23-24 czerwca 2007 Szczyrk - III Mistrzostwa Polski Branży Motoryzacyjnej w piłce nożnej

« powrót

 
III Mistrzostwa Polski Branży Motoryzacyjnej
w piłce nożnej Szczyrk 2007
 
 
W dniach 23-24 czerwca 2007 odbyły się w Szczyrku III Mistrzostwa Polski Branży Motoryzacyjnej w piłce nożnej sześcioosobowej. W turnieju wzięło udział 36 ekip reprezentujących firmy z całej Polski. Mistrzostwa rozgrywano na boisku ze sztuczną nawierzchnią na terenie COS Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku. W ciągu dwóch dni rozegrano 101 spotkań turniejowych.
Po pierwszym dniu zawodów wyłonione zostały 24 ekipy, które dalej walczyły o mistrzostwo i 12 ekip, którym pozostała walka o Puchar Pocieszenia Mistrzostw. Kompletem zwycięstw mogły się pochwalić tylko 3 drużyny: JC Auto Warszawa oraz mistrzowie z lat poprzednich Brembo Częstochowa z 2006 i Kuźnia Jawor 2005.
Od pierwszych spotkań w drugim dniu zawodów toczyła się już zacięta walka o trofea. Jako pierwsza cieszyła się ekipa NGK Ceramics Gliwice, która zdobyła Puchar Pocieszenia wygrywając w decydującym spotkaniu Schenker Katowice 3 : 2.
Spotkania grupowe drugiej rundy wyłoniły 8 drużyn, ćwierćfinalistów turnieju. W tej fazie rozczarowały drużyny Kuźni Jawor oraz Kirchhoff Gliwice, które odpadły z turnieju. Niespodzianką było odpadnięcie ekipy JC Auto Warszawa, natomiast zdecydowanie na faworyta wyrastała drużyna Brembo Częstochowa.
Mecze ¼ finału to przede wszystkim kolejny doskonały mecz Autoliv Oława, który po wyeliminowaniu w poprzedniej rundzie JC Auto pokonuje teraz General Motors Gliwice, oraz spotkanie dwóch drużyn typowanych przez wielu do finału turnieju czyli Brembo Częstochowa – Ronal Jelcz-Laskowice, wygrali zawodnicy z Jelcza 5 : 3.
Czarnym koniem turnieju okazała się drużyna Trelleborg Wałbrzych, która w spotkaniach ćwierć- i półfinałowym wygrywała po rzutach karnych, w dodatku na 2 minuty przed końcem półfinału przegrywała jeszcze 1 : 3.
Mistrzostwo Polski Branży Motoryzacyjnej zdobyła drużyna Ronal Wałbrzych pokonując w finale Trelleborg Wałbrzych. Trzecie miejsce wywalczyła ekipa Autoliv Oława pokonując Ronal Jelcz-Laskowice.
Nagrodę Fair-Play otrzymała ekipa Volvo Polska.
Uroki Beskidów, doskonała pogoda i atmosfera zawodów zapewniły wszystkim niezapomniane wspomnienia z imprezy.
 
 
Wyniki:
 
 
Grupa I
 
Wyniki
Astromal Wilkowice
0 : 0
Eaton Tczew
D&D Resory Lublin
1 : 2
Toyota Wałbrzych
Astromal Wilkowice
3 : 2
D&D Resory
Eaton Tczew
0 : 1
Toyota Wałbrzych
D&D Resory Lublin
0 : 9
Eaton Tczew
Toyota Wałbrzych
0 : 4
Astromal Wilkowice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Astromal Wilkowice
7
7 - 2
awans do II rundy
2. Toyota Wałbrzych
6
3 - 5
awans do II rundy
3. Eaton Tczew
4
9 - 1
awans do II rundy
4. D&D Resory Lublin
0
3 - 14
puchar pocieszenia
 
Grupa II
 
Wyniki
Magna Dąbrowa Górnicza
1 : 3
Autoliv Oława
DSE Draexlmaier Jelenia Góra
2 : 2
Orsa Moto Ozorków
Magna Dąbrowa Górnicza
0 : 5
DSE Draexlmaier Jelenia Góra
Autoliv Oława
2 : 1
Orsa Moto Ozorków
DSE Draexlmaier Jelenia Góra
2 : 2
Autoliv Oława
Orsa Moto Ozorków
8 : 2
Magna Dąbrowa Górnicza
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Autoliv Oława
7
7 - 4
awans do II rundy
2. DSE Draexlmaier Jelenia Góra
5
9 - 4
awans do II rundy
3. Orsa Moto Ozorków
4
11 - 6
awans do II rundy
4. Magna Dąbrowa Górnicza
0
3 - 16
puchar pocieszenia
 
Grupa III
 
Wyniki
Inter-Team Warszawa
0 : 3
Sews-Cabind Żywiec
Ronal Jelcz-Laskowice
6 : 0
Rieter Katowice
Inter-Team Warszawa
2 : 2
Ronal Jelcz-Laskowice
Sews-Cabind Żywiec
1 : 2
Rieter Katowice
Ronal Jelcz-Laskowice
3 : 0
Sews-Cabind Żywiec
Rieter Katowice
0 : 3
Inter-Team Warszawa
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Ronal Jelcz-Laskowice
7
11 - 2
awans do II rundy
2. Inter-Team Warszawa
4
5 - 5
awans do II rundy
3. Rieter Katowice
3
2 - 10
puchar pocieszenia
4. Sews-Cabind Żywiec
3
4 - 5
puchar pocieszenia
 
Grupa IV
 
Wyniki
Fiat Services Bielsko-Biała
3 : 2
Schenker Katowice
Górecki Żory
1 : 5
Ronal Wałbrzych
Fiat Services Bielsko-Biała
4 : 2
Górecki Żory
Schenker Katowice
2 : 2
Ronal Wałbrzych
Górecki Żory
1 : 0
Schenker Katowice
Ronal Wałbrzych
5 : 1
Fiat Services Bielsko-Biała
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Ronal Wałbrzych
7
12 - 4
awans do II rundy
2. Fiat Services Bielsko-Biała
6
8 - 9
awans do II rundy
3. Górecki Żory
3
4 - 9
awans do II rundy
4. Schenker Katowice
1
4 - 6
puchar pocieszenia
 
Grupa V
 
Wyniki
FAP Tychy
5 : 1
Polytec Tomaszów Mazowiecki
GKN Driveline Oleśnica
1 : 4
JC Auto Warszawa
FAP Tychy
2 : 2
GKN Driveline Oleśnica
Polytec Tomaszów Mazowiecki
1 : 6
JC Auto Warszawa
GKN Driveline Oleśnica
1 : 4
Polytec Tomaszów Mazowiecki
JC Auto Warszawa
4 : 1
FAP Tychy
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. JC Auto Warszawa
9
14 - 3
awans do II rundy
2. FAP Tychy
4
8 - 7
awans do II rundy
3. Polytec Tomaszów Mazowiecki
3
6 - 12
awans do II rundy
4. GKN Driveline Oleśnica
1
4 - 10
puchar pocieszenia
 
Grupa VI
 
Wyniki
General Motors Gliwice
11 : 0
Renault Polska Warszawa
Toyota Jelcz-Laskowice
2 : 1
Brembo Dąbrowa Górnicza
General Motors Gliwice
1 : 1
Toyota Jelcz-Laskowice
Renault Polska Warszawa
2 : 7
Brembo Dąbrowa Górnicza
Toyota Jelcz-Laskowice
6 : 1
Renault Polska Warszawa
Brembo Dąbrowa Górnicza
3 : 3
General Motors Gliwice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Toyota Jelcz-Laskowice
7
9 - 3
awans do II rundy
2. General Motors Gliwice
5
15 - 4
awans do II rundy
3. Brembo Dąbrowa Górnicza
4
11 - 7
awans do II rundy
4. Renault Polska Warszawa
0
3 - 24
puchar pocieszenia
 
Grupa VII
 
Wyniki
Volvo Polska
2 : 3
Marbo Międzychód Bielsko
Trelleborg Wałbrzych
4 : 0
Toora Poland Żory
Volvo Polska
3 : 3
Trelleborg Wałbrzych
Marbo Międzychód Bielsko
2 : 0
Toora Poland Żory
Trelleborg Wałbrzych
5 : 0
Marbo Międzychód Bielsko
Toora Poland Żory
0 : 0
Volvo Polska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Trelleborg Wałbrzych
7
12 - 3
awans do II rundy
2. Marbo Międzychód Bielsko
6
5 - 7
awans do II rundy
3. Volvo Polska
2
5 - 6
puchar pocieszenia
4. Toora Poland Żory
1
0 - 6
puchar pocieszenia
 
Grupa VIII
 
Wyniki
NGK Ceramics Gliwice
0 : 2
Vorwerk Brodnica
Magneti Marelli Dąbrowa Górnicza
0 : 11
Brembo Częstochowa
NGK Ceramics Gliwice
3 : 2
Magneti Marelli Dąbrowa Górnicza
Vorwerk Brodnica
0 : 4
Brembo Częstochowa
Magneti Marelli Dąbrowa Górnicza
2 : 3
Vorwerk Brodnica
Brembo Częstochowa
7 : 2
NGK Ceramics Gliwice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Brembo Częstochowa
9
22 - 2
awans do II rundy
2. Vorwerk Brodnica
6
5 - 6
awans do II rundy
3. NGK Ceramics Gliwice
3
5 - 11
puchar pocieszenia
4. Magneti Marelli Dąbrowa Górnicza
0
4 - 17
puchar pocieszenia
 
Grupa IX
 
Wyniki
Keiper Świebodzin
0 : 2
Kuźnia Jawor
Ficomirrors Dąbrowa Górnicza
0 : 6
Kirchhoff Gliwice
Keiper Świebodzin
2 : 0
Ficomirrors Dąbrowa Górnicza
Kuźnia Jawor
2 : 1
Kirchhoff Gliwice
Ficomirrors Dąbrowa Górnicza
1 : 6
Kuźnia Jawor
Kirchhoff Gliwice
4 : 1
Keiper Świebodzin
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Kuźnia Jawor
9
10 - 2
awans do II rundy
2. Kirchhoff Gliwice
6
11 - 3
awans do II rundy
3. Keiper Świebodzin
3
3 - 6
awans do II rundy
4. Ficomirrors Dąbrowa Górnicza
0
1 - 14
puchar pocieszenia
 
 
Puchar Pocieszenia
 
 
Grupa W
 
Wyniki
D&D Resory Lublin
2 : 2
Sews-Cabind Żywiec
Volvo Polska
1 : 3
Sews-Cabind Żywiec
Volvo Polska
1 : 2
D&D Resory Lublin
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Sews-Cabind Żywiec
4
5 - 3
2. D&D Resory Lublin
4
4 - 3
3. Volvo Polska
0
2 - 5
 
Grupa X
 
Wyniki
Magneti Marelli Dąbrowa G.
1 : 2
Schenker Katowice
Rieter Katowice
0 : 8
Schenker Katowice
Rieter Katowice
2 : 4
Magneti Marelli Dąbrowa G.
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Schenker Katowice
6
10 - 1
2. Magneti Marelli Dąbrowa G.
3
5 - 4
3. Rieter Katowice
0
2 - 12
 
Grupa Y
 
Wyniki
Ficomirrors Dąbrowa Górnicza
5 : 5
Renault Warszawa
NGK Ceramics Gliwice
6 : 0
Renault Warszawa
NGK Ceramics Gliwice
4 : 0
Ficomirrors Dąbrowa Górnicza
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. NGK Ceramics Gliwice
6
10 - 0
2. Ficomirrors Dąbrowa Górnicza
1
5 - 9
3. Renault Warszawa
1
5 - 11
 
Grupa Z
 
Wyniki
Magna Dąbrowa Górnicza
1 : 1
GKN Driveline Oleśnica
Toora Poland Żory
0 : 3
GKN Driveline Oleśnica
Toora Poland Żory
6 : 2
Magna Dąbrowa Górnicza
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. GKN Driveline Oleśnica
4
4 - 1
2. Toora Poland Żory
3
6 - 5
3. Magna Dąbrowa Górnicza
1
3 - 7
 
½ finału Pucharu Pocieszenia
Sews-Cabind Żywiec
1 : 5
Schenker Katowice
NGK Ceramics Gliwice
1 : 1 k. 4 : 3
GKN Driveline Oleśnica
 
Finał Pucharu Pocieszenia
Schenker Katowice
2 : 3
NGK Ceramics Gliwice
 
 
II Runda grupowa
 
 
Grupa A
 
Wyniki
Toyota Wałbrzych
3 : 0
Polytec Interior Tomaszów Maz.
Brembo Częstochowa
7 : 1
Polytec Interior Tomaszów Maz.
Brembo Częstochowa
8 : 0
Toyota Wałbrzych
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Brembo Częstochowa
6
15 - 1
awans do ¼ finału
2. Toyota Wałbrzych
3
3 - 8
 
3. Polytec Interior Tomaszów Maz.
0
1 - 10
 
 
Grupa B
 
Wyniki
Fiat Services Bielsko-Biała
1 : 1
Orsa Moto Ozorków
Ronal Jelcz-Laskowice
1 : 0
Orsa Moto Ozorków
Ronal Jelcz-Laskowice
2 : 1
Fiat Services Bielsko-Biała
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Ronal Jelcz-Laskowice
6
3 - 1
awans do ¼ finału
2. Fiat Services Bielsko-Biała
1
2 - 3
 
3. Orsa Moto Ozorków
1
1 - 2
 
 
Grupa C
 
Wyniki
Marbo Międzychód Bielsko
1 : 5
Górecki Żory
Kuźnia Jawor
2 : 0
Górecki Żory
Kuźnia Jawor
2 : 3
Marbo Międzychód Bielsko
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Górecki Żory
3
5 - 3
awans do ¼ finału
2. Kuźnia Jawor
3
4 - 3
 
3. Marbo Międzychód Bielsko
3
4 - 7
 
 
Grupa D
 
Wyniki
Kirchhoff Gliwice
0 : 1
Eaton Tczew
Trelleborg Wałbrzych
0 : 0
Eaton Tczew
Trelleborg Wałbrzych
2 : 1
Kirchhoff Gliwice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Trelleborg Wałbrzych
4
2 - 1
awans do ¼ finału
2. Eaton Tczew
4
1 - 0
 
3. Kirchhoff Gliwice
0
1 - 3
 
 
Grupa E
 
Wyniki
Vorwerk Brodnica
0 : 1
Keiper Świebodzin
Toyota Jelcz-Laskowice
4 : 0
Keiper Świebodzin
Toyota Jelcz-Laskowice
1 : 1
Vorwerk Brodnica
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Toyota Jelcz-Laskowice
4
5 - 1
awans do ¼ finału
2. Keiper Świebodzin
3
1 - 4
 
3. Vorwerk Brodnica
1
1 - 2
 
 
Grupa F
 
Wyniki
DSE Draexlmaier Jelenia Góra
1 : 2
Inter Team Warszawa
Ronal Wałbrzych
4 : 0
Inter Team Warszawa
Ronal Wałbrzych
2 : 1
DSE Draexlmaier Jelenia Góra
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Ronal Wałbrzych
6
6 - 1
awans do ¼ finału
2. Inter Team Warszawa
3
2 - 5
 
3. DSE Draexlmaier Jelenia Góra
0
2 - 4
 
 
Grupa G
 
Wyniki
General Motors Gliwice
4 : 0
FAP Tychy
Astromal Wilkowice
1 : 0
FAP Tychy
Astromal Wilkowice
1 : 2
General Motors Gliwice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. General Motors Gliwice
6
6 - 1
awans do ¼ finału
2. Astromal Wilkowice
3
2 - 2
 
3. FAP Tychy
0
0 - 5
 
 
Grupa H
 
Wyniki
JC Auto Warszawa
6 : 0
Brembo Dąbrowa Górnicza
Autoliv Oława
3 : 0
Brembo Dąbrowa Górnicza
Autoliv Oława
1 : 0
JC Auto Warszawa
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Autoliv Oława
6
4 - 0
awans do ¼ finału
2. JC Auto Warszawa
3
6 - 1
 
3. Brembo Dąbrowa Górnicza
0
0 - 9
 
 
 
Faza finałowa
 
 
¼ Finału
Brembo Częstochowa
3 : 5
Ronal Jelcz-Laskowice
Górecki Żory
2 : 2 k. 2 : 4
Trelleborg Wałbrzych
General Motors Gliwice
0 : 3
Autoliv Oława
Ronal Wałbrzych
5 : 1
Toyota Jelcz-Laskowice
 
½ Finału
Ronal Jelcz-Laskowice
3 : 3 k. 3 : 4
Trelleborg Wałbrzych
Ronal Wałbrzych
3 : 0
Autoliv Oława
 
Mecz o III miejsce
Ronal Jelcz-Laskowice
0 : 1
Autoliv Oława
 
FINAŁ TURNIEJU
Ronal Wałbrzych
2 : 1
Trelleborg Wałbrzych
 
Puchar Fair-Play
Volvo Polska
 
Wyróżnienia
Artur Pohoriło
Autoliv Oława
Dorian Pawełczyk
Trelleborg
Łukasz Drąg
Trelleborg
Zdzisław Pyrdoł
Ronal Wałbrzych
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Tomasz Stachera
Brembo Częstochowa
Najlepszy piłkarz
Rafał Weirauch
Ronal Wałbrzych
Najlepszy bramkarz
Tomasz Kościuk
Ronal Jelcz-Laskowice
 
Tabela strzelców turnieju:
Tomasz Stachera
Brembo Częstochowa
15
Tomasz Czok
Brembo Częstochowa
13
Zdzisław Pyrdoł
Ronal Wałbrzych
13
Jakub Kalinowski
Ronal Jelcz-Laskowice
9
Sławomir Bobrowski
Kuźnia Jawor
8
Grzegorz Wolański
General Motors Gliwice
7
Piotr Piorun
JC Auto Warszawa
6
Piotr Bielecki
Ronal Jelcz-Laskowice
6
Rafał Cielek
Toyota Jelcz-Laskowice
6
Dorian Pawełczyk
Trelleborg Wałbrzych
6
 
                                 Logistyka                                             
..