03-04 marca 2018 Bydgoszcz - VIII Mistrzostwa Polski Branży Chemicznej i Farmaceutycznej w halowej piłce nożnej

« powrót

 VIII Mistrzostwa Polski
Branży Chemicznej i Farmaceutycznej
w halowej piłce nożnej – Bydgoszcz 2018
 
 
Wyniki:
 
 
 
Grupa A
 
Wyniki
Gedeon Richter Polska
3 : 2
Procter&Gamble Aleksandrów Łódzki
Adamus Szczecin
2 : 2
Supravis Group Bydgoszcz
Gedeon Richter Polska
0 : 0
Neuca Toruń
Procter&Gamble Aleksandrów Łódzki
1 : 7
Adamus Szczecin
Supravis Group Bydgoszcz
1 : 6
Neuca Toruń
Gedeon Richter Polska
2 : 3
Adamus Szczecin
Supravis Group Bydgoszcz
5 : 0
Procter&Gamble Aleksandrów Łódzki
Adamus Szczecin
3 : 3
Neuca Toruń
Gedeon Richter Polska
0 :2
Supravis Group Bydgoszcz
Neuca Toruń
3 : 1
Procter&Gamble Aleksandrów Łódzki
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Adamus Szczecin
8
15 - 8
awans do II rundy
2. Neuca Toruń
8
12 - 5
awans do II rundy
3. Supravis Group Bydgoszcz
7
10 - 8
awans do II rundy
4. Gedeon Richter Polska
4
5 - 7
awans do II rundy
5. Procter&Gamble Aleksandrów Łódzki
0
4 - 18
baraż
 
Grupa B
 
Wyniki
Reckitt Benckiser Production
1 : 2
Purinova Bydgoszcz
Polpharma Maxigra
0 : 1
Mylan Healthcare
Reckitt Benckiser Production
2 : 1
Polpharma Maxigra
Purinova Bydgoszcz
0 : 0
Mylan Healthcare
Reckitt Benckiser Production
11 : 3
Mylan Healthcare
Polpharma Maxigra
0 : 1
Purinova Bydgoszcz
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Purinova Bydgoszcz
7
3 - 1
awans do II rundy
2. Reckitt Benckiser Production
6
14 - 6
awans do II rundy
3. Mylan Healthcare
4
4 - 11
awans do II rundy
4. Polpharma Maxigra
0
1 - 4
baraż
 
Grupa C
 
Wyniki
Olimp Labs
5 : 3
Apteki Prima
Polpharma Starogard Gdański
1 : 3
WZZ Herbapol Wrocław
Olimp Labs
12 : 0
Polpharma Starogard Gdański
Apteki Prima
4 : 2
WZZ Herbapol Wrocław
Olimp Labs
2 : 2
WZZ Herbapol Wrocław
Polpharma Starogard Gdański
1 : 6
Apteki Prima
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Olimp Labs
7
19 - 5
awans do II rundy
2. Apteki Prima
6
13 - 8
awans do II rundy
3. Herbapol
4
7 - 7
awans do II rundy
4. Polpharma Starogard Gdański
0
2 - 21
baraż
 
 
Baraże o awans do II rundy
 
 
Grupa X
 
Wyniki
Polpharma Maxigra
1 : 0
Polpharma Starogard Gdański
Procter&Gamble Aleksandrów Łódzki
1 : 3
Polpharma Starogard Gdański
Procter&Gamble Aleksandrów Łódzki
1 : 4
Polpharma Maxigra
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Polpharma Maxigra
6
5 - 1
2. Polpharma Starogard Gdański
3
3 - 2
3. Procter&Gamble Aleksandrów Łódzki
0
2 - 7
 
 
 
II Runda grupowa
 
 
Grupa I
 
Wyniki
Reckitt Benckiser Production
5 : 1
Polpharma Starogard Gdański
Adamus Szczecin
6 : 1
Polpharma Starogard Gdański
Adamus Szczecin
4 : 2
Reckitt Benckiser Production
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Adamus Szczecin
6
10 - 3
awans do ¼ finału
2. Reckitt Benckiser Production
3
7 - 5
awans do ¼ finału
3. Polpharma Starogard Gdański
0
2 - 11
 
 
Grupa II
 
Wyniki
Supravis Group Bydgoszcz
1 : 2
Polpharma Maxigra
Olimp Labs
2 : 0
Polpharma Maxigra
Olimp Labs
6 : 1
Supravis Group Bydgoszcz
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Olimp Labs
6
8 - 1
awans do ¼ finału
2. Polpharma Maxigra
3
2 - 3
awans do ¼ finału
3. Supravis Group Bydgoszcz
0
2 - 8
 
 
Grupa III
 
Wyniki
WZZ Herbapol Wrocław
2 : 0
Gedeon Richter Polska
Purinova Bydgoszcz
3 : 0
Gedeon Richter Polska
Purinova Bydgoszcz
1 : 2
WZZ Herbapol Wrocław
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. WZZ Herbapol Wrocław
6
4 - 1
awans do ¼ finału
2. Purinova Bydgoszcz
3
4 - 2
awans do ¼ finału
3. Gedeon Richter Polska
0
0 - 5
 
 
Grupa IV
 
Wyniki
Apteki Prima
2 : 0
Mylan Healthcare
Neuca Toruń
4 : 1
Mylan Healthcare
Neuca Toruń
0 : 3
Apteki Prima
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Apteki Prima
6
5 - 0
awans do ¼ finału
2. Neuca Toruń
3
4 - 4
awans do ¼ finału
3. Mylan Healthcare
0
1 - 6
 
 
 
 
Faza finałowa
 
 
¼ Finału
Adamus Szczecin
3 : 3 k. 2 : 0
Polpharma Maxigra
Olimp Labs
1 : 3
Reckitt Benckiser Production
WZZ Herbapol Wrocław
1 : 1 k. 2 : 3
Neuca Toruń
Apteki Prima
3 : 0
Purinova Bydgoszcz
 
 
½ Finału
Adamus Szczecin
2 : 1
Neuca Toruń
Reckitt Benckiser Production
1 : 1 k. 9 : 10
Apteki Prima
 
 
FINAŁ TURNIEJU
Adamus Szczecin
1 : 0
Apteki Prima
 
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Reckitt Benckiser Production
Damian Matusiak
Najlepszy piłkarz
Adamus Szczecin
Marcin Garlej
Najlepszy bramkarz
Adamus Szczecin
Adam Dąbrowski
 
 
Wyróżnienia
Apteki Prima
Anna Sobczak
Neuca Toruń
Mateusz Kwasigroch
Apteki Prima
Artur Brzuśkiewicz
Apteki Prima
Mateusz Mroziński
 
Klasyfikacja końcowa:
I
Adamus Szczecin
II
Apteki Prima
III
Reckitt Benckiser Production
III
Neuca Toruń
V
Polpharma Maxigra
V
Olimp Labs
V
WZZ Herbapol Wrocław
V
Purinova Bydgoszcz
IX-XIII
Mylan Healthcare
 
Gedeon Richter Polska
 
Supravis Group Bydgoszcz
 
Polpharma Starogard Gdański
 
Procter&Gamble Aleksandrów Łódzki
 
                                 Logistyka                                             
..