10-11 marca 2018 Kraków - XIII Międzybranżowe Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy w halowej piłce nożnej

« powrót

 XIII Międzybranżowe Mistrzostwa Polski
Firm i Zakładów Pracy
w halowej piłce nożnej – Kraków 2018
 
Wyniki:
 
Grupa A
 
Wyniki
Lek Novartis Stryków
4 : 0
Pratt&Whitney Rzeszów
Ostróda Yacht
2 : 0
Pentair Poland
Tristone Wałbrzych
2 : 0
Pro Novum Katowice
Lek Novartis Stryków
7 : 0
Pentair Poland
Pratt&Whitney Rzeszów
1 : 0
Tristone Wałbrzych
Ostróda Yacht
5 : 1
Pro Novum Katowice
Lek Novartis Stryków
2 : 1
Tristone Wałbrzych
Pratt&Whitney Rzeszów
1 : 4
Ostróda Yacht
Pentair Poland
2 : 1
Pro Novum Katowice
Lek Novartis Stryków
0 : 3
Ostróda Yacht
Pratt&Whitney Rzeszów
5 : 1
Pro Novum Katowice
Pentair Poland
0 : 4
Tristone Wałbrzych
Lek Novartis Stryków
5 : 0
Pro Novum Katowice
Pratt&Whitney Rzeszów
2 : 0
Pentair Poland
Ostróda Yacht
0 : 1
Tristone Wałbrzych
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Ostróda Yacht
12
14 - 3
awans do II rundy
2. Lek Novartis
12
18 - 4
awans do II rundy
3. Pratt&Whitney Rzeszów
9
9 - 9
awans do II rundy
4. Tristone Wałbrzych
9
8 - 3
awans do II rundy
5. Pentair Poland
3
2 - 16
 
6. Pro Novum Katowice
0
3 - 19
 
 
Grupa B
 
Wyniki
Faurecia Legnica
4 : 1
Carinii Łaskarzew
UBS
0 : 7
PZU Sport Team
Ceramika Tubądzin
5 : 1
SFA Polska
Faurecia Legnica
0 : 2
PZU Sport Team
Carinii Łaskarzew
1 : 1
Ceramika Tubądzin
UBS
1 : 0
SFA Polska
Faurecia Legnica
1 : 2
Ceramika Tubądzin
Carinii Łaskarzew
1 : 2
UBS
PZU sport Team
5 : 0
SFA Polska
Faurecia Legnica
2 : 2
UBS
Carinii Łaskarzew
5 : 2
SFA Polska
PZU Sport Team
2 : 1
Ceramika Tubądzin
Faurecia Legnica
5 : 1
SFA Polska
Carinii Łaskarzew
3 : 4
PZU Sport Team
UBS
1 : 2
Ceramika Tubądzin
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. PZU Sport Team
15
20 - 4
awans do II rundy
2. Ceramika Tubądzin
10
11 - 6
awans do II rundy
3. Faurecia Legnica
7
12 - 8
awans do II rundy
4. UBS
7
6 - 12
awans do II rundy
5. Carinii Łaskarzew
4
11 - 13
 
6. SFA Polska
0
4 - 21
 
 
Grupa C
 
Wyniki
Dekorglass Działdowo
3 : 0
Schumacher Wrocław
Scorpio Łódź
0 : 4
Model Opakowania Biłgoraj
Dekorglass Działdowo
1 : 2
Amcor Tobacco
Schumacher Wrocław
3 : 1
Scorpio Łódź
Model Opakowania Biłgoraj
0 : 3
Amcor Tobacco
Dekorglass Działdowo
2 : 1
Scorpio Łódź
Model Opakowania Biłgoraj
6 : 0
Schumacher Wrocław
Scorpio Łódź
0 : 7
Amcor Tobacco
Dekorglass Działdowo
2 : 2
Model Opakowania Biłgoraj
Amcor Tobacco
5 : 1
Schumacher Wrocław
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Amcor Tobacco Packaging Polska
12
17 - 2
awans do II rundy
2. Model Opakowania
7
12 - 5
awans do II rundy
3. Dekorglass Działdowo
7
8 - 5
awans do II rundy
4. Schumacher Wrocław
3
4 - 15
 
5. Scorpio Łódź
0
2 - 16
 
 
Grupa D
 
Wyniki
KGHM ZG Polkowice-Sieroszowice
6 0
Nokia Kraków
LM Wind Power
0 3
Jar-Met Węgrów
KGHM ZG Polkowice-Sieroszowice
5 : 1
Eaton Bielsko-Biała
Nokia Kraków
0 : 3
LM Wind Power
Jar-Met Węgrów
2 : 2
Eaton Bielsko-Biała
KGHM ZG Polkowice-Sieroszowice
2 : 2
LM Wind Power
Jar-Met Węgrów
2 : 1
Nokia Kraków
LM Wind Power
9 : 2
Eaton Bielsko-Biała
KGHM ZG Polkowice-Sieroszowice
2 : 0
Jar-Met Węgrów
Eaton Bielsko-Biała
0 : 3
Nokia Kraków
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. KGHM ZG Polkowice-Sieroszowice
10
15 - 3
awans do II rundy
2. Jar-Met Węgrów
7
7 - 5
awans do II rundy
3. LM Wind Power
7
14 - 7
awans do II rundy
4. Nokia Kraków
3
4 - 11
 
5. Eaton Bielsko-Biała
1
5 - 19
 
 
Grupa E
 
Wyniki
PCC Rokita Brzeg Dolny
2 : 1
Filplast Głogówek
Pfleiderer Silekol
0 : 2
Paged Meble
PCC Rokita Brzeg Dolny
0 : 0
Trio Line Polska
Filplast Głogówek
7 : 0
Pfleiderer Silekol
Paged Meble
2 : 5
Trio Line Polska
PCC Rokita Brzeg Dolny
6 : 0
Pfleiderer Silekol
Paged Meble
2 : 6
Filplast Głogówek
Pfleiderer Silekol
0 : 10
Trio Line Polska
PCC Rokita Brzeg Dolny
5 : 0
Paged Meble
Trio Line Polska
6 : 2
Filplast Głogówek
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Trio Line Polska
10
21 - 4
awans do II rundy
2. PCC Rokita Brzeg Dolny
10
13 - 1
awans do II rundy
3. Filplast Głogówek
6
16 - 10
awans do II rundy
4. Paged Meble
3
6 - 16
 
5. Pfleiderer Silekol
0
0 - 25
 
 
Grupa F
 
Wyniki
Thoni Alutec Stalowa Wola
3 : 2
Fujitsu Łódź
Marcegaglia Poland
0 : 3
Huta Bankowa Dąbrowa Górnicza
Thoni Alutec Stalowa Wola
7 : 0
Elmen Rogowiec
Fujitsu Łódź
0 : 0
Marcegaglia Poland
Huta Bankowa Dąbrowa Górnicza
2 : 0
Elmen Rogowiec
Thoni Alutec Stalowa Wola
5 : 0
Marcegaglia Poland
Huta Bankowa Dąbrowa Górnicza
1 : 4
Fujitsu Łódź
Marcegaglia Poland
3 : 1
Elmen Rogowiec
Thoni Alutec Stalowa Wola
3 : 0
Huta Bankowa Dąbrowa Górnicza
Elmen Rogowiec
0 : 3
Fujitsu Łódź
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Toni Alutec Stalowa Wola
12
18 - 2
awans do II rundy
2. Fujitsu Łódź
7
9 - 4
awans do II rundy
3. Huta Bankowa Dąbrowa Górnicza
6
6 - 7
awans do II rundy
4. Marcegaglia Poland
4
3 - 9
awans do II rundy
5. Elmen Rogowiec
0
1 - 15
 
 
 
Baraż nr 1 o awans do 1/8 finału
 
 
Grupa X
 
Wyniki
Carinii Łaskarzew
0 : 3 wo.
Scorpio Łódź
Pfleiderer Silekol
0 : 4
Eaton Bielsko-Biała
Carinii Łaskarzew
2 : 3
Nokia Kraków
Scorpio Łódź
1 : 1
Pfleiderer Silekol
Eaton Bielsko-Biała
2 : 2
Nokia Kraków
Carinii Łaskarzew
1 : 0
Pfleiderer Silekol
Eaton Bielsko-Biała
2 : 1
Scorpio Łódź
Pfleiderer Silekol
0 : 2
Nokia Kraków
Carinii Łaskarzew
4 : 1
Eaton Bielsko-Biała
Nokia Kraków
1 : 0
Scorpio Łódź
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Nokia Kraków
10
8 - 4
2. Eaton Bielsko-Biała
7
9 - 7
3. Carinii Łaskarzew
6
7 - 7
4. Scorpio Łódź
4
5 - 4
5. Pfleiderer Silekol
1
1 - 8
 
Baraż nr 2 o awans do 1/8 finału
 
 
Grupa Y
 
Wyniki
SFA Polska
2 : 2
Schumacher Wrocław
Pentair Poland
0 : 2
Schumacher Wrocław
Pentair Poland
1 : 1
SFA Polska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Schumacher Wrocław
4
4 - 2
awans do finału barażu nr 2
2. SFA Polska
2
3 - 3
 
3. Pentair Poland
1
1 - 3
 
 
Grupa Z
 
Wyniki
Elmen Rogowiec
2 : 5
Paged Meble
Pro Novum Katowice
2 : 5
Paged Meble
Pro Novum Katowice
3 : 1
Elmen Rogowiec
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Paged Meble
6
10 - 4
awans do finału barażu nr 2
2. Pro Novum Katowice
3
5 - 6
 
3. Elmen Rogowiec
0
3 - 8
 
 
 
Finał barażu nr 2
Schumacher Wrocław
2 : 4
Paged Meble
 
 
 
II Runda grupowa
 
 
Grupa I
 
Wyniki
Lek Novartis Stryków
5 : 1
Marcegaglia Poland
PZU Sport Team
7 : 2
Marcegaglia Poland
PZU Sport Team
0 : 1
Lek Novartis Stryków
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Lek Novartis Stryków
6
6 - 1
awans do 1/8 finału
2. PZU Sport Team
3
7 - 3
awans do 1/8 finału
3. Marcegaglia Poland
0
3 - 12
 
 
Grupa II
 
Wyniki
Ceramika Tubądzin
1 : 4
Pratt&Whitney Rzeszów
Model Opakowania
1 : 1
Pratt&Whitney Rzeszów
Model Opakowania
1 : 1
Ceramika Tubądzin
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Pratt&Whitney Rzeszów
4
5 - 2
awans do 1/8 finału
2. Model Opakowania
2
2 - 2
awans do 1/8 finału
3. Ceramika Tubądzin
1
2 - 5
 
 
Grupa III
 
Wyniki
PCC Rokita Brzeg Dolny
4 : 1
UBS
Ostróda Yacht
6 : 0
UBS
Ostróda Yacht
2 : 1
PCC Rokita Brzeg Dolny
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Ostróda Yacht
6
8 - 1
awans do 1/8 finału
2. PCC Rokita Brzeg Dolny
3
5 - 3
awans do 1/8 finału
3. UBS
0
1 - 10
 
 
Grupa IV
 
Wyniki
Filplast Głogówek
1 : 1
Faurecia Legnica
KGHM ZG Polkowice-Sieroszowice
2 : 1
Faurecia Legnica
KGHM ZG Polkowice-Sieroszowice
5 : 1
Filplast Głogówek
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. KGHM ZG Polkowice-Sieroszowice
6
7 - 2
awans do 1/8 finału
2. Faurecia Legnica
1
2 - 3
awans do 1/8 finału
3. Filplast Głogówek
1
2 - 6
 
 
Grupa V
 
Wyniki
Fujitsu Łódź
1 : 2
LM Wind Power
Trio Line Polska
3 : 1
LM Wind Power
Trio Line Polska
0 : 1
Fujitsu Łódź
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Trio Line Polska
3
3 - 2
awans do 1/8 finału
2. Fujitsu Łódź
3
2 - 2
awans do 1/8 finału
3. LM Wind Power
3
3 - 4
 
 
Grupa VI
 
Wyniki
Jar-Met Węgrów
0 : 1
Dekorglass Działdowo
Toni Alutec Stalowa Wola
2 : 0
Dekorglass Działdowo
Toni Alutec Stalowa Wola
2 : 2
Jar-Met Węgrów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Toni Alutec Stalowa Wola
4
4 - 2
awans do 1/8 finału
2. Dekorglass Działdowo
3
1 - 2
awans do 1/8 finału
3. Jar-Met Węgrów
1
2 - 3
 
 
Grupa VII
 
Wyniki
Huta Bankowa Dąbrowa Górnicza
2 : 1
Tristone Wałbrzych
Amcor Tobacco
3 : 0
Tristone Wałbrzych
Amcor Tobacco
1 : 1
Huta Bankowa Dąbrowa Górnicza
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Amcor Tobacco
4
4 - 1
awans do 1/8 finału
2. Huta Bankowa Dąbrowa Górnicza
4
3 - 2
awans do 1/8 finału
3. Tristone Wałbrzych
0
1 - 5
 
 
 
 
1/8 Finału
Lek Novartis Stryków
1 : 0
Model Opakowania Biłgoraj
Pratt&Whitney Rzeszów
0 : 3
PCC Rokita Brzeg Dolny
Ostróda Yacht
3 : 0
PZU Sport Team
Faurecia Legnica
0 : 0 k. 3 : 2
Fujitsu Łódź
KGHM ZG Polkowice-Sieroszowice
5 : 1
Nokia Kraków
Trio Line Polska
3 : 1
Dekorglass Działdowo
Thoni Alutec Stalowa Wola
2 : 2 k. 0 : 2
Huta Bankowa Dąbrowa Górnicza
Amcor Tobacco Packaging Polska
7 : 0
Paged Meble
 
¼ Finału
Lek Novartis
2 : 3
KGHM ZG Polkowice-Sieroszowice
PCC Rokita Brzeg Dolny
3 : 2
Trio Line Polska
Ostróda Yacht
3 : 0
Huta Bankowa Dąbrowa Górnicza
Faurecia Legnica
0 : 4
Amcor Tobacco Packaging
 
 
½ Finału
KGHM ZG Polkowice-Sieroszowice
2 : 2 k. 4 : 3
PCC Rokita Brzeg Dolny
Ostróda Yacht
2 : 2 k. 5 : 6
Amcor Tobacco Packaging
 
 
FINAŁ TURNIEJU
KGHM ZG Polkowice-Sieroszowice
3 : 3 k. 3 : 1
Amcor Tobacco Packaging
 
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Krystian Zelek
Paged Meble
Najlepszy piłkarz
Arkadiusz Świętosławski
Amcor Tobacco Packaging
Najlepszy bramkarz
Jarosław Koszewski
Ostróda Yacht
 
Wyróżnienia
Michał Wróbel
PCC Rokita Brzeg Dolny
Dawid Biały
KGHM ZG Polkowice-Sieroszowice
Andrzej Hebda
KGHM ZG Polkowice-Sieroszowice
 
Klasyfikacja końcowa:
I
KGHM ZG Polkowice-Sieroszowice
II
Amcor Tobacco Packaging Polska
III
PCC Rokita Brzeg Dolny
III
Ostróda Yacht
V
Lek Novartis Stryków
 
Trio Line Polska
 
Huta Bankowa Dąbrowa Górnicza
 
Faurecia Legnica
IX
Model Opakowania
 
Pratt&Whitney Rzeszów
 
PZU Sport Team
 
Fujitsu Łódź
 
Nokia Kraków
 
Dekorglass Działdowo
 
Thoni Alutec Stalowa Wola
 
Paged Meble
XVII - XXIII
LM Wind Power
 
Jar-Met Węgrów
 
Ceramika Tubądzin
 
Filplast Głogówek
 
Tristone Wałbrzych
 
Marcegaglia Poland
 
UBS
XXIV - XXXII
Schumacher Wrocław
 
Eaton Bielsko-Biała
 
Carinii Łaskarzew
 
Pro Novum Katowice
 
SFA Polska
 
Scorpio Łódź
 
Pentair Poland
 
Pfleiderer Silekol
 
Elmen Rogowiec
                                 Logistyka                                             
..