24-25 lutego 2018 Łódź - XIII Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej i Stolarki Budowlanej w halowej piłce nożnej

« powrót

 XIII Mistrzostwa Polski
Branży Budowlanej
w halowej piłce nożnej – Łódź 2018
 
 
Wyniki:
 
 
 
Grupa A
 
Wyniki
Mapei Gliwice
0 : 2
Krause Świdnica
Wodpol Żywiec
2 : 0
Adamietz Łódź
Oknoplast Kraków
0 : 2
Mador Sosnowiec
Mapei Gliwice
3 : 3
Adamietz Łódź
Krause Świdnica
4 : 2
Oknoplast Kraków
Wodpol Żywiec
1 : 4
Mador Sosnowiec
Mapei Gliwice
 1 : 2
Oknoplast Kraków
Krause Świdnica
2 : 2
Wodpol Żywiec
Adamietz Łódź
2 : 4
Mador Sosnowiec
Mapei Gliwice
0 : 1
Wodpol Żywiec
Krause Świdnica
1 : 1
Mador Sosnowiec
Adamietz Łódź
1 : 3
Oknoplast Kraków
Mapei Gliwice
0 : 6
Mador Sosnowiec
Krause Świdnica
2 : 0
Adamietz Łódź
Wodpol Żywiec
4 : 1
Oknoplast Kraków
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Mador Sosnowiec
13
17 - 4
awans do ¼ finału
2. Krause Świdnica
11
11 - 5
awans do ¼ finału
3. Wodpol Żywiec
10
10 - 7
awans do ¼ finału
4. Oknoplast Kraków
6
8 - 12
awans do ¼ finału
5. Adamietz Łódź
1
6 - 14
puchar pocieszenia
6. Mapei Gliwice
1
4 - 14
puchar pocieszenia
 
Grupa B
 
Wyniki
IK Eiffage Poznań
0 : 9
Akzo Nobel Pilawa
Ventus Piotrków Trybunalski
1 : 4
Mat-Bud Ostrów Wlkp.
Danwood Bielsk Podlaski
1 : 3
Budotermika Busko-Zdrój
IK Eiffage Poznań
0 : 9
Mat-Bus Ostrów Wlkp.
Akzo Nobel Pilawa
0 : 2
Danwood Bielsk Podlaski
Ventus Piotrków Trybunalski
0 : 3
Budotermika Busko-Zdrój
IK Eiffage Poznań
0 : 14
Danwood Bielsk Podlaski
Akzo Nobel Pilawa
1 : 3
Ventus Piotrków Trybunalski
Mat-Bud Ostrów Wlkp.
1 : 2
Budotermika Busko-Zdrój
IK Eiffage Poznań
2 : 8
Ventus Piotrków Trybunalski
Akzo Nobel Pilawa
2 : 6
Budotermika Busko-Zdrój
Mat-Bud Ostrów Wlkp.
0 : 1
Danwood Bielsk Podlaski
IK Eiffage Poznań
3 : 6
Budotermika Busko-Zdrój
Akzo Nobel Pilawa
0 : 1
Mat-Bud Ostrów Wlkp.
Ventus Piotrków Trybunalski
1 : 1
Danwood Bielsk Podlaski
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Budotermika Busko-Zdrój
15
20 - 7
awans do ¼ finału
2. Danwood Bielsk Podlaski
10
19 - 4
awans do ¼ finału
3. Mat-Bud Ostrów Wielkopolski
9
15 - 4
awans do ¼ finału
4. Ventus Piotrków Trybunalski
7
13 - 11
awans do ¼ finału
5. Akzo Nobel Pilawa
3
12 - 12
puchar pocieszenia
6. IK Eiffage Poznań
0
5 - 46
puchar pocieszenia
 
 
 
Puchar Pocieszenia
 
 
Grupa X
 
Wyniki
Adamietz Łódź
2 : 1
Mapei Gliwice
Akzo Nobel Pilawa
3 : 0 v.o.
Eiffage Poznań
Adamietz Łódź
1 : 1
Akzo Nobel Pilawa
Mapei Gliwice
3 : 0 v.o.
Eiffage Poznań
Adamietz Łódź
3 : 0 v.o.
Eiffage Poznań
Akzo Nobel Pilawa
2 : 0
Mapei Gliwice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Akzo Nobel Pilawa
7
6 - 1
2. Adamietz Łódź
7
6 - 2
3. Mapei Gliwice
3
4 - 4
4. Eiffage Poznań
0
0 - 9
 
 
II Runda grupowa
 
¼ Finału
Mador Sosnowiec
5 : 0
Ventus Piotrków Trybunalski
Krause Świdnica
1 : 1 k. 6 : 7
Mat-Bud Ostrów Wielkopolski
Wodpol Żywiec
2 : 1
Danwood Bielsk Podlaski
Oknoplast Kraków
2 : 2 k. 3 : 4
Budotermika Busko Zdrój
 
 
½ Finału
Mador Sosnowiec
5 : 1
Wodpol Żywiec
Mat-Bud Ostrów Wielkopolski
0 : 1
Budotermika Busko Zdrój
 
 
FINAŁ TURNIEJU
Mador Sosnowiec
2 : 0
Budotermika Busko Zdrój
 
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Ventus Piotrków Trybunalski
Artur Jędrzejczyk
Najlepszy piłkarz
Mador Sosnowiec
Łukasz Cichoń
Najlepszy bramkarz
Mador Sosnowiec
Artur Częstochowski
 
 
Wyróżnienia
Wodpol Żywiec
Piotr Górny
Mat-Bud Ostrów Wielkopolski
Rafał Drzazga
Budotermika Busko Zdrój
Adam Imiela
 
 
Klasyfikacja końcowa:
I
Mador Sosnowiec
II
Budotermika Busko-Zdrój
III
Wodpol Żywiec
III
Mat-Bud Ostrów Wielkopolski
V-VIII
Krause Świdnica
 
Ventus Piotrków Trybunalski
 
Danwood Bielsk Podlaski
 
Oknoplast Kraków
IX-XII
Akzo Nobel Pilawa
 
Adamietz Łódź
 
Mapei Gliwice
 
Eiffage Poznań
                                 Logistyka                                             
..