16-17 czerwca 2007 Szczyrk - I Mistrzostwa Polski Branży Metalowej w piłce nożnej

« powrót

 
I Mistrzostwa Polski Branży Metalowej
w piłce nożnej Szczyrk 2007
 
 
W dniach 16-17.06.2007 odbyły się Mistrzostwa Polski Branży Metalowej w piłce nożnej sześcioosobowej. W turnieju wzięły udział 22 ekipy reprezentujące firmy z różnych stron kraju. Turniej rozegrano na boisku ze sztuczną nawierzchnią na terenie COS Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku.
W pierwszym dniu turnieju, rozgrywki grupowe wyłoniły 15 drużyn, które w dniu kolejnym walczyły o wejście do ¼ finału oraz zespoły walczące o Puchar Pocieszenia Mistrzostw. Po drugiej rundzie zostało już tylko osiem najlepszych drużyn, które od tej fazy rozgrywały mecze systemem pucharowym. Najlepsze wrażenie po rozgrywkach grupowych zrobiła drużyna Westol Opatówek notując sześć kolejnych zwycięstw. W fazie ¼ finału drużyna z Opatówka trafiła jednak na WSK PZL Świdnik i po serii 7 rzutów karnych odpadła z rozgrywek przegrywając 6:5. Kolejna runda to z kolei przegrana w rzutach karnych drużyny ze Świdnika tym razem 4:5 z ekipą Wizopol Chełmek. Mecz finałowy Methurt Włocławek – Wizopol Chełmek był bardzo zacięty, a o zwycięstwie zadecydowała bramka w końcówce spotkania.
Mistrzem Polski Branży Metalowej został Wizopol Chełmek, vice mistrzem Methurt Włocławek. W meczu o 3 miejsce Sipma Lublin zwyciężyła WSK PZL Świdnik.
Puchar Pocieszenia zdobyła drużyna Finnveden Bielsko-Biała, a nagrodę Fair-Play otrzymała ekipa ESTEVES-DWD Murów.
Uroki Beskidów, doskonała pogoda i atmosfera zawodów zapewniły wszystkim niezatarte wspomnienia z imprezy.
 
 
Wyniki:
 
 
Grupa A
 
Wyniki
PMP Radom
0 : 8
Sipma Lublin
Stocznia Gdańsk
7 : 0
Agie Charmilles Raszyn
Agie Charmilles Raszyn
0 : 3
AFM Andrychów
Sipma Lublin
1 : 1
Stocznia Gdańsk
PMP Radom
1 : 2
AFM Andrychów
Agie Charmilles Raszyn
0 : 5
Sipma Lublin
PMP Radom
2 : 2
Agie Charmilles Raszyn
AFM Andrychów
1 : 1
Stocznia Gdańsk
Stocznia Gdańsk
2 : 1
PMP Radom
Sipma Lublin
3 : 1
AFM Andrychów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Sipma Lublin
10
17 - 2
awans do II rundy
2. Stocznia Gdańsk
8
11 - 3
awans do II rundy
3. AFM Andrychów
7
7 - 5
awans do II rundy
4. PMP Radom
1
4 - 14
puchar pocieszenia
5. Agie Charmilles Raszyn
1
2 - 17
puchar pocieszenia
 
Grupa B
 
Wyniki
Finnveden Bielsko-Biała
0 : 0
Stalobrex Poręba
WSK PZL-Rzeszów
2 : 1
Radmot Jedlińsk
Finnveden Bielsko-Biała
2 : 5
WSK PZL-Rzeszów
Stalobrex Poręba
1 : 2
Radmot Jedlińsk
WSK PZL-Rzeszów
3 : 0
Stalobrex Poręba
Radmot Jedlińsk
4 : 1
Finnveden Bielsko-Biała
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. WSK PZL-Rzeszów
9
10 - 3
awans do II rundy
2. Radmot Jedlińsk
6
7 - 4
awans do II rundy
3. Stalobrex Poręba
1
1 - 5
puchar pocieszenia
4. Finnveden Bielsko-Biała
1
3 - 9
puchar pocieszenia
 
Grupa C
 
Wyniki
FUT Wisła-Bryka Włocławek
2 : 0
FD Górak Radomsko
ESTEVES-DWD Murów
0 : 7
Wizopol Chełmek
FUT Wisła-Bryka Włocławek
6 : 0
ESTEVES-DWD Murów
FD Górak Radomsko
1 : 1
Wizopol Chełmek
ESTEVES-DWD Murów
0 : 1
FD Górak Radomsko
Wizopol Chełmek
3 : 2
FUT Wisła-Bryka Włocławek
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Wizopol Chełmek
7
11 - 3
awans do II rundy
2. FUT Wisła-Bryka Włocławek
6
10 - 3
awans do II rundy
3. FD Górak Radomsko
4
2 - 3
puchar pocieszenia
4. ESTEVES-DWD Murów
0
0 - 14
puchar pocieszenia
 
Grupa D
 
Wyniki
WSK PZL-Świdnik
3 : 0
Mistal Katowice
Valvex Jordanów
0 : 7
Westol Opatówek
Westol Opatówek
9 : 0
PKN Orlen PZiI Płock
Mistal Katowice
1 : 0
Valvex Jordanów
WSK PZL-Świdnik
7 : 0
PKN Orlen PZiI Płock
Westol Opatówek
4 : 2
Mistal Katowice
WSK PZL-Świdnik
0 : 1
Westol Opatówek
PKN Orlen PZiI Płock
1 : 4
Valvex Jordanów
Valvex Jordanów
0 : 8
WSK PZL-Świdnik
Mistal Katowice
10 : 0
PKN Orlen PZiI Płock
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Westol Opatówek
12
21 - 2
awans do II rundy
2. WSK PZL-Świdnik
9
18 - 1
awans do II rundy
3. Mistal Katowice
6
13 - 7
awans do II rundy
4. Valvex Jordanów
3
4 - 17
awans do II rundy
5. PKN Orlen PZiI Płock
0
1 - 30
puchar pocieszenia
 
Grupa E
 
Wyniki
Can Pack Kraków
4 : 0
Sandvik Katowice
Methurt Włocławek
6 : 0
Heraeus Sosnowiec
Can Pack Kraków
1 : 1
Methurt Włocławek
Sandvik Katowice
1 : 3
Heraeus Sosnowiec
Methurt Włocławek
7 : 0
Sandvik Katowice
Heraeus Sosnowiec
0 : 8
Can Pack Kraków
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Methurt Włocławek
7
14 - 1
awans do II rundy
2. Can Pack Kraków
7
13 - 1
awans do II rundy
3. Heraeus Sosnowiec
3
3 - 15
awans do II rundy
4. Sandvik Katowice
0
1 - 14
puchar pocieszenia
 
Baraż
Stalobrex Poręba
0 : 2
Valvex Jordanów
 
 
Puchar Pocieszenia
 
 
Grupa X
 
Wyniki
Finnveden Bielsko-Biała
0 : 0
ESTEVES-DWD Murów
ESTEVES-DWD Murów
0 : 2
Agie Charmilles
Finnveden Bielsko-Biała
2 : 1
Agie Charmilles
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Finnveden Bielsko-Biała
4
2 - 1
2. Agie Charmilles
3
3 - 2
3. ESTEVES-DWD Murów
1
0 - 2
 
Grupa Y
 
Wyniki
PMP Radom
2 : 0
Stalobrex Poręba
Sandvik Katowice
0 : 0
Stalobrex Poręba
PMP Radom
2 : 1
Sandvik Katowice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. PMP Radom
6
4 - 1
2. Sandvik Katowice
1
1 - 2
3. Stalobrex Poręba
1
0 - 2
 
Finał Pucharu Pocieszenia
Finnveden Bielsko-Biała
1 : 0
PMP Radom
 
 
II Runda grupowa
 
 
Grupa I
 
Wyniki
FUT Wisła-Bryka Włocławek
5 : 0
Heraeus Sosnowiec
Sipma Lublin
9 : 1
Heraeus Sosnowiec
Sipma Lublin
1 : 1
FUT Wisła-Bryka Włocławek
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Sipma Lublin
4
10 - 2
awans do ¼ finału
2. FUT Wisła-Bryka Włocławek
4
6 - 1
awans do ¼ finału
3. Heraeus Sosnowiec
0
1 -14
 
 
Grupa II
 
Wyniki
Radmot Jedlińsk
1 : 3
Mistal Katowice
Wizopol Chełmek
6 : 0
Mistal Katowice
Wizopol Chełmek
9 : 0
Radmot Jedlińsk
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Wizopol Chełmek
6
15 - 0
awans do ¼ finału
2. Mistal Katowice
3
3 - 7
 
3. Radmot Jedlińsk
0
1 - 12
 
 
Grupa III
 
Wyniki
Stocznia Gdańsk
2 : 1
FD Górak Radomsko
WSK PZL-Rzeszów
1 : 0
FD Górak Radomsko
WSK PZL-Rzeszów
2 : 0
Stocznia Gdańsk
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. WSK PZL-Rzeszów
6
3 - 0
awans do ¼ finału
2. Stocznia Gdańsk
3
2 - 3
awans do ¼ finału
3. FD Górak Radomsko
0
1 - 3
 
 
Grupa IV
 
Wyniki
Can Pack Kraków
1 : 1
AFM Andrychów
Westol Opatówek
6 : 0
AFM Andrychów
Westol Opatówek
4 : 0
Can Pack Kraków
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Westol Opatówek
6
10 - 0
awans do ¼ finału
2. Can Pack Kraków
1
1 - 5
 
3. AFM Andrychów
1
1 - 7
 
 
Grupa V
 
Wyniki
WSK PZL-Świdnik
5 : 0
Valvex Jordanów
Methurt Włocławek
7 : 2
Valvex Jordanów
Methurt Włocławek
1 : 1
WSK PZL-Świdnik
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Methurt Włocławek
4
8 - 3
awans do ¼ finału
2. WSK PZL-Świdnik
4
7 - 2
awans do ¼ finału
3. Valvex Jordanów
0
1 - 1
 
 
 
Faza finałowa
 
¼ Finału
WSK PZL-Świdnik
1 : 1 k. 6 : 5
Westol Opatówek
FUT Wisła-Bryka Włocławek
0 : 3
Wizopol Chełmek
Stocznia Gdańsk
0 : 1
Methurt Włocławek
WSK PZL-Rzeszów
0 : 5
Sipma Lublin
 
½ Finału
WSK PZL-Świdnik
1 : 1 k. 4 : 5
Wizopol Chełmek
Methurt Włocławek
2 : 1
Sipma Lublin
 
Mecz o III miejsce
Sipma Lublin
2 : 1
WSK PZL-Świdnik
 
FINAŁ TURNIEJU
Methurt Włocławek
0 : 1
Wizopol Chełmek
 
Puchar Fair-Play
ESTEVES-DWD Murów
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Arkadiusz Maciejewski
Westol Opatówek
Najlepszy piłkarz
Maciej Małecki
Methurt Włocławek
Najlepszy bramkarz
Radosław Tracz
Sipma Lublin
 
Wyróżnienia
Piotr Walczyk
WSK PZL-Świdnik
Patryk Mrowca
Westol Opatówek
Grzegorz Kasperek
Wizopol Chełmek
 
Tabela strzelców turnieju:
Arkadiusz Maciejewski
Westol Opatówek
16
Marcin Wałachowski
Sipma Lublin
10
Maciej Małecki
Methurt Włocławek
10
Grzegorz Kasperek
Izopol Chełmek
9
Wojciech Chmiel
WSK PZL-Świdnik
8
Paweł Gustaw
Sipma Lublin
8
Tomasz Chrapka
Wizopol Chełmek
7
Łukasz Małkowski
Wizopol Chełmek
7
Grzegorz Piwnicki
Sipma Lublin
7
 
                                 Logistyka                                             
..