24-29 czerwca 2018 Zakopane - Turniej Piłki Nożnej dla Dzieci i Młodzieży TATRY CUP 2018

« powrót

 TATRY CUP – Zakopane 2018
 
Kategoria U8
 
 
Wyniki:
 
 
Wyniki
UKS Pieńsk
2 : 5
Glasgow Eagles FC 2012
UKS Orlik Prudnik
1 : 0
MKS Czarni Węgrów
FM Fortuna Kowno
0 : 0
OKS Słowik Olkusz
ZKP Asy Zakopane
0 : 2
LKS Będków
GAS Grodków
0 : 0
KS Hutnik Huta Czechy
MKS Czarni Węgrów
0 : 1
FM Fortuna Kowno
UKS Pieńsk
1 : 4
UKS Orlik Prudnik
Glasgow Eagles FC 2012
3 : 0
KS Hutnik Huta Czechy
LKS Będków
2 : 0
GAS Grodków
OKS Słowik Olkusz
1 : 0
ZKP Asy Zakopane
UKS Orlik Prudnik
3 : 0
Glasgow Eagles FC 2012
FM Fortuna Kowno
3 : 1
UKS Pieńsk
ZKP Asy Zakopane
0 : 0
MKS Czarni Węgrów
GAS Grodków
0 : 0
OKS Słowik Olkusz
KS Hutnik Huta Czechy
1 : 0
LKS Będków
Glasgow Eagles FC 2012
0 : 0
LKS Będków
MKS Czarni Węgrów
0 : 1
GAS Grodków
OKS Słowik Olkusz
1 : 0
KS Hutnik Huta Czechy
UKS Pieńsk
4 : 1
ZKP Asy Zakopane
UKS Orlik Prudnik
0 : 0
FM Fortuna Kowno
LKS Będków
2 : 0
OKS Słowik Olkusz
KS Hutnik Huta Czechy
0 : 1
MKS Czarni Węgrów
GAS Grodków
0 : 6
UKS Pieńsk
ZKP Asy Zakopane
0 : 2
UKS Orlik Prudnik
FM Fortuna Kowno
2 : 0
Glasgow Eagles FC 2012
MKS Czarni Węgrów
1 : 0
LKS Będków
UKS Pieńsk
6 : 1
KS Hutnik Huta Czechy
Glasgow Eagles FC 2012
0 : 1
OKS Słowik Olkusz
UKS Orlik Prudnik
2 : 1
GAS Grodków
FM Fortuna Kowno
2 : 0
ZKP Asy Zakopane
LKS Będków
1 : 0
UKS Pieńsk
KS Hutnik Huta Czechy
1 : 0
UKS Orlik Prudnik
OKS Słowik Olkusz
1 : 0
MKS Czarni Węgrów
ZKP Asy Zakopane
0 : 1
Glasgow Eagles FC 2012
GAS Grodków
0 : 3
FM Fortuna Kowno
Glasgow Eagles FC 2012
3 : 0
MKS Czarni Węgrów
UKS Pieńsk
0 : 1
OKS Słowik Olkusz
UKS Orlik Prudnik
3 : 0
LKS Będków
FM Fortuna Kowno
1 : 0
KS Hutnik Huta Czechy
ZKP Asy Zakopane
1 : 0
GAS Grodków
MKS Czarni Węgrów
1 : 4
UKS Pieńsk
OKS Słowik Olkusz
0 : 1
UKS Orlik Prudnik
LKS Będków
0 : 2
FM Fortuna Kowno
KS Hutnik Huta Czechy
0 : 5
ZKP Asy Zakopane
GAS Grodków
0 : 2
Glasgow Eagles FC 2012
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. FM Fortuna Kowno
23
14 - 1
Faza finałowa
2. UKS Orlik Prudnik
22
16 - 3
Faza finałowa
3. OKS Słowik Olkusz
17
5 - 3
Faza finałowa
4. Glasgow Eagles FC 2012
16
14 - 8
Faza finałowa
5. UKS Pieńsk
12
24 - 17
Puchar Kasprowego
6. LKS Będków
10
5 - 9
Puchar Kasprowego
7. GAS Grodków
8
5 - 13
Puchar Kasprowego
8. ZKP Asy Zakopane
7
7 - 12
Puchar Giewontu
9. MKS Czarni Węgrów
7
3 - 11
Puchar Giewontu
10. KS Hutnik Huta Czechy
7
3 - 17
Puchar Giewontu
 
 
Puchar Giewontu
 
 
Wyniki
ZKP Asy Zakopane
1 : 0
KS Hutnik Huta Czechy
MKS Czarni Węgrów
0 : 0
KS Hutnik Huta Czechy
ZKP Asy Zakopane
0 : 0
MKS Czarni Węgrów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. ZKP Asy Zakopane
4
1 - 0
 
2. MKS Czarni Węgrów
2
0 - 0
 
3. KS Hutnik Huta Czechy
1
0 - 1
 
 
 
Puchar Kasprowego
 
 
Wyniki
UKS Pieńsk
3 : 0
GAS Grodków
LKS Będków
1 : 2
GAS Grodków
UKS Pieńsk
1 : 1
LKS Będków
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. UKS Pieńsk
4
4 - 1
 
2. GAS Grodków
3
2 - 4
 
3. LKS Będków
1
2 - 2
 
 
 
Faza Finałowa
 
 
½ Finału
FM Fortuna Kowno
0 : 0 k.2 : 1
Glasgow Eagles FC 2012
UKS Orlik Prudnik
1 : 0
OKS Słowik Olkusz
 
Mecz o 3 miejsce
Glasgow Eagles FC 2012
3 : 0
OKS Słowik Olkusz
 
Finał
FM Fortuna Kowno
1 : 0
UKS Orlik Prudnik
 
 
Nagrody indywidualne
Najlepszy zawodnik
Aidas Cieges
FM Fortuna Kowno
Wyróżnienie
Bartek Nowak-Jurczyk
OKS Słowik Olkusz
Wyróżnienie
Antoni Białkowski
Glasgow Eagles FC 2012
Wyróżnienie
Tymoteusz Kucik
UKS Orlik Prudnik
 
Klasyfikacja końcowa:
I
FM Fortuna Kowno
II
UKS Orlik Prudnik
III
Glasgow Eagles FC 2012
IV
OKS Słowik Olkusz
V
UKS Pieńsk
VI
GAS Grodków
VII
LKS Będków
VIII
ZKP Asy Zakopane
IX
MKS Czarni Węgrów
X
KS Hutnik Huta Czechy
 
 
Kategoria U9
 
 
Wyniki:
 
 
Grupa A
 
Wyniki
KS Sokół Słopnice
0 : 0
Glasgow Eagles FC 2012
Orzeł Sidzina
0 : 2
GKS Górnik Łęczna
KS Ożarowianka
0 : 1
MKS Olimpia Pogoń Staszów
BKS 7 Warszawa I
3 : 0
LKS Będków
GKS Górnik Łęczna
3 : 0
KS Ożarowianka
KS Sokół Słopnice
2 : 0
Orzeł Sidzina
Glasgow Eagles FC 2012
0 : 1
MUKS Dunajec Nowy Sącz
LKS Będków
2 : 2
Akademia Sportu Sulmierzyce
Orzeł Sidzina
0 : 4
Glasgow Eagles FC 2012
KS Ożarowianka
1 : 0
KS Sokół Słopnice
BKS 7 Warszawa I
0 : 3
GKS Górnik Łęczna
Akademia Sportu Sulmierzyce
1 : 3
MKS Olimpia Pogoń Staszów
Glasgow Eagles FC 2012
1 : 1
LKS Będków
GKS Górnik Łęczna
2 : 1
Akademia Sportu Sulmierzyce
MKS Olimpia Pogoń Staszów
1 : 1
MUKS Dunajec Nowy Sącz
KS Sokół Słopnice
5 : 0
BKS 7 Warszawa I
Orzeł Sidzina
1 : 4
KS Ożarowianka
LKS Będków
0 : 2
MKS Olimpia Pogoń Staszów
MUKS Dunajec Nowy Sącz
1 : 2
GKS Górnik Łęczna
Akademia Sportu Sulmierzyce
0 : 4
KS Sokół Słopnice
MKS Olimpia Pogoń Staszów
1 : 0
BKS 7 Warszawa I
MUKS Dunajec Nowy Sącz
3 : 0
LKS Będków
KS Ożarowianka
0 : 0
BKS 7 Warszawa I
KS Sokół Słopnice
0 : 1
MUKS Dunajec Nowy Sącz
Glasgow Eagles FC 2012
0 : 0
MKS Olimpia Pogoń Staszów
Orzeł Sidzina
1 : 2
Akademia Sportu Sulmierzyce
LKS Będków
0 :1
KS Sokół Słopnice
MUKS Dunajec Nowy Sącz
6 : 0
Orze ł Sidzina
KS Ożarowianka
0 : 2
Glasgow Eagles FC 2012
BKS 7 Warszawa I
3 : 0
Akademia Sportu Sulmierzyce
Glasgow Eagles FC 2012
2 : 2
GKS Górnik Łęczna
KS Sokół Słopnice
0 : 0
MKS Olimpia Pogoń Staszów
Orzeł Sidzina
2 : 0
LKS Będków
KS Ożarowianka
1 : 3
MUKS Dunajec Nowy Sącz
GKS Górnik Łęczna
1 : 1
KS Sokół Słopnice
MKS Olimpia Pogoń Staszów
5 : 0
Orzeł Sidzina
Akademia Sportu Sulmierzyce
2 : 1
KS Ożarowianka
MUKS Dunajec Nowy Sącz
3 : 0
BKS 7 Warszawa I
Akademia Sportu Sulmierzyce
0 : 5
Glasgow Eagles FC 2012
MKS Olimpia Pogoń Staszów
1 : 0
GKS Górnik Łęczna
BKS 7 Warszawa I
2 : 1
Orzeł Sidzina
LKS Będków
2 : 5
KS Ożarowianka
BKS 7 Warszawa I
1 : 0
Glasgow Eagles FC 2012
Akademia Sportu Sulmierzyce
1 : 2
MUKS Dunajec Nowy Sącz
GKS Górnik Łęczna
2 : 0
LKS Będków
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. MUKS Dunajec Nowy Sącz
22
21 - 5
II rudna turnieju
2. MKS Olimpia Pogoń Staszów
21
14 - 2
II runda turnieju
3. GKS Górnik Łęczna
20
17 - 6
II runda turnieju
4. KS Sokół Słopnice
15
13 - 3
II runda turnieju
5. BKS 7 Warszawa I
13
9 - 13
Puchar Kasprowego
6. Glasgow Eagles FC 2012
13
14 - 5
Puchar Kasprowego
7. KS Ożarowianka
10
12 - 14
Puchar Kasprowego
8. Akademia Sportu Sulmierzyce
7
9 - 23
Puchar Giewontu
9. Orzeł Sidzina
3
5 - 27
Puchar Giewontu
10. LKS Będków
2
5 - 21
Puchar Giewontu
 
Grupa B
 
Wyniki
BKS 7 Warszawa II
0 : 2
GKS Wojtas Prabuty
RKS Radomsko
1 : 3
FM Nike Wilno
UKS Football Academy Lubaczów
1 : 0
Zdrój OSiR Ciechocinek
Fiamp Iskra FA Wymiarki
0 : 2
APN Talent Trzebnica
GKS Wojtas Prabuty
0 : 2
RKS Radomsko
KS Zakopane
0 : 3
APN Talent Trzebnica
Zdrój OSiR Ciechocinek
0 : 2
Fiamp Iskra FA Wymiarki
FM Nike Wilno
0 : 2
UKS Football Academy Lubaczów
BKS 7 Warszawa II
2 : 2
KS Zakopane
UKS Football Academy Lubaczów
1 : 2
GKS Wojtas Prabuty
Fiamp Iskra FA Wymiarki
1 : 0
FM Nike Wilno
APN Talent Trzebnica
1 : 1
Zdrój OSiR Ciechocinek
KS Zakopane
0 : 0
Zdrój OSiR Ciechocinek
GKS Wojtas Prabuty
0 : 1
Fiamp Iskra FA Wymiarki
FM Nike Wilno
1 : 1
APN Talent Trzebnica
BKS 7 Warszawa II
0 : 1
RKS Radomsko
Zdrój OSiR Ciechocinek
0 : 2
FM Nike Wilno
APN Talent Trzebnica
4 : 1
GKS Wojtas Prabuty
GKS Wojtas Prabuty
0 : 3
Zdrój OSiR Ciechocinek
KS Zakopane
0 : 1
FM Nike Wilno
BKS 7 Warszawa II
0 : 3
Fiamp Iskra FA Wymiarki
RKS Radomsko
0 : 2
UKS Football Academy Lubaczów
APN Talent Trzebnica
4 : 0
BKS 7 Warszawa II
FM Nike Wilno
3 : 1
GKS Wojtas Prabuty
UKS Football Academy Lubaczów
1 : 0
KS Zakopane
Fiamp Iskra FA Wymiarki
1 : 0
RKS Radomsko
KS Zakopane
2 : 0
GKS Wojtas Prabuty
BKS 7 Warszawa II
2 : 4
Zdrój OSiR Ciechocinek
RKS Radomsko
2 : 6
APN Talent Trzebnica
UKS Football Academy Lubaczów
0 : 2
Fiamp Iskra FA Wymiarki
FM Nike Wilno
1 : 0
BKS 7 Warszawa II
Zdrój OSiR Ciechocinek
1 : 0
RKS Radomsko
APN Talent Trzebnica
3 : 2
UKS Football Academy Lubaczów
Fiamp Iskra FA Wymiarki
1 : 1
KS Zakopane
UKS Football Academy Lubaczów
2 : 3
BKS 7 Warszawa II
RKS Radomsko
1 : 2
KS Zakopane
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. APN Talent Trzebnica
20
24 - 7
II rudna turnieju
2. Fiamp Iskra FA Wymiarki
19
11 - 3
II runda turnieju
3. FM Nike Wilno
16
11 - 6
II runda turnieju
4. UKS Football Academy Lubaczów
12
11 - 10
II runda turnieju
5. Zdrój OSiR Ciechocinek
11
9 - 8
Puchar Kasprowego
6. KS Zakopane
9
7 - 9
Puchar Kasprowego
7. RKS Radomsko
6
7 - 15
Puchar Kasprowego
8. GKS Wojtas Prabuty
6
6 - 16
Puchar Giewontu
9. BKS 7 Warszawa II
4
7 - 19
Puchar Giewontu
 
 
Puchar GIEWONTU (mecze o miejsca 15-19):
 
 
Wyniki
Akademia Sportu Sulmierzyce
0 : 0
GKS Wojtas Prabuty
Orzeł Sidzina
0 : 0
BKS 7 Warszawa II
Akademia Sportu Sulmierzyce
0 : 4
LKS Będków
GKS Wojtas Prabuty
5 : 1
Orzeł Sidzina
BKS 7 Warszawa II
1 : 2
LKS Będków
BKS 7 Warszawa II
0 : 2
GKS Wojtas Prabuty
Orzeł Sidzina
0 : 3 w.o.
LKS Będków
Akademia Sportu Sulmierzyce
1 : 0
BKS 7 Warszawa II
LKS Będków
1 : 2
GKS Wojtas Prabuty
Akademia Sportu Sulmierzyce
3 : 1
Orzeł Sidzina
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. GKS Wojtas Prabuty
10
9 - 2
 
2. LKS Będków
9
10 - 3
 
3. Akademia Sportu Sulmierzyce
7
4 - 5
 
4. BKS 7 Warszawa II
1
1 - 5
 
5. Orzeł Sidzina
1
2 - 11
 
 
 
Puchar KASPROWEGO (mecze o miejsca 9-14):
 
 
Wyniki
BKS 7 Warszawa I
2 : 1
RKS Radomsko
Zdrój OSiR Ciechocinek
0 : 2
KS Ożarowianka
Glasgow Eagles FC 2012
0 : 2
KS Zakopane
BKS 7 Warszawa I
1 : 0
Zdrój OSiR Ciechocinek
RKS Radomsko
2 : 2
KS Ożarowianka
BKS 7 Warszawa I
2 : 0
KS Zakopane
Zdrój OSiR Ciechocinek
0 : 4
Glasgow Eagles FC 2012
KS Ożarowianka
1 : 3
Glasgow Eagles FC 2012
RKS Radomsko
3 : 0
KS Zakopane
Zdrój OSiR Ciechocinek
3 : 1
RKS Radomsko
Glasgow Eagles FC 2012
3 : 0
BKS 7 Warszawa I
KS Zakopane
0 : 1
KS Ożarowianka
Glasgow Eagles FC 2012
1 : 0
RKS Radomsko
KS Zakopane
0 : 1
Zdrój OSiR Ciechocinek
KS Ożarowianka
1 : 0
BKS 7 Warszawa I
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Glasgow Eagles FC 2012
12
11 - 3
 
2. KS Ożarowianka
10
7 - 5
 
3. BKS 7 Warszawa I
9
5 - 5
 
4. Zdrój OSiR Ciechocinek
6
4 - 8
 
5. RKS Radomsko
4
7 - 8
 
6. KS Zakopane
3
2 - 7
 
 
 
II Runda Turnieju
 
 
Grupa I
 
Wyniki
MUKS Dunajec Nowy Sącz
0 : 0
FM Nike Wilno
Fiamp Iskra FA Wymiarki
0 : 1
KS Sokół Słopnice
MUKS Dunajec Nowy Sącz
0 : 0
KS Sokół Słopnice
Fiamp Iskra FA Wymiarki
0 : 0
FM Nike Wilno
MUKS Dunajec Nowy Sącz
2 : 1
Fiamp Iskra FA Wymiarki
FM Nike Wilno
2 : 0
KS Sokół Słopnice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. FM Nike Wilno
5
2 - 0
½ finału
2. MUKS Dunajec Nowy Sącz
5
2 - 1
½ finału
3. KS Sokół Słopnice
4
1 - 2
 
4. Fiamp Iskra FA Wymiarki
1
1 - 3
 
 
Grupa II
 
Wyniki
APN Talent Trzebnica
4 : 0
GKS Górnik Łęczna
MKS Olimpia Pogoń Staszów
3 : 0
UKS Football Academy Lubaczów
APN Talent Trzebnica
0 : 1
UKS Football Academy Lubaczów
MKS Olimpia Pogoń Staszów
2 : 0
GKS Górnik Łęczna
APN Talent Trzebnica
0 : 0
MKS Olimpia Pogoń Staszów
UKS Football Academy Lubaczów
4 : 1
GKS Górnik Łęczna
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. MKS Olimpia Pogoń Staszów
7
5 - 0
½ finału
2. UKS Football Academy Lubaczów
6
5 - 4
½ finału
3. APN Talent Trzebnica
4
4 - 1
 
4. GKS Górnik Łęczna
0
1 - 10
 
 
 
Mecz o miejsca 5-8
KS Sokół Słopnice
1 : 1 k. 2 : 3
GKS Górnik Łęczna
APN Talent Trzebnica
0 : 0 k. 1 : 0
Fiamp Iskra FA Wymiarki
Mecz o 7 miejsce
Fiamp Iskra FA Wymiarki
0 : 1
KS Sokół Słopnice
Mecz o 5 miejsce
APN Talent Trzebnica
1 : 0
GKS Górnik Łęczna
 
 
Faza Finałowa
 
 
½ Finału
FM Nike Wilno
3 : 1
UKS FA Lubaczów
MKS Olimpia Pogoń Staszów
0 : 1
MUKS Dunajec Nowy Sącz
 
 
Mecz o 3 miejsce
MKS Olimpia Pogoń Staszów
0 : 0 k. 1 : 2
UKS FA Lubaczów
 
FINAŁ
MUKS Dunajec Nowy Sącz
0 : 0 k. 2 : 0
FM Nike Wilno
 
 
Nagrody indywidualne
Najlepszy zawodnik
Szymon Mądry
MUKS Dunajec Nowy Sącz
Wyróżnienie
Bartosz Domagała
MKS Olimpia Pogoń Staszów
Wyróżnienie
Mateusz Turza
UKS FA Lubaczów
Wyróżnienie
Ugrius Bogdeviciucius
FM Nike Wilno
 
 
Klasyfikacja końcowa:
I
MUKS Dunajec Nowy Sącz
II
FM Nike Wilno
III
UKS FA Lubaczów
IV
MKS Olimpia Pogoń Staszów
V
APN Talent Trzebnica
VI
GKS Górnik Łęczna
VII
KS Sokół Słopnice
VIII
Fiamp Iskra FA Wymiarki
IX
Glasgow Eagles FC 2012
X
KS Ożarowianka
XI
BKS 7 Warszawa I
XII
Zdrój OSiR Ciechocinek
XIII
RKS Radomsko
XIV
KS Zakopane
XV
GKS Wojtas Prabuty
XVI
LKS Będków
XVII
Akademia Sportu Sulmierzyce
XVIII
BKS 7 Warszawa II
XIX
Orzeł Sidzina
 
 
Kategoria U10
 
 
Wyniki:
 
 
Grupa A
 
Wyniki
MOSIR Świt Nowy Dwór Mazowiecki I
0 : 1
OKS Hutnik Szczecin
MKS Olimpia Pogoń Staszów
1 : 2
MOSIR Świt Nowy Dwór Mazowiecki II
LKS Orlęta Kielce
1 : 2
APN Talent Trzebnica
Polonia Gdańsk
0 : 1
Pogoń Mogilno
MOSIR Świt Nowy Dwór Mazowiecki I
1 : 0
MKS Olimpia Pogoń Staszów
OKS Hutnik Szczecin
2 : 2
MOSIR Świt Nowy Dwór Mazowiecki II
LKS Orlęta Kielce
2 : 1
Polonia Gdańsk
APN Talent Trzebnica
3 : 1
Pogoń Mogilno
MOSIR Świt Nowy Dwór Mazowiecki I
2 : 2
MOSIR Świt Nowy Dwór Mazowiecki II
OKS Hutnik Szczecin
3 : 1
MKS Olimpia Pogoń Staszów
LKS Orlęta Kielce
2 : 0
Pogoń Mogilno
APN Talent Trzebnica
5 : 0
Polonia Gdańsk
MOSIR Świt Nowy Dwór Mazowiecki I
0 : 1
LKS Orlęta Kielce
OKS Hutnik Szczecin
2 : 3
APN Talent Trzebnica
MKS Olimpia Pogoń Staszów
4 : 1
Polonia Gdańsk
MOSIR Świt Nowy Dwór Mazowiecki II
1 : 2
Pogoń Mogilno
MOSIR Świt Nowy Dwór Mazowiecki I
2 : 0
APN Talent Trzebnica
OKS Hutnik Szczecin
2 : 1
LKS Orlęta Kielce
MKS Olimpia Pogoń Staszów
0 : 3
Pogoń Mogilno
MOSIR Świt Nowy Dwór Mazowiecki II
1 : 0
Polonia Gdańsk
MOSIR Świt Nowy Dwór Mazowiecki I
1 : 0
Pogoń Mogilno
OKS Hutnik Szczecin
0 : 0
Polonia Gdańsk
MKS Olimpia Pogoń Staszów
2 : 2
APN Talent Trzebnica
MOSIR Świt Nowy Dwór Mazowiecki II
2 : 1
LKS Orlęta Kielce
MOSIR Świt Nowy Dwór Mazowiecki I
1 : 0
Polonia Gdańsk
OKS Hutnik Szczecin
1 : 1
Pogoń Mogilno
MKS Olimpia Pogoń Staszów
2 : 1
LKS Orlęta Kielce
MOSIR Świt Nowy Dwór Mazowiecki II
2 : 1
APN Talent Trzebnica
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. MOSIR Świt Nowy Dwór Maz. II
14
12 - 9
II Runda turnieju
2. MOSIR Świt Nowy Dwór Maz. I
13
7 - 4
II Runda turnieju
3. APN Talent Trzebnica
13
16 - 10
Puchar Kasprowego
4. OKS Hutnik Szczecin
12
11 - 8
Puchar Kasprowego
5. Pogoń Mogilno
10
8 - 8
Puchar Giewontu
6. LKS Orlęta Kielce
9
9 - 9
Puchar Giewontu
7. MKS Olimpia Pogoń Staszów
7
10 - 13
Puchar Nosala
8. Polonia Gdańsk
1
2 - 14
Puchar Nosala
 
Grupa B
 
Wyniki
MKS Pogoń Prudnik
1 : 0
Champions Wrocław
UKS FA Zawiercie
4 : 1
Giganci Radymno
FM Fortuna Kowno
3 : 1
AP Błękitni Owińska
Jest Moc Szczerców
4 : 0
RKS Radomsko
MKS Pogoń Prudnik
2 : 2
UKS FA Zawiercie
Champions Wrocław
3 : 0
Giganci Radymno
FM Fortuna Kowno
4 : 2
Jest Moc Szczerców
AP Błękitni Owińska
2 : 1
RKS Radomsko
MKS Pogoń Prudnik
2 : 0
Giganci Radymno
Champions Wrocław
0 : 1
UKS FA Zawiercie
FM Fortuna Kowno
4 : 1
RKS Radomsko
AP Błękitni Owińska
0 : 0
Jest Moc Szczerców
MKS Pogoń Prudnik
1 : 3
FM Fortuna Kowno
Champions Wrocław
2 : 1
AP Błękitni Owińska
UKS FA Zawiercie
2 : 1
Jest Moc Szczerców
Giganci Radymno
1 : 1
RKS Radomsko
MKS Pogoń Prudnik
1 : 1
AP Błękitni Owińska
Champions Wrocław
2 : 0
FM Fortuna Kowno
UKS FA Zawiercie
2 : 0
RKS Radomsko
Giganci Radymno
2 : 2
Jest Moc Szczerców
MKS Pogoń Prudnik
7 : 1
RKS Radomsko
Champions Wrocław
0 : 0
Jest Moc Szczerców
UKS FA Zawiercie
4 : 1
AP Błękitni Owińska
Giganci Radymno
0 : 1
FM Fortuna Kowno
MKS Pogoń Prudnik
4 : 1
Jest Moc Szczerców
Champions Wrocław
1 : 0
RKS Radomsko
UKS FA Zawiercie
2 : 3
FM Fortuna Kowno
Giganci Radymno
0 : 2
AP Błękitni Owińska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. FM Fortuna Kowno
18
18 - 9
II runda turnieju
2. UKS FA Zawiercie
16
17 - 8
II runda turnieju
3. MKS Pogoń Prudnik
14
18 - 8
Puchar Kasprowego
4. Champions Wrocław
13
8 - 3
Puchar Kasprowego
5. AP Błękitni Owińska
8
8 - 11
Puchar Giewontu
6. Jest Moc Szczerców
6
10 - 12
Puchar Giewontu
7. Giganci Radymno
2
4 - 15
Puchar Nosala
8. RKS Radomsko
1
4 - 21
Puchar Nosala
 
Grupa C
 
Wyniki
Glasgow Eagles FC 2012
0 : 1
Zjednoczeni Przytoczna
GAS Grodków
2 : 0
KS Wisła Józefów
JTS Jawor
2 : 0
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
Spójnia Zebrzydowice
1 : 0
RKS Garbarnia Kraków
Glasgow Eagles FC 2012
3 : 3
GAS Grodków
Zjednoczeni Przytoczna
2 : 1
KS Wisła Józefów
JTS Jawor
1 : 2
Spójnia Zebrzydowice
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
0 : 3
RKS Garbarnia Kraków
Glasgow Eagles FC 2012
1 : 2
KS Wisła Józefów
Zjednoczeni Przytoczna
1 : 1
GAS Grodków
JTS Jawor
0 : 2
RKS Garbarnia Kraków
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
0 : 3
Spójnia Zebrzydowice
Glasgow Eagles FC 2012
1 : 0
JTS Jawor
Zjednoczeni Przytoczna
1 : 0
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
GAS Grodków
0 : 0
Spójnia Zebrzydowice
KS Wisła Józefów
2 : 0
RKS Garbarnia Kraków
Glasgow Eagles FC 2012
2 : 0
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
Zjednoczeni Przytoczna
0 : 2
JTS Jawor
GAS Grodków
1 : 0
RKS Garbarnia Kraków
KS Wisła Józefów
0 : 1
Spójnia Zebrzydowice
Glasgow Eagles FC 2012
1 : 1
RKS Garbarnia Kraków
Zjednoczeni Przytoczna
1 : 2
Spójnia Zebrzydowice
GAS Grodków
0 : 0
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
KS Wisła Józefów
1 : 0
JTS Jawor
Glasgow Eagles FC 2012
2 : 1
Spójnia Zebrzydowice
Zjednoczeni Przytoczna
0 : 2
RKS Garbarnia Kraków
GAS Grodków
1 : 3
JTS Jawor
KS Wisła Józefów
2 : 1
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Spójnia Zebrzydowice
16
10 - 4
II runda turnieju
2. KS Wisła Józefów
12
8 - 7
II runda turnieju
3. Glasgow Eagles FC 2012
11
10 - 8
Puchar Kasprowego
4. GAS Grodków
10
8 - 7
Puchar Kasprowego
5. RKS Garbarnia Kraków
10
8 - 5
Puchar Giewontu
6. Zjednoczeni Przytoczna
10
6 - 8
Puchar Giewontu
7. JTS Jawor
9
8 - 7
Puchar Nosala
8. KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
1
1 - 13
Puchar Nosala
 
 
Puchar NOSALA (mecze o miejsca 19-24):
 
 
Wyniki
MKS Olimpia Pogoń Staszów
8 : 0
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
Giganci Radymno
3 : 1
RKS Radomsko
JTS Jawor
0 : 2
Polonia Gdańsk
MKS Olimpia Pogoń Staszów
0 : 1
Giganci Radymno
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
3 : 2
RKS Radomsko
MKS Olimpia Pogoń Staszów
1 : 0
Polonia Gdańsk
Giganci Radymno
0 : 3
JTS Jawor
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
0 : 3
Polonia Gdańsk
RKS Radomsko
1 : 6
JTS Jawor
Polonia Gdańsk
1 : 0
RKS Radomsko
JTS Jawor
1 : 0
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
Polonia Gdańsk
1 : 1
Giganci Radymno
RKS Radomsko
1 : 2
MKS Olimpia Pogoń Staszów
Giganci Radymno
2 : 2
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
JTS Jawor
0 : 1
MKS Olimpia Pogoń Staszów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. MKS Olimpia Pogoń Staszów
12
12 - 2
 
2. Polonia Gdańsk
10
7 - 2
 
3. JTS Jawor
9
10 - 4
 
4. Giganci Radymno
8
7 - 7
 
5. KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
4
5 - 16
 
6. RKS Radomsko
0
5 - 15
 
 
 
Puchar GIEWONTU (mecze o miejsca 13-18):
 
 
Wyniki
Pogoń Mogilno
3 : 1
Zjednoczeni Przytoczna
AP Błękitni Owińska
0 : 0
Jest Moc Szczerców
RKS Garbarnia Kraków
0 : 2
LKS Orlęta Kielce
Pogoń Mogilno
2 : 1
AP Błękitni Owińska
Zjednoczeni Przytoczna
4 : 1
Jest Moc Szczerców
Pogoń Mogilno
0 : 3
LKS Orlęta Kielce
AP Błękitni Owińska
2 : 2
RKS Garbarnia Kraków
Zjednoczeni Przytoczna
0 : 1
LKS Orlęta Kielce
Jest Moc Szczerców
1 : 3
RKS Garbarnia Kraków
LKS Orlęta Kielce
2 : 0
Jest Moc Szczerców
RKS Garbarnia Kraków
0 : 0
Zjednoczeni Przytoczna
LKS Orlęta Kielce
0 : 3
AP Błękitni Owińska
Jest Moc Szczerców
1 : 5
Pogoń Mogilno
AP Błękitni Owińska
0 : 2
Zjednoczeni Przytoczna
RKS Garbarnia Kraków
1 : 0
Pogoń Mogilno
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. LKS Orlęta Kielce
12
8 - 3
 
2. Pogoń Mogilno
9
10 - 7
 
3. RKS Garbarnia Kraków
8
6 - 5
 
4. Zjednoczeni Przytoczna
7
7 - 5
 
5. AP Błękitni Owińska
5
6 - 6
 
6. Jest Moc Szczerców
1
3 - 14
 
 
 
Puchar KASPROWEGO (mecze o miejsca 7-12):
 
 
Wyniki
APN Talent Trzebnica
3 : 0
GAS Grodków
MKS Pogoń Prudnik
0 : 1
Champions Wrocław
Glasgow Eagles FC 2012
2 : 1
OKS Hutnik Szczecin
APN Talent Trzebnica
0 : 2
MKS Pogoń Prudnik
GAS Grodków
1 : 0
Champions Wrocław
APN Talent Trzebnica
1 : 4
OKS Hutnik Szczecin
MKS Pogoń Prudnik
0 : 2
Glasgow Eagles FC 2012
GAS Grodków
0 : 2
OKS Hutnik Szczecin
Champions Wrocław
1 : 1
Glasgow Eagles FC 2012
OKS Hutnik Szczecin
1 : 0
Champions Wrocław
Glasgow Eagles FC 2012
2 : 0
GAS Grodków
OKS Hutnik Szczecin
2 : 0
MKS Pogoń Prudnik
Champions Wrocław
2 : 2
APN Talent Trzebnica
MKS Pogoń Prudnik
5 : 0
GAS Grodków
Glasgow Eagles FC 2012
1 : 3
APN Talent Trzebnica
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. OKS Hutnik Szczecin
12
10 - 3
 
2. Glasgow Eagles FC 2012
10
8 - 5
 
3. APN Talent Trzebnica
7
9 - 9
 
4. MKS Pogoń Prudnik
6
7 - 5
 
5. Champions Wrocław
5
4 - 5
 
6. GAS Grodków
3
1 - 12
 
 
 
II Runda Turnieju
 
 
Wyniki
MOSIR Świt Nowy Dwór Maz. II
3: 1
KS Wisła Józefów
FM Fortuna Kowno
5 : 1
UKS FA Zawiercie
Spójnia Zebrzydowice
0 : 1
MOSIR Świt Nowy Dwór Maz. I
MOSIR Świt Nowy Dwór Maz. II
1 : 1
FM Fortuna Kowno
KS Wisła Józefów
0 : 2
UKS FA Zawiercie
MOSIR Świt Nowy Dwór Maz. II
2 : 1
MOSIR Świt Nowy Dwór Maz. I
FM Fortuna Kowno
3 : 1
Spójnia Zebrzydowice
KS Wisła Józefów
0 : 1
MOSIR Świt Nowy Dwór Maz. I
UKS FA Zawiercie
0 : 3
Spójnia Zebrzydowice
MOSIR Świt Nowy Dwór Maz. I
0 : 0
UKS FA Zawiercie
Spójnia Zebrzydowice
0 : 0
KS Wisła Józefów
MOSIR Świt Nowy Dwór Maz. I
1 : 0
FM Fortuna Kowno
UKS FA Zawiercie
1 : 3
MOSIR Świt Nowy Dwór Maz. II
FM Fortuna Kowno
1 : 0
KS Wisła Józefów
Spójnia Zebrzydowice
0 : 5
MOSIR Świt Nowy Dwór Maz. II
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. MOSIR Świt Nowy Dwór Maz. II
13
14 - 4
 
2. MOSIR Świt Nowy Dwór Maz. I
10
4 - 2
 
3. FM Fortuna Kowno
10
10 - 4
 
4. Spójnia Zebrzydowice
4
4 - 9
 
5. UKS FA Zawiercie
4
4 - 11
 
6. KS Wisła Józefów
1
1 - 7
 
 
Nagrody indywidualne
Najlepszy zawodnik
Wiktor Kieszek
Świt Nowy Dwór Maz. II
Wyróżnienie
Łukasz Lipka
Spójnia Zebrzydowice
Wyróżnienie
Lukas Starkos
FM Fortuna Kowno
Wyróżnienie
Oskar Zalewski
Świt Nowy Dwór Maz. I
 
Klasyfikacja końcowa:
I
MOSIR Świt Nowy Dwór Maz. II
II
MOSIR Świt Nowy Dwór Maz. I
III
FM Fortuna Kowno
IV
Spójnia Zebrzydowice
V
UKS FA Zawiercie
VI
KS Wisła Józefów
VII
OKS Hutnik Szczecin
VIII
Glasgow Eagles FC 2012
IX
APN Talent Trzebnica
X
MKS Pogoń Prudnik
XI
Champions Wrocław
XII
GAS Grodków
XIII
 LKS Orlęta Kielce
XIV
Pogoń Mogilno
XV
RKS Garbarnia Kraków
XVI
Zjednoczeni Przytoczna
XVII
AP Błękitni Owińska
XVIII
Jest Moc Szczerców
XIX
MKS Olimpia Pogoń Staszów
XX
Polonia Gdańsk
XXI
JTS Jawor
XXII
Giganci Radymno
XXIII
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
XXIV
RKS Radomsko
 
 
Kategoria U11
 
 
Wyniki:
 
 
Grupa A
 
Wyniki
APN Talent Trzebnica I
3 : 1
UKS Mar-Goll Sława
Deko Włoszczowa
1 : 4
GKS Wojtas Prabuty
Orzeł Sidzina
2 : 0
KS Nida Sobków
UKS Orlik Prudnik
0 : 2
APN Talent Trzebnica I
JKS Jarosław
2 : 0
UKS Mar-Goll Sława
GKS Wojtas Prabuty
0 : 0
KS Nida Sobków
UKS Orlik Prudnik
2 : 1
UKS Mar-Goll Sława
JKS Jarosław
5 : 0
APN Talent Trzebnica I
GKS Wojtas Prabuty
2 : 2
Orzeł Sidzina
UKS Orlik Prudnik
4 : 0
Deko Włoszczowa
JKS Jarosław
3 : 1
GKS Wojtas Prabuty
APN Talent Trzebnica I
8 : 1
Orzeł Sidzina
Deko Włoszczowa
1 : 0
Orzeł Sidzina
UKS Orlik Prudnik
3 : 1
JKS Jarosław
UKS Mar-Goll Sława
3 : 0
KS Nida Sobków
JKS Jarosław
3 : 0
Deko Włoszczowa
APN Talent Trzebnica I
5 : 2
KS Nida Sobków
UKS Mar-Goll Sława
3 : 2
Orzeł Sidzina
UKS Orlik Prudnik
10 : 0
KS Nida Sobków
APN Talent Trzebnica I
6 : 0
GKS Wojtas Prabuty
UKS Mar-Goll Sława
1 : 3
Deko Włoszczowa
UKS Orlik Prudnik
2 : 0
Orzeł Sidzina
JKS Jarosław
5 : 1
KS Nida Sobków
UKS Mar-Goll Sława
1 : 2
GKS Wojtas Prabuty
UKS Orlik Prudnik
7 : 1
GKS Wojtas Prabuty
JKS Jarosław
6 : 1
Orzeł Sidzina
APN Talent Trzebnica I
3 : 1
Deko Włoszczowa
Deko Włoszczowa
1 : 2
KS Nida Sobków
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. JKS Jarosław
18
25 - 6
II runda turnieju
2. UKS Orlik Prudnik
18
28 - 5
II runda turnieju
3. APN Talent Trzebnica I
18
27 - 10
II runda turnieju
4. GKS Wojtas Prabuty
8
10 - 20
II runda turnieju
5. Deko Włoszczowa
6
7 - 17
Puchar Kasprowego
6. UKS Mar-Goll Sława
6
10 - 14
Puchar Kasprowego
7. Orzeł Sidzina
4
8 - 22
Puchar Giewontu
8. KS Nida Sobków
4
5 - 26
Puchar Giewontu
 
Grupa B
 
Wyniki
FC Będzin
0 : 0
MKS Olimpia Pogoń Staszów
UKS Orlik Rajcza
3 : 0
Wolni Kłaj
Fiamp Iskra FA Wymiarki
0 : 0
MKS RM Team Lądek
APN Talent Trzebnica II
0 : 6
FC Będzin
UKS Modlin-Biłgorajczyki
0 : 1
MKS Olimpia Pogoń Staszów
Wolni Kłaj
0 : 5
MKS RM Team Lądek
APN Talent Trzebnica II
0 : 11
MKS Olimpia Pogoń Staszów
UKS Modlin-Biłgorajczyki
2 : 0
FC Będzin
Wolni Kłaj
0 : 5
Fiamp Iskra FA Wymiarki
APN Talent Trzebnica II
0: 5
UKS Orlik Rajcza
UKS Modlin-Biłgorajczyki
2 : 0
Wolni Kłaj
FC Będzin
1 : 2
Fiamp Iskra FA Wymiarki
UKS Orlik Rajcza
0 : 3
Fiamp Iskra FA Wymiarki
APN Talent Trzebnica II
0 : 3
UKS Modlin-Biłgorajczyki
MKS Olimpia Pogoń Staszów
0 : 0
MKS RM Team Lądek
UKS Modlin-Biłgorajczyki
1 : 1
UKS Orlik Rajcza
FC Będzin
2 : 0
MKS RM Team Lądek
MKS Olimpia Pogoń Staszów
0 : 1
Fiamp Iskra FA Wymiarki
APN Talent Trzebnica II
0 : 7
MKS RM Team Lądek
FC Będzin
2 : 0
Wolni Kłaj
MKS Olimpia Pogoń Staszów
5 : 0
UKS Orlik Rajcza
APN Talent Trzebnica II
0 : 5
Fiamp Iskra FA Wymiarki
UKS Modlin-Biłgorajczyki
0 : 1
MKS RM Team Lądek
MKS Olimpia Pogoń Staszów
5 : 0
Wolni Kłaj
APN Talent Trzebnica II
0 : 2
Wolni Kłaj
UKS Modlin-Biłgorajczyki
1 : 6
Fiamp Iskra FA Wymiarki
FC Będzin
0 : 2
UKS Orlik Rajcza
UKS Orlik Rajcza
0 : 4
MKS RM Team Lądek
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Fiamp Iskra FA Wymiarki
19
22 - 2
II runda turnieju
2. MKS Olimpia Pogoń Staszów
14
22 - 1
II runda turnieju
3. MKS RM Team Lądek
14
17 - 2
II runda turnieju
4. UKS Modlin-Biłgorajczyki
10
9 - 9
II runda turnieju
5. UKS Orlik Rajcza
10
11 - 13
Puchar Kasprowego
6. FC Będzin
10
11 - 6
Puchar Kasprowego
7. Wolni Kłaj
3
2 - 22
Puchar Giewontu
8. APN Talent Trzebnica II
0
0 - 39
Puchar Giewontu
 
Grupa C
 
Wyniki
AP Drawsko Pomorskie I
6 : 1
LKS Omega Kleszczów II
Akademia Sportu Sulmierzyce
0 : 2
DKS Wkra Działdowo
Unia Swarzędz
4 : 1
Pad-Chem JVO Dobiegniew I
Broń Radom
0 : 1
AP Drawsko Pomorskie I
ZKP Asy Zakopane
1 : 0
LKS Omega Kleszczów II
DKS Wkra Działdowo
5 : 0
Pad-Chem JVO Dobiegniew I
Broń Radom
4 : 0
LKS Omega Kleszczów II
ZKP Asy Zakopane
1 : 2
AP Drawsko Pomorskie I
DKS Wkra Działdowo
1 : 0
Unia Swarzędz
Broń Radom
2 : 0
Akademia Sportu Sulmierzyce
ZKP Asy Zakopane
0 : 4
DKS Wkra Działdowo
AP Drawsko Pomorskie I
2 : 0
Unia Swarzędz
Broń Radom
1 : 1
ZKP Asy Zakopane
Akademia Sportu Sulmierzyce
0 : 8
Unia Swarzędz
LKS Omega Kleszczów II
2 : 3
Pad-Chem JVO Dobiegniew I
Akademia Sportu Sulmierzyce
2 : 0
Pad-Chem JVO Dobiegniew I
Broń Radom
0 : 4
DKS Wkra Działdowo
ZKP Asy Zakopane
2 : 1
Akademia Sportu Sulmierzyce
LKS Omega Kleszczów II
1 : 2
Unia Swarzędz
Broń Radom
4 : 0
Pad-Chem JVO Dobiegniew I
ZKP Asy Zakopane
0 : 3
Unia Swarzędz
AP Drawsko Pomorskie I
0 : 1
DKS Wkra Działdowo
ZKP Asy Zakopane
3 : 0
Pad-Chem JVO Dobiegniew I
AP Drawsko Pomorskie I
7 : 0
Akademia Sportu Sulmierzyce
LKS Omega Kleszczów II
1 : 3
DKS Wkra Działdowo
AP Drawsko Pomorskie I
9 : 0
Pad-Chem JVO Dobiegniew I
LKS Omega Kleszczów II
1 : 1
Akademia Sportu Sulmierzyce
Broń Radom
3 : 2
Unia Swarzędz
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. DKS Wkra Działdowo
21
20 - 1
II runda turnieju
2. AP Drawsko Pomorskie I
18
27 - 3
II runda turnieju
3. Broń Radom
13
14 - 8
II runda turnieju
4. Unia Swarzędz
12
19 - 8
II runda turnieju
5. ZKP Asy Zakopane
10
8 - 11
Puchar Kasprowego
6. Akademia Sportu Sulmierzyce
4
4 - 22
Puchar Kasprowego
7. Pad-Chem JVO Dobiegniew I
3
4 - 29
Puchar Giewontu
8. LKS Omega Kleszczów II
1
6 - 20
Puchar Giewontu
 
Grupa D
 
Wyniki
AP Drawsko Pomorskie II
0 : 1
LKS Omega Kleszczów I
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
1 : 1
GOSRIT Luzino
MKS Czarni Węgrów
0 : 1
OKIS Prószków
Pad-Chem JVO Dobiegniew II
7 : 0
AP Drawsko Pomorskie II
GKS Kolbudy
6 : 1
LKS Omega Kleszczów I
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
0 : 5
OKIS Prószków
Pad-Chem JVO Dobiegniew II
5 : 0
LKS Omega Kleszczów I
GKS Kolbudy
5 : 0
AP Drawsko Pomorskie II
GOSRIT Luzino
0 : 7
MKS Czarni Węgrów
Pad-Chem JVO Dobiegniew II
0 : 0
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
GKS Kolbudy
5 : 0
GOSRIT Luzino
AP Drawsko Pomorskie II
1 : 3
MKS Czarni Węgrów
Pad-Chem JVO Dobiegniew II
0 : 2
GKS Kolbudy
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
2 : 3
MKS Czarni Węgrów
LKS Omega Kleszczów I
0 : 8
OKIS Prószków
GOSRIT Luzino
1 : 7
OKIS Prószków
Pad-Chem JVO Dobiegniew II
7 : 0
GOSRIT Luzino
GKS Kolbudy
2 : 0
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
LKS Omega Kleszczów I
1 : 2
MKS Czarni Węgrów
Pad-Chem JVO Dobiegniew II
1 : 0
OKIS Prószków
GKS Kolbudy
4 : 0
MKS Czarni Węgrów
AP Drawsko Pomorskie II
0 : 4
GOSRIT Luzino
GKS Kolbudy
1 : 3
OKIS Prószków
AP Drawsko Pomorskie II
0 : 6
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
LKS Omega Kleszczów I
2 : 0
GOSRIT Luzino
AP Drawsko Pomorskie II
0 : 6
OKIS Prószków
LKS Omega Kleszczów I
1 : 1
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
Pad-Chem JVO Dobiegniew II
0 : 1
MKS Czarni Węgrów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. OKIS Prószków
18
30 - 3
II runda turnieju
2. GKS Kolbudy
18
25 - 4
II runda turnieju
3. MKS Czarni Węgrów
15
16 - 8
II runda turnieju
4. Pad-Chem JVO Dobiegniew II
13
20 - 3
II runda turnieju
5. LKS Omega Kleszczów I
7
5 - 22
Puchar Kasprowego
6. Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
6
10 - 12
Puchar Kasprowego
7. GOSRIT Luzino
4
6 - 29
Puchar Giewontu
8. AP Drawsko Pomorskie II
0
1 - 32
Puchar Giewontu
 
 
Puchar GIEWONTU (mecze o miejsca 25-32):
 
 
Grupa I
 
Wyniki
Orzeł Sidzina
4 : 1
APN Talent Trzebnica II
Pad-Chem JVO Dobiegniew I
0 : 2
AP Drawsko Pomorskie II
Orzeł Sidzina
2 : 0
AP Drawsko Pomorskie II
Pad-Chem JVO Dobiegniew I
1 : 1
APN Talent Trzebnica II
Orzeł Sidzina
1 : 1
Pad-Chem JVO Dobiegniew I
AP Drawsko Pomorskie II
2 : 1
APN Talent Trzebnica II
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Orzeł Sidzina
7
7 - 2
 
2. AP Drawsko Pomorskie II
6
4 - 3
 
3. Pad-Chem JVO Dobiegniew I
2
2 - 4
 
4.APN Talent Trzebnica II
1
3 - 7
 
 
Grupa II
 
Wyniki
Wolni Kłaj
0 : 1
KS Nida Sobków
GOSRIT Luzino
1 : 1
LKS Omega Kleszczów II
Wolni Kłaj
1 : 2
LKS Omega Kleszczów II
GOSRIT Luzino
2 : 1
KS Nida Sobków
Wolni Kłaj
3 : 2
GOSRIT Luzino
LKS Omega Kleszczów II
0 : 2
KS Nida Sobków
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. KS Nida Sobków
6
4 - 2
 
2. GOSRIT Luzino
4
5 - 5
 
3. LKS Omega Kleszczów II
4
3 - 4
 
4. Wolni Kłaj
3
4 - 5
 
 
 
Mecz o miejsca 29-32
Pad-Chem JVO Dobiegniew I
1 : 2
Wolni Kłaj
LKS Omega Kleszczów II
1 : 1 k. 2 : 1
APN Talent Trzebnica II
Mecz o 31 miejsce
Pad-Chem JVO Dobiegniew I
1 : 6
APN Talent Trzebnica II
Mecz o 29 miejsce
Wolni Kłaj
1 : 0
LKS Omega Kleszczów II
 
 
Faza Finałowa (mecze o miejsca 25-28)
 
 
½ Finału
Orzeł Sidzina
2 : 3
GOSRIT Luzino
KS Nida Sobków
1 : 1 k. 2 : 1
AP Drawsko Pomorskie II
 
 
Mecz o 27 miejsce
Orzeł Sidzina
0 : 2
AP Drawsko Pomorskie II
 
FINAŁ – Mecz o 25 miejsce
GOSRIT Luzino
2 : 2 k. 0-2
KS Nida Sobków
 
 
Puchar KASPROWEGO (mecze o miejsca 17-24):
 
 
Grupa I
 
Wyniki
Deko Włoszczowa
0 : 3
FC Będzin
ZKP Asy Zakopane
2 : 5
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
Deko Włoszczowa
1 : 1
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
ZKP Asy Zakopane
0 : 6
FC Będzin
Deko Włoszczowa
1 : 6
ZKP Asy Zakopane
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
0 : 4
FC Będzin
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. FC Będzin
9
13 - 0
 
2. Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
4
6 - 7
 
3. ZKP Asy Zakopane
3
9 - 7
 
4. Deko Włoszczowa
1
2 - 10
 
 
Grupa II
 
Wyniki
UKS Orlik Rajcza
4 : 2
UKS Mar-Goll Sława
LKS Omega Kleszczów I
2 : 0
Akademia Sportu Sulmierzyce
UKS Orlik Rajcza
0 : 2
Akademia Sportu Sulmierzyce
LKS Omega Kleszczów I
0 : 4
UKS Mar-Goll Sława
UKS Orlik Rajcza
1 : 0
LKS Omega Kleszczów I
Akademia Sportu Sulmierzyce
0 : 3
UKS Mar-Goll Sława
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. UKS Orlik Rajcza
6
5 - 4
 
2. UKS Mar-Goll Sława
6
9 - 4
 
3. LKS Omega Kleszczów I
3
2 - 5
 
4. Akademia Sportu Sulmierzyce
3
2 - 5
 
 
Mecz o miejsca 21-24
ZKP Asy Zakopane
1 : 0
Akademia Sportu Sulmierzyce
LKS Omega Kleszczów I
1 : 0
Deko Włoszczowa
Mecz o 23 miejsce
Akademia Sportu Sulmierzyce
1 : 1 k.1-2
Deko Włoszczowa
Mecz o 21 miejsce
ZKP Asy Zakopane
3 : 1
LKS Omega Kleszczów I
 
 
Faza Finałowa (mecze o miejsca 17-20)
 
 
½ Finału
FC Będzin
2 : 1
UKS Mar-Goll Sława
UKS Orlik Rajcza
0 : k. 2 : 3
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
 
Mecz o 19 miejsce
UKS Mar-Goll Sława
0 : 1
UKS Orlik Rajcza
 
FINAŁ – Mecz o 17 miejsce
FC Będzin
2 : 0
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
 
 
II Runda Turnieju
 
 
Grupa I
 
Wyniki
JKS Jarosław
0 : 1
Broń Radom
GKS Kolbudy
0 : 1
UKS Modlin-Biłgorajczyki
JKS Jarosław
5 : 0
UKS Modlin-Biłgorajczyki
GKS Kolbudy
0 : 1
Broń Radom
JKS Jarosław
0 : 3
GKS Kolbudy
Broń Radom
3 : 0
UKS Modlin-Biłgorajczyki
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Broń Radom
9
5 - 0
 
2. JKS Jarosław
3
5 - 4
 
3. GKS Kolbudy
3
3 - 2
 
4. UKS Modlin-Biłgorajczyki
3
1 - 8
 
 
Grupa II
 
Wyniki
Fiamp Iskra FA Wymiarki
5 : 0
MKS Czarni Węgrów
UKS Orlik Prudnik
3 : 3
Unia Swarzędz
Fiamp Iskra FA Wymiarki
1 : 1
Unia Swarzędz
UKS Orlik Prudnik
4 : 0
MKS Czarni Węgrów
Fiamp Iskra FA Wymiarki
2 : 1
UKS Orlik Prudnik
Unia Swarzędz
2 : 0
MKS Czarni Węgrów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Fiamp Iskra FA Wymiarki
7
8 - 2
 
2. Unia Swarzędz
5
6 - 4
 
3. UKS Orlik Prudnik
4
8 - 5
 
4. MKS Czarni Węgrów
0
0 - 11
 
 
Grupa III
 
Wyniki
DKS Wkra Działdowo
1 : 2
APN Talent Trzebnica I
MKS Olimpia Pogoń Staszów
2 : 0
Pad-Chem JVO Dobiegniew II
DKS Wkra Działdowo
3 : 0
Pad-Chem JVO Dobiegniew II
MKS Olimpia Pogoń Staszów
1 : 1
APN Talent Trzebnica I
DKS Wkra Działdowo
2 : 0
MKS Olimpia Pogoń Staszów
Pad-Chem JVO Dobiegniew II
0 : 4
APN Talent Trzebnica I
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. APN Talent Trzebnica I
7
7 - 2
 
2. DKS Wkra Działdowo
6
6 - 2
 
3. MKS Olimpia Pogoń Staszów
4
3 - 3
 
4. Pad-Chem JVO Dobiegniew II
0
0 - 9
 
 
Grupa IV
 
Wyniki
OKIS Prószków
 
MKS RM Team Lądek
AP Drawsko Pomorskie I
 
GKS Wojtas Prabuty
OKIS Prószków
 
GKS Wojtas Prabuty
AP Drawsko Pomorskie I
 
MKS RM Team Lądek
OKIS Prószków
 
AP Drawsko Pomorskie I
GKS Wojtas Prabuty
 
MKS RM Team Lądek
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. OKIS Prószków
9
5 - 1
 
2. AP Drawsko Pomorskie I
6
8 - 2
 
3. MKS RM Team Lądek
3
5 - 4
 
4. GKS Wojtas Prabuty
0
2 - 13
 
 
Mecze o miejsca 13-16
UKS Modlin-Biłgorajczyki
1 : 3
Pad-Chem JVO Dobiegniew II
MKS Czarni Węgrów
4 : 0
GKS Wojtas Prabuty
Mecz o 15 miejsce
UKS Modlin-Biłgorajczyki
2 : 2 k.0 : 2