08-09 września 2007 Chorzów - I Międzybranżowe Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy w piłce nożnej

« powrót

 
I Międzybranżowe Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy
w piłce nożnej Chorzów 2007
 
 
W dniach 08-09 września 2007 w Chorzowie odbyły się Międzybranżowe Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy w piłce nożnej sześcioosobowej. W turnieju wzięło udział 48 ekip reprezentujących firmy z całej Polski. Mistrzostwa rozgrywano na boiskach ze sztuczną nawierzchnią na terenie WOKiS „Stadion Śląski” oraz kompleksach sportowych „Kresy” w Chorzowie oraz „Rapid” w Katowicach. W ciągu dwóch dni rozegrano 139 spotkań.
Po pierwszym dniu zawodów wyłonionych zostało 36 drużyn, które dalej walczyły o mistrzostwo, oraz 12 ekip, którym pozostała walka o Puchar Pocieszenia Mistrzostw. W trakcie pierwszego dnia wszystkie ekipy miały możliwość zwiedzenia Stadionu Śląskiego, jak również wspólnego obejrzenia spotkania eliminacyjnego do Mistrzostw Europy Portugalia – Polska. Duża sala audio-wizualna na stadionie Śląskim i sympatyczna oprawa jaką zorganizowano, zgromadziły prawie 300 osób, które we wspaniałej atmosferze, dopingując naszą reprezentację wspólnie obejrzały mecz.
W drugim dniu zawodów toczyła się już zacięta walka o trofea. Jako pierwsza cieszyła się ekipa ZZ NPL Warszawa, która zdobyła Puchar Pocieszenia wygrywając w decydującym spotkaniu ZRE Katowice 3 : 2.
Po spotkaniach grupowych drugiej rundy pozostało 16 drużyn, które od tej fazy grały już w systemie pucharowym, aż do finału. Do czołowej czwórki turnieju dotarły drużyny, które od początku należały do głównych faworytów rozgrywek. Spotkania o trzecie miejsce i finał to dla ich uczestników 6 spotkania w tym dniu. Nie bez znaczenia więc była kondycja zawodników.
Międzybranżowe Mistrzostwo Polski Firm i Zakładów Pracy zdobyła drużyna Ubojni Drobiu Piórkowscy z Dmosina, która pokonała w finale JC Auto z Warszawy. Trzecie miejsce wywalczyła ekipa Wizopol Chełmek pokonując General Motors Gliwice.
Nagrodę Fair-Play otrzymała ekipa Astromal Wilkowice.
Stadion Śląski to magiczne miejsce dla kibiców reprezentacji Polski, teraz będzie pamiętany przez uczestników naszych zawodów z jeszcze innej, sportowej strony. Dla wszystkich, którzy uczestniczyli w turnieju będzie na pewno miłym wspomnieniem.
 
 
Wyniki:
 
 
Grupa I
 
Wyniki
BSH Łódź
2 : 0
Brembo Dąbrowa Górnicza
Energoinstal Katowice
2 : 5
UD Piórkowscy Dmosin
BSH Łódź
0 : 2
Energoinstal Katowice
Brembo Dąbrowa Górnicza
2 : 3
UD Piórkowscy Dmosin
Energoinstal Katowice
1 : 1
Brembo Dąbrowa Górnicza
UD Piórkowscy Dmosin
6 : 1
BSH Łódź
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. UD Piórkowscy Dmosin
9
14 - 5
awans do II rundy
2. Energoinstal Katowice
4
5 - 6
awans do II rundy
3. BSH Łódź
3
3 - 8
awans do II rundy
4. Brembo Dąbrowa Górnicza
1
3 - 6
puchar pocieszenia
 
Grupa II
 
Wyniki
Minowa Ekochem Siemianowice
1 : 11
Brembo Częstochowa
Moltech Polska Sulęcin
1 : 6
Delphi Tychy
Minowa Ekochem Siemianowice
2 : 1
Moltech Polska Sulęcin
Brembo Częstochowa
12 : 1
Delphi Tychy
Moltech Polska Sulęcin
0 : 10
Brembo Częstochowa
Delphi Tychy
4 : 0
Minowa Ekochem Siemianowice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Brembo Częstochowa
9
33 - 2
awans do II rundy
2. Delphi Tychy
6
11 - 13
awans do II rundy
3. Minowa Ekochem Siemianowice
3
3 - 16
awans do II rundy
4. Moltech Polska Sulęcin
0
2 - 18
puchar pocieszenia
 
Grupa III
 
Wyniki
General Motors Gliwice
2 : 1
Stalobrex Poręba
DOW Polska Warszawa
2 : 5
ZBA Płock
General Motors Gliwice
10 : 1
DOW Polska Warszawa
Stalobrex Poręba
2 : 0
ZBA Płock
DOW Polska Warszawa
2 : 4
Stalobrex Poręba
ZBA Płock
0 : 8
General Motors Gliwice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. General Motors Gliwice
9
20 - 2
awans do II rundy
2. Stalobrex Poręba
6
7 - 4
awans do II rundy
3. ZBA Płock
3
5 - 12
awans do II rundy
4. DOW Polska Warszawa
0
5 - 19
puchar pocieszenia
 
Grupa IV
 
Wyniki
PETRO Mechanika
5 : 0
Plastal Gliwice
Stocznia Gdańsk
3 : 0
NYK Logistics
PETRO Mechanika
3 : 0
Stocznia Gdańsk
Plastal Gliwice
3 : 0
NYK Logistics
Stocznia Gdańsk
5 : 1
Plastal Gliwice
NYK Logistics
0 : 4
PETRO Mechanika
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. PETRO Mechanika
9
12 - 0
awans do II rundy
2. Stocznia Gdańsk
6
8 - 4
awans do II rundy
3. Plastal Gliwice
3
4 - 10
awans do II rundy
4. NYK Logistics
0
0 - 10
puchar pocieszenia
 
Grupa V
 
Wyniki
FUT Wisła-Bryka Włocławek
0 : 2
Magna Dąbrowa Górnicza
Astromal Wilkowice
1 : 0
ZRE Katowice
FUT Wisła-Bryka Włocławek
2 : 1
Astromal Wilkowice
Magna Dąbrowa Górnicza
4 : 1
ZRE Katowice
Astromal Wilkowice
2 : 1
Magna Dąbrowa Górnicza
ZRE Katowice
0 : 3
FUT Wisła-Bryka Włocławek
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Magna Dąbrowa Górnicza
6
7 - 3
awans do II rundy
2. Astromal Wilkowice
6
4 - 3
awans do II rundy
3. FUT Wisła-Bryka Włocławek
6
5 - 3
awans do II rundy
4. ZRE Katowice
0
1 - 8
puchar pocieszenia
 
Grupa VI
 
Wyniki
Patentus Pszczyna
0 : 3 v.o.
NGK Ceramics Gliwice
Orsa-Moto Ozorków
3 : 1
EC Skarżysko-Kamienna
Patentus Pszczyna
0 : 3 v.o.
Orsa-Moto Ozorków
NGK Ceramics Gliwice
5 : 0
EC Skarżysko-Kamienna
Orsa-Moto Ozorków
1 : 4
NGK Ceramics Gliwice
EC Skarżysko-Kamienna
3 : 0 v.o.
Patentus Pszczyna
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. NGK Ceramics Gliwice
9
12 - 1
awans do II rundy
2. Orsa-Moto Ozorków
6
7 - 5
awans do II rundy
3. EC Skarżysko-Kamienna
3
4 - 8
awans do II rundy
4. Patentus Pszczyna
-
-
n.s.
 
Grupa VII
 
Wyniki
Solar Polska Gdańsk
1 : 3
Sils-Centre Gliwice
Mars Polska Sochaczew
3 : 2
LG Electronics Mława
Solar Polska Gdańsk
0 : 7
Mars Polska Sochaczew
Sils-Centre Gliwice
0 : 4
LG Electronics Mława
Mars Polska Sochaczew
3 : 3
Sils-Centre Gliwice
LG Electronics Mława
9 : 0
Solar Polska Gdańsk
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Mars Polska Sochaczew
7
13 - 5
awans do II rundy
2. LG Electronics Mława
6
15 - 3
awans do II rundy
3. Sils-Centre Gliwice
4
6 - 8
awans do II rundy
4. Solar Polska Gdańsk
0
1 - 19
puchar pocieszenia
 
Grupa VIII
 
Wyniki
PUK Gryfino
1 : 4
Inprex Katowice
ZZ NPL Warszawa
0 : 0
CBJ Lubin
PUK Gryfino
1 : 0
ZZ NPL Warszawa
Inprex Katowice
1 : 1
CBJ Lubin
ZZ NPL Warszawa
2 : 7
Inprex Katowice
CBJ Lubin
4 : 1
PUK Gryfino
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Inprex Katowice
7
12 - 4
awans do II rundy
2. CBJ Lubin
5
5 - 2
awans do II rundy
3. PUK Gryfino
3
3 - 8
awans do II rundy
4. ZZ NPL Warszawa
1
2 - 8
puchar pocieszenia
 
Grupa IX
 
Wyniki
Trelleborg Wałbrzych
4 : 1
SKF Poznań
RPWiK Katowice
2 : 0
Jurajska Myszków
Trelleborg Wałbrzych
2 : 0
RPWiK Katowice
SKF Poznań
2 : 0
Jurajska Myszków
RPWiK Katowice
0 : 2
SKF Poznań
Jurajska Myszków
2 : 9
Trelleborg Wałbrzych
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Trelleborg Wałbrzych
9
15 - 3
awans do II rundy
2. SKF Poznań
6
5 - 4
awans do II rundy
3. RPWiK Katowice
3
2 - 4
awans do II rundy
4. Jurajska Myszków
0
2 - 13
puchar pocieszenia
 
Grupa X
 
Wyniki
PWC Odra Brzeg
0 : 1
Ferroxcube Skierniewice
Polmarkus Pyskowice
1 : 4
Wizopol Chełmek
PWC Odra Brzeg
6 : 1
Polmarkus Pyskowice
Ferroxcube Skierniewice
1 : 7
Wizopol Chełmek
Polmarkus Pyskowice
3 : 0
Ferroxcube Skierniewice
Wizopol Chełmek
3 : 0
PWC Odra Brzeg
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Wizopol Chełmek
9
14 - 2
awans do II rundy
2. PWC Odra Brzeg
3
6 - 5
awans do II rundy
3. Polmarkus Pyskowice
3
5 - 10
awans do II rundy
4. Ferroxcube Skierniewice
3
2 - 10
puchar pocieszenia
 
Grupa XI
 
Wyniki
Schenker Katowice
5 : 0
Can-Pack Kraków
Geyer&Hosaja Mielec
3 : 1
Ch-Ś PWiK Chorzów
Schenker Katowice
2 : 0
Geyer&Hosaja Mielec
Can-Pack Kraków
3 : 2
Ch-Ś PWiK Chorzów
Geyer&Hosaja Mielec
3 : 1
Can-Pack Kraków
Ch-Ś PWiK Chorzów
1 : 4
Schenker Katowice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Schenker Katowice
9
11 - 1
awans do II rundy
2. Geyer&Hosaja Mielec
6
6 - 4
awans do II rundy
3. Can-Pack Kraków
3
4 - 10
awans do II rundy
4. Ch-Ś PWiK Chorzów
0
4 - 10
puchar pocieszenia
 
Grupa XII
 
Wyniki
JC Auto Warszawa
8 : 0
Finnveden Bielsko-Biała
Opal Katowice
0 : 6
ERSI Sosnowiec
JC Auto Warszawa
9 : 0
Opal Katowice
Finnveden Bielsko-Biała
0 : 5
ERSI Sosnowiec
Opal Katowice
2 : 1
Finnveden Bielsko-Biała
ERSI Sosnowiec
1 : 4
JC Auto Warszawa
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. JC Auto Warszawa
9
21 - 1
awans do II rundy
2. ERSI Sosnowiec
6
12 - 4
awans do II rundy
3. Opal Katowice
3
2 - 16
awans do II rundy
4. Finnveden Bielsko-Biała
0
1 - 15
puchar pocieszenia
 
 
Puchar Pocieszenia
 
 
Grupa W
 
Wyniki
Ch-Ś PWiK Chorzów
2 : 1
Finnveden Bielsko-Biała
Ferroxcube Skierniewice
6 : 0
Finnveden Bielsko-Biała
Ferroxcube Skierniewice
0 : 2
Ch-Ś PWiK Chorzów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Ch-Ś PWiK Chorzów
6
4 - 1
2. Ferroxcube Skierniewice
3
6 - 2
3. Finnveden Bielsko-Biała
0
1 - 8
 
Grupa X
 
Wyniki
ZZ NPL Warszawa
6 : 1
Jurajska Myszków
Solar Polska Gdańsk
3 : 5
Jurajska Myszków
Solar Polska Gdańsk
0 : 8
ZZ NPL Warszawa
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. ZZ NPL Warszawa
6
14 - 1
2. Jurajska Myszków
3
6 - 8
3. Solar Polska Gdańsk
0
2 - 13
 
Grupa Y
 
Wyniki
ZRE Katowice
3 : 0 v.o.
Patentus Pszczyna
NYK Logistics
3 : 0 v.o.
Patentus Pszczyna
NYK Logistics
2 : 6
ZRE Katowice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. ZRE Katowice
6
9 - 2
2. NYK Logistics
3
5 - 6
3. Patentus Pszczyna
-
n.s.
 
Grupa Z
 
Wyniki
Moltech Sulęcin
2 : 2
DOW Polska Warszawa
Brembo Dąbrowa Górnicza
2 : 0
DOW Polska Warszawa
Brembo Dąbrowa Górnicza
2 : 0
Moltech Sulęcin
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Brembo Dąbrowa Górnicza
6
4 - 0
2. Moltech Sulęcin
1
2 - 4
2. DOW Polska Warszawa
1
2 - 4
 
½ Finału Pucharu Pocieszenia
Ch-Ś PWiK Chorzów
3 : 4
ZZ NPL Warszawa
ZRE Katowice
0 : 0 k. 6 : 5
Brembo Dąbrowa Górnicza
 
Finał Pucharu Pocieszenia
ZRE Katowice
2 : 3
ZZ NPL Warszawa
 
 
II Runda grupowa
 
 
Grupa A
 
Wyniki
Stalobrex Poręba
1 : 4
Plastal Gliwice
UD Piórkowscy Dmosin
6 : 2
Plastal Gliwice
UD Piórkowscy Dmosin
6 : 1
Stalobrex Poręba
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. UD Piórkowscy Dmosin
6
12 - 3
awans do 1/8
2. Plastal Gliwice
3
6 - 7
 
3. Stalobrex Poręba
0
2 - 10
 
 
Grupa B
 
Wyniki
Energoinstal Katowice
2 : 0
ZBA Płock
Brembo Częstochowa
4 : 0
ZBA Płock
Brembo Częstochowa
2 : 1
Energoinstal Katowice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Brembo Częstochowa
6
6 - 1
awans do ⅛ finału
2. Energoinstal Katowice
3
3 - 2
 
3. ZBA Płock
0
0 - 6
 
 
Grupa C
 
Wyniki
Delphi Tychy
0 : 3
BSH Łódź
PETRO Mechanika Płock
0 : 0
BSH Łódź
PETRO Mechanika Płock
6 : 1
Delphi Tychy
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. PETRO Mechanika Płock
4
6 - 1
awans do ⅛ finału
2. BSH Łódź
4
3 - 0
awans do ⅛ finału
3. Delphi Tychy
0
1 - 9
 
 
Grupa D
 
Wyniki
Stocznia Gdańsk
2 : 1
Minowa Ekochem Siemianowice
General Motors Gliwice
4 : 0
Minowa Ekochem Siemianowice
General Motors Gliwice
0 : 1
Stocznia Gdańsk
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Stocznia Gdańsk
6
3 - 1
awans do ⅛ finału
2. General Motors Gliwice
3
4 - 1
awans do ⅛ finału
3. Minowa Ekochem Siemianowice
0
1 - 6
 
 
Grupa E
 
Wyniki
LG Electronics Mława
11 : 1
PUK Gryfino
Magna Dąbrowa Górnicza
5 : 0
PUK Gryfino
Magna Dąbrowa Górnicza
1 : 5
LG Electronics Mława
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. LG Electronics Mława
6
16 - 2
awans do ⅛ finału
2. Magna Dąbrowa Górnicza
3
6 - 5
 
3. PUK Gryfino
0
1 - 16
 
 
Grupa F
 
Wyniki
Astromal Wilkowice
4 : 0
Sils-Centre Gliwice
NGK Ceramics Gliwice
4 : 0
Sils-Centre Gliwice
NGK Ceramics Gliwice
0 : 3
Astromal Wilkowice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Astromal Wilkowice
6
7 - 0
awans do ⅛ finału
2. NGK Ceramics Gliwice
3
4 - 3
 
3. Sils-Centre Gliwice
0
0 - 8
 
 
Grupa G
 
Wyniki
Orsa-Moto Ozorków
3 : 1
FUT Wisła-Bryka Włocławek
Inprex Katowice
4 : 0
FUT Wisła-Bryka Włocławek
Inprex Katowice
3 : 1
Orsa-Moto Ozorków
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Inprex Katowice
6
7 - 1
awans do ⅛ finału
2. Orsa-Moto Ozorków
3
4 - 4
 
3. FUT Wisła-Bryka Włocławek
0
1 - 7
 
 
Grupa H
 
Wyniki
CBJ Lubin
0 : 0
EC Skarżysko-Kamienna
Mars Polska Sochaczew
3 : 0
EC Skarżysko-Kamienna
Mars Polska Sochaczew
4 : 2
CBJ Lubin
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Mars Polska Sochaczew
6
7 - 2
awans do ⅛ finału
2. CBJ Lubin
1
2 - 4
 
3. EC Skarżysko-Kamienna
1
0 - 3
 
 
Grupa I
 
Wyniki
Geyer&Hosaja Mielec
8 : 0
Opal Katowice
Trelleborg Wałbrzych
10 : 0
Opal Katowice
Trelleborg Wałbrzych
1 : 1
Geyer&Hosaja Mielec
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Trelleborg Wałbrzych
4
11 - 1
awans do ⅛ finału
2. Geyer&Hosaja Mielec
4
9 - 1
awans do ⅛ finału
3. Opal Katowice
0
0 - 18
 
 
Grupa J
 
Wyniki
SKF Poznań
4 : 0
Can-Pack Kraków
Wizopol Chełmek
8 : 0
Can-Pack Kraków
Wizopol Chełmek
5 : 1
SKF Poznań
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Wizopol Chełmek
6
13 - 1
awans do ⅛ finału
2. SKF Poznań
3
5 - 5
 
3. Can-Pack Kraków
0
0 - 12
 
 
Grupa K
 
Wyniki
PWC Odra Brzeg
3 : 1
RPWiK Katowice
JC Auto Warszawa
6 : 0
RPWiK Katowice
JC Auto Warszawa
6 : 2
PWC Odra Brzeg
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. JC Auto Warszawa
6
12 - 2
awans do ⅛ finału
2. PWC Odra Brzeg
3
5 - 7
 
3. RPWiK Katowice
0
1 - 9
 
 
Grupa L
 
Wyniki
ERSI Poland Sosnowiec
6 : 1
Polmarkus Pyskowice
Schenker Katowice
10 : 2
Polmarkus Pyskowice
Schenker Katowice
1 : 1
ERSI Poland Sosnowiec
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Schenker Katowice
4
11 - 3
awans do ⅛ finału
2. ERSI Poland Sosnowiec
4
7 - 2
awans do ⅛ finału
3. Polmarkus Pyskowice
0
3 - 16
 
 
Faza finałowa
 
Finału
Geyer&Hosaja Mielec
1 : 2
Wizopol Chełmek
Brembo Częstochowa
2 : 0
Astromal Wilkowice
BSH Łódź
0 : 0 k. 2 : 4
Mars Polska Sochaczew
UD Piórkowscy Dmosin
3 : 1
Inprex Katowice
General Motors Gliwice
2 : 1
Trelleborg Wałbrzych
ERSI Sosnowiec
1 : 1 k. 3 : 4
LG Electronics Mława
JC Auto Warszawa
4 : 1
Stocznia Gdańsk
Schenker Katowice
4 : 1
PETRO Mechanika Płock
 
¼ Finału
Wizopol Chełmek
2 : 1
Brembo Częstochowa
Mars Polska Sochaczew
1 : 6
UD Piórkowscy Dmosin
General Motors Gliwice
4 : 2
LG Electronics Mława
JC Auto Warszawa
2 : 2 k. 7 : 6
Schenker Katowice
 
½ Finału
UD Piórkowscy Dmosin
3 : 0
Wizopol Chełmek
General Motors Gliwice
1 : 3
JC Auto Warszawa
 
Mecz o III miejsce
Wizopol Chełmek
2 : 1
General Motors Gliwice
 
FINAŁ TURNIEJU
UD Piórkowscy Dmosin
3 : 2
JC Auto Warszawa
 
Puchar Fair-Play
Astromal Wilkowice
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Paweł Olszewski
LG Electronics Mława
Najlepszy piłkarz
Sebastian Zwierz
UD Piórkowscy Dmosin
Najlepszy bramkarz
Paweł Pietrus
JC Auto Warszawa
 
Wyróżnienia
Tomasz Czok
Brembo Częstochowa
Ariel Afeltowicz
Wizopol Chełmek
Wojciech Momot
General Motors Gliwice
 
Tabela strzelców turnieju:
Paweł Olszewski
LG Electronics Mława
21
Tomasz Czok
Brembo Częstochowa
18
Jakub Wójcicki
JC Auto Warszawa
15
Tomasz Sieński
JC Auto Warszawa
14
Krystian Bolimowski
UD Piórkowscy Dmosin
13
Tomasz Chrapka
Wizopol Chełmek
12
Marcin Minkus
Schenker Katowice
12
Jarosław Walczak
UD Piórkowscy
11
Damian Jajeśniak
ERSI Sosnowiec
10
Robert Walkowiak
General Motors Gliwice
9
Ariel Afeltowicz
Wizopol Chełmek
8
Damian Dudek
Trelleborg Wałbrzych
8
Michał Kuźnik
Schenker Katowice
8
Piotr Erzim
PETRO Mechanika Płock
8
Tomasz Stachera
Brembo Częstochowa
8
 
                                 Logistyka                                             
..