21-22 października 2017 Zakopane - III Puchar Polski Firm i Zakładów Pracy w siatkówce

« powrót

 III Puchar Polski
Firm i Zakładów Pracy
w siatkówce – Zakopane 2017
 
 
 
Wyniki:
 
 
Grupa A
 
Wyniki
Gród Czop Podegrodzie
2 : 1 (20:22,21:17,15:10)
KGHM Polkowice-Sieroszowice
Nordea Łódź
2 : 0 (21:10,21:15)
NSG Sandomierz
Gród Czop Podegrodzie
2 : 1 (21:15,11:21,15:7)
Nordea Łódź
KGHM ZG Polkowice-Sieroszowice
2 : 0 (21:10,21:12)
NSG Sandomierz
NSG Sandomierz
0 : 2 (10:21,13:21)
Gród Czop Podegrodzie
Nordea Łódź
1 : 2 (15:21,21:19,15:10)
KGHM Polkowice-Sieroszowice
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
 
1. Gród Czop Podegrodzie
7
6 - 2
awans do II rundy turnieju
2. KGHM ZG Polkowice-Sieroszowice
6
5 - 3
awans do II rundy turnieju
3. Nordea Łódź
5
4 - 4
awans do II rundy turnieju
4. NSG Sandomierz
0
0 - 6
 
 
Grupa B
 
Wyniki
Azoty Chemik Puławy
2 : 0 (21:13,21:9)
Grupa Adamed
WIKA Polska
2 : 0 (21:15,22:20)
NSK Wałbrzych
Azoty Chemik Puławy
2 : 0 (21:12,21:19)
WIKA Polska
Grupa Adamed
2 : 0 (21:18,21:10)
NSK Wałbrzych
NSK Wałbrzych
0 : 2 (7:21,17:21)
Azoty Chemik Puławy
WIKA Polska
2 : 0 (21:18,23:21)
Grupa Adamed
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
 
1. Azoty Chemik Puławy
9
6 - 0
awans do II rundy turnieju
2. WIKA Polska
6
4 - 2
awans do II rundy turnieju
3. Grupa Adamed
3
2 - 4
awans do II rundy turnieju
4. NSK Wałbrzych
0
0 - 6
 
 
Grupa C
 
Wyniki
11 LDKPanc Żagań
2 : 0 (21:10,21:12)
Veolia Poznań
Rossmann Łódź
2 : 0 (21:9,21:18)
Brembo Poland
11 LDKPanc Żagań
1 : 2 (19:,21:19,14:16)
Rossmann Łódź
Veolia Poznań
2 : 0 (21:15,22:20)
Brembo Poland
Brembo Poland
0 : 2 (12:21,9:21)
11 LDKPanc Żagań
Rossmann Łódź
0 : 2 (20:22,17:21)
Veolia Poznań
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
 
1. 11 LDKPanc Żagań
7
5 - 2
awans do II rundy turnieju
2.Veolia Poznań
6
4 - 2
awans do II rundy turnieju
3.Rossmann Łódź
5
4 - 3
awans do II rundy turnieju
4.Brembo Poland
0
0 - 6
 
 
Grupa D
 
Wyniki
Samatix-Zdrowa Krowa
2 : 0 (21:16,21:6)
Team Technik
PKN Orlen Volley Team Płock
2 : 0 (21:14;21:13)
Sitech Polkowice
Samatix-Zdrowa Krowa
2 : 0 (21:17,21:14)
PKN Orlen Volley Team Płock
Team Technik
0 : 2 (13:21,16:21)
Sitech Polkowice
Sitech Polkowice
0 : 2 (10:21,11:21)
Samatix-Zdrowa Krowa
PKN Orlen Volley Team Płock
2 : 0 (21:17,21:8)
Team Technik
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
 
1. Samatix-Zdrowa Krowa
9
6 - 0
awans do II rundy turnieju
2. PKN Orlen Volley Team Płock
6
4 - 2
awans do II rundy turnieju
3. Sitech Polkowice
3
2 - 4
awans do II rundy turnieju
4. Team Technik
0
0 - 6
 
 
Grupa E
 
Wyniki
Remagum Mysłowice
2 : 0 (21:13,21:13)
ZF Czechowice-Dziedzice
Concordia Poznań
0 : 2 (19:21,14:21)
Cementownia Odra Opole
Remagum Mysłowice
2 : 0 (21:8,21:7)
Concordia Poznań
ZF Czechowice-Dziedzice
2 : 1 (21:16,19:21,15:11)
Cementownia Odra Opole
Cementownia Odra Opole
0 : 2 (10:21,12:21)
Remagum Mysłowice
Concordia Poznań
1 : 2 (21:19,10:21,11:15)
ZF Czechowice-Dziedzice
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
 
1. Remagum Mysłowice
9
6 - 0
awans do II rundy turnieju
2. ZF Czechowice-Dziedzice
4
4 - 4
awans do II rundy turnieju
3. Cementownia Odra Opole
4
3 - 4
awans do II rundy turnieju
4. Concordia Poznań
1
1 - 6
 
 
Grupa F
 
Wyniki
Poldanor Przechlewo
2 : 0 (21:5,21:6)
Diehl Controls
Eko Okna
2 : 0 (21:14,21:19)
Corning Stryków
Poldanor Przechlewo
2 : 1 (21:17,17:21,17:15)
Eko Okna
Diehl Controls
0 : 2 (14:21,7:21)
Corning Stryków
Corning Stryków
1 : 2 (10:21,23:21,12:15)
Poldanor Przechlewo
Eko Okna
2 : 0 (21:9,21:10)
Diehl Controls
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
 
1. Poldanor Przechlewo
7
6 - 2
awans do II rundy turnieju
2. Eko Okna
7
5 - 2
awans do II rundy turnieju
3. Corning Stryków
4
3 - 4
awans do II rundy turnieju
4. Diehl Controls
0
0 - 6
 
 
 
Puchar Pocieszenia
 
 
Wyniki
NSG Sandomierz
0 : 1 (6:21)
NSK Wałbrzych
Brembo Poland
1 : 0 (21:17)
Team Technik
Concordia Poznań
1 : 0 (21:6)
Diehl Controls
NSG Sandomierz
0 : 1 (12:21)
Team Technik
NSK Wałbrzych
1 : 0 (21:15)
Diehl Controls
Brembo Poland
0 : 1 (13:21)
Concordia Poznań
NSG Sandomierz
1 : 0 (21:9)
Diehl Controls
NSK Wałbrzych
0 : 1 (16:21)
Brembo Częstochowa
Concordia Poznań
0 : 1 (16:21)
Team Technik
Brembo Częstochowa
1 : 0 (21:19)
Diehl Controls
NSG Sandomierz
0 : 1 (11:21)
Concordia Poznań
NSK Wałbrzych
1 : 0 (21:19)
Team Technik
NSG Sandomierz
0 : 1 (15:21)
Brembo Częstochowa
NSK Wałbrzych
1 : 0 (21:18)
Concordia Poznań
Team Technik
1 : 0 (21:16)
Diehl Controls
 
Tabela grupy
Punkty
Małe punkty
1. NSK Wałbrzych
4
100 - 79
2. Brembo Częstochowa
4
97 - 88
3. Concordia Poznań
3
97 - 72
4. Team Technik
3
99 - 86
5. NSG Sandomierz
1
65 - 93
6. Diehl Controls
0
65 - 105
 
 
II Runda grupowa
 
 
Grupa I
 
Wyniki
Eko Okna
2 : 0(21:9,21:14)
Cementownia Odra Opole
Gród Czop Podegrodzie
2 : 0(21:12,21:14)
Cementownia Odra Opole
Gród Czop Podegrodzie
0 : 2(17:21,18:21)
Eko Okna
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
Małe punkty
 
1. Eko Okna
6
4 - 0
84 - 58
awans do ¼ finału
2. Gród Czop Podegrodzie
3
2 - 2
77 - 68
awans do ¼ finału
3. Cementownia Odra Opole
0
0 - 4
49 - 84
 
 
Grupa II
 
Wyniki
KGHM ZG Polkowice-Sieroszowice
2 : 0 (21:14,21:16)
Corning Stryków
Azoty Chemik Puławy
2 : 0 (21:15,21:13)
Corning Stryków
Azoty Chemik Puławy
2 : 0 (21:19,21:14)
KGHM Polkowice-Sieroszowice
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
   Małe punkty
 
1. Azoty Chemik Puławy
6
4 - 0
84 - 61
awans do ¼ finału
2. KGHM Polkowice-Sieroszowice
3
2 - 2
75 - 72
 
3. Corning Stryków
0
0 - 4
58 - 84
 
 
Grupa III
 
Wyniki
WIKA Włocławek
1 : 2 (21:18,13:21,10:15)
Nordea Łódź
11 LDKPanc Żagań
2 : 0 (21:18,21:17)
Nordea Łódź
11 LDKPanc Żagań
2 : 0 (21:10,21:7)
WIKA Włocławek
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
Małe punkty
 
1. 11 LDKPanc Żagań
6
4 - 0
84 - 52
awans do ¼ finału
2. Nordea Łódź
2
2 - 3
89 - 86
 
3. WIKA Włocławek
1
1 - 4
61 - 96
 
 
Grupa IV
 
Wyniki
Veolia Poznań
0 : 2 (15:21,25:27)
Grupa Adamed
Samatix-Zdrowa Krowa
2 : 0 (21:15,21:14)
Grupa Adamed
Samatix-Zdrowa Krowa
2 : 0 (21:15,21:19)
Veolia Poznań
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
Małe punkty
 
1. Samatix-Zdrowa Krowa
6
4 - 0
84 - 63
awans do ¼ finału
2. Grupa Adamed
3
2 - 2
77 - 82
 
3. Veolia Poznań
0
0 - 4
74 - 90
 
 
Grupa V
 
Wyniki
PKN Orlen Volley Team Płock
0 : 2 (18:21,12:21)
Rossmann Łódź
Remagum Mysłowice
2 : 0 (21:15,21:15)
Rossmann Łódź
Remagum Mysłowice
1 : 2 (21:12,15:21,13:15)
PKN Orlen Volley Team Płock
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
Małe punkty
 
1. Remagum Mysłowice
4
3 - 2
91 - 78
awans do ¼ finału
2. Rossmann Łódź
3
2 - 2
72 -72
awans do ¼ finału
3. PKN Orlen Volley Team Płock
2
2 - 3
78 - 91
 
 
Grupa VI
 
Wyniki
ZF Czechowice-Dziedzice
2 : 0 (21:9,22:20)
Sitech Polkowice
Poldanor Przechlewo
2 : 0 (21:11,21:10)
Sitech Polkowice
Poldanor Przechlewo
2 : 0 (21:9,21:13)
ZF Czechowice-Dziedzice
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
Małe punkty
 
1. Poldanor Przechlewo
6
4 - 0
84 - 43
awans do ¼ finału
2. ZF Czechowice-Dziedzice
3
2 - 2
65 - 71
 
3. Sitech Polkowice
0
0 - 4
50 - 85
 
 
 
 
Faza finałowa
 
 
 
¼ Finału
Gród Czop Podegrodzie
2 : 1 (23:21,16:21,15:10)
11LDKPanc Żagań
Azoty Chemik Puławy
2 : 0 (21:15,21:11)
Eko Okna
Samatix-Zdrowa Krowa
1 : 2 (21:19,16:21,12:15)
Remagum Mysłowice
Rossmann Łódź
0 : 2 (10:21,17:21)
Poldanor Przechlewo
 
 
½ Finału
Gród Czop Podegrodzie
2 : 1 (21:17,15:21,15:13)
Azoty Chemik Puławy
Remagum Mysłowice
2 : 1 (21:11,16:21,15:13)
Poldanor Przechlewo
 
 
FINAŁ TURNIEJU
Gród Czop Podegrodzie
0 : 2 (16:21, 17:21)
Remagum Mysłowice
 
 
Puchar Fair-Play
Diehl Controls
 
Najlepsza Drużyna Mieszana
Rossmann Łódź
 
 
Nagrody indywidualne:
Najlepszy Zawodnik
Sebastian Paluszkiewicz
Remagum Mysłowice
Najlepsza Zawodniczka
Marta Raźniewska
Rossmann Łódź
 
Wyróżnienia
Mirosław Michalski
Poldanor Przechlewo
Przemysław Kozak
Azoty Chemik Puławy
Jakub Ogorzały
Gród Czop Podegrodzie
 
 
Klasyfikacja końcowa:
I
Remagum Mysłowice
II
Gród Czop Podegrodzie
III ex aequo
Poldanor Przechlewo
III ex aequo
Azoty Chemik Puławy
V ex aequo
11LDKPanc Żagań
V ex aequo
Eko Okna
V ex aequo
Samatix-Zdrowa Krowa
V ex aequo
Rossmann Łódź
IX
KGHM O/ZG Polkowice-Sieroszowice
 
Grupa Adamed
 
ZF Czechowice-Dziedzice
 
Nordea Łódź
XIII
PKN Orlen Volley Team Płock
 
WIKA Polska
 
Veolia Poznań
 
Corning Stryków
 
Sitech Polkowice
 
Cementownia Odra Opole
XIX - XXIV
NSK Wałbrzych
 
Brembo Poland
 
Concordia Poznań
 
Team Technik
 
NSG Sandomierz
 
Diehl Controls
 
                                 Logistyka                                             
..