23-24 września 2017 Zakopane - IX Mistrzostwa Polski Samorządowców w piłce nożnej

« powrót

 IX Mistrzostwa Polski Samorządowców
w piłce nożnej – Zakopane 2017
kat. Oldboy
 
 
Wyniki:
 
 
Grupa A
 
Wyniki
Powiat Wejherowski
3 : 0
UM Kutno
Miasto Zielona Góra
2 : 1
Powiat Leżajski
Powiat Wejherowski
3 : 0
Powiat Bełchatowski
Miasto Zielona Góra
3 : 0
UM Leszno
UM Kutno
0 : 4
Powiat Bełchatowski
Powiat Leżajski
4 : 0
UM Leszno
Powiat Wejherowski
3 : 1
Powiat Leżajski
Miasto Zielona Góra
5 : 0
UM Kutno
Powiat Wejherowski
4 : 0
UM Leszno
Miasto Zielona Góra
4 : 1
Powiat Bełchatowski
UM Kutno
2 : 1
UM Leszno
Powiat Leżajski
0 : 4
Powiat Bełchatowski
Powiat Wejherowski
0 : 0
Miasto Zielona Góra
UM Kutno
1 : 0
Powiat Leżajski
Powiat Bełchatowski
4 : 0
UM Leszno
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Miasto Zielona Góra
13
14 - 2
awans do ½ finału
2. Powiat Wejherowski
13
13 - 1
awans do ½ finału
3. Powiat Bełchatowski
9
13 - 7
awans do ½ finału
4. UM Kutno
6
3 - 13
awans do ½ finału
5. Powiat Leżajski
3
6 - 10
puchar pocieszenia
6. UM Leszno
0
1 - 17
puchar pocieszenia
 
Grupa B
 
Wyniki
UM Jasło
1 : 1
Gmina Nadarzyn
UM Polanica-Zdrój
0 : 3
Gmina Golub-Dobrzyń
UM Jasło
0 : 2
Miasto Nowy Sącz
Gmina Nadarzyn
0 : 3
UM Polanica-Zdrój
Gmina Golub-Dobrzyń
0 : 1
Miasto Nowy Sącz
UM Jasło
5 : 0
UM Polanica-Zdrój
Gmina Golub-Dobrzyń
0 : 2
Gmina Nadarzyn
UM Polanica-Zdrój
0 : 5
Miasto Nowy Sącz
UM Jasło
1 : 0
Gmina Golub-Dobrzyń
Miasto Nowy Sącz
5 : 0
Gmina Nadarzyn
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Miasto Nowy Sącz
12
13 - 0
awans do ½ finału
2. UM Jasło
7
7 - 3
awans do ½ finału
3. Gmina Nadarzyn
4
3 - 9
awans do ½ finału
4. Gmina Golub-Dobrzyń
3
3 - 4
awans do ½ finału
5. UM Polanica-Zdrój
3
3 - 13
puchar pocieszenia
 
 
 
II Dzień turnieju
 
 
 
Grupa X
 
Wyniki
UM Polanica-Zdrój
4 : 1
UM Leszno
Powiat Leżajski
2 : 0
UM Leszno
Powiat Leżajski
3 : 1
UM Polanica-Zdrój
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Powiat Leżajski
6
5 - 1
 
2. UM Polanica-Zdrój
3
5 - 4
 
3. UM Leszno
0
1 - 6
 
 
 
 
Faza finałowa
 
 
 
¼ Finału
Miasto Zielona Góra
3 : 1
Gmina Golub-Dobrzyń
Powiat Bełchatowski
3 : 2
UM Jasło
Powiat Wejherowski
3 : 1
Gmina Nadarzyn
UM Kutno
0 : 4
Miasto Nowy Sącz
 
Mecze o miejsca 5 - 8
Gmina Golub-Dobrzyń
1 : 3
UM Jasło
Gmina Nadarzyn
6 : 1
UM Kutno
 
½ Finału
Miasto Zielona Góra
1 : 2
Powiat Bełchatowski
Powiat Wejherowski
0 : 1
UM Nowy Sącz
 
 
Mecz o miejsce 5
UM Jasło
4 : 5
Gmina Nadarzyn
 
 
Mecz o miejsce 7
Gmina Golub-Dobrzyń
0 : 1
UM Kutno
 
 
Mecz o miejsce 3
Miasto Zielona Góra
4 : 1
Powiat Wejherowski
 
 
FINAŁ
Powiat Bełchatowski
1 : 3
Miasto Nowy Sącz
 
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Tomasz Skrzypczak
Miasto Zielona Góra
Najlepszy piłkarz
Zbigniew Suski
Powiat Bełchatowski
Najlepszy bramkarz
Sławomir Olszewski
Miasto Nowy Sącz
 
 
Wyróżnienia
Piotr Suski
Powiat Bełchatowski
Arkadiusz Pendowski
Powiat Wejherowski
Remigiusz Sarbak
Powiat Wejherowski
 
 
Tabela strzelców turnieju:
Tomasz Skrzypczak
Miasto Zielona Góra
9
Zbigniew Suski
Powiat Bełchatowski
9
Paweł Kwieciński
Gmina Nadarzyn
8
 
 
Klasyfikacja końcowa:
I
Miasto Nowy Sącz
II
Powiat Bełchatowski
III
Miasto Zielona Góra
IV
Powiat Wejherowski
V
Gmina Nadarzyn
VI
UM Jasło
VII
UM Kutno
VIII
Gmina Golub-Dobrzyń
IX
Powiat Leżajski
X
UM Polanica-Zdrój
XI
UM Leszno
 
 
 
 
IX Mistrzostwa Polski Samorządowców
w piłce nożnej – Zakopane 2017
kat. Open
 
 
 
Wyniki:
 
 
 
 
Grupa C
 
Wyniki
Powiat Poznański
1 : 1
Miasto Żyrardów
Gmina Dopiewo
0 : 1
Gmina Dąbrówka
Gmina Nadarzyn
1 : 0
Gmina Halinów
MZD Rzeszów
0 : 1
Miasto Żyrardów
Powiat Poznański
2 : 1
Gmina Halinów
Gmina Dopiewo
1 : 1
Gmina Nadarzyn
MZD Rzeszów
0 : 2
Gmina Dąbrówka
Miasto Żyrardów
4 : 2
Gmina Halinów
Powiat Poznański
1 : 3
Gmina Dopiewo
MZD Rzeszów
2 : 4
Gmina Halinów
Gmina Nadarzyn
0 : 4
Gmina Dąbrówka
Miasto Żyrardów
0 : 0
Gmina Dopiewo
MZD Rzeszów
0 : 3
Gmina Nadarzyn
Powiat Poznański
0 : 4
Gmina Dąbrówka
Gmina Halinów
0 : 4
Gmina Dopiewo
Gmina Nadarzyn
1 : 1
Powiat Poznański
Miasto Żyrardów
3 : 1
Gmina Dąbrówka
MZD Rzeszów
1 : 3
Gmina Dopiewo
Gmina Halinów
1 : 7
Gmina Dąbrówka
MZD Rzeszów
0 : 8
Powiat Poznański
Gmina Nadarzyn
0 : 0
Miasto Żyrardów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Gmina Dąbrówka
15
19 - 4
 
2. Miasto Żyrardów
12
9 - 4
 
3. Gmina Dopiewo
11
11 - 4
 
4. Gmina Nadarzyn
9
6 - 6
 
5. Powiat Poznański
8
13 - 10
 
6. Gmina Halinów
3
8 - 20
 
7. MZD Rzeszów
0
3 - 21
 
 
Grupa D
 
Wyniki
Gmina Góra Kalwaria
3 : 2
Samorządowcy Radomia
Samorządowcy Szczecina
4 : 2
Powiat Puławski
Gmina Góra Kalwaria
0 : 2
UM Sierpc
Samorządowcy Szczecina
0 : 1
Powiat Kielecki
Samorządowcy Radomia
2 : 4
UM Sierpc
Powiat Puławski
0 : 3
Powiat Kielecki
Gmina Góra Kalwaria
6 : 1
Powiat Puławski
Samorządowcy Szczecina
1 : 4
Samorządowcy Radomia
Gmina Góra Kalwaria
3 : 3
Powiat Kielecki
Samorządowcy Szczecina
2 : 7
UM Sierpc
Samorządowcy Radomia
0 : 1
Powiat Kielecki
Powiat Puławski
1 : 8
UM Sierpc
Gmina Góra Kalwaria
7 : 1
Samorządowcy Szczecina
Samorządowcy Radomia
5 : 2
Powiat Puławski
UM Sierpc
2 : 0
Powiat Kielecki
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. UM Sierpc
15
23 - 5
 
2. Gmina Góra Kalwaria
10
19 - 9
 
3. Powiat Kielecki
10
8 - 5
 
4. Samorządowcy Radomia
6
13 - 11
 
5. Samorządowcy Szczecina
3
8 - 21
 
6. Powiat Puławski
0
6 - 26
 
 
 
 
Mecz o miejsce 11
Gmina Halinów
3 : 9
Powiat Puławski
 
 
Mecz o miejsce 9
Powiat Poznański
0 : 1
Samorządowcy Szczecina
 
 
 
Faza finałowa
 
 
 
¼ Finału
Gmina Dąbrówka
0 : 2
Samorządowcy Radomia
Gmina Dopiewo
2 : 1
Gmina Góra Kalwaria
Miasto Żyrardów
0 : 3
Powiat Kielecki
Gmina Nadarzyn
0 : 2
UM Sierpc
 
 
½ Finału
Samorządowcy Radomia
1 : 2
Gmina Dopiewo
Powiat Kielecki
2 : 5
UM Sierpc
 
 
FINAŁ
Gmina Dopiewo
1 : 4
UM Sierpc
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Piotr Bielecki
Gmina Dąbrówka
Najlepszy piłkarz
Michał Dzięgielewski
UM Sierpc
Najlepszy bramkarz
Dariusz Walasek
Samorządowcy Radomia
 
 
Wyróżnienia
Karol Iwański
Powiat Kielecki
Grzegorz Gromaszki
Gmina Góra Kalwaria
Łukasz Berczyński
Gmina Dopiewo
 
 
Tabela strzelców turnieju:
Piotr Bielecki
Gmina Dąbrówka
11
Michał Dzięgielewski
UM Sierpc
10
Gromadzki Grzegorz
Gmina Góra Kalwaria
10
 
 
Klasyfikacja końcowa:
I
UM Sierpc
II
Gmina Dopiewo
III
Samorządowcy Radomia
III
Powiat Kielecki
V - VIII
Gmina Dąbrówka
 
Gmina Góra Kalwaria
 
Miasto Żyrardów
 
Gmina Nadarzyn
IX
Samorządowcy Szczecina
X
Powiat Poznański
XI
Powiat Puławski
XII
Gmina Halinów
XIII
MZD Rzeszów
                                 Logistyka                                             
..