15-16 października 2005 Kielce - I Mistrzostwa Polski Branży Metalowej w halowej piłce nożnej

« powrót

 
I Mistrzostwa Polski Branży Metalowej
w halowej piłce nożnej Kielce 2005
 
 
W dniach 15-16.10.2005r. w Kielcach - Nowinach odbyły się Mistrzostwa Polski Branży Metalowej w halowej piłce nożnej.
Do turnieju zgłosiło się 16 drużyn, jednak z różnych względów dwie z nich w ostatniej chwili wycofały się z zawodów. 14 drużyny, które przystąpiły do mistrzostw zostały podzielone na cztery grupy, dwie czterozespołowe i dwie trzy zespołowe. Spotkania grupowe odbyły się w sobotę 15-go października systemem „każdy z każdym”. Do dalszych rozgrywek awansowały po dwa pierwsze zespoły z każdej grupy.
W niedzielę 16-go Października drużyny, które odpadły z turnieju głównego rozegrały Turniej Pocieszenia, w którym zwyciężyła drużyna Sandvik Baildonit Katowice pokonując w finale Andrychowską Fabrykę Maszyn. W drugiej rundzie turnieju głównego 8 ekip spotkało się w dwóch grupach po cztery zespoły, z których po dwie awansowały do półfinału. Zwycięzcy półfinałów spotkali się w walce o mistrzostwo, a pokonani zagrali o trzecie miejsce.
Mistrzem Polski Branży Metalowej w halowej piłce nożnej została firma Visteon Praszka, która w finale pokonała drużynę Fabryki Grzejników z Wałcza W meczu o trzecie miejsce zespół Baleximu Łódź wygrał z Patentusem Pszczyna.
Serdecznie zapraszamy na następne edycje Mistrzostw Polski Branży Metalowej.
 
 
Wyniki:
 
 
Grupa I

Wyniki
Fabryka Grzejników Wałcz
9 : 0
GGG Radom
GGG Radom
1 : 7
Patentus Pszczyna
Fabryka Grzejników Wałcz
4 : 0
Patentus Pszczyna

Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Fabryka Grzejników Wałcz
6
13 - 0
awans do II rundy
2. Patentus Pszczyna
3
7 - 5
awans do II rundy
3. GGG Radom
0
1 - 16
puchar pocieszenia

Grupa II

Wyniki
Sandvik Baildonit Katowice
2 : 4
ZPP Niewiadów Ujazd
Sandvik Baildonit Katowice
0 : 11
Visteon Praszka
ZPP Niewiadów Ujazd
1 : 6
Visteon Praszka

Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Visteon Praszka
6
17 - 1
awans do II rundy
2. ZPP Niewiadów Ujazd
3
3 - 8
awans do II rundy
3. Sandvik Baildonit Katowice
0
2 - 15
puchar pocieszenia

Grupa III

Wyniki
Teksid Aluminium Bielsko-Biała
2 : 4
Caterpilar Janów Lubelski
Balexim Łódź
15 : 0
Remonaft Płock
Teksid Aluminium Bielsko-Biała
13 : 0
Remonaft Płock
Caterpilar Janów Lubelski
2 : 3
Balexim Łódź
Teksid Aluminium Bielsko-Biała
1 : 2
Balexim Łódź
Caterpilar Janów Lubelski
12 : 3
Remonaft Płock

Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Balexim Łódź
9
20 - 3
awans do II rundy
2. Caterpilar Janów Lubelski
6
18 - 8
awans do II rundy
3. Teksid Aluminium Bielsko-Biała
3
16 - 6
puchar pocieszenia
4. Remonaft Płock
0
3 - 40
puchar pocieszenia

Grupa IV

Wyniki
Andrychowska Fabryka Maszyn
0 : 6
Condor Luboń
Fenes Siedlce
0 : 7
Inprex Katowice
Andrychowska Fabryka Maszyn
0 : 6
Inprex Katowice
Condor Luboń
10 : 0
Fenes Siedlce
Andrychowska Fabryka Maszyn
1 : 5
Fenes Siedlce
Inprex Katowice
1 : 1
Condor Luboń

Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Condor Luboń
7
17 - 1
awans do II rundy
2. Inprex Katowice
7
14 - 1
awans do II rundy
3. Fenes Siedlce
3
5 - 18
puchar pocieszenia
4. Andrychowska Fabryka Maszyn
0
1 - 17
puchar pocieszenia

 
Puchar Pocieszenia
 
Grupa X

Wyniki
GGG Radom
2 : 3
Andrychowska Fabryka Maszyn
Teksid Aluminium Bielsko-Biała
1 : 3
Andrychowska Fabryka Maszyn
GGG Radom
2 : 1
Teksid Aluminium Bielsko-Biała

Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Andrychowska Fabryka Maszyn
6
6 - 3
2. GGG Radom
3
4 - 4
3. Teksid Aluminium Bielsko-Biała
0
2 - 5

Grupa Y

Wyniki
Sandvik Baildonit Katowice
7 : 2
Remonaft Płock
Fenes Siedlce
3 : 0 v.o.
Remonaft Płock
Sandvik Baildonit Katowice
1 : 0
Fenes Siedlce

Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Sandvik Baildonit Katowice
6
8 - 2
2. Fenes Siedlce
3
3 - 1
3. Remonaft Płock
0
2 - 10

Finał Pucharu Pocieszenia
Andrychowska Fabryka Maszyn
 1 : 2
Sandvik Baildonit Katowice

 
II Runda grupowa
 
 
Grupa A

Wyniki
Fabryka Grzejników Wałcz
7 : 1
Caterpillar Janów Lubelski
Visteon Praszka
7 : 0
Inprex Katowice
Fabryka Grzejników Wałcz
7 : 2
Inprex Katowice
Visteon Praszka
6 : 1
Caterpillar Janów Lubelski
Fabryka Grzejników Wałcz
1 : 2
Visteon Praszka
Caterpillar Janów Lubelski
2 : 3
Inprex Katowice

Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Visteon Praszka
9
15 - 2
awans do ½ finału
2. Fabryka Grzejników Wałcz
6
15 - 5
awans do ½ finału
3. Inprex Katowice
3
5 - 16
 
4. Caterpillar Janów Lubelski
0
4 - 16
 

Grupa B

Wyniki
Balexim Łódź
1 : 3
Patentus Pszczyna
Condor Luboń
2 : 0
FP Niewiadów Ujazd
Balexim Łódź
8 : 0
FP Niewiadów Ujazd
Patentus Pszczyna
2 : 1
Condor Luboń
Balexim Łódź
2 : 1
Condor Luboń
Patentus Pszczyna
8 : 0
FP Niewiadów Ujazd

Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Balexim Łódź
9
13 - 2
awans do ½ finału
2. Patentus Pszczyna
6
11 - 5
awans do ½ finału
3. Condor Luboń
3
4 - 4
 
4. FP Niewiadów Ujazd
0
0 - 18
 


Faza finałowa
 

½ Finału
Visteon Praszka
8 : 0
Patentus Pszczyna
Balexim Łódź
2 : 5
Fabryka Grzejników Wałcz

Mecz o III miejsce
Patentus Pszczyna
2 : 4
Balexim Łódź

FINAŁ TURNIEJU
Visteon Praszka
 3 : 1
Fabryka Grzejników Wałcz

Puchar Fair-Play
FP Niewiadów Ujazd

Nagrody indywidualne
Król strzelców
Daniel Panek
Visteon Praszka
Najlepszy piłkarz
Robert Drapiński
Fabryka Grzejników Wałcz
Najlepszy bramkarz
Adam Pastuszka
Fabryka Grzejników Wałcz

Tabela strzelców turnieju:
Daniel Panek
Visteon Praszka
23
Robert Drapiński
Fabryka Grzejników Wałcz
17
Krzysztof Szefer
Balexim Łódź
11
Michał Bronikowski
Condor Luboń
10
Michał Pytlowski
Balexim Łódź
10
Zbigniew Preis
Caterpillar Janów Lubelski
10
Paweł Dąbrowski
Fabryka Grzejników Wałcz
8

 
                                 Logistyka                                             
..