31 maja - 03 czerwca 2018 Rewal/Niechorze/Pobierowo - Turniej Piłki Nożnej Dla Dzieci i Młodzieży BAŁTYK CUP 2018

« powrót

 BAŁTYK CUP  – Rewal/Niechorze/Pobierowo 2018
 
Kategoria U8
 
 
Wyniki:
 
 
Wyniki
AP Drawsko Pomorskie I
1 : 5
AP Reissa Szczecinek
AP Drawsko Pomorskie II
2 : 1
FA Gryfice
MUKS 11 Zielona Góra
3 : 6
Hutnik Szczecin
AP Banino
2 : 4
R-Football Goleniów
MUKS Kosa Konstancin
1 : 0
Football Factory Przecław II
FDA Wieliszew
2 : 2
Football Factory Przecław I
AP Reissa Szczecinek
4 :2
Football Factory Przecław I
Football Factory Przecław II
6 : 2
FDA Wieliszew
R-Football Goleniów
2 : 1
MUKS Kosa Konstancin
Hutnik Szczecin
0 : 4
AP Banino
FA Gryfice
0 : 2
MUKS 11 Zielona Góra
AP Drawsko Pomorskie I
1 : 3
AP Drawsko Pomorskie II
AP Drawsko Pomorskie II
0 : 6
AP Reissa Szczecinek
MUKS 11 Zielona Góra
1 : 1
AP Drawsko Pomorskie I
AP Banino
8 : 0
FA Gryfice
MUKS Kosa Konstancin
3 : 1
Hutnik Szczecin
FDA Wieliszew
0 : 4
R-Football Goleniów
Football Factory Przecław I
2 : 4
Football Factory Przecław II
AP Reissa Szczecinek
4 : 2
Football Factory Przecław II
R-Football Goleniów
5 : 2
Football Factory Przecław I
Hutnik Szczecin
5 : 3
FDA Wieliszew
FA Gryfice
0 : 6
MUKS Kosa Konstancin
AP Drawsko Pomorskie I
0 : 5
AP Banino
AP Drawsko Pomorskie II
3 : 3
MUKS 11 Zielona Góra
MUKS 11 Zielona Góra
1 : 2
AP Reissa Szczecinek
AP Banino
4 : 1
AP Drawsko Pomorskie II
MUKS Kosa Konstancin
8 : 0
AP Drawsko Pomorskie I
FDA Wieliszew
3 : 1
FA Gryfice
Football Factory Przecław I
6 : 4
Hutnik Szczecin
Football Factory Przecław II
3 : 3
R-Football Goleniów
AP Reissa Szczecinek
1 : 4
R-Football Goleniów
Hutnik Szczecin
1 : 6
Football Factory Przecław II
FA Gryfice
1 : 7
Football Factory Przecław I
AP Drawsko Pomorskie I
1 : 4
FDA Wieliszew
AP Drawsko Pomorskie II
0 : 7
MUKS Kosa Konstancin
MUKS 11 Zielona Góra
0 : 6
AP Banino
AP Reissa Szczecinek
3 : 1
Hutnik Szczecin
FA Gryfice
1 : 3
R-Football Goleniów
AP Drawsko Pomorskie I
1 : 6
Football Factory Przecław II
AP Drawsko Pomorskie II
2 : 2
Football Factory Przecław I
MUKS 11 Zielona Góra
1 : 5
FDA Wieliszew
AP Banino
1 : 1
MUKS Kosa Konstancin
MUKS Kosa Konstancin
4 : 0
AP Reissa Szczecinek
FDA Wieliszew
2 : 3
AP Banino
Football Factory Przecław I
1 : 1
MUKS 11 Zielona Góra
Football Factory Przecław II
9 : 0
AP Drawsko Pomorskie II
R-Football Goleniów
5 : 0
AP Drawsko Pomorskie I
FA Gryfice
2 : 3
Hutnik Szczecin
AP Reissa Szczecinek
5 : 0
FA Gryfice
AP Drawsko Pomorskie I
0 : 3
Hutnik Szczecin
AP Drawsko Pomorskie II
0 : 4
R-Football Goleniów
MUKS 11 Zielona Góra
1 : 10
Football Factory Przecław II
AP Banino
2 : 2
Football Factory Przecław I
MUKS Kosa Konstancin
7 : 0
FDA Wieliszew
Football Factory Przecław I
1 : 3
MUKS Kosa Konstancin
Football Factory Przecław II
1 : 2
AP Banino
R-Football Goleniów
6 : 0
MUKS 11 Zielona Góra
Hutnik Szczecin
1 : 0
AP Drawsko Pomorskie II
FA Gryfice
0 : 3
AP Drawsko Pomorskie I
AP Reissa Szczecinek
3 : 4
FDA Wieliszew
AP Banino
1 : 1
AP Reissa Szczecinek
MUKS Kosa Konstancin
6 : 1
MUKS 11 Zielona Góra
FDA Wieliszew
3 : 5
AP Drawsko Pomorskie II
Football Factory Przecław I
3 : 0
AP Drawsko Pomorskie I
Football Factory Przecław II
8 : 2
FA Gryfice
R-Football Goleniów
5 : 1
Hutnik Szczecin
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
 1. R-Football Goleniów
31
45 - 11
 
2. MUKS Kosa Konstancin
28
47 - 6
 
3. AP Banino
24
38 - 12
 
4. AP Reissa Szczecinek
22
34 - 20
 
5. Football Factory Przecław II
22
55 - 19
 
6. Hutnik Szczecin
15
26 - 35
 
7. Football Factory Przecław I
13
30 - 28
 
8. FDA Wieliszew
13
28 - 38
 
9. AP Drawsko Pomorskie II
11
16 - 41
 
10. MUKS 11 Zielona Góra
6
14 - 46
 
11. AP Drawsko Pomorskie I
4
8 - 43
 
12. FA Gryfice
0
8 - 50
 
 
 
Nagrody indywidualne
Najlepszy zawodnik
Filip Faszcza
R-Football Goleniów
Wyróżnienie
Franciszek Sztuba
AP Reissa Szczecinek
Wyróżnienie
Jaś Von Mach
AP Banino
Wyróżnienie
Bartek Pietrzak
MUKS Kosa Konstancin
 
 
Kategoria U9
 
 
Wyniki:
 
 
Grupa A
 
Wyniki
Orlęta Czosnów
0 : 0
FA Gryfice
UKS 4 Kostrzyn nad Odrą
9 : 0
Sparta Gryfice
TPS Winogrady Poznań
2 : 2
UKS GAP Bruskowo Wielkie
Osadnik Myślibórz
1 : 2
UKS Śrem
MKP Kotwica Kołobrzeg
0 : 3
Orlęta Czosnów
FA Gryfice
0 : 5
UKS 4 Kostrzyn nad Odrą
Sparta Gryfice
0 : 8
TPS Winogrady Poznań
UKS GAP Bruskowo Wielkie
4 : 1
Osadnik Myślibórz
MKP Kotwica Kołobrzeg
0 : 5
UKS 4 Kostrzyn nad Odrą
UKS Śrem
2 : 0
FA Gryfice
Osadnik Myślibórz
7 : 0
Sparta Gryfice
TPS Winogrady Poznań
1 : 0
Orlęta Czosnów
UKS Śrem
4 : 1
UKS GAP Bruskowo Wielkie
FA Gryfice
2 : 1
MKP Kotwica Kołobrzeg
Orlęta Czosnów
0 : 1
UKS 4 Kostrzyn nad Odrą
TPS Winogrady Poznań
0 : 3
Osadnik Myślibórz
Sparta Gryfice
1 : 7
UKS Śrem
UKS GAP Bruskowo Wielkie
5 : 0
MKP Kotwica Kołobrzeg
TPS Winogrady Poznań
1 : 1
FA Gryfice
Orlęta Czosnów
0 : 1
Osadnik Myślibórz
UKS 4 Kostrzyn nad Odrą
1 : 2
UKS Śrem
UKS GAP Bruskowo Wielkie
8 : 0
Sparta Gryfice
MKP Kotwica Kołobrzeg
1 : 1
TPS Winogrady Poznań
FA Gryfice
1 : 2
Osadnik Myślibórz
Osadnik Myślibórz
2 : 0
MKP Kotwica Kołobrzeg
UKS 4 Kostrzyn nad Odrą
4 : 2
TPS Winogrady Poznań
UKS Śrem
3 : 0
Orlęta Czosnów
Sparta Gryfice
1 : 1
FA Gryfice
MKP Kotwica Kołobrzeg
0 : 3
UKS Śrem
UKS GAP Bruskowo Wielkie
2 : 1
UKS 4 Kostrzyn nad Odrą
Sparta Gryfice
0 : 2
Orlęta Czosnów
Osadnik Myślibórz
0 : 2
UKS 4 Kostrzyn nad Odrą
FA Gryfice
1 : 5
UKS GAP Bruskowo Wielkie
UKS Śrem
2 : 1
TPS Winogrady Poznań
MKP Kotwica Kołobrzeg
7 : 0
Sparta Gryfice
Orlęta Czosnów
0 : 3
UKS GAP Bruskowo Wielkie
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. UKS Śrem
24
25 - 5
 
2. UKS GAP Bruskowo Wielkie
19
30 - 9
 
3. UKS 4 Kostrzyn nad Odrą
18
28 - 6
 
4. Osadnik Myślibórz
15
17 - 9
 
5. TPS Winogrady Poznań
9
16 - 13
 
6. Orlęta Czosnów
7
5 - 9
 
7. FA Gryfice
6
6 - 17
 
8. MKP Kotwica Kołobrzeg
4
9 - 21
 
9. Sparta Gryfice
1
2 - 49
 
 
 
Faza Finałowa
 
 
¼ Finału
UKS Śrem
3 : 1
MKP Kotwica Kołobrzeg
UKS GAP Bruskowo Wielkie
5 : 1
FA Gryfice
UKS 4 Kostrzyn nad Odrą
2 : 1
Orlęta Czosnów
Osadnik Myślibórz
3 : 0
TPS Winogrady Poznań
 
 
Mecz o miejsca 5-8 (przegrani z ¼ finału)
FA Gryfice
0 : 1
Orlęta Czosnów
MKP Kotwica Kołobrzeg
0 : 0 k.1: 3
TPS Winogrady Poznań
½ Finału
UKS Śrem Mecz o 5 miejsce
1 : 1 k. 6 : 5
Osadnik Myślibórzo 5 miejsce
UKS GAP Bruskowo Wielkie
1 : 5
UKS 4 Kostrzyn nad Odrą
Mecz o 5 miejsce
Orlęta Czosnów
0 : 1
TPS Winogrady Poznań
Mecze o miejsca 7-9
FA Gryfice
1 : 2
Sparta Gryfice
MKP Kotwica Kołobrzeg
3 : 0
Sparta Gryfice
FA Gryfice
4 : 0
MKP Kotwica Kołobrzeg
 
 
Mecz o 3 miejsce
Osadnik Myślibórz
0 : 0 k. 0 : 2
UKS GAP Bruskowo Wielkie
 
Finał
UKS Śrem
2 : 4
UKS 4 Kostrzyn nad Odrą
 
 
Nagrody indywidualne
Najlepszy zawodnik
Piotr Stępień
UKS 4 Kostrzyn nad Odrą
Wyróżnienie
Igor Szyposzyński
UKS GAP Bruskowo Wielkie
Wyróżnienie
Wojtek Walkowiak
UKS Śrem
Wyróżnienie
Szymon Major
Osadnik Myślibórz
 
 
Klasyfikacja końcowa:
I
UKS 4 Kostrzyn nad Odrą
II
UKS Śrem
III
UKS GAP Bruskowo Wielkie
IV
Osadnik Myślibórz
V
TPS Winogrady Poznań
VI
Orlęta Czosnów
VII
FA Gryfice
VIII
MKP Kotwica Kołobrzeg
IX
Sparta Gryfice
 
 
Kategoria U10
 
 
Wyniki:
 
 
Grupa A
 
Wyniki
FA Gryfice
0 : 4
FC Grimma
Hutnik Szczecin
1 : 3
Be Better Kolnica I
AP Orlik Łagiewniki
6 : 1
Górnik Wałbrzych
Lew Lębork
1 : 1
MKP Kotwica Kołobrzeg
FA Gryfice
2 : 5
Hutnik Szczecin
FC Grimma
3 : 2
Be Better Kolnica I
AP Orlik Łagiewniki
4 : 2
Lew Lębork
Górnik Wałbrzych
0 : 5
MKP Kotwica Kołobrzeg
FA Gryfice
1 : 1
Be Better Kolnica I
FC Grimma
2 : 2
Hutnik Szczecin
AP Orlik Łagiewniki
1 : 2
MKP Kotwica Kołobrzeg
Górnik Wałbrzych
0 : 6
Lew Lębork
FA Gryfice
0 : 2
AP Orlik Łagiewniki
FC Grimma
8 : 0
Górnik Wałbrzych
Hutnik Szczecin
2 : 4
Lew Lębork
Be Better Kolnica I
2 : 2
MKP Kotwica Kołobrzeg
FA Gryfice
2 : 3
Górnik Wałbrzych
FC Grimma
3 : 1
AP Orlik Łagiewniki
Hutnik Szczecin
1 : 3
MKP Kotwica Kołobrzeg
Be Better Kolnica I
1 : 4
Lew Lębork
FA Gryfice
0 : 8
MKP Kotwica Kołobrzeg
FC Grimma
1 : 3
Lew Lębork
Hutnik Szczecin
6 : 0
Górnik Wałbrzych
Be Better Kolnica I
0 : 2
AP Orlik Łagiewniki
FA Gryfice
0 : 5
Lew Lębork
FC Grimma
1 : 3
MKP Kotwica Kołobrzeg
Hutnik Szczecin
3 : 2
AP Orlik Łagiewniki
Be Better Kolnica I
0 : 1
Górnik Wałbrzych
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. MKP Kotwica Kołobrzeg
17
24 - 6
awans do ¼ finału
2. Lew Lębork
16
25 - 9
awans do ¼ finału
3. FC Grimma
13
22 - 11
awans do ¼ finału
4. AP Orlik Łagiewniki
12
18 - 11
awans do ¼ finału
5. Hutnik Szczecin
10
20 -16
Puchar Neptuna
6. Górnik Wałbrzych
6
5 - 33
Puchar Neptuna
7. Be Better Kolnica I
5
9 - 14
Puchar Neptuna
8. FA Gryfice
1
5 - 28
Puchar Neptuna
 
 
Grupa B
 
Wyniki
Sparta Gryfice
0 : 5
UKS GAP Bruskowo Wielkie
F. Factory Przecław
14 : 0
Be Better Kolnica II
Feniks Łódź
0 : 2
UKS Myszków
AP Banino
3 : 0
AP Kotwica Kołobrzeg
Sparta Gryfice
4 : 2
F. Factory Przecław
UKS GAP Bruskowo Wielkie
18 : 0
Be Better Kolnica II
Feniks Łódź
1 : 0
AP Banino
UKS Myszków
4 : 1
AP Kotwica Kołobrzeg
Sparta Gryfice
12 : 0
Be Better Kolnica II
UKS GAP Bruskowo Wielkie
 4 : 1
F. Factory Przecław
Feniks Łódź
3 : 0
AP Kotwica Kołobrzeg
UKS Myszków
0 : 5
AP Banino
Sparta Gryfice
2 : 2
Feniks Łódź
UKS GAP Bruskowo Wielkie
3 : 0
UKS Myszków
F. Factory Przecław
2 : 3
AP Banino
Be Better Kolnica II
0 : 15
AP Kotwica Kołobrzeg
Sparta Gryfice
1 : 3
UKS Myszków
UKS GAP Bruskowo Wielkie
3 : 1
Feniks Łódź
F. Factory Przecław
5 : 0
AP Kotwica Kołobrzeg
Be Better Kolnica II
0 : 21
AP Banino
Sparta Gryfice
1 : 2
AP Kotwica Kołobrzeg
UKS GAP Bruskowo Wielkie
3 : 1
AP Banino
F. Factory Przecław
2 : 4
UKS Myszków
Be Better Kolnica II
1 : 9
Feniks Łódź
Sparta Gryfice
2 : 5
AP Banino
UKS GAP Bruskowo Wielkie
4 : 0
AP Kotwica Kołobrzeg
F. Factory Przecław
0 : 4
Feniks Łódź
Be Better Kolnica II
0 : 12
UKS Myszków
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. UKS GAP Bruskowo Wielkie
21
40 - 3
awans do ¼ finału
2. AP Banino
15
38 - 8
awans do ¼ finału
3.UKS Myszków
15
25 - 12
awans do ¼ finału
4.Feniks Łódź
13
20 - 8
awans do ¼ finału
5. Sparta Gryfice
7
22 - 19
Puchar Neptuna
6.F. Factory Przecław
6
26 - 19
Puchar Neptuna
7.AP Kotwica Kołobrzeg
6
18 - 20
Puchar Neptuna
8. Be Better Kolnica II
0
1 - 101
Puchar Neptuna
 
 
Puchar Neptuna (mecze o miejsca 9-16):
 
 
¼ Finału
Hutnik Szczecin
10 : 0
Be Better Kolnica II
Be Better Kolnica I
3 : 1
F. Factory Przecław
Górnik Wałbrzych
1 : 4
AP Kotwica Kołobrzeg
FA Gryfice
0 : 3
Sparta Gryfice
 
 
Mecz o miejsca 5-8 (przegrani z ¼ finału)
Be Better Kolnica II
0 : 9
F. Factory Przecław
Górnik Wałbrzych
4 : 3
FA Gryfice
Mecz o 5 miejsce
F. Factory Przecław
5 : 1
Górnik Wałbrzych
Mecz o 7 miejsce
Be Better Kolnica II
1 : 9
FA Gryfice
 
 
½ Finału
Hutnik Szczecin
6 : 0
Be Better Kolnica I
AP Kotwica Kołobrzeg
1 : 1 k. 3 : 4
Sparta Gryfice
 
 
Mecz o miejsca 3-4
Be Better Kolnica I
6 : 2
AP Kotwica Kołobrzeg
 
FINAŁ
Hutnik Szczecin
6 : 0
Sparta Gryfice
 
 
Faza Finałowa (mecze o miejsca 1-8):
 
 
¼ Finału
MKP Kotwica Kołobrzeg
2 : 0
Feniks Łódź
FC Grimma
2 : 1
AP Banino
Lew Lębork
3 : 1
UKS Myszków
AP Orlik Łagiewniki
2 : 2 k. 2 : 1
UKS GAP Bruskowo Wielkie
 
 
Mecz o miejsca 5-8 (przegrani z ¼ finału)
Feniks Łódź
0 : 1
AP Banino
UKS Myszków
0 : 3
UKS GAP Bruskowo Wielkie
Mecz o 5 miejsce
AP Banino
0 : 2
UKS GAP Bruskowo Wielkie
Mecz o 7 miejsce
Feniks Łódź
5 : 1
UKS Myszków
 
 
½ Finału
MKP Kotwica Kołobrzeg
1 : 0
FC Grimma
Lew Lębork
6 : 0
AP Orlik Łagiewniki
 
 
Mecz o miejsca 3-4
FC Grimma
4 : 1
AP Orlik Łagiewniki
 
FINAŁ
MKP Kotwica Kołobrzeg
2 : 2 k.1-3
Lew Lębork
 
 
Nagrody indywidualne
Najlepszy zawodnik
Maksymilian Raczyński
Lew Lębork
Wyróżnienie
Mateusz Wójcik
AP Orlik Łagiewniki
Wyróżnienie
Dawid Krappe
FC Grimma
Wyróżnienie
Jakub Jarosz
MKP Kotwica Kołobrzeg
 
 
Klasyfikacja końcowa:
I
Lew Lębork
II
MKP Kotwica Kołobrzeg
III
FC Grimma
IV
AP Orlik Łagiewniki
V
UKS GAP Bruskowo Wielkie
VI
AP Banino
VII
Feniks Łódź
VIII
UKS Myszków
IX
Hutnik Szczecin
X
Sparta Gryfice
XI
Be Better Kolnica I
XII
AP Kotwica Kołobrzeg
XIII
F. Factory Przecław
XIV
Górnik Wałbrzych
XV
FA Gryfice
XVI
Be Better Kolnica II
 
 
Kategoria U11
 
 
Wyniki:
 
Grupa A
 
Wyniki
Sparta Miejska Górka
2 : 3
AP Drawsko Pomorskie
Canarinhos Skórzewo
0 : 1
Górnik Wałbrzych
Orlęta Czosnów
1 : 0
Blau Weiss Spandau 03
Orlik Łagiewniki
6 : 2
Sparta Miejska Górka
AP Drawsko Pomorskie
2 : 3
Canarinhos Skórzewo
Górnik Wałbrzych
5 : 0
Orlęta Czosnów
Sparta Miejska Górka
1 : 1
Blau Weiss Spandau 03
AP Drawsko Pomorskie
0 : 3
Orlik Łagiewniki
Canarinhos Skórzewo
6 : 0
Orlęta Czosnów
AP Drawsko Pomorskie
2 : 1
Blau Weiss Spandau 03
Górnik Wałbrzych
0 : 1
Orlik Łagiewniki
Sparta Miejska Górka
1 : 4
Orlęta Czosnów
Canarinhos Skórzewo
3 : 0
Blau Weiss Spandau 03
Sparta Miejska Górka
1 : 4
Górnik Wałbrzych
Orlęta Czosnów
0 : 3
Orlik Łagiewniki
AP Drawsko Pomorskie
2 : 2
Górnik Wałbrzych
Orlik Łagiewniki
3 : 0
Blau Weiss Spandau 03
Sparta Miejska Górka
0 : 6
Canarinhos Skórzewo
AP Drawsko Pomorskie
3 : 1
Orlęta Czosnów
Górnik Wałbrzych
2 : 0
Blau Weiss Spandau 03
Orlik Łagiewniki
1 : 1
Canarinhos Skórzewo
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Orlik Łagiewniki
16
17 - 3
awans do II rundy
2. Górnik Wałbrzych
13
14 - 4
awans do II rundy
3. Canarinhos Skórzewo
13
19 - 4
awans do II rundy
4. AP Drawsko Pomorskie
10
12 - 12
awans do II rundy
5. Orlęta Czosnów
6
6 - 18
Puchar Neptuna
6. Blau Weiss Spandau 03
1
2 - 12
Puchar Neptuna
7. Sparta Miejska Górka
1
7 - 24
Puchar Neptuna
 
Grupa B
 
Wyniki
Olimpia Koło
2 : 2
MUKS 11 Zielona Góra
MKP Kotwica Kołobrzeg
1 : 2
GKS Kowale I
FC Grimma
1 : 0
SPS Mysłowice II
MUKS 11 Zielona Góra
1 : 1
SPS Mysłowice II
GKS Kowale I
0 : 2
FC Grimma
Olimpia Koło
2 : 1
MKP Kotwica Kołobrzeg
MKP Kotwica Kołobrzeg
0 : 1
MUKS 11 Zielona Góra
FC Grimma
0 : 2
Olimpia Koło
SPS Mysłowice II
0 : 1
GKS Kowale I
MUKS 11 Zielona Góra
0 : 3
GKS Kowale I
Olimpia Koło
0 : 1
SPS Mysłowice II
MKP Kotwica Kołobrzeg
0 : 1
FC Grimma
FC Grimma
2 : 1
MUKS 11 Zielona Góra
SPS Mysłowice II
0 : 1
MKP Kotwica Kołobrzeg
GKS Kowale I
1 : 1
Olimpia Koło
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. FC Grimma
12
6 - 3
awans do II rundy
2. GKS Kowale I
10
7 - 4
awans do II rundy
3. Olimpia Koło
8
7 - 5
awans do II rundy
4. MUKS 11 Zielona Góra
5
5 - 8
awans do II rundy
5. SPS Mysłowice II
4
2 - 4
Puchar Neptuna
6. MKP Kotwica Kołobrzeg
3
3 - 6
Puchar Neptuna
 
Grupa C
 
Wyniki
UKS Myszków
0 : 1
UKS Śrem
Błękitni Stargard
3 : 0
GKS Kowale II
BSV Barnstorf
3 : 0
SPS Mysłowice I
UKS Śrem
5 : 0
SPS Mysłowice I
GKS Kowale II
0 : 1
BSV Barnstorf
UKS Myszków
1 : 5
Błękitni Stargard
Błękitni Stargard
2 : 3
UKS Śrem
BSV Barnstorf
2 : 1
UKS Myszków
SPS Mysłowice I
0 : 7
GKS Kowale II
UKS Śrem
0 : 1
GKS Kowale II
UKS Myszków
7 : 0
SPS Mysłowice I
Błękitni Stargard
3 : 0
BSV Barnstorf
BSV Barnstorf
1 : 1
UKS Śrem
SPS Mysłowice I
0 : 10
Błękitni Stargard
GKS Kowale II
1 : 2
UKS Myszków
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Błękitni Stargard
12
23 - 4
awans do II rundy
2. UKS Śrem
10
10 - 4
awans do II rundy
3. BSV Barnstorf
10
7 - 5
awans do II rundy
4. UKS Myszków
6
11 - 9
awans do II rundy
5. GKS Kowale II
6
9 - 6
Puchar Neptuna
6. SPS Mysłowice I
0
0 - 32
Puchar Neptuna
 
 
Puchar Neptuna (mecze o miejsca 13-19)
 
 
Wyniki
Orlęta Czosnów
0 : 0
SPS Mysłowice II
GKS Kowale II
1 : 0
Blau Weiss Spandau 03
MKP Kotwica Kołobrzeg
4 : 0
SPS Mysłowice I
Sparta Miejska Górka
3 : 0
Orlęta Czosnów
SPS Mysłowice II
0 : 0
GKS Kowale II
Blau Weiss Spandau 03
0 : 0
MKP Kotwica Kołobrzeg
Orlęta Czosnów
3 : 0
SPS Mysłowice I
SPS Mysłowice II
0 : 2
Sparta Miejska Górka
GKS Kowale II
0 : 0
MKP Kotwica Kołobrzeg
SPS Mysłowice II
4 : 0
SPS Mysłowice I
Blau Weiss Spandau 03
0 : 1
Sparta Miejska Górka
Orlęta Czosnów
0 : 0
MKP Kotwica Kołobrzeg
GKS Kowale II
2 : 0
SPS Mysłowice I
Orlęta Czosnów
2 : 1
Blau Weiss Spandau 03
MKP Kotwica Kołobrzeg
0 : 2
Sparta Miejska Górka
SPS Mysłowice II
1 : 1
Blau Weiss Spandau 03
Sparta Miejska Górka
5 : 0
SPS Mysłowice I
Orlęta Czosnów
0 : 0
GKS Kowale II
SPS Mysłowice II
0 : 0
MKP Kotwica Kołobrzeg
Blau Weiss Spandau 03
3 : 0
SPS Mysłowice I
Sparta Miejska Górka
0 : 2
GKS Kowale II
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Sparta Miejska Górka
15
13 - 2
2. GKS Kowale II
12
5 - 0
3. Orlęta Czosnów
9
5 - 4
4. SPS Mysłowice II
7
5 - 3
5. MKP Kotwica Kołobrzeg
7
4 - 2
6. Blau Weiss Spandau 03
5
5 - 5
7. SPS Mysłowice I
0
0 - 21
 
 
II Runda grupowa
 
 
Grupa I
 
Wyniki
Orlik Łagiewniki
1 : 0
MUKS 11 Zielona Góra
UKS Śrem
1 : 2
MUKS 11 Zielona Góra
Orlik Łagiewniki
1 : 3
UKS Śrem
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. UKS Śrem
3
4 - 3
awans do ¼ finału
2. MUKS 11 Zielona Góra
3
2 - 2
awans do ¼ finału
3. Orlik Łagiewniki
3
2 - 3
 
 
Grupa II
 
Wyniki
FC Grimma
3 : 1
UKS Myszków
Canarinhos Skórzewo
4 : 0
UKS Myszków
FC Grimma
0 : 1
Canarinhos Skórzewo
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Canarinhos Skórzewo
6
5 - 0
awans do ¼ finału
2. FC Grimma
3
3 - 2
awans do ¼ finału
3. UKS Myszków
0
1 - 7
 
 
Grupa III
 
Wyniki
Błękitni Stargard
3 : 0
AD Drawsko Pomorskie
Olimpia Koło
3 : 0
AD Drawsko Pomorskie
Błękitni Stargard
3 : 1
Olimpia Koło
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Błękitni Stargard
6
6 - 1
awans do ¼ finału
2. Olimpia Koło
3
4 - 3
awans do ¼ finału
3. AD Drawsko Pomorskie
0
0 - 6
 
 
Grupa IV
 
Wyniki
Górnik Wałbrzych
2 : 0
BSV Barnstorf
GKS Kowale I
1 : 0
BSV Barnstorf
Górnik Wałbrzych
0 : 1
GKS Kowale I
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1.GKS Kowale I
6
2 - 0
awans do ¼ finału
2. Górnik Wałbrzych
3
2 - 1
awans do ¼ finału
3. BSV Barnstorf
0
0 – 3
 
 
 
Mecze o miejsca 9-12
 
 
Wyniki
Orlik Łagiewniki
2 : 0
UKS Myszków
AP Drawsko Pomorskie
1 : 0
BSV Barnstorf
UKS Myszków
1 : 1
AP Drawsko Pomorskie
Orlik Łagiewniki
3 : 0
BSV Barnstorf
UKS Myszków
0 : 1
BSV Barnstorf
Orlik Łagiewniki
1 : 1
AP Drawsko Pomorskie
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Orlik Łagiewniki
7
6 - 1
2. AP Drawsko Pomorskie
5
3 - 2
3. BSV Barnstorf
3
1 - 4
4. UKS Myszków
1
1 – 4
 
 
Faza Finałowa
 
 
¼ Finału
UKS Śrem
2 : 3
Górnik Wałbrzych
Canarinhos Skórzewo
0 : 1
Olimpia Koło
Błękitni Stargard
1 : 0
FC Grimma
GKS Kowale I
1 : 0
MUKS 11 Zielona Góra
 
 
Mecz o miejsca 5-8 (przegrani z ¼ finału)
UKS Śrem
0 : 0 k. 3 : 2
Canarinhos Skórzewo
FC Grimma
1 : 0
MUKS 11 Zielona Góra
Mecz o 5 miejsce
UKS Śrem
3 : 0
FC Grimma
Mecz o 7 miejsce
Canarinhos Skórzewo
2 : 0
MUKS 11 Zielona Góra
 
 
½ Finału
Górnik Wałbrzych
1 : 1 k. 7 : 6
Olimpia Koło
Błękitni Stargard
1 : 2
GKS Kowale I
 
 
Mecz o miejsca 3-4
Olimpia Koło
2 : 2 k. 4 : 5
Błękitni Stargard
 
FINAŁ
Górnik Wałbrzych
1 : 2
GKS Kowale I
 
 
Nagrody indywidualne
Najlepszy zawodnik
Sebastian Stanisławski
GKS Kowale I
Wyróżnienie
Filip Figiel
Błękitni Stargard
Wyróżnienie
Martin Czajkowski
Olimpia Koło
Wyróżnienie
Marek Gładysz
Górnik Wałbrzych
Wyróżnienie
Maciej Zając
GKS Kowale I
 
 
Klasyfikacja końcowa:
I
GKS Kowale I
II
Górnik Wałbrzych
III
Błękitni Stargard
IV
Olimpia Koło
V
UKS Śrem
VI
FC Grimma
VII
Canarinhos Skórzewo
VIII
MUKS 11 Zielona Góra
IX
Orlik Łagiewniki
X
AP Drawsko Pomorskie
XI
BSV Barnstorf
XII
UKS Myszków
XIII
Sparta Miejska Górka
XIV
GKS Kowale II
XV
Orlęta Czosnów
XVI
SPS Mysłowice II
XVII
MKP Kotwica Kołobrzeg
XVIII
Blau Weiss Spandau 03
XIX
SPS Mysłowice I
 
Kategoria U12
 
 
Wyniki:
 
 
Grupa A
 
Wyniki
Białe Orły Warszawa
0 : 1
UKS Myszków
Warta Sieradz
1 : 1
Korner Korne
Włókniarz Chełmsko Śląskie
0 : 3
Błękitni Trzygłów
Sparta Gryfice
0 : 0
MUKS 11 Zielona Góra
Białe Orły Warszawa
2 : 0
Warta Sieradz
UKS Myszków
1 : 0
Korner Korne
Włókniarz Chełmsko Śląskie
0 : 0
Sparta Gryfice
Błękitni Trzygłów
2 : 1
MUKS 11 Zielona Góra
Białe Orły Warszawa
0 : 2
Korner Korne
UKS Myszków
0 : 2
Warta Sieradz
Włókniarz Chełmsko Śląskie
0 : 2
MUKS 11 Zielona Góra
Błękitni Trzygłów
1 : 2
Sparta Gryfice
Białe Orły Warszawa
7 : 0
Włókniarz Chełmsko Śląskie
UKS Myszków
2 : 1
Błękitni Trzygłów
Warta Sieradz
4 : 0
Sparta Gryfice
Korner Korne
1 : 0
MUKS 11 Zielona Góra
Białe Orły Warszawa
6 : 0
Błękitni Trzygłów
UKS Myszków
4 : 0
Włókniarz Chełmsko Śląskie
Warta Sieradz
2 : 0
MUKS 11 Zielona Góra
Korner Korne
1 : 0
Sparta Gryfice
Białe Orły Warszawa
4 : 0
MUKS 11 Zielona Góra
UKS Myszków
6 : 0
Sparta Gryfice
Warta Sieradz
3 : 1
Błękitni Trzygłów
Korner Korne
2 : 1
Włókniarz Chełmsko Śląskie
Białe Orły Warszawa
1 : 0
Sparta Gryfice
UKS Myszków
1 : 1
MUKS 11 Zielona Góra
Warta Sieradz
8 : 0
Włókniarz Chełmsko Śląskie
Korner Korne
0 : 4
Błękitni Trzygłów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Warta Sieradz
16
20 - 4
2. UKS Myszków
16
15 - 3
3. Białe Orły Warszawa
15
20 - 3
4. Korner Korne
11
5 - 10
5.Błękitni Trzygłów
9
12 - 13
6. MUKS 11 Zielona Góra
6
5 - 11
7. Sparta Gryfice
5
2 - 13
8. Włókniarz Chełmsko Śląskie
1
1 - 26
 
 
 
Nagrody indywidualne
Najlepszy zawodnik
Kajetan Kerlin
Korner Korne
Wyróżnienie
Konrad Waluda
UKS Myszków
Wyróżnienie
Oliwier Markiewicz
Warta Sieradz
Wyróżnienie
Kosma Frąckowiak
Białe Orły Warszawa
Wyróżnienie
Filip Zawadzki
Warta Sieradz
 
 
Kategoria U13
 
 
Wyniki:
 
Grupa A
 
Wyniki
Białe Orły Warszawa
0 : 1
UKS Myszków
Warta Sieradz
1 : 1
Korner Korne
Włókniarz Chełmsko Śląskie
0 : 3
Błękitni Trzygłów
Sparta Gryfice I
0 : 0
MUKS 11 Zielona Góra
Białe Orły Warszawa
2 : 0
Warta Sieradz
UKS Myszków
1 : 0
Korner Korne
Włókniarz Chełmsko Śląskie
0 : 0
Sparta Gryfice I
Błękitni Trzygłów
2 : 1
MUKS 11 Zielona Góra
Białe Orły Warszawa
0 : 2
Korner Korne
UKS Myszków
0 : 2
Warta Sieradz
Włókniarz Chełmsko Śląskie
0 : 2
MUKS 11 Zielona Góra
Błękitni Trzygłów
1 : 2
Sparta Gryfice I
Białe Orły Warszawa
7 : 0
Włókniarz Chełmsko Śląskie
UKS Myszków
2 : 1
Błękitni Trzygłów
Warta Sieradz
4 : 0
Sparta Gryfice I
Korner Korne
1 : 1
MUKS 11 Zielona Góra
Białe Orły Warszawa
6 : 0
Błękitni Trzygłów
UKS Myszków
4 : 0
Włókniarz Chełmsko Śląskie
Warta Sieradz
2 : 0
MUKS 11 Zielona Góra
Korner Korne
1 : 0
Sparta Gryfice I
Białe Orły Warszawa
4 : 0
MUKS 11 Zielona Góra
UKS Myszków
6 : 0
Sparta Gryfice I
Warta Sieradz
3 : 1
Błękitni Trzygłów
Korner Korne
2 : 1
Włókniarz Chełmsko Śląskie
Białe Orły Warszawa
1 : 0
Sparta Gryfice I
UKS Myszków
1 : 1
MUKS 11 Zielona Góra
Warta Sieradz
8 : 0
Włókniarz Chełmsko Śląskie
Korner Korne
0 : 4
Błękitni Trzygłów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Warta Sieradz
16
20 - 4
awans do II rundy
2. UKS Myszków
16
15 - 3
awans do II rundy
3. Białe Orły Warszawa
15
20 - 3
awans do II rundy
4. Korner Korne
11
5 - 10
awans do II rundy
5. Błękitni Trzygłów
9
12 - 13
Puchar Neptuna
6. MUKS 11 Zielona Góra
6
5 - 11
Puchar Neptuna
7. Sparta Gryfice I
5
2 - 13
Puchar Neptuna
8. Włókniarz Chełmsko Śląskie
1
1 - 26
Puchar Neptuna
 
Grupa B
 
Wyniki
Zryw Kołbaskowo
1 : 1
Leśnik Cewice
Górnik Wałbrzych
1 : 0
UKS Śrem
Calisia 14 Kalisz
4 : 0
BSV Barnstorf
Sparta Gryfice II
1 : 3
Polonia-Stal Świdnica
Zryw Kołbaskowo
1 : 3
Górnik Wałbrzych
Leśnik Cewice
0 : 5
UKS Śrem
Calisia 14 Kalisz
5 : 0
Sparta Gryfice II
BSV Barnstorf
0 : 2
Polonia-Stal Świdnica
Zryw Kołbaskowo
0 : 4
UKS Śrem
Leśnik Cewice
0 : 1
Górnik Wałbrzych
Calisia 14 Kalisz
2 : 1
Polonia-Stal Świdnica
BSV Barnstorf
0 : 4
Sparta Gryfice II
Zryw Kołbaskowo
0 : 0
Calisia 14 Kalisz
Leśnik Cewice
1 : 1
BSV Barnstorf
Górnik Wałbrzych
7 : 1
Sparta Gryfice II
UKS Śrem
1 : 0
Polonia-Stal Świdnica
Zryw Kołbaskowo
1 : 2
BSV Barnstorf
Leśnik Cewice
0 : 1
Calisia 14 Kalisz
Górnik Wałbrzych
1 : 1
Polonia-Stal Świdnica
UKS Śrem
3 : 1
Sparta Gryfice II
Zryw Kołbaskowo
0 : 2
Polonia-Stal Świdnica
Leśnik Cewice
1 : 2
Sparta Gryfice II
Górnik Wałbrzych
2 : 2
BSV Barnstorf
UKS Śrem
1 : 0
Calisia 14 Kalisz
Zryw Kołbaskowo
1 : 1
Sparta Gryfice II
Leśnik Cewice
0 : 4
Polonia-Stal Świdnica
Górnik Wałbrzych
1 : 2
Calisia 14 Kalisz
UKS Śrem
4 : 1
BSV Barnstorf
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. UKS Śrem
17
20 - 8
awans do II rundy
2. Calisia 14 Kalisz
16
14 - 3
awans do II rundy
3. Górnik Wałbrzych
14
16 - 7
awans do II rundy
4. Polonia Stal Świdnica
13
13 - 5
awans do II rundy
5. Sparta Gryfice II
7
9 - 22
Puchar Neptuna
6. BSV Barnstorf
5
6 - 18
Puchar Neptuna
7. Zryw Kołbaskowo
2
4 - 12
Puchar Neptuna
8. Leśnik Cewice
2
3 - 15
Puchar Neptuna
 
 
Puchar Neptuna (mecze o miejsca 9-16)
 
 
Grupa I
 
Wyniki
Błękitni Trzygłów
2 : 3
Zryw Kołbaskowo
Sparta Gryfice II
3 : 0
Włókniarz Chełmsko Śląskie
Błękitni Trzygłów
5 : 0
Włókniarz Chełmsko Śląskie
Sparta Gryfice II
5 : 0
Zryw Kołbaskowo
Błękitni Trzygłów
1 : 4
Sparta Gryfice II
Zryw Kołbaskowo
3 : 0
Włókniarz Chełmsko Śląskie
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Sparta Gryfice II
9
10 - 1
2. Zryw Kołbaskowo
6
6 - 7
3. Błękitni Trzygłów
3
8 - 7
4. Włókniarz Chełmsko Śląskie
0
0 - 11
 
Grupa II
 
Wyniki
BSV Barnstorf
3 : 1
Sparta Gryfice I
MUKS 11 Zielona Góra
0 : 5
Leśnik Cewice
BSV Barnstorf
1 : 4
Leśnik Cewice
MUKS 11 Zielona Góra
3 : 2
Sparta Gryfice I
BSV Barnstorf
0 : 0
MUKS 11 Zielona Góra
Leśnik Cewice
3 : 0
Sparta Gryfice I
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1.Leśnik Cewice
9
12 - 1
2. BSV Barnstorf
4
4 - 5
3. MUKS 11 Zielona Góra
4
3 - 7
4. Sparta Gryfice I
0
3 - 9
 
 
Finały Puchar Neptuna
 
 
Mecz o 7 miejsce
Włókniarz Chełmsko Śląskie
0 : 5
Sparta Gryfice I
Mecz o 5 miejsce
Błękitni Trzygłów
1 : 0
MUKS 11 Zielona Góra
 
Mecz o 3 miejsce
Zryw Kołbaskowo
3 : 1
BSV Barnstorf
 
FINAŁ
Sparta Gryfice II
3 : 3 k. 1 : 3
Leśnik Cewice
 
 
II Runda grupowa
 
 
Grupa I
 
Wyniki
Warta Sieradz
1 : 6
Górnik Wałbrzych
Calisia 14 Kalisz
7 : 0
Korner Korne
Warta Sieradz
3 : 0
Korner Korne
Górnik Wałbrzych
1 : 0
Calisia 14 Kalisz
Warta Sieradz
0 : 1
Calisia 14 Kalisz
Górnik Wałbrzych
6 : 3
Korner Korne
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Górnik Wałbrzych
9
13 - 4
2. Calisia 14 kalisz
6
8  - 1
3.Warta Sieradz
3
4 - 7
4. Korner Korne
0
3 - 16
 
Grupa II
 
Wyniki
UKS Śrem
2 : 0
Białe Orły Warszawa
UKS Myszków
1 : 8
Polonia-Stal Świnica
UKS Śrem
1 : 0
Polonia-Stal Świnica
Białe Orły Warszawa
4 : 0
UKS Myszków
UKS Śrem
3 : 1
UKS Myszków
Białe Orły Warszawa
0 : 1
Polonia-Stal Świnica
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1.UKS Śrem
9
6 - 1
2. Polonia-Stal Świdnica
6
9 - 2
3. Białe Orły Warszawa
3
4 - 3
4. UKS Myszków
0
2 - 15
 
 
Faza Finałowa
 
 
Mecz o 7 miejsce
Korner Korne
1 : 0
UKS Myszków
Mecz o 5 miejsce
Warta Sieradz
2 : 3
Białe Orły Warszawa
 
Mecz o 3 miejsce
Calisia 14 Kalisz
0 : 0 k. 2 : 3
Polonia-Stal Świdnica
 
FINAŁ
Górnik Wałbrzych
2 : 3
UKS Śrem
 
 
Nagrody indywidualne
Najlepszy zawodnik
Adrian Dutkiewicz
UKS Śrem
Wyróżnienie
Oskar Twardowski
Calisia 14 Kalisz
Wyróżnienie
Norbert Zioła
Górnik Wałbrzych
Wyróżnienie
Oliwier Kruczek
Polonia-Stal Świdnica
 
 
Klasyfikacja końcowa:
I
UKS Śrem
II
Górnik Wałbrzych
III
Polonia-Stal Świdnica
IV
Calisia 14 Kalisz
V
Białe Orły Warszawa
VI
Warta Sieradz
VII
Korner Korne
VIII
UKS Myszków
IX
Leśnik Cewice
X
Sparta Gryfice II
XI
Zryw Kołbaskowo
XII
BSV Barnstorf
XIII
Błękitni Trzygłów
XIV
MUKS 11 Zielona Góra
XV
Sparta Gryfice I
XVI
Włókniarz Chełmsko Śląskie
                                 Logistyka                                             
..