16-17 czerwca 2018 Pobierowo/Rewal - XII Mistrzostwa Polski Branży Metalowej, Górniczej i Hutniczej w piłce nożnej

« powrót

 XII Mistrzostwa Polski Branży Metalowej, Górniczej i Hutniczej
w piłce nożnej – Pobierowo/Rewal 2018
 
 
Wyniki:
 
 
 
 
Grupa B
 
Wyniki
Mostostal Siedlce
3 : 3
Electrolux Żarów
Viessmann Legnica
2 : 0
Gillette Łódź
Electrolux Żarów
1 : 1
Viessmann Legnica
Mostostal Siedlce
6 : 0
Viessmann Legnica
Gillette Łódź
0 : 1
Electrolux Żarów
Mostostal Siedlce
8 : 1
Gillette Łódź
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Mostostal Siedlce
10
20 - 4
awans do ¼ finału
2. Electrolux Żarów
8
7 - 4
awans do ¼ finału
3. Viessmann Legnica
5
6 - 10
 
4. Gillette Łódź
0
1 - 13
 
 
Grupa C
 
Wyniki
Huta Miedzi Głogów
0 : 1
Ramb Bełchatów
Vlassenroot Polska
3 : 0
Pentair Dzierżoniów
Huta Miedzi Głogów
2 : 3
Dolfamex Jelenia Góra
Ramb Bełchatów
1 : 0
Vlassenroot Polska
Pentair Dzierżoniów
1 : 4
Dolfamex Jelenia Góra
Huta Miedzi Głogów
4 : 1
Vlassenroot Polska
Pentair Dzierżoniów
1 : 4
Ramb Bełchatów
Vlassenroot Polska
1 : 5
Dolfamex Jelenia Góra
Huta Miedzi Głogów
5 : 0
Pentair Dzierżoniów
Dolfamex Jelenia Góra
1 : 1
Ramb Bełchatów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Dolfamex Jelenia Góra
10
13 - 5
awans do ¼ finału
2. Ramb Bełchatów
10
7 - 2
awans do ¼ finału
3. Huta Miedzi Głogów
6
11 - 5
awans do ¼ finału
4. Vlassenroot Polska
3
5 - 10
 
5. Pentair Dzierżoniów
0
2 - 16
 
 
Grupa D
 
Wyniki
Pratt&Whitney Kalisz
2 : 1
Aluplast Poznań
Framo Morat Nowa Ruda
1 : 8
DGS Włocławek
Pratt&Whitney Kalisz
8 : 2
Krause Świdnica
Aluplast Poznań
10 : 1
Framo Morat Nowa Ruda
DGS Włocławek
0 : 3
Krause Świdnica
Pratt&Whitney Kalisz
11 : 2
Framo Morat Nowa Ruda
DGS Włocławek
2 : 3
Aluplast Poznań
Framo Morat Nowa Ruda
1 : 9
Krause Świdnica
Pratt&Whitney Kalisz
6 : 4
DGS Włocławek
Krause Świdnica
2 : 2
Aluplast Poznań
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Pratt&Whitney Kalisz
12
27 - 9
awans do ¼ finału
2. Aluplast Poznań
7
16 – 7
awans do ¼ finału
3. Krause Świdnica
7
16 - 11
awans do ¼ finału
4. DGS Włocławek
3
14 - 13
 
5. Framo Morat Nowa Ruda
0
5 - 38
 
 
 
 
Faza finałowa
 
 
 
¼ Finału
Dolfamex Jelenia Góra
4 : 0
Aluplast Poznań
Pratt&Whitney Kalisz
1 : 1 k.3-2
Huta Miedzi Głogów
Mostostal Siedlce
0 : 0 k. 2-3
Krause Świdnica
Ramb Bełchatów
2 : 1
Electrolux Żarów
 
 
 ½ Finału
Dolfamex Jelenia Góra
1 : 3
Pratt&Whitney Kalisz
Krause Świdnica
1 : 2
Ramb Bełchatów
 
 
Mecz o 3 miejsce
Dolfamex Jelenia Góra
0 : 0 k.2-1
Krause Świdnica
 
Finał
Pratt&Whitney Kalisz
0 : 0 k. 2-3
Ram Bełchatów
 
 
Klasyfikacja końcowa:
I
Ramb Bełchatów
II
Pratt&Whitney Kalisz
III
Dolfamex Jelenia Góra
IV
Krause Świdnica
V
Aluplast Poznań
 
Huta Miedzi Głogów
 
Mostostal Siedlce
 
Electrolux Żarów
IX - XIV
Vlassenroot Polska
 
Viessmann Legnica
 
DGS Włocławek
 
Gillette Łódź
 
Pentair Dzierżoniów
 
Framo Morat Nowa Ruda
                                 Logistyka                                             
..