03-04 marca 2018 Łódź - XIII Mistrzostwa Polski Firm Transportowych i Logistycznych w halowej piłce nożnej

« powrót

XIII Mistrzostwa Polski
Firm Transportowych i Logistycznych
w halowej piłce nożnej – Łódź 2018
 
 
Wyniki:
 
 
 
Grupa A
 
Wyniki
ITM Baza Poznańska
4 : 2
XPO Logistics
CAT LC Polska
5 : 0
LIT Logistic Zielona Góra
ITM Baza Poznańska
7 : 1
Famos Duchnice
XPO Logistics
0 : 1
CAT LC Polska
LIT Logistic Zielona Góra
0 : 2
Famos Duchnice
ITM Baza Poznańska
5 : 1
CAT LC Polska
LIT Logistic Zielona Góra
1 : 4
XPO Logistics
CAT LC Polska
2 : 0
Famos Duchnice
ITM Baza Poznańska
7 : 0
LIT Logistic Zielona Góra
Famos Duchnice
1 : 2
XPO Logistics
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. ITM Baza Poznańska
12
23 - 4
awans do II rundy
2. CAT LC Polska
9
9 - 5
awans do II rundy
3. XPO Logistics
6
8 - 7
awans do II rundy
4. Famos Duchnice
3
4 - 11
baraż
5. LIT Logistic Zielona Góra
0
1 - 18
baraż
 
Grupa B
 
Wyniki
PKP LHS Zamość
8 : 0
Polska Agencja Żeglugi Powietrznej
Francepol Zielona Góra
0 : 0
Colian Logistic
PKP LHS Zamość
0 : 2
Francepol Zielona Góra
Polska Agencja Żeglugi Powietrznej
5 : 2
Colian Logistic
PKP LHS Zamość
3 : 0
Colian Logistic
Francepol Zielona Góra
4 : 0
Polska Agencja Żeglugi Powietrznej
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Francepol Zielona Góra
7
6 - 0
awans do II rundy
2. PKP LHS Zamość
6
11 - 2
awans do II rundy
3. Colian Logistic
4
5 - 5
baraż
4. Polska Agencja Żeglugi Powietrznej
0
2 - 17
baraż
 
Grupa C
 
Wyniki
FM Logistic
0 : 1
Raben Logistics Polska
Trans.eu Wrocław
7 : 0
ZZM Wałbrzych
FM Logistic
1 : 4
Trans.eu Wrocław
ZZM Wałbrzych
0 : 10
Raben Logistics Polska
FM Logistic
5 : 0
ZZM Wałbrzych
Trans.eu Wrocław
5 : 1
Raben Logistics Polska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Trans.eu Wrocław
9
16 - 2
awans do II rundy
2. Raben Logistics Polska
6
12 - 5
awans do II rundy
3. FM Logistic
3
6 - 5
baraż
4. ZZM Wałbrzych
0
0 - 22
baraż
 
Grupa D
 
Wyniki
BBF Kujawy
2 : 0
Link Wiązowna
Global Gdynia
0 : 7
Optima Logistics Group
BBF Kujawy
9 : 0
XPO Transport Czerwieńsk
Link Wiązowna
4 : 1
Global Gdynia
Optima Logistics Group
9 : 0
XPO Transport Czerwieńsk
BBF Kujawy
8 : 0
Global Gdynia
Optima Logistics Group
2 : 3
Link Wiązowna
Global Gdynia
5 : 0
XPO Transport Czerwieńsk
BBF Kujawy
0 : 1
Optima Logistics Group
XPO Transport Czerwieńsk
1 : 6
Link Wiązowna
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. BBF Kujawy
9
19 - 1
awans do II rundy
2. Optima Logistics Group
9
19 - 3
awans do II rundy
3. Link Wiązowna
9
13 - 6
awans do II rundy
4. Global Gdynia
3
6 - 19
baraż
5. XPO Transport Czerwieńsk
0
1 - 29
baraż
 
 
 
Baraż
 
 
Grupa X
 
Wyniki
Famos Duchnice
0 : 3
Colian Logistic
ZZM Wałbrzych
3 : 1
XPO Transport Czerwieńsk
Famos Duchnice
2 : 4
ZZM Wałbrzych
Colian Logistic
3 : 1
XPO Transport Czerwieńsk
Famos Duchnice
1 : 2
XPO Transport Czerwieńsk
ZZM Wałbrzych
0 : 1
Colian Logistic
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Colian Logistic
9
7 - 1
2. ZZM Wałbrzych
6
7 - 4
3. XPO Transport Czerwieńsk
3
4 - 7
4. Famos Duchnice
0
3 - 9
 
Grupa Y
 
Wyniki
LIT Logistic Zielona Góra
2 : 3
Polska Agencja Żeglugi Powietrznej
FM Logistic
3 : 0
Global Gdynia
LIT Logistic Zielona Góra
1 : 2
FM Logistic
Polska Agencja Żeglugi Powietrznej
2 : 2
Global Gdynia
LIT Logistic Zielona Góra
0 : 3
Global Gdynia
FM Logistic
2 : 1
Polska Agencja Żeglugi Powietrznej
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. FM Logistic
9
7 - 2
2. Polska Agencja Żeglugi Powietrznej
4
6 - 6
3. Global Gdynia
4
5 - 5
4. LIT Logistic Zielona Góra
0
3 - 8
 
 
 
II Runda grupowa
 
 
Grupa I
 
Wyniki
Raben Logistics Polska
0 : 0
Colian Logistic
ITM Baza Poznańska
0 : 0
Colian Logistic
ITM Baza Poznańska
0 : 0
Raben Logistics Polska
 
Tabela grupy
Punkty
 Bramki
 
1. ITM Baza Poznańska
2
0 - 0
awans do ¼ finału
2. Raben Logistics Polska
2
0 - 0
awans do ¼ finału
3. Colian Logistic
2
0 - 0
 
 
Grupa II
 
Wyniki
PKP LHS Zamość
1 : 1
FM Logistic
BBF Kujawy
1 : 1
FM Logistic
BBF Kujawy
5 : 0
PKP LHS Zamość
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. BBF Kujawy
4
6 - 1
awans do ¼ finału
2. FM Logistic
2
2 - 2
awans do ¼ finału
3. PKP LHS Zamość
1
1 - 6
 
 
Grupa III
 
Wyniki
CAT LC Polska
2 : 1
Link Wiązowna
Trans.eu Wrocław
5 : 0
Link Wiązowna
Trans.eu Wrocław
2 : 1
CAT LC Polska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Trans.eu Wrocław
6
7 - 1
 
2. CAT LC Polska
3
3 - 3
 
3. Link Wiązowna
0
1 - 7
 
 
Grupa IV
 
Wyniki
Optima Logistics Group
1 : 0
XPO Logistics
Francepol Zielona Góra
0 : 1
XPO Logistics
Francepol Zielona Góra
1 : 2
Optima Logistics Group
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Optima Logistics Group
6
3 - 1
 
2. XPO Logistics
3
1 - 1
 
3. Francepol Zielona Góra
0
1 - 3
 
 
 
 
 
¼ Finału
ITM Baza Poznańska
3 : 0
FM Logistic
BBF Kujawy
3 : 1
Raben  Logistics Polska
Trans.eu Wrocław
2 : 2 k. 2 : 1
XPO Logistic
Optima Logistics Group
5 : 0
CAT LC Polska
 
 
 
½ Finału
ITM Baza Poznańska
1 : 4
Trans.eu Wrocław
BBF Kujawy
1 : 3
Optima Logistics Group
 
 
FINAŁ TURNIEJU
Trans.eu Wrocław
3 : 6
Optima Logistics Group
 
 
Puchar Fair-Play
Trans.eu Wrocław
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Marcin Antczak
ITM Baza Poznańska
Najlepszy piłkarz
Michał Nowak
Optima Logistics Group
Najlepszy bramkarz
Jakub Gołecki
BBF Kujawy
 
 
Wyróżnienia
Damian Karczmarczyk
Optima Logistics Group
Kamil Martowicz
Trans.eu Wrocław
Krzysztof Kotwicki
Trans.eu Wrocław
 
 
 
Klasyfikacja końcowa:
I
Optima Logistics Group
II
Trans.eu Wrocław
III
ITM Baza Poznańska
III
BBF Kujawy
V-VIII
FM Logistic
 
Raben Logistics Polska
 
XPO Logistic
 
CAT LC Polska
IX - XVIII
Francepol Zielona Góra
 
Link Wiązowna
 
PKP LHS Zamość
 
Colian Logistic
 
Polska Agencja Żeglugi Powietrznej
 
Global Gdynia
 
LIT Zielona Góra
 
ZZM Wałbrzych
 
XPO Transport
 
Famos Duchnice

  
                                 Logistyka                                             
..