16-17 września 2017 Kołobrzeg - BAŁTYK CUP Turniej Firm i Zakładów Pracy w piłce nożnej

« powrót

 BAŁTYK CUP
Turniej Firm i Zakładów Pracy
w piłce nożnej – Kołobrzeg 2017
 
 
Wyniki:
 
 
 
Grupa A
 
Wyniki
Lek Novartis Stryków
6 : 0
Maxigra Polpharma BH
Orlen Produkcja Płock
4 : 0
Toyota Boshoku Poland
Lek Novartis Stryków
1 : 1
Orlen Produkcja Płock
Maxigra Polpharma BH
2 : 2
Toyota Boshoku Poland
Orlen Produkcja Płock
3 : 1
Maxigra Polpharma BH
Lek Novartis Stryków
5 : 0
Toyota Boshoku Poland
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1.Lek Novartis Stryków
7
12 - 1
awans do II rundy
2.Orlen Produkcja Płock
7
8 - 2
awans do II rundy
3.Maxigra Polpharma BH
1
3 - 11
awans do II rundy
4.Toyota Boshoku Poland
1
2 - 11
baraż
 
Grupa B
 
Wyniki
Gedeon Richter
2 : 0
Polpharma Starogard Gdański
Adamus Szczecin
2 : 5
Purinova Bydgoszcz
Gedeon Richter
4 : 1
Adamus Szczecin
Polpharma Starogard Gdański
0 : 3
Purinova Bydgoszcz
Adamus Szczecin
4 : 1
Polpharma Starogard Gdański
Gedeon Richter
0 : 1
Purinova Bydgoszcz
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1.Purinova Bydgoszcz
9
9 - 2
awans do II rundy
2.Gedeon Richter
6
6 - 2
awans do II rundy
3.Adamus Szczecin
3
7 - 10
awans do II rundy
4.Polpharma Starogard Gdański
0
1 - 9
baraż
 
Grupa C
 
Wyniki
Olimp Labs
3 : 0
USP Zdrowie
HTL Strefa
1 : 3
Mylan Polska
Olimp Labs
10 : 0
HTL Strefa
USP Zdrowie
2 : 3
Mylan Polska
HTL Strefa
1 : 3
USP Zdrowie
Olimp Labs
4 : 1
Mylan Polska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1.Olimp Labs
9
17 - 1
awans do II rundy
2.Mylan Polska
6
7 - 7
awans do II rundy
3.USP Zdrowie
3
5 - 7
awans do II rundy
4.HTL Strefa
0
2 - 16
baraż
 
Grupa D
 
Wyniki
Mador Sosnowiec
4 : 0
Grupa Unibep II
Windoor Radom
2 : 0
DPD Polska
Mador Sosnowiec
2 : 2
Windoor Radom
Grupa Unibep II
0 : 2
DPD Polska
Windoor Radom
3 : 1
Grupa Unibep II
Mador Sosnowiec
2 : 3
DPD Polska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1.Windoor Radom
7
7 - 3
awans do II rundy
2.DPD Polska
6
5 - 4
awans do II rundy
3.Mador Sosnowiec
4
8 - 5
awans do II rundy
4.Grupa Unibep II Bielsk Podlaski
0
1 - 9
baraż
 
Grupa E
 
Wyniki
Aluplast Poznań
2 : 4
Akzo Nobel Pilawa
Prefarch Jaworzno
2 : 2
Armacell Środa Śląska
Aluplast Poznań
3 : 0
Prefarch Jaworzno
Akzo Nobel Pilawa
6 : 1
Armacell Środa Śląska
Prefarch Jaworzno
2 : 1
Akzo Nobel Pilawa
Aluplast
7 : 1
Armacell Środa Śląska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1.Akzo Nobel Pilawa
6
11 - 5
awans do II rundy
2.Aluplast Poznań
6
12 - 5
awans do II rundy
3.Prefarch Jaworzno
4
4 - 6
awans do II rundy
4.Armacell Środa Śląska
1
4 - 15
baraż
 
Grupa F
 
Wyniki
Mat-Bud Ostrów Wielkopolski
1 : 0
Grupa Unibep I
Corotop Chrząstowice
2 : 1
Geberit Ozorków
Mat-Bud Ostrów Wielkopolski
6 : 0
Corotop Chrząstowice
Grupa Unibep I
4 : 0
Geberit Ozorków
Corotop Chrząstowice
2 : 7
Grupa Unibep I
Mat-Bud Ostrów Wielkopolski
7 : 0
Geberit Ozorków
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1.Mat-Bud Ostrów Wielkopolski
9
14 - 0
awans do II rundy
2.Grupa Unibep I Bielsk Podlaski
6
11 - 3
awans do II rundy
3.Corotop Chrząstowice
3
4 - 14
awans do II rundy
4.Geberit Ozorków
0
1 - 13
baraż
 
Grupa G
 
Wyniki
Panalpina Polska
4 : 4
Tristone Wałbrzych
Twinings Swarzędz
0 : 1
Saint-Gobain HPM Polska
Panalpina Polska
2 : 0
Twinings Swarzędz
Tristone Wałbrzych
2 : 1
Saint-Gobain HPM Polska
Twinings Swarzędz
0 : 9
Tristone Wałbrzych
Panalpina Polska
1 : 2
Saint-Gobain HPM Polska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1.Tristone Wałbrzych
7
15 - 5
awans do II rundy
2.Saint-Gobain HPM Polska
6
4 - 3
awans do II rundy
3.Panalpina Polska
4
7 - 6
awans do II rundy
4.Twinings Swarzędz
0
0 - 12
baraż
 
Grupa H
 
Wyniki
Huta Miedzi Głogów
2 : 1
Adient Żory
WOZ Goleniów
1 : 2
Recaro Skarbimierz
Huta Miedzi Głogów
9 : 0
WOZ Goleniów
Adient Żory
0 : 1
Recaro Skarbimierz
WOZ Goleniów
2 : 2
Adient Żory
Huta Miedzi Głogów
6 : 0
Recaro Skarbimierz
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1.Huta Miedzi Głogów
9
17 - 1
awans do II rundy
2.Recaro Skarbimierz
6
3 - 7
awans do II rundy
3.Adient Żory
1
3 - 5
awans do II rundy
4.WOZ Goleniów
1
3 - 13
baraż
 
Grupa I
 
Wyniki
Invenio QD
4 : 2
Inotm Platinum
Venture Industries
7 : 0
Pol-Elektra Łochowice
Invenio QD
2 : 0
Venture Industries
Inotm Platinum
6 : 1
Pol-Elektra Łochowice
Venture Industries
0 : 3
Inotm Platinum
Invenio QD
10 : 4
Pol-Elektra Łochowice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1.Invenio QD
9
16 - 6
awans do II rundy
2.Inotm Platinum
6
11 - 5
awans do II rundy
3.Venture Industries
3
7 - 5
awans do II rundy
4.Pol-Elektra Łochowice
0
5 - 23
baraż
 
Grupa J
 
Wyniki
ZZG JSW Zofiówka
3 : 1
Nordea NOC Łódź
Pentair Dzierżoniów
3 : 1
Diehl Controls Polska
ZZG JSW Zofiówka
6 : 0
Pentair Dzierżoniów
Nordea NOC Łódź
4 : 3
Diehl Controls Polska
Pentair Dzierżoniów
0 : 4
Nordea NOC Łódź
ZZG JSW Zofiówka
3 : 1
Diehl Controls Polska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1.ZZG JSW Zofiówka Jastrzębie Zdrój
9
12 - 2
awans do II rundy
2.Nordea NOC Łódź
6
9 - 6
awans do II rundy
3.Pentair Dzierżoniów
3
3 - 11
awans do II rundy
4.Diehl Controls Polska
0
5 - 10
baraż
 
 
 
 
 
Baraże o awans do 1/8 finału
 
 
 
Grupa X
 
Wyniki
Toyota Boshoku Poland
1 : 0
HTL Strefa
Armacell Środa Śląska
0 : 1
Twinings Swarzędz
Toyota Boshoku Poland
3 : 0 wo.
Pol-Elektra Łochowice
HTL Strefa
2 : 1
Armacell Środa Śląska
Twinings Swarzędz
3 : 0 wo.
Pol-Elektra Łochowice
Toyota Boshoku Poland
2 : 3
Armacell Środa Śląska
Twinings Swarzędz
0 : 2
HTL Strefa
Armacell Środa Śląska
5 : 3
Pol-Elektra Łochowice
Toyota Boshoku Poland
0 : 0
Twinings Swarzędz
Pol-Elektra Łochowice
1 : 7
HTL Strefa
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1.HTL Strefa
9
11 - 3
awans do finału baraży
2.Toyota Boshoku Poland
7
6 - 3
 
3.Twinings Swarzędz
7
4 - 2
 
4.Armacell Środa Śląska
6
9 - 8
 
5.Pol-Elektra Łochowice
0
4 - 18
 
 
 
Grupa Y
 
Wyniki
Polpharma Starogard Gdański
2 : 0
Unibep II Bielsk Podlaski
Gebert Ozorków
1 : 2
WOZ Goleniów
Polpharma Starogard Gdański
3 : 0
Diehl Controls Polska
Unibep II Bielsk Podlaski
1 : 1
Geberit Ozorków
WOZ Goleniów
1 : 0
Diehl Controls Polska
Polpharma Starogard Gdański
6 : 0
Geberit Ozorków
WOZ Goleniów
3 : 2
Unibep II Bielsk Podlaski
Geberit Ozorków
0 : 1
Diehl Controls Polska
Polpharma Starogard Gdański
3 : 0
WOZ Goleniów
Diehl Controls Polska
1 : 0
Unibep II Bielsk Podlaski
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Polpharma Starogard Gdański
12
14 - 0
awans do finału baraży
2.WOZ Goleniów
9
6 - 6
 
3.Diehl Controls Polska
6
2 - 4
 
4.Unibep II Bielsk Podlaski
1
3 - 7
 
5.Geberit Ozorków
1
2 - 10
 
 
FINAŁ BARAŻY
HTL Strefa
0 : 4
Polpharma Starogard Gdański
 
 
 
II Runda grupowa
 
 
Grupa I
 
Wyniki
Nordea NOC Łódź
3 : 2
USP Zdrowie
Lek Novartis Stryków
0 : 1
USP Zdrowie
Lek Novartis Stryków
2 : 2
Nordea Łódź
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1.Nordea Łódź
4
5 - 4
awans do 1/8 finału
2.USP Zdrowie
3
3 - 3
 
3.Lek Novartis Stryków
1
2 - 3
 
 
Grupa II
 
Wyniki
Inotm Platinum
1 : 3
Mador Sosnowiec
Purinova Bydgoszcz
1 : 1
Mador Sosnowiec
Purinova Bydgoszcz
1 : 4
Inotm Platinum
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1.Mador Sosnowiec
4
4 - 2
awans do 1/8 finału
2.Inotm Platinum
3
5 - 4
awans do 1/8 finału
3.Purinova Bydgoszcz
1
2 - 5
 
 
Grupa III
 
Wyniki
Recaro Skarbimierz
0 : 0
Maxigra Polpharma BH
Olimp Labs
6 : 1
Maxigra Polpharma BH
Olimp Labs
7 : 0
Recaro Skarbimierz
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1.Olimp Labs
6
13 - 1
awans do 1/8 finału
2.Maxigra Polpharma BH
1
1 - 6
 
3.Recaro Skarbimierz
1
0 - 7
 
 
Grupa IV
 
Wyniki
Saint-Gobain HPM Polska
2 : 9
Adamus Szczecin
Windoor Radom
4 : 5
Adamus Szczecin
Windoor Radom
1 : 2
Saint-Gobain HPM Polska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1.Adamus Szczecin
6
14 - 6
awans do 1/8 finału
2.Saint-Gobain HPM Polska
3
4 - 10
 
3.Windoor Radom
0
5 - 7
 
 
Grupa V
 
Wyniki
Unibep I Bielsk Podlaski
1 : 1
Pentair Dzierżoniów
Akzo Nobel
4 : 0
Pentair Dzierżoniów
Akzo Nobel
2 : 3
Unibep I Bielsk Podlaski
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1.Grupa Unibep I Bielsk Podlaski
4
4 - 3
awans do 1/8 finału
2.Akzo Nobel Pilawa
3
6 - 3
awans do 1/8 finału
3.Pentair Dzierżoniów
1
1 - 5
 
 
Grupa VI
 
Wyniki
Aluplast Poznań
2 : 2
Venture Industries
Mat-Bud Ostrów Wielkopolski
2 : 1
Venture Industries
Mat-Bud Ostrów Wielkopolski
3 : 0
Aluplast Poznań
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1.Mat-Bud Ostrów Wielkopolski
6
5 - 1
awans do 1/8 finału
2.Venture Industries
1
3 - 4
 
3.Aluplast Poznań
1
2 - 5
 
 
Grupa VII
 
Wyniki
DPD Polska
2 : 0
Adient Żory
Tristone Wałbrzych
1 : 3
Adient Żory
Tristone Wałbrzych
2 : 6
DPD Polska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1.DPD Polska
6
8 - 2
awans do 1/8 finału
2.Adient Żory
3
3 - 3
 
3.Tristone Wałbrzych
0
3 - 9
 
 
Grupa VIII
 
Wyniki
Mylan Polska
0 : 3
Panalpina Polska
Huta Miedzi Głogów
5 : 2
Panalpina Polska
Huta Miedzi Głogów
6 : 1
Mylan Polska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1.Huta Miedzi Głogów
6
11 - 3
awans do 1/8 finału
2.Panalpina Polska
3
5 - 5
awans do 1/8 finału
3.Mylan Polska
0
1 - 9
 
 
Grupa IX
 
Wyniki
Gedeon Richter
2 : 0
Prefarch Jaworzno
Invenio QD
6 : 0
Prefarch Jaworzno
Invenio QD
2 : 1
Gedeon Richter
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1.Invenio QD
6
8 - 1
awans do 1/8 finału
2.Gedeon Richter
3
3 - 2
awans do 1/8 finału
3.Prefarch Jaworzno
0
0 - 8
 
 
Grupa X
 
Wyniki
Orlen Produkcja Płock
4 : 0
Corotop Chrząstowice
ZZG JSW Zofiówka Jastrzębie-Zdrój
10 : 0
Corotop Chrząstowice
ZZG JSW Zofiówka Jastrzębie-Zdrój
1 : 0
Orlen Produkcja Płock
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1.ZZG JSW Zofiówka Jastrzębie-Zdrój
6
11 - 0
awans do 1/8 finału
2.Orlen Produkcja Płock
3
4 - 1
awans do 1/8 finału
3.Corotop Chrząstowice
0
0 - 14
 
 
 
 
1/8 Finału
ZZG JSW Zofiówka
5 : 0
Panalpina Polska
Akzo Nobel Pilawa
1 : 4
Invenio QD
Adamus Szczecin
2 : 3
Huta Miedzi Głogów
Gedeon Richter
1 : 6
Olimp Labs
Polpharma Starogard Gdański
0 : 5
Mat-Bud Ostrów Wielkopolski
Nordea Łódź
0 : 1
Inotm Platinum
Orlen Produkcja Płock
1 : 1 k. 2 : 3
Grupa Unibep I Bielsk Podlaski
Mador Sosnowiec
2 : 0
DPD Polska
 
 
¼ Finału
ZZG JSW Zofiówka
2 : 0
Invenio QD
Huta Miedzi Głogów
0 : 2
Olimp Labs
Mat-Bud Ostrów Wielkopolski
2 : 1
Inotm Platinum
Grupa Unibep I Bielsk Podlaski
1 : 2
Mador Sosnowiec
 
 
½ Finału
ZZG JSW Zofiówka
2 : 0
Olimp Labs
Mat-Bud Ostrów Wielkopolski
0 : 1
Mador Sosnowiec
 
 
FINAŁ TURNIEJU
ZZG JSW Zofiówka
0 : 2
Mador Sosnowiec
 
 
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Dariusz Kantor
Olimp Labs
Najlepszy piłkarz
Kordian Świeczka
Mador Sosnowiec
Najlepszy bramkarz
Marcin Antończyk
ZZG JSW Zofiówka
 
 
Wyróżnienia
Maciej Sodkiewicz
Mat-Bud Ostrów Wielkopolski
Piotr Zarychta
Mador Sosnowiec
Paweł Sadkowski
ZZG JSW Zofiówka
 
 
 
Klasyfikacja końcowa:
I
Mador Sosnowiec
II
ZZG JSW Zofiówka Jastrzębie Zdrój
III
Olimp Labs
III
Mat-Bud Ostrów Wielkopolski
V
Huta Miedzi Głogów
 
Grupa Unibep I Bielsk Podlaski
 
Inotm Platinum
 
Invenio QD
IX
Panalpina Polska
 
Akzo Nobel Pilawa
 
Adamus Szczecin
 
Gedeon Richter
 
Polpharma Starogard Gdański
 
Nordea NOC Łódź
 
Orlen Produkcja Płock
 
DPD Polska
XVII
USP Zdrowie
 
Maxigra Polpharma BH
 
Saint-Gobain Polska
 
Venture Industries
 
Adient Żory
XXII
Lek Novartis Stryków
 
Purinova Bydgoszcz
 
Recaro Skarbimierz
 
Windoor Radom
 
Pentair Dzierżoniów
 
Aluplast Poznań
 
Tristone Wałbrzych
 
Mylan Polska
 
Prefarch Jaworzno
 
Corotop Chrząstowice
XXXII
HTL Strefa Ozorków
XXXIII
Wodociągi Zachodniopomorskie Goleniów
 
Toyota Boshoku Poland
 
WOZ Goleniów
 
Twinings Swarzędz
 
Diehl Controls Polska
 
Armacell Środa Śląska
 
Unibep II Bielsk Podlaski
 
Geberit Ozorków
 
Pol-Elektra Łochowice
                                 Logistyka                                             
..