16-17 września 2017 Rewal - XII Mistrzostwa Polski Branży Spożywczej w piłce nożnej

« powrót

 XII Mistrzostwa Polski Branży Spożywczej
 w piłce nożnej – Rewal 2017
 
Wyniki:
 
 
Grupa A
 
Wyniki
Kerry Oleśnica
0 : 5
Danone Bieruń
Madej Wróbel Ruda Śląska
1 : 1
Eko-Vit Łódź
CEDC Oborniki Wlkp.
1 : 0
Supravis Group
Bewa Kleszczów
2 : 2
Woda Inowrocławianka
FHP Podolski Lutomek
3 : 2
Okechamp Poznań
Kerry Oleśnica
3 : 0
Madej Wróbel
Supravis Group
0 : 3
Bewa Kleszczów
Eko-Vit Łódź
0 : 4
CEDC Oborniki Wlkp.
Danone Bieruń
9 : 0
Okechamp Poznań
Woda Inowrocławianka
1 : 0
FHP Podolski Lutomek
CEDC Oborniki Wlkp.
2 : 5
Kerry Oleśnica
Bewa Kleszczów
2 : 2
Eko-Vit Łódź
Madej Wróbel Ruda Śląska
0 : 5
Danone Bieruń
FHU Podolski Lutomek
1 : 2
Supravis Group
Okechamp Poznań
0 : 9
Woda Inowrocławianka
Kerry Oleśnica
3 : 2
Bewa Kleszczów
Madej Wróbel Ruda Śląska
0 : 4
CEDC Oborniki Wlkp.
Eko-Vit Łódź
4 : 0
FHP Podolski Lutomek
Danone Bieruń
1 : 2
Woda Inowrocławianka
Supravis Group
5 : 2
Okechamp Poznań
FHP Podolski
1 : 5
Kerry Oleśnica
Bewa Kleszczów
4 : 0
Madej Wróbel
Woda Inowrocławianka
8 : 3
Supravis Group
Okechamp Poznań
1 : 3
Eko-Vit Łódź
CEDC Oborniki Wlkp.
0 : 5
Danone Bieruń
Madej Wróbel Ruda Śląska
0 : 3
FHP Podolski Lutomek
Eko-Vit Łódź
1 : 1
Woda Inowrocławianka
Kerry Oleśnica
6 : 0
Okechamp Poznań
Danone Bieruń
3 : 3
Supravis Group
CEDC Oborniki Wlkp.
1 : 4
Bewa Kleszczów
Woda Inowrocławianka
2 : 2
Kerry Oleśnica
Okechamp Poznań
1 : 5
Madej Wróbel
Supravis Group
0 : 7
Eko-Vit Łódź
Bewa Kleszczów
1 : 1
Danone Bieruń
FHP Podolski Lutomek
1 : 4
CEDC Oborniki Wlkp.
Madej Wróbel Ruda Śląska
0 : 3
Woda Inowrocławianka
Danone Bieruń
2 : 3
Eko-Vit Łódź
Kerry Oleśnica
2 : 0
Supravis Bydgoszcz
CEDC Oborniki Wlkp.
9 : 1
Okechamp Poznań
Bewa Kleszczów
2 : 1
FHP Podolski Lutomek
Eko-Vit Łódź
1 : 2
Kerry Oleśnica
Supravis Group
3 : 1
Madej Wróbel Ruda Śląska
Woda Inowrocławianka
3 : 0
CEDC Oborniki Wlkp.
Okechamp Poznań
1 : 6
Bewa Kleszczów
FHP Podolski Lutomek
0 : 2
Danone Bieruń
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Kerry Oleśnica
22
28 - 13
 
2. Woda Inowrocławianka
21
33 - 6
 
3. Bewa Kleszczów
18
26 - 11
 
4. Danone Bieruń
17
33 - 9
 
5. CEDC Oborniki Wlkp.
15
24 - 19
 
6. Eko-Vit Łódź
15
22 - 13
 
7. Supravis Group Bydgoszcz
10
16 - 28
 
8. FHP Podolski Lutomek
6
10 - 22
 
9. Madej Wróbel Ruda Śląska
4
7 - 27
 
10. Okechamp Poznań
0
8 - 55
 
 
 
 
 
Faza finałowa
 
 
 
¼ Finału
Kerry Oleśnica
2 : 1
FHP Podolski Lutomek
Danone Bieruń
7 : 2
CEDC Oborniki Wlkp.
Woda Inowrocławianka
7 : 2
Supravis Group Bydgoszcz
Bewa Kleszczów
4 : 1
Eko-Vit Łódź
 
 
 
½ Finału
Kerry Oleśnica
1 : 4
Danone Bieruń
Woda Inowrocławianka
0 : 0 k. 5 : 6
Bewa Kleszczów
 
 
FINAŁ
Danone Bieruń
2 : 2 k. 5 : 4
Bewa Kleszczów
 

 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Mateusz Zamojda
Danone Bieruń
Najlepszy piłkarz
Przemysław Włoch
Danone Bieruń
Najlepszy bramkarz
Mateusz Lizak
Bewa Kleszczów
 
 
Wyróżnienia
Bartek Dąbrowski
Kerry Oleśnica
Krzysztof Gajkowski
Woda Inowrocławianka
Mateusz Wroński
Bewa Kleszczów
 
 
Tabela strzelców turnieju:
Mateusz Zamojda
Danone Bieruń
27
Marcin Błaszczyk
Bewa Kleszczów
18
Tomasz Nowak
Kerry Oleśnica
12
Kamil Lupa
CEDC Oborniki Wlkp.
12
 
 
Klasyfikacja końcowa:
I
Danone Bieruń
II
Bewa Kleszczów
III
Kerry Oleśnica
III
Woda Inowrocławianka
V - VIII
FHP Podolski Lutomek
 
CEDC Oborniki Wlkp.
 
Supravis Group Bydgoszcz
 
Eko-Vit Łódź
IX
Madej Wróbel Ruda Śląska
X
Okechamp Poznań
 
                                 Logistyka                                             
..