17-18 lutego 2018 Łódź - XII Mistrzostwa Polski Branży Spożywczej w halowej piłce nożnej

« powrót

 XII Mistrzostwa Polski
Branży Spożywczej
w halowej piłce nożnej – Łódź 2018
 
 
Wyniki:
 
 Grupa A
 
Wyniki
Brodnickie Zakłady Żelatyny
5 : 2
Netto Szczecin
Rolnik Mikołów
1 : 0
Eko-Vit Łódź
Brodnickie Zakłady Żelatyny
5 : 0
OSM Łowicz
Netto Szczecin
1 : 4
Rolnik Mikołów
Eko-Vit Łódź
1 : 2
OSM Łowicz
Brodnickie Zakłady Żelatyny
3 : 1
Rolnik Mikołów
Eko-Vit Łódź
3 : 1
Netto Szczecin
Rolnik Mikołów
3 : 1
OSM Łowicz
Brodnickie Zakłady Żelatyny
0 : 0
Eko-Vit Łódź
OSM Łowicz
1 : 1
Netto Szczecin
  
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Brodnickie Zakłady Żelatyny
10
13 - 3
awans do II rundy
2. Rolnik Mikołów
9
9 - 5
awans do II rundy
3. OSM Łowicz
4
4 - 10
awans do II rundy
4. Eko-Vit Łódź
4
4 - 4
baraż
5. Netto Szczecin
1
5 - 13
baraż
 
Grupa B
 
Wyniki
Kerry Oleśnica
5 : 0
Carrefour Toruń
La Lorraine
3 : 1
Sushi 4 You
Kerry Oleśnica
3 : 2
La Lorraine
Carrefour Toruń
0 : 1
Sushi 4 You
Kerry Oleśnica
3 : 0
Sushi 4 You
La Lorraine
2 : 2
Carrefour Toruń
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Kerry Oleśnica
9
11 - 2
awans do II rundy
2. La Lorraine
4
7 - 6
awans do II rundy
3. Sushi 4 You
3
2 - 6
awans do II rundy
4. Carrefour Toruń
1
2 - 8
baraż
 
Grupa C
 
Wyniki
Animex Ełk
2 : 0
Cukiernia Sowa Bydgoszcz
Danone Bieruń
6 : 1
Aber Olsztyn
Animex Ełk
0 : 3
Danone Bieruń
Cukiernia Sowa Bydgoszcz
0 : 4
Aber Olsztyn
Animex Ełk
1 : 0
Aber Olsztyn
Danone Bieruń
7 : 1
Cukiernia Sowa Bydgoszcz
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Danone Bieruń
9
16 - 2
awans do II rundy
2. Animex Ełk
6
3 - 3
awans do II rundy
3. Aber Olsztyn
3
5 - 7
awans do II rundy
4. Cukiernia Sowa Bydgoszcz
0
1 - 13
baraż
 
 
 
Baraż
 
 
Grupa X
 
Wyniki
Eko-Vit Łódź
0 : 1
Netto Szczecin
Carrefour Toruń
2 : 0
Cukiernia Sowa Bydgoszcz
Eko-Vit Łódź
2 : 0
Sushi 4 You
Netto Szczecin
0 : 0
Carrefour Toruń
Cukiernia Sowa Bydgoszcz
4 : 2
Sushi 4 You
Eko-Vit Łódź
4 : 0
Carrefour Toruń
Cukiernia Sowa Bydgoszcz
2 : 0
Netto Szczecin
Carrefour Toruń
1 : 0
Sushi 4 You
Eko-Vit Łódź
1 : 4
Cukiernia Sowa Bydgoszcz
Sushi 4 You
1 : 1
Netto Szczecin
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Cukiernia Sowa Bydgoszcz
9
10 - 5
2. Carrefour Toruń
7
3 - 4
3. Eko-Vit Łódź
6
7 - 5
4. Netto Szczecin
5
2 - 3
5. Sushi 4 You
1
3 - 8
 
 
 
II Runda grupowa
 
 
Grupa I
 
Wyniki
Animex Ełk
1 : 0
OSM Łowicz
Kerry Oleśnica
7 : 0
OSM Łowicz
Kerry Oleśnica
2 : 1
Animex Ełk
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Kerry Oleśnica
6
9 - 1
 
2. Animex Ełk
3
2 - 2
 
3. OSM Łowicz
0
0 - 8
 
 
Grupa II
 
Wyniki
La Lorraine
5 : 0
Aber Olsztyn
Brodnickie Zakłady Żelatyny
9 : 0
Aber Olsztyn
Brodnickie Zakłady Żelatyny
6 : 1
La Lorraine
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Brodnickie Zakłady Żelatyny
6
15 - 1
 
2. La Lorraine
3
6 - 6
 
3. Aber Olsztyn
0
0 -14
 
 
 
Grupa III
 
Wyniki
Rolnik Mikołów
3 : 1
Cukiernia Sowa Bydgoszcz
Danone Bieruń
6 : 1
Cukiernia Sowa Bydgoszcz
Danone Bieruń
0 : 0
Rolnik Mikołów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Danone Bieruń
4
6 - 1
 
2. Rolnik Mikołów
4
3 - 1
 
3. Cukiernia Sowa Bydgoszcz
0
2 - 9
 
 
 
½ Finału
Kerry Oleśnica
2 : 1
Rolnik Mikołów
Danone Bieruń
0 : 3
Brodnickie Zakłady Żelatyny
 
 
FINAŁ TURNIEJU
Kerry Oleśnica
2 : 2 k. 0 : 2
Brodnickie Zakłady Żelatyny
 
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Tomasz Nowak
Kerry Oleśnica
Najlepszy piłkarz
Mirosław Ratkowski
Brodnickie Zakłady Żelatyny
Najlepszy bramkarz
Andrzej Szraiber
Brodnickie Zakłady Żelatyny
 
 
Wyróżnienia
Paweł Martyn
Rolnik Mikołów
Mateusz Zamojda
Danone Bieruń
Mateusz Prylewski
Brodnickie Zakłady Żelatyny
 
 
 
Klasyfikacja końcowa:
I
Brodnickie Zakłady Żelatyny
II
Kerry Oleśnica
III
Danone Bieruń
III
Rolnik Mikołów
V-IX
La Lorraine Polska
 
Animex Ełk
 
Cukiernia Sowa Bydgoszcz
 
OSM Łowicz
 
Aber Olsztyn
X-XIII
Carrefour Toruń
 
Eko-Vit Łódź
 
Netto Szczecin
 
Sushi For You
                                 Logistyka                                             
..