09-10 grudnia 2017 Bielsko Biała - XIII Mistrzostwa Polski Branży Motoryzacyjnej w halowej piłce nożnej

« powrót

 XIII Mistrzostwa Polski Branży Motoryzacyjnej
w halowej piłce nożnej – Bielsko-Biała 2017
 
 
 
Wyniki:
Grupa A
 
Wyniki
Tristone Wałbrzych
2 : 1
Faurecia 2 Legnica
Eaton Bielsko-Biała
3 : 1
GT Poland Skoczów
Tristone Wałbrzych
0 : 2
Ulter-Sport
Faurecia 2 Legnica
1 : 2
Eaton Bielsko-Biała
GT Poland Skoczów
0 : 2
Ulter-Sport
Tristone Wałbrzych
3 : 1
Eaton Bielsko-Biała
GT Poland Skoczów
3 : 2
Faurecia 2 Legnica
Eaton Bielsko-Biała
1 : 3
Ulter-Sport
Tristone Wałbrzych
3 : 1
GT Poland Skoczów
Ulter-Sport
4 : 2
Faurecia 2 Legnica
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Ulter-Sport Węgierska Górka
12
11 - 3
awans do II rundy
2. Tristone Wałbrzych
9
8 - 5
awans do II rundy
3. Eaton Bielsko-Biała
6
7 - 8
awans do II rundy
4. GT Poland Skoczów
3
5 - 10
baraż
5. Faurecia 2 Legnica
0
6 - 11
baraż
 
Grupa B
 
Wyniki
SFA Polska
0 : 5
Synthos Dwory Oświęcim
Trans.eu Wrocław
5 : 0
Magna Dąbrowa Górnicza
SFA Polska
1 : 2
Trans.eu Wrocław
Magna dąbrowa Górnicza
0 : 3
Synthos Dwory Oświęcim
SFA Polska
2 : 5
Magna Dąbrowa Górnicza
Trans.eu Wrocław
2 : 2
Synthos Dwory Oświęcim
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Synthos Dwory Oświęcim
7
10 - 2
awans do II rundy
2. Trans.eu Wrocław
7
9 - 3
awans II rundy
3. Magna Dąbrowa Górnicza
3
5 - 10
baraż
4. SFA Polska
0
3 - 12
baraż
 
Grupa C
 
Wyniki
Gniotpol
0 : 7
Winkelmann Legnica
Magneti Marelli Amortyzatory
1 : 1
Pilkington Sandomierz
Gniotpol
1 : 3
Magneti Marelli Amortyzatory
Pilkington Sandomierz
2 : 4
Winkelmann Legnica
Gniotpol
0 : 2
Pilkington Sandomierz
Magneti Marelli Amortyzatory
1 : 7
Winkelmann Legnica
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Winkelmann Legnica
9
18 - 3
awans do II rundy
2. Pilkington Sandomierz
4
5 - 5
awans do II rundy
3. Magneti Marelli Amortyzatory
4
5 - 9
baraż
4. Gniotpol
0
1 - 12
baraż
 
Grupa D
 
Wyniki
Multicco Białystok
3 : 1
Inalfa Września
SRG Global Bolesławiec
0 : 4
Brembo Dąbrowa Górnicza
Multicco Białystok
3 : 2
Inter-Cars Warszawa
Inalfa Września
6 : 1
SRG Global Bolesławiec
Brembo Dąbrowa Górnicza
0 : 4
Inter-Cars Warszawa
Multicco Białystok
3 : 1
SRG Global Bolesławiec
Brembo Dąbrowa Górnicza
5 : 4
Inalfa Września
SRG Global Bolesławiec
0 : 6
Inter-Cars Warszawa
Multicco Białystok
3 : 0
Brembo Dabrowa Górnicza
Inter-Cars
3 : 1
Inalfa Września
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Multicco Białystok
12
12 - 4
awans do II rundy
2. Inter-Cars Warszawa
9
15 - 4
awans do II rundy
3. Brembo Dąbrowa Górnicza
6
9 - 11
awans do II rundy
4. Inalfa Września
3
12 - 12
baraż
5. SRG Global Bolesławiec
0
2 - 19
baraż
 
 
 
Baraże o awans do II rundy
 
 
Grupa X
 
Wyniki
GT Poland Skoczów
0 : 0
Magna Dąbrowa Górnicza
Gniotpol
1 : 0
SRG Global Bolesławiec
GT Poland Skoczów
0 : 1
Gniotpol
Magna Dabrowa Górnicza
3 : 1
SRG Global Bolesławiec
GT Poland Skoczów
2 : 3
SRG Global Bolesławiec
Gniotpol
1 : 1
Magna Dąbrowa Górnicza
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Gniotpol
7
3 - 1
awans II rundy
2. Magna Dąbrowa Górnicza
5
4 - 2
 
3. SRG Global Bolesławiec
3
4 - 6
 
4. GT Poland Skoczów
1
2 - 4
 
 
Grupa Y
 
Wyniki
Faurecia 2 Legnica
4 : 0
SFA Polska
Magneti Marelli Amortyzatory
0 : 3
Inalfa Września
Faurecia 2 Legnica
0 : 0
Magneti Marelli Amortyzatory
SFA Polska
0 : 6
Inalfa Września
Faurecia 2 Legnica
1 : 2
Inalfa Września
Magneti Marelli Amortyzatory
3 : 1
SFA Polska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Inalfa Września
9
11 - 1
awans II rundy
2. Faurecia 2 Legnica
4
5 - 2
 
3. Magneti Marelli Amortyzatory
4
3 - 4
 
4. SFA Polska
0
1 - 13
 
 
 
II Runda grupowa
 
 
Grupa I
 
Wyniki
Pilkington Sandomierz
5 : 0
Gniotpol
Ulter-Sport
3 : 0
Gniotpol
Ulter-Sport
4 : 1
Pilkington Sandomierz
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Ulter-Sport Węgierska Górka
6
7 - 1
awans do ¼ finału
2. Pilkington Sandomierz
3
6 - 4
awans do ¼ finału
3. Gniotpol
0
0 - 8
 
 
Grupa II
 
Wyniki
Trans.eu Wrocław
0 : 0
Inalfa Września
Multicco Białystok
0 : 1
Inalfa Września
Multicco Białystok
0 : 3
Trans.eu Wrocław
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Trans.eu Wrocław
4
3 - 0
awans do ¼ finału
2. Inalfa Września
4
1 - 0
awans do ¼ finału
3. Multicco Białystok
0
0 - 4
 
 
Grupa III
 
Wyniki
Tristone Wałbrzych
2 : 2
Brembo Dąbrowa Górnicza
Winkelmann Legnica
2 : 1
Brembo Dabrowa Górnicza
Winkelmann Legnica
1 : 0
Tristone Wałbrzych
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Winkelmann Legnica
6
3 - 1
awans do ¼ finału
2. Brembo Dąbrowa Górnicza
1
3 - 4
awans do ¼ finału
3. Tristone Wałbrzych
1
2 - 3
 
 
Grupa IV
 
Wyniki
Inter-Cars Warszawa
1 : 0
Eaton Bielsko-Biała
Synthos Dwory Oświęcim
2 : 1
Eaton Bielsko-Biała
Synthos Dwory Oświęcim
2 : 0
Inter-Cars Warszawa
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Synthos Dwory Oświęcim
6
4 - 1
awans do ¼ finału
2. Inter-Cars Warszawa
3
1 - 2
awans do ¼ finału
3. Eaton Bielsko-Biała
0
1 - 3
 
 
 
Faza finałowa
 
 
¼ Finału
Ulter-Sport
2 : 2 k.3:2
Inalfa Września
Trans.eu Wrocław
3 : 2
Pilkington Sandomierz
Winkelmann Legnica
1 : 0
Inter-Cars Warszawa
Synthos Dwory Oświęcim
7 : 1
Brembo Dąbrowa Górnicza
 
 
½ Finału
Ulter-Sport
3 : 5
Winkelmann Legnica
Trans.eu Wrocław
2 : 0
Synthos Dwory Oświęcim
 
 
FINAŁ TURNIEJU
Winkelmann Legnica
2:2 k.2:0
Trans.eu Wrocław
 
 
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Winkelmann Legnica
Kamil Wójcik
Najlepszy piłkarz
Trans.eu Wrocław
Karol Siódmiak
Najlepszy bramkarz
Trans.eu Wrocław
Grzegorz Bzowski
 
 
Wyróżnienia
Synthos Dwory Oświęcim
Marcin Krawczyk
Ulter-Sport
Maciej Figura
Winkelmann Legnica
Emilian Borek
 
Puchar Fair-Play
Gniotpol
 
Klasyfikacja końcowa:
I
Winkelmann Legnica
II
Trans.eu Wrocław
III
Synthos Dwory Oświęcim
III
Ulter-Sport Węgierska Górka
V
Inalfa Września
 
Pilkington Sandomierz
 
Inter-Cars Warszawa
 
Brembo Dąbrowa Górnicza
IX-XII
Tristone Wałbrzych
 
Eaton Bielsko-Biała
 
Multicco Białystok
 
Gniotpol
XIII-XIV
Magna Dąbrowa Górnicza
 
Faurecia 2 Legnica
XV-XVI
Magneti Marelli Amortyzatory
 
SRG Global Bolesławiec
XVI-XVIII
GT Poland
 
SFA Polska
                                 Logistyka                                             
..