09-10 grudnia 2017 Wałbrzych - IV Puchar Polski Firm i Zakładów Pracy w halowej piłce nożnej

« powrót

IV Puchar Polski Firm i Zakładów Pracy
w halowej piłce nożnej - Wałbrzych 2017
 
Wyniki
 
 
Grupa A
 
Wyniki
Mostostal Siedlce
3 : 0
Ball Lublin
KGHM ZG Polkowice-Sieroszowice
3 : 1
Wagony Świdnica
Bremo Częstochowa
2 : 0
Faurecia Frames Wałbrzych
Novumplast Bydgoszcz
4 : 1
Oknoplast Kraków
Mostostal Siedlce
0 : 2
KGHM ZG Polkowice-Sieroszowice
Ball Lublin
2 : 1
Wagony Świdnica
Brembo Częstochowa
1 : 3
Novumplast Bydgoszcz
Faurecia Frames Wałbrzych
1 : 5
Oknoplast Kraków
Mostostal Siedlce
3 : 2
Wagony Świdnica
Ball Lublin
0 : 5
KGHM ZG Polkowice-Sieroszowice
Brembo Częstochowa
2 : 2
Oknoplast Kraków
Faurecia Frames Wałbrzych
0 : 3
Novumplast Bydgoszcz
Mostostal Siedlce
0 : 0
Brembo Częstochowa
Ball Lublin
0 : 1
Faurecia Frames Wałbrzych
KGHM ZG Polkowice-Sieroszowice
4 : 1
Novumplast Bydgoszcz
Wagony Świdnica
0 : 4
Oknoplast Kraków
Mostostal Siedlce
2 : 0
Faurecia Frames Wałbrzych
Ball Lublin
0 : 4
Brembo Częstochowa
KGHM ZG Polkowice-Sieroszowice
0 : 2
Oknoplast Kraków
Wagony Świdnica
0 : 4
Novumplast Bydgoszcz
Mostostal Siedlce
1 : 3
Oknoplast Kraków
Ball Lublin
2 : 5
Novumplast Bydgoszcz
KGHM ZG Polkowice-Sieroszowice
3 : 1
Faurecia Frames Wałbrzych
Wagony Świdnica
0 : 3 v.o.
Brembo Częstochowa
Mostostal Siedlce
3 : 1
Novumplast Bydgoszcz
Ball Lublin
0 : 2
Oknoplast Kraków
KGHM ZG Polkowice-Sieroszowice
5 : 1
Brembo Częstochowa
Wagony Świdnica
0 : 3 v.o.
Faurecia Frames Wałbrzych
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. KGHM ZG Polkowice-Sieroszowice
18
22 - 6
awans do ⅛ finału
2. Oknoplast Kraków
16
19 - 8
awans do ⅛ finału
3. Novumplast Bydgoszcz
15
21 - 11
awans do ⅛ finału
4. Mostostal Siedlce
13
12 - 8
awans do ⅛ finału
5. Brembo Częstochowa
11
13 - 10
 
6. Faurecia Frames Wałbrzych
6
6 - 15
 
7. Ball Lublin
3
4 - 21
 
8. Wagony Świdnica
0
4 - 22
 
 
Grupa B
 
Wyniki
Mars Polska Sochaczew
6 : 1
Kiel Polska Nowy Tomyśl
10 BKP Świętoszów
2 : 1
PCC Rokita Brzeg Dolny
Polpharma Football Team
1 : 3
Dekorglass Działdowo
Tramwaje Warszawskie
0 : 1
Dan-Cake Polonia
Mars Polska Sochaczew
0 : 1
10 BKP Świętoszów
Kiel Polska
1 : 12
PCC Rokita Brzeg Dolny
Polpharma Football Team
2 : 0
Tramwaje Warszawskie
Dekorglass Działdowo
3 : 1
Dan-Cake Polonia
Mars Polska Sochaczew
1 : 0
PCC Rokita Brzeg Dolny
Kiel Polska
0 : 8
10 BKP Świętoszów
Polpharma Football Team
4 : 2
Dan-Cake Polonia
Dekorglass Działdowo
2 : 1
Tramwaje Warszawskie
Mars Polska Sochaczew
4 : 0
Polpharma  Football Team
Kiel Polska
1 : 8
Dekorglass Działdowo
10 BKP Świętoszów
6 : 1
Tramwaje Warszawskie
PCC Rokita Brzeg Dolny
2 : 1
Dan-Cake Polonia
Mars Polska Sochaczew
1 : 1
Dekorglass Działdowo
Kiel Polska
1 : 7
Polpharma Football Team
10 BKP Świętoszów
1 : 0
Dan-Cake Polonia
PCC Rokita Brzeg Dolny
5 : 2
Tramwaje Warszawskie
Mars Polska Sochaczew
4 : 1
Dan-Cake Polonia
Kiel Polska
0 : 3
Tramwaje Warszawskie
10 BKP Świętoszów
5 : 0
Dekorglass Działdowo
PCC Rokita Brzeg Dolny
1 : 0
Polpharma Football Team
Mars Polska Sochaczew
2 : 0
Tramwaje Warszawskie
Kiel Polska
0 : 2
Dan-Cake Polonia
10 BKP Świętoszów
2 : 2
Polpharma Football Team
PCC Rokita Brzeg Dolny
1 : 0
Dekorglass Działdowo
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. 10 BKP Świętoszów
19
25 - 4
awans do ⅛ finału
2. Mars Polska Sochaczew
16
19 - 4
awans do ⅛ finału
3. PCC Rokita Brzeg Dolny
15
22 - 7
awans do ⅛ finału
4. Dekorglass Działdowo
13
17 - 11
awans do ⅛ finału
5. Polpharma Football Team
10
16 - 13
 
6. Dan-Cake Polonia
6
8 - 14
 
7. Tramwaje Warszawskie
3
7 - 19
 
8. Kiel Polska
0
4 - 46
 
 
Grupa C
 
Wyniki
Pro Novum
0 : 4
Invenio QD
SIG
2 : 0
Kerry Oleśnica
PZU Sport Team
1 : 4
PKP ZLK Wałbrzych
MZGK Bolesławiec
1 : 4
Inotm Platinum
Pro Novum
0 : 4
SIG
Invenio QD
1 : 2
Kerry Oleśnica
PZU Sport Team
9 : 0
MZGK  Bolesławiec
PKP ZLK Wałbrzych
1 : 1
Inotm Platinum
Pro Novum
1 : 6
Kerry Oleśnica
Invenio QD
0 : 0
SIG
PZU Sport Team
6 : 3
Inotm Platinum
PKP ZLK Wałbrzych
7 : 1
MZGK Bolesławiec
Pro Novum
0 : 3
PZU Sport Team
Invenio QD
1 : 1
PKP ZLK Wałbrzych
SIG
4 : 1
MZGK Bolesławiec
Kerry Oleśnica
2 : 5
Inotm Platinum
Pro Novum
2 : 6
PKP ZLK Wałbrzych
Invenio QD
0 : 3
PZU Sport Team
SIG
5 : 2
Inotm Platinum
Kerry Oleśnica
14 : 0
MZGK Bolesławiec
Pro Novum
0 : 9
Inotm Platinum
Invenio QD
3 : 0 v.o.
MZGK Bolesławiec
SIG
1 : 0
PKP ZLK Wałbrzych
Kerry Oleśnica
2 : 5
PZU Sport Team
Pro Novum
3 : 0 v.o.
MZGK Bolesławiec
Invenio QD
3 : 0
Inotm Platinum
SIG
1 : 1
PZU Sport Team
Kerry Oleśnica
0 : 2
PKP ZLK Wałbrzych
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. SIG
17
17 - 4
awans do ⅛ finału
2. PZU Sport Team
16
28 - 10
awans do ⅛ finału
3. PKP ZLK Wałbrzych
14
21 - 7
awans do ⅛ finału
4. Invenio QD
11
12 - 6
awans do ⅛ finału
5. Inotm Platinum
10
24 - 18
 
6. Kerry Oleśnica
9
26 - 16
 
7. Pro Novum
3
6 - 32
 
8. MZGK Bolesławiec
0
3 - 44
 
 
Grupa D
 
Wyniki
Airport Kraków
6 : 0
Basf Polska Środa Śląska
Clariant Łódź
2 : 5
Fiege Kraków
Mador Sosnowiec
4 : 0
Nutricia Opole
Lek Novartis
5 : 1
UBS Zabierzów
Airport Kraków
7 : 0
Clariant Łódź
Basf Polska Środa Śląska
1 : 0
Fiege Kraków
Mador Sosnowiec
2 : 0
Lek Novartis
Nutricia Opole
1 : 2
UBS Zabierzów
Airport Kraków
5 : 0
Fiege Kraków
Basf Polska Środa Śląska
4 : 0
Clariant Łódź
Mador Sosnowiec
7 : 0
UBS Zabierzów
Nutricia Opole
2 : 4
Lek Novartis
Airport Kraków
1 : 2
Mador Sosnowiec
Basf Polska Środa Śląska
0 : 1
Nutricia Opole
Clariant Łódź
0 : 4
Lek Novartis
Fiege Kraków
4 : 1
UBS Zabierzów
Airport Kraków
2 : 0
Nutricia Opole
Basf Polska Środa Śląska
1 : 5
Mador Sosnowiec
Clariant Łódź
2 : 5
UBS Zabierzów
Fiege Kraków
2 : 1
Lek Novartis
Airport Kraków
4 : 0
UBS Zabierzów
Basf Polska Środa Śląska
1 : 4
Lek Novartis
Clariant Łódź
1 : 3
Nutricia Opole
Fiege Kraków
1 : 2
Mador Sosnowiec
Airport Kraków
0 : 0
Lek Novartis
Basf Polska Środa Śląska
2 : 0
UBS Zabierzów
Clariant Łódź
1 : 6
Mador Sosnowiec
Fiege Kraków
3 : 1
Nutricia Opole
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Mador Sosnowiec
21
28 - 4
awans do ⅛ finału
2. Airport Kraków
16
25 - 2
awans do ⅛ finału
3. Lek Novartis
13
18 - 8
awans do ⅛ finału
4. Fiege Kraków
12
15 - 13
awans do ⅛ finału
5. Basf Polska Środa Śląska
9
9 - 16
 
6. UBS Zabierzów
6
9 - 25
 
7. Nutricia Opole
6
8 - 16
 
8. Clariant Łódź
0
6 - 34
 
 
 
 
Faza finałowa
 
 
 
⅛ Finału
SIG
4 : 1
Fiege Kraków
PKP ZLK Wałbrzych
1 : 3
Airport Kraków
PZU Sport Team
1 : 1 k. 4 :5
Lek Novartis
Invenio QD
1 : 3
Mador Sosnowiec
KGHM ZG Polkowice-Sieroszowice
4 : 0
Dekorglass Działdowo
Novumplast Bydgoszcz
0 : 1
Mars Polska Sochaczew
Oknoplast Kraków
1 : 1 k. 2 : 3
PCC Rokita Brzeg Dolny
Mostostal Siedlce
1 : 1 k. 2 : 3
10 BKP Świętoszów
 
 
¼ Finału
KGHM ZG Polkowice-Sieroszowice
4 : 2
Mars Polska Sochaczew
PCC Rokita Brzeg Dolny
0 : 3
10 BKP Świętoszów
SIG
1 : 2
Airport Kraków
Lek Novartis
1 : 3
Mador Sosnowiec
 
½ Finału
KGHM ZG Polkowice-Sieroszowice
0 : 0 k. 3 : 2
Airport Kraków
10 BKP Świętoszów
1 : 1 k. 2 : 3
Mador Sosnowiec
 
 
FINAŁ TURNIEJU
KGHM ZG Polkowice-Sieroszowice
0 : 0 k. 3 : 4
Mador Sosnowiec
 
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Arkadiusz Błaszczyk
PZU Sport Team
Najlepszy piłkarz
Grzegorz Nowak
KGHM ZG Polkowice-Sieroszowice
Najlepszy bramkarz
Artur Częstochowski
Mador Sosnowiec
 
Wyróżnienia
Jakub Podgórski
Airport Kraków
Radomir Kowalski
Mador Sosnowiec
Daniel Szkarapat
10 BKP Świętoszów
 
 
Klasyfikacja końcowa:
I
Mador Sosnowiec
II
KGHM ZG Polkowice-Sieroszowice
III
Airport Kraków
III
10 BKP Świętoszów
V
Mars Polska Sochaczew
 
PCC Rokita Brzeg Dolny
 
SIG
 
Lek Novartis
IX - XVI
Fiege Kraków
 
PKP ZLK Wałbrzych
 
Invenio QD
 
Dekorglass Działdowo
 
Mars Polska Sochaczew
 
Oknoplast Kraków
 
Mostostal Siedlce
 
PZU Sport Team
XVII - XX
Brembo Częstochowa
 
Inotm Platinum
 
Polpharma Football Team
 
Basf Polska Środa Śląska
XXI - XXIV
Kerry Oleśnica
 
Dan-Cake Polonia
 
Faurecia Frames Wałbrzych
 
UBS Zabierzów
XXV - XXVIII
Nutricia Opole
 
Ball Lublin
 
Tramwaje Warszawskie
 
Pro Novum Team Katowice
XXIX - XXXII
Wagony Świdnica
 
Clariant Łódź
 
MZGK Bolesławiec
 
Kiel Nowy Tomyśl
 
 
 
                                 Logistyka                                             
..