa B
 
Wyniki
Trans.eu Wrocław
28 : 19
KM Import.pl
KGHM Polska Miedź
54 : 10
Krause Świdnica
Trans.eu Wrocław
18 : 28
KGHM Polska Miedź
KM Import.pl
40 : 28
Krause Świdnica
Trans.eu Wrocław
44 : 13
Krause Świdnica
KGHM Polska Miedź
25 : 18
KM Import.pl
 
Tabela grupy
Punkty
Punkty +
Punkty -
 
1. KGHM Polska Miedź S.A.
6
107
46
awans do II rundy
2. Trans.eu Wrocław
5
90
60
awans do II rundy
3. KM Import.pl
4
77
81
awans do II rundy
4. Krause Świdnica
3
51
138
puchar pocieszenia
 
Grupa C
 
Wyniki
IQOR Bydgoszcz
18 : 28
Polpharma Starogard Gdański
Incom Silicon Power Wrocław
12 : 28
Atlas Łódź
IQOR Bydgoszcz
29 : 16
Incom Silicon Power Wrocław
Polpharma Starogard Gdański
30 : 20
Atlas Łódź
IQOR Bydgoszcz
35 : 15
Atlas Łódź
Incom Silicon Power Wrocław
12 : 41
Polpharma Starogard Gdański
 
Tabela grupy
Punkty
Punkty +
Punkty -
 
1. Polpharma Starogard Gdański
6
99
50
awans do II rundy
2. IQOR Bydgoszcz
5
82
59
awans do II rundy
3. Atlas Łódź
4
63
77
awans do II rundy
4. Incom Silicon Power Wrocław
3
40
98
puchar pocieszenia
 
Grupa D
 
Wyniki
TST Kogeneracja Wrocław
28 : 13
Signum Słupsk
Faurecia Grójec
27 : 24
Anwil Team Włocławek
TST Kogeneracja Wrocław
38 : 20
Faurecia Grójec
Signum Słupsk
28 : 20
Anwil Team Włocławek
TST Kogeneracja Wrocław
26 : 18
Anwil Team Włocławek
Faurecia Grójec
27 : 19
Signum Słupsk
 
Tabela grupy
Punkty
Punkty +
Punkty -
 
1. TST Kogeneracja Wrocław
6
92
51
awans do II rundy
2. Faurecia Grójec
5
74
81
awans do II rundy
3. Signum Słupsk
4
60
75
awans do II rundy
4. Anwil Team Włocławek
3
62
81
puchar pocieszenia
 
Grupa E
 
Wyniki
Raiffeisen Bank
29 : 31
P&G Warszawa
Raiffeisen Bank
38 : 28
Faurecia Wałbrzych
Faurecia Wałbrzych
16 : 59
P&G Warszawa
 
Tabela grupy
Punkty
Punkty +
Punkty -
 
1. P&G Warszawa
4
90
45
awans do II rundy
2. Raiffeisen Bank
3
67
59
awans do II rundy
3. Faurecia Wałbrzych
2
44
97
awans do II rundy
 
 
Puchar Pocieszenia
 
 
½ Finału Pucharu Pocieszenia
Pratt & Whitney Rzeszów
44 : 24
Krause Świdnica
Incom Silicon Power Wrocław
23 : 24
Anwil Team Włocławek
 
Mecz o 3 miejsce w Pucharze Pocieszenia
Krause Świdnica
22 : 34
Incom Silicon Power Wrocław
 
Finał Pucharu Pocieszenia
Pratt & Whitney Rzeszów
20 : 27
Anwil Team Włocławek
 
 
II Runda Mistrzostw
 
 
Grupa I
 
Wyniki
Trans.eu Wrocław
42 : 18
Atlas Łódź
Konsorcjum Serwisowe
41 : 21
Atlas Łódź
Konsorcjum Serwisowe
20 : 25
Trans.eu Wrocław
 
Tabela grupy
Punkty
Punkty +
Punkty -
 
1. Trans.eu Wrocław
4
67
38
awans do ¼ finału
2. Konsorcjum Serwisowe Świdnica
3
61
46
awans do ¼ finału
3. Atlas Łódź
2
39
83
 
 
Grupa II
 
Wyniki
IQOR Bydgoszcz
22 : 24
Signum Słupsk
KGHM Polska Miedź
26 : 15
Signum Słupsk
KGHM Polska Miedź
32 : 16
IQOR Bydgoszcz
 
Tabela grupy
Punkty
Punkty +
Punkty -
 
1. KGHM Polska Miedź S.A.
4
58
31
awans do ¼ finału
2. Signum Słupsk
3
39
48
 
3. IQOR Bydgoszcz
2
38
56
 
 
Grupa III
 
Wyniki
Faurecia Grójec
10 : 21
Faurecia Wałbrzych
Polpharma Starogard Gdański
25 : 23
Faurecia Wałbrzych
Polpharma Starogard Gdański
28 : 12
Faurecia Grójec
 
Tabela grupy
Punkty
Punkty +
Punkty -
 
1. Polpharma Starogard Gdański
4
53
35
awans do ¼ finału
2. Faurecia Wałbrzych
3
44
35
awans do ¼ finału
3. Faurecia Grójec
2
22
49
 
 
Grupa IV
 
Wyniki
Raiffeisen Bank
34 : 25
Venture Industries
TST Kogeneracja Wrocław
35 : 21
Venture Industries
TST Kogeneracja Wrocław
27 : 26
Raiffeisen Bank
 
Tabela grupy
Punkty
Punkty +
Punkty -
 
1. TST Kogeneracja Wrocław
4
62
47
awans do ¼ finału
2. Raiffeisen Bank
3
60
52
awans do ¼ finału
3. Venture Industries
2
46
69
 
 
Grupa V
 
Wyniki
Nordea Łódź
35 : 30
KM Import.pl
P&G Warszawa
22 : 15
KM Import.pl
P&G Warszawa
32 : 9
Nordea Łódź
 
Tabela grupy
Punkty
Punkty +
Punkty -
 
1. P&G Warszawa
4
54
24
awans do ¼ finału
2. Nordea Łódź
3
44
62
 
3. KM Import.pl
2
45
57
 
 
 
Faza finałowa
 
 
 
¼ Finału
Raiffeisen Bank
22 : 23
Trans.eu Wrocław
KGHM Polska Miedź
32 : 31
Konsorcjum Serwisowe Świdnica
P&G Warszawa
21 : 28
Polpharma Starogard Gdański
Faurecia Wałbrzych
14 : 28
TST Kogeneracja Wrocław
 
 
½ Finału
Trans.eu Wrocław
14 : 23
KGHM Polska Miedź
Polpharma Starogard Gdański
23 : 31
TST Kogeneracja Wrocław
 
FINAŁ TURNIEJU
KGHM Polska Miedź
26 : 29
TST Kogeneracja Wrocław
 
 
Nagrody indywidualne:
Najlepszy Zawodnik
Maksymilian Otręba
TST Kogeneracja Wrocław
 
Wyróżnienia
Karol Wnukiewicz
Trans.eu Wrocław
Tomasz Użlis
Polpharma Starogard Gdański
Wojciech Rzeszowski
KGHM Polska Miedź
 
 
Klasyfikacja końcowa:
I
TST Kogeneracja Wrocław
II
KGHM Polska Miedź S.A.
III
Trans.eu Wrocław
III
Polpharma Starogard Gdański
V
Raiffeisen Bank
V
Konsorcjum Serwisowe Świdnica
V
P&G Warszawa
V
Faurecia Wałbrzych
IX
Signum Słupsk
IX
Nordea Łódź
XI
Atlas Łódź
XI
IQOR Bydgoszcz
XI
Faurecia Grójec
XI
Venture Industries
XI
KM Import.pl
XVI
Anwil Team Włocławek
XVII
Pratt & Whitney Rzeszów
XVIII
Incom Silicon Power Wrocław
XIX
Krause Świdnica
 
                                 Logistyka                                             
..