09-10 września 2017 Zakopane - XI Międzybranżowe Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy w piłce nożnej

« powrót

 XI Międzybranżowe Mistrzostwa Polski
Firm i Zakładów Pracy
w piłce nożnej – Zakopane 2017
 
 
Wyniki:
 
 
 
Grupa A
 
Wyniki
Brembo Częstochowa
2 : 2
Pratt&Whitney Rzeszów
Oknoplast Kraków
3 : 1
Dan Cake Chrzanów
Brembo Częstochowa
2 : 0
Faurecia Recliners Wałbrzych
Pratt&Whitney Rzeszów
2 : 3
Oknoplast Kraków
Dan Cake Chrzanów
2 : 1
Faurecia Recliners Wałbrzych
Brembo Częstochowa
0 : 1
Oknoplast Kraków
Dan Cake Chrzanów
0 : 5
Pratt&Whitney Rzeszów
Oknoplast Kraków
5 : 2
Faurecia Recliners Wałbrzych
Brembo Częstochowa
0 : 3
Dan Cake Chrzanów
Faurecia Recliners Wałbrzych
2 : 3
Pratt&Whitney Rzeszów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Oknoplast Kraków
12
12 - 5
 
2. Pratt&Whitney Rzeszów
7
12 - 7
 
3. Dan Cake Chrzanów
6
6 - 9
 
4. Brembo Częstochowa
4
4 - 6
 
5. Faurecia Recliners Wałbrzych
0
5 - 12
 
 
Grupa B
 
Wyniki
PCC Rokita Brzeg Dolny
0 : 2
Alcar Olsztyn
Stolbud Włoszczowa
6 : 0
Tran-Med Niepołomice
PCC Rokita Brzeg Dolny
6 : 1
Valmet Żary
Alcar Olsztyn
2 : 2
Stolbud Włoszczowa
Tran-Med Niepołomice
3 : 0
Valmet Żary
PCC Rokita Brzeg Dolny
0 : 1
Stolbud Włoszczowa
Tran-Med Niepołomice
1 : 7
Alcar Olsztyn
Stolbud Włoszczowa
2 : 1
Valmet Żary
PCC Rokita Brzeg Dolny
6 : 0
Tran-Med Niepołomice
Valmet Żary
1 : 7
Alcar Olsztyn
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Alcar Olsztyn
10
18 - 4
 
2. Stolbud Włoszczowa
10
11 - 3
 
3. PCC Rokita Brzeg Dolny
6
12 - 4
 
4. Tran-Med Niepołomice
3
4 - 19
 
5. Valmet Żary
0
3 - 18
 
 
Grupa C
 
Wyniki
Dekorglass Działdowo
2 : 1
Schumacher Wrocław
Amcor Łódź
1 : 1
Siniat Pińczów
Dekorglass Działdowo
2 : 4
Amcor Łódź
Schumacher Wrocław
0 : 3
Siniat Pińczów
Amcor Łódź
6 : 0
Schumacher Wrocław
Dekorglass Działdowo
3 : 3
Siniat Pińczów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Amcor Łódź
7
11 - 3
 
2. Siniat Pińczów
5
7 - 4
 
3. Dekorglass Działdowo
4
7 - 8
 
4. Schumacher Wrocław
0
1 - 11
 
 
Grupa D
 
Wyniki
Trio Line Polska
4 : 2
Zebra Mieroszów
MTI-Furninova Polska
0 : 3
PKO Bank Polski
Trio Line Polska
4 : 4
MTI-Furninova Polska
Zebra Mieroszów
0 : 1
PKO Bank Polski
MTI-Furninova Polska
2 : 5
Zebra Mieroszów
Trio Line Polska
4 : 2
PKO Bank Polski
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Trio Line Polska
7
12 - 8
 
2. PKO Bank Polski
6
6 - 4
 
3. Zebra Mieroszów
3
7 - 7
 
4. MTI-Furninova Polska
1
6 - 12
 
 
 
 
II Baraż o awans do II rundy

 
Wyniki
Faurecia Recliners Wałbrzych
0 : 0
Valmet Żary
Schumacher Wrocław
0 : 2
MTI-Furninova Polska
Valmet Żary
0 : 5
Schumacher Wrocław
Faurecia Recliners Wałbrzych
1 : 3
MTI-Furninova Polska
Valmet Żary
2 : 5
MTI-Furninova Polska
Faurecia Recliners Wałbrzych
2 : 2
Schumacher Wrocław
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. MTI-Furninova Polska
9
10 - 3
 
2. Schumacher Wrocław
4
7 - 4
 
3. Faurecia Recliners Wałbrzych
2
3 - 5
 
4. Valmet Żary
1
2 - 10
 
 
 
 
II Runda grupowa
 
 
Grupa I
 
Wyniki
Siniat Pińczów
5 : 1
Tran-Med Niepołomice
Oknoplast Kraków
4 : 0
Tran-Med Niepołomice
Oknoplast Kraków
2 : 0
Siniat Pińczów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Oknoplast Kraków
6
6 - 0
 
2. Siniat Pińczów
3
5 - 3
 
3. Tran-Med Niepołomice
0
1 - 9
 
 
Grupa II
 
Wyniki
PKO Bank Polski
1 : 2
Brembo Częstochowa
Alcar Olsztyn
1 : 2
Brembo Częstochowa
Alcar Olsztyn
1 : 3
PKO Bank Polski
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Brembo Częstochowa
6
4 - 2
 
2. PKO Bank Polski
3
4 - 3
 
3. Alcar Olsztyn
0
2 - 5
 
 
Grupa III
 
Wyniki
Dan Cake Chrzanów
1 : 2
Zebra Mieroszów
Amcor Łódź
3 : 1
Zebra Mieroszów
Amcor Łódź
5 : 1
Dan Cake Chrzanów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Amcor Łódź
6
8 - 2
 
2. Zebra Mieroszów
3
3 - 4
 
3. Dan Cake Chrzanów
0
7 - 2
 
 
Grupa IV
 
Wyniki
PCC Rokita Brzeg Dolny
2 : 1
Dekorglass Działdowo
Trio Line Polska
4 : 0
Dekorglass Działdowo
Trio Line Polska
1 : 1
PCC Rokita Brzeg Dolny
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Trio Line Polska
4
5 - 1
 
2. PCC Rokita Brzeg Dolny
4
3 - 2
 
3. Dekorglass Działdowo
0
1 - 6
 
 
Grupa V
 
Wyniki
Stolbud Włoszczowa
2 : 1
MTI-Furninova Polska
Pratt&Whitney Rzeszów
2 : 2
MTI-Furninova Polska
Pratt&Whitney Rzeszów
1 : 2
Stolbud Włoszczowa
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Stolbud Włoszczowa
6
4 - 2
 
2. Pratt&Whitney Rzeszów
1
3 - 4
 
3. MTI-Furninova Polska
1
3 - 4
 
 
 
 
¼ Finału
Brembo Częstochowa
0 : 0 k. 1 : 2
Stolbud Włoszczowa
Amcor Łódź
0 : 1
PCC Rokita Brzeg Dolny
Trio Line Polska
1 : 0
Siniat Pińczów
Oknoplast Kraków
1 : 2
PKO Bank Polski
 
 
½ Finału
Stolbud Włoszczowa
2 : 1
PCC Rokita Brzeg Dolny
Trio Line Polska
0 : 1
PKO Bank Polski
 
 
FINAŁ TURNIEJU
Stolbud Włoszczowa
1 : 0
PKO Bank Polski
 
 
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Krzysztof Rajczykowski
Stolbud Włoszczowa
Najlepszy piłkarz
Hubert Pawłowski
Trio Line Polska
Najlepszy bramkarz
Marcin Marcinkowski
Stolbud Włoszczowa
 
 
Wyróżnienia
Łukasz Tomanik
PCC Rokita Brzeg Dolny
Michał Krzysztoszek
PKO Bank Polski
Mateusz Styczyński
Trio Line Polska
 
 
Tabela strzelców turnieju:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Klasyfikacja końcowa:
I
Stolbud Włoszczowa
II
PKO Bank Polski
III
PCC Rokita Brzeg Dolny
III
Trio Line Polska
V
Brembo Częstochowa
 
Amcor Łódź
 
Siniat Pińczów
 
Oknoplast Kraków
IX-XI
Pratt&Whitney Rzeszów
 
Dekorglass Działdowo
 
Zebra Mieroszów
XII-XV
MTI-Furninova Polska
 
Dan Cake Chrzanów
 
Alcar Olsztyn
 
Trans-Med Niepołomice
XV-XVIII
Schumacher Wrocław
 
Faurecia Recliners Wałbrzych
 
Valmet Żary
                                 Logistyka                                             
..