21-22 kwietnia 2018 Kołobrzeg/Dźwirzyno - IX Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy w siatkówce

« powrót

 IX Mistrzostwa Polski
Firm i Zakładów Pracy
w siatkówce – Kołobrzeg/Dźwirzyno 2018
 
 
Wyniki:
 
 
Grupa A
 
Wyniki
Kolrex Koluszki
2 : 0(21:10, 21:9)
Sitech Polkowice
Tubądzin
2 : 0(21:9, 21:16)
Biella Szydłowiec
Kolrex Koluszki
2 : 0(22:20, 21:17)
Tubądzin
Sitech Polkowice
2 : 0(21:12,21:14)
Biella Szydłowiec
Biella Szydłowiec
0 : 2(4:21, 12:21)
Kolrex Koluszki
Tubądzin
2 : 1(21:10, 18:21,15:10)
Sitech Polkowice
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
 
1. Kolrex Koluszki
9
6 - 0
awans do II rundy
2. Tubądzin
5
4 - 3
awans do II rundy
3. Sitech Polkowice
4
3 - 4
awans do II rundy
4. Biella Szydłowiec
0
0 - 6
puchar pocieszenia
 
Grupa B
 
Wyniki
Veolia Poznań
2 : 0(21:3, 21:8)
Animex Ełk
Grupa Adamed
2 : 0(21:10, 21:16)
Porcelana Lubiana
Veolia Poznań
1 : 2(18:21, 21:10,17:19)
Grupa Adamed
Animex Ełk
0 : 2(11:21, 16:21)
Porcelana Lubiana
Porcelana Lubiana
0 : 2(4:21, 8:21)
Veolia Poznań
Grupa Adamed
2 : 0(21:5, 21:14)
Animex Ełk
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
 
1. Grupa Adamed
8
6 - 1
awans do II rundy
2. Veolia Poznań
7
5 - 2
awans do II rundy
3. Porcelana Lubiana
3
2 - 4
awans do II rundy
4. Animex Ełk
0
0 - 6
puchar pocieszenia
 
Grupa C
 
Wyniki
Goodvalley Polska
2 : 0(21:9, 21:15)
HTL Strefa
Orlen Serwis
1 : 2(15:21, 22:20, 11:15)
Inter Marine
Goodvalley Polska
2 : 0(21:11, 21:10)
Orlen Serwis
HTL Strefa
0 : 2(9 :21, 14:21)
Inter Marine
Inter Marine
0 : 2(14:21, 9:21)
Goodvalley Polska
Orlen Serwis
2 : 1(21:17, 12:21, 15:13)
HTL Strefa
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
 
1. Goodvalley Polska
9
6 - 0
awans do II rundy
2. Inter Marine
5
4 - 3
awans do II rundy
3. Orlen Serwis
3
3 - 5
awans do II rundy
4. HTL Strefa
1
1 - 6
puchar pocieszenia
 
Grupa D
 
Wyniki
Remagum Mysłowice
2 : 0(21:9, 21:12)
Brembo Poland
Wika Polska
0 :2(11:21, 19:21)
TST Kogeneracja
Remagum Mysłowice
2 : 0(21:11, 21:16)
Wika Polska
Brembo Poland
2 : 0(21:19, 21:17)
TST Kogeneracja
TST Kogeneracja
1 : 2(16:21, 21:15, 11:15)
Remagum Mysłowice
Wika Polska
1 : 2(21:15, 9:21, 10:15)
Brembo Poland
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
 
1. Remagum Mysłowice
8
6 - 1
awans do II rundy
2. Brembo Poland
5
4 - 3
awans do II rundy
3. TST Kogeneracja
4
3 - 4
awans do II rundy
4. Wika Polska
1
1 - 6
puchar pocieszenia
 
Grupa E
 
Wyniki
Technokabel Szreńsk
1 : 2(11:21, 21:18, 11:15)
Kaufland Żywiec
Autoliv Jelcz-Laskowice
2 : 1(21:16, 19:21, 16:14)
ES-System Wilkasy
Technokabel Szreńsk
2 : 0(21:13, 21:6)
Autoliv Jelcz-Laskowice
Kaufland Żywiec
2 : 0(21:7, 21:12)
ES-System Wilkasy
ES-System Wilkasy
0 : 2(8:21, 11:21)
Technokabel Szreńsk
Autoliv Jelcz-Laskowice
1 : 2(21:16, 13:21, 8:15)
Kaufland Żywiec
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
 
1. Kaufland Żywiec
7
6 - 2
awans do II rundy
2. Technokabel Szreńsk
7
5 - 2
awans do II rundy
3. Autoliv Jelcz-Laskowice
3
3 - 5
awans do II rundy
4. ES-System Wilkasy
1
1 - 6
puchar pocieszenia
 
Grupa F
 
Wyniki
PKN Orlen Volley Team
2 : 0(21:9, 21:12)
Cementownia Odra Opole
Wodociągi Wałbrzych
1 : 2(19:21, 21:19, 14:16)
GOŚ Łódź
PKN Orlen Volley Team
2 : 0(21:12, 21:13)
Wodociągi Wałbrzych
Cementownia Odra Opole
0 : 2(14:21, 13:21)
GOŚ Łódź
GOŚ Łódź
1 : 2(21:19, 8:21,12:15)
PKN Orlen Volley Team
Wodociągi Wałbrzych
2 : 0(21:7, 21:10)
Cementownia Odra Opole
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
 
1. PKN Orlen Volley Team
8
6 - 1
awans do II rundy
2. GOŚ Łódź
6
5 - 3
awans do II rundy
3. Wodociągi Wałbrzych
4
3 - 4
awans do II rundy
4. Cementownia Odra Opole
0
0 - 6
puchar pocieszenia
 
Grupa G
 
Wyniki
Rossmann Łódź
2 : 1(18:21, 21:17,15:10)
Eko-Okna
Concordia Poznań
0 : 2(10:21, 17:21)
Nordea Łódź
Rossmann Łódź
2 : 1(17:21, 21:16, 16:14)
Concordia Poznań
Eko-Okna
2 : 0(21:14, 21:19)
Nordea Łódź
Nordea Łódź
0 : 2(19:21, 21:23)
Rossmann Łódź
Concordia Poznań
0 : 2(15:21, 15:21)
Eko-Okna
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
 
1. Rossmann Łódź
7
6 - 2
awans do II rundy
2. Eko-Okna
7
5 - 2
awans do II rundy
3. Nordea Łódź
3
2 - 4
awans do II rundy
4. Concordia Poznań
1
1 - 6
puchar pocieszenia
 
Grupa H
 
Wyniki
Iqor Bydgoszcz
2 : 0(21:11, 21:16)
Klimat Solec
Tieto Poland
0 : 2(10:21, 13:21)
Corning Stryków
Iqor Bydgoszcz
2 : 0(21:12, 21:8)
Tieto Poland
Klimat Solec
0 : 2(14:21, 10:21)
Corning Stryków
Corning Stryków
0 : 2(17:21, 14:21)
Iqor Bydgoszcz
Tieto Poland
2 : 0 (21:11, 21:17)
Klimat Solec
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
 
1. Iqor Bydgoszcz
9
6 - 0
awans do II rundy
2. Corning Stryków
6
4 - 2
awans do II rundy
3. Tieto Szczecin
3
2 – 4
awans do II rundy
4. Klimat Solec
0
0 - 6
puchar pocieszenia
 
 
Puchar Pocieszenia – Hala Dźwirzyno
 
 
½ Finału Pucharu Pocieszenia
ES-System Wilkasy
0 : 2 (22:24, 14:21)
Cementownia Odra Opole
Concordia Poznań
2 : 1 (21:14, 21:23,15:10)
Klimat Solec
 
 
Mecz o miejsce 3
ES-System Wilkasy
1 : 2 (21:17, 16:21,11:15)
Klimat Solec
 
Mecz o miejsce 1
Cementownia Odra Opole
0 : 2 (20:22, 14:21)
Concordia Poznań
 
 
Puchar Pocieszenia– Hala Kołobrzeg
 
 
½ Finału Pucharu Pocieszenia
Biella Szydłowiec
2 : 0 (21:10, 21:11)
Animex Ełk
HTL Strefa
0 : 2 (23:25, 18:21)
Wika Włocławek
 
 
Mecz o miejsce 3
Animex Ełk
0 : 2 (9:21, 6:21)
HTL Strefa
 
Mecz o miejsce 1
Biella Szydłowiec
0 : 2 (15:21, 16:21)
Wika Polska
 
 
II Runda grupowa
 
 
Grupa I
 
Wyniki
Veolia Poznań
2 : 0(21:16, 21:7)
Orlen Serwis
Kolrex Koluszki
2 : 0(21:12, 21:9)
Orlen Serwis
Kolrex Koluszki
2 : 0(21:9, 21:9)
Veolia Poznań
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
 
1. Kolrex Koluszki
6
4 - 0
awans do ¼ finału
2. Veolia Poznań
3
2 - 2
 
3. Orlen Serwis
0
0 - 4
 
 
Grupa II
 
Wyniki
Inter Marine
0 : 2(13:21, 13:21)
TST Kogeneracja
Grupa Adamed
1 : 2(21:19, 18:21, 8:15)
TST Kogeneracja
Grupa Adamed
2 : 0(21:19, 21:18)
Inter Marine
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
 
1. TST Kogeneracja
5
4 - 1
awans do ¼ finału
2. Grupa Adamed
4
3 - 2
 
3. Inter Marine
0
0 - 4
 
 
Grupa III
 
Wyniki
Brembo Poland
2 : 0(21:10, 21:17)
Sitech Polkowice
Goodvalley Polska
2 : 0(21:10, 21:15)
Sitech Polkowice
Goodvalley Polska
2 : 0(21:18, 21:15)
Brembo Poland
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
 
1. Goodvalley Polska
6
4 - 0
awans do ¼ finału
2. Brembo Poland
3
2 - 2
 
3. Sitech Polkowice
0
0 - 4
 
 
Grupa IV
 
Wyniki
Tubądzin
2 : 0(21:9, 21:19)
Porcelana Lubiana
Remagum Mysłowice
2 : 0(21:13, 21:8)
Porcelana Lubiana
Remagum Mysłowice
2 : 0(21:15, 21:19)
Tubądzin
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
 
1. Remagum Mysłowice
6
4 - 0
awans do ¼ finału
2. Tubądzin
3
2 - 2
 
3. Porcelana Lubiana
0
0 - 4
 
 
Grupa V
 
Wyniki
GOŚ Łódź
0 : 2(20:22, 15:21)
Nordea Łódź
Kaufland Żywiec
2 : 0(21:17, 21:12)
Nordea Łódź
Kaufland Żywiec
2 : 0(21:8, 21:13)
GOŚ Łódź
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
 
1. Kaufland Żywiec
6
4 - 0
awans do ¼ finału
2. Nordea Łódź
3
2 - 2
 
3. GOŚ Łódź
0
0 - 4
 
 
Grupa VI
 
Wyniki
Eko-Okna
2 : 0 (21:9, 21:14)
Tieto Poland
PKN Orlen Volley Team
2 : 0(21:17,21:10)
Tieto Poland
PKN Orlen Volley Team
2 : 1(21:16, 21:23, 15:12)
Eko-Okna
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
 
1. PKN Orlen Volley Team
5
4 - 1
awans do ¼ finału
2. Eko-Okna
4
3 - 2
 
3. Tieto Poland
0
0 - 4
 
 
Grupa VII
 
Wyniki
Corning Stryków
2 : 0(21:15, 21:17)
Autoliv Jelcz-Laskowice
Rossmann Łódź
2 : 0(21:7, 21:10)
Autoliv Jelcz-Laskowice
Rossmann Łódź
2 : 0(21:15, 22:20)
Corning Stryków
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
 
1. Rossmann Łódź
6
4 - 0
awans do ¼ finału
2. Corning Stryków
3
2 - 2
 
3. Autoliv Jelcz-Laskowice
0
0 - 4
 
 
Grupa VIII
 
Wyniki
Technokabel Szreńsk
2 : 0(21:6, 21:7)
Wodociągi Wałbrzych
Iqor Bydgoszcz
2 : 0(21:14, 21:12)
Wodociągi Wałbrzych
Iqor Bydgoszcz
1 : 2(21:18, 18:21, 13:15)
Technokabel Szreńsk
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
 
1. Technokabel Szreńsk
5
4 - 1
awans do ¼ finału
2. Iqor Bydgoszcz
4
3 - 2
 
3. Wodociągi Wałbrzych
0
0 - 4
 
 
 
Faza finałowa
 
 
¼ Finału
Kolrex Koluszki
2 : 1(21:14, 18:21, 15:12)
TST Kogeneracja
Kaufland Żywiec
2 : 0(21:8, 21:17)
PKN Orlen Volley Team
Goodvalley Polska
1 : 2(21:17, 12:21, 11:15)
Remagum Mysłowice
Rossmann Łódź
0 : 2(22:24, 12:21)
Technokabel Szreńsk
 
 
½ Finału
Kolrex Koluszki
0 : 2(13:21, 19:21)
Kaufland Żywiec
Remagum Mysłowice
2 : 0(21:17, 21:19)
Technokabel Szreńsk
 
 
FINAŁ TURNIEJU
Kaufland Żywiec
1 : 2(17:21, 21:15, 13:15)
Remagum Mysłowice
 
 
Najlepsza Drużyna Mieszana
Autoliv Jelcz-Laskowice
 
Puchar Fair-Play
Animex Ełk
 
Nagrody indywidualne:
Najlepsza Zawodniczka
Marta Raźniewska
Rossmann Łódź
Najlepszy Zawodnik
Paweł Olszewski
Remagum Mysłowice
 
Wyróżnienia
Przemysław Płocki
Kolrex Koluszki
Jan Kanowski
Technokabel Szreńsk
Mateusz Fijak
Kaufland Żywiec
 
Klasyfikacja końcowa:
I
Remagum Mysłowice
II
Kaufland Żywiec
III ex aequo
Technokabel Szreńsk
III ex aequo
Kolrex Koluszki
V ex aequo
TST Kogeneracja
V ex aequo
PKN Orlen Volley Team Płock
V ex aequo
Goodvalley Polska
V ex aequo
Rossmann Łódź
IX - XVI
Veolia Poznań
 
Grupa Adamed
 
Brembo Poland
 
Tubądzin
 
Nordea Łódź
 
Eko-Okna
 
Corning Stryków
 
Iqor Bydgoszcz
XVII - XXIV
Orlen Serwis
 
Inter Marine
 
Sitech Polkowice
 
Porcelana Lubiana
 
GOŚ Łódź
 
Tieto Polska
 
Autoliv Jelcz-Laskowice
 
Wodociągi Wałbrzych
XXV
Concordia Poznań
 
Wika Polska
XXVII
Cementownia Odra Opole
 
Biella Szydłowiec
XXIX
Klimat Solec
 
HTL Strefa
XXXI
ES-System Wilkasy
 
Animex Ełk
 
                                 Logistyka                                             
..