16-17 września 2017 Kołobrzeg - XIII Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej i Stolarki Budowlanej w piłce nożnej

« powrót

 XIII Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej
w piłce nożnej – Kołobrzeg 2017
 
Wyniki:


 
Grupa D
 
Wyniki
Mador Sosnowiec
4 : 0
Grupa Unibep II
Mador Sosnowiec
2 : 2
Windoor Radom
Windoor Radom
3 : 1
Grupa Unibep II
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Mador Sosnowiec
4
6 - 2
awans do ½ finału
2. Windoor Radom
4
5 - 3
 
3.Grupa Unibep II Bielsk Podlaski
0
1 - 7
 
 
Grupa E
 
Wyniki
Aluplast Poznań
2 : 4
Akzo Nobel Pilawa
Prefarch Jaworzno
2 : 2
Armacell Środa Śląska
Aluplast Poznań
3 : 0
Prefarch Jaworzno
Akzo Nobel Pilawa
6 : 1
Armacell Środa Śląska
Prefarch Jaworzno
2 : 1
Akzo Nobel Pilawa
Aluplast
7 : 1
Armacell Środa Śląska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Akzo Nobel Pilawa
6
11 - 5
awans do ½ finału
2. Aluplast Poznań
6
12 - 5
 
3. Prefarch Jaworzno
4
4 - 6
 
4. Armacell Środa Śląska
1
4 - 15
 
 
Grupa F
 
Wyniki
Mat-Bud Ostrów Wielkopolski
1 : 0
Grupa Unibep I
Corotop Chrząstowice
2 : 1
Geberit Ozorków
Mat-Bud Ostrów Wielkopolski
6 : 0
Corotop Chrząstowice
Grupa Unibep I
4 : 0
Geberit Ozorków
Corotop Chrząstowice
2 : 7
Grupa Unibep I
Mat-Bud Ostrów Wielkopolski
7 : 0
Geberit Ozorków
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Mat-Bud Ostrów Wielkopolski
9
14 - 0
awans do ½ finału
2. Grupa Unibep I Bielsk Podlaski
6
11 - 3
awans do ½ finału
3. Corotop Chrząstowice
3
4 - 14
 
4. Geberit Ozorków
0
1 - 13
 
 
 
½ Finału
Grupa Unibep I
0 : 2
Mador Sosnowiec
Mat-Bud Ostrów Wielkopolski
5 : 1
Akzo Nobel Pilawa
 
 
Mecz o 3 miejsce
Grupa Unibep I
3 : 1
Akzo Nobel Pilawa
 
 
FINAŁ
Mador Sosnowiec
2 : 0
Mat-Bud Ostrów Wielkopolski
 
Klasyfikacja końcowa:
I
Mador Sosnowiec
II
Mat-Bud Ostrów Wielkopolski
III
Grupa Unibep I Bielsk Podlaski
IV
Akzo Nobel Pilawa
V
Windoor Radom
 
Aluplast Poznań
VII
Prefarch Jaworzno
 
Corotop Chrząstowice
IX
Grupa Unibep II Bielsk Podlaski
 
Armacell Środa Śląska
 
Geberit Ozorków
 
                                 Logistyka                                             
..