16-17 czerwca 2018 Pobierowo/Rewal - Turniej Firm i Zakładów Pracy w piłce nożnej BAŁTYK CUP

« powrót

 Bałtyk Cup - Turniej Firm i Zakładów Pracy
w piłce nożnej – Pobierowo/Rewal 2018
 
 
Wyniki:
 
 
 
Grupa A
 
Wyniki
Winkelmann Legnica
7 : 0
NIjhof Wassink Kutno
DSSE Żarów
1 : 2
XPO Supply Chain Poland
Winkelmann Legnica
4 : 1
Alcar Olsztyn
NIjhof Wassink Kutno
4 : 2
DSSE Żarów
XPO Supply Chain Poland
0 : 3
Alcar Olsztyn
Winkelmann Legnica
9 : 1
DSSE Żarów
XPO Supply Chain Poland
1 : 2
NIjhof Wassink Kutno
DSSE Żarów
2 : 3
Alcar Olsztyn
Winkelmann Legnica
7 : 0
XPO Supply Chain Poland
Alcar Olsztyn
5 : 0
NIjhof Wassink Kutno
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Winkelmann Legnica
12
27 - 2
awans do II rundy
2. Alcar Olsztyn
9
12 - 6
awans do II rundy
3. Nijhof Wassink Kutno
6
6 - 15
awans do II rundy
4. XPO Supply Chain Poland
3
3 - 13
baraż
5. DSSE Żarów
0
6 - 18
baraż
 
Grupa B
 
Wyniki
Mostostal Siedlce
3 : 3
Electrolux Żarów
Viessmann Legnica
2 : 0
Gillette Łódź
Mostostal Siedlce
3 : 0
Dan-Cake Polonia
Electrolux Żarów
1 : 1
Viessmann Legnica
Gillette Łódź
0 : 2
Dan-Cake Polonia
Mostostal Siedlce
6 : 0
Viessmann Legnica
Gillette Łódź
0 : 1
Electrolux Żarów
Viessmann Legnica
3 : 3
Dan-Cake Polonia
Mostostal Siedlce
8 : 1
Gillette Łódź
Dan-Cake Polonia
0 : 2
Electrolux Żarów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Mostostal Siedlce
10
20 - 4
awans do II rundy
2. Electrolux Żarów
8
7 - 4
awans do II rundy
3. Viessmann Legnica
5
6 - 10
awans do II rundy
4. Dan-Cake Polonia
4
5 - 8
baraż
5. Gillette Łódź
0
1 - 13
baraż
 
Grupa C
 
Wyniki
Huta Miedzi Głogów
0 : 1
Ramb Bełchatów
Vlassenroot Polska
3 : 0
Pentair Dzierżoniów
Huta Miedzi Głogów
2 : 3
Dolfamex Jelenia Góra
Ramb Bełchatów
1 : 0
Vlassenroot Polska
Pentair Dzierżoniów
1 : 4
Dolfamex Jelenia Góra
Huta Miedzi Głogów
4 : 1
Vlassenroot Polska
Pentair Dzierżoniów
1 : 4
Ramb Bełchatów
Vlassenroot Polska
1 : 5
Dolfamex Jelenia Góra
Huta Miedzi Głogów
5 : 0
Pentair Dzierżoniów
Dolfamex Jelenia Góra
1 : 1
Ramb Bełchatów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Dolfamex Jelenia Góra
10
13 - 5
awans do II rundy
2. Ramb Bełchatów
10
7 - 2
awans do II rundy
3. Huta Miedzi Głogów
6
11 - 5
awans do II rundy
4. Vlassenroot Polska
3
5 - 10
baraż
5. Pentair Dzierżoniów
0
2 - 16
baraż
 
Grupa D
 
Wyniki
Pratt&Whitney Kalisz
2 : 1
Aluplast Poznań
Framo Morat Nowa Ruda
1 : 8
DGS Włocławek
Pratt&Whitney Kalisz
8 : 2
Krause Świdnica
Aluplast Poznań
10 : 1
Framo Morat Nowa Ruda
DGS Włocławek
0 : 3
Krause Świdnica
Pratt&Whitney Kalisz
11 : 2
Framo Morat Nowa Ruda
DGS Włocławek
2 : 3
Aluplast Poznań
Framo Morat Nowa Ruda
1 : 9
Krause Świdnica
Pratt&Whitney Kalisz
6 : 4
DGS Włocławek
Krause Świdnica
2 : 2
Aluplast Poznań
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Pratt&Whitney Kalisz
12
27 - 9
awans do II rundy
2. Aluplast Poznań
7
16 - 7
awans do II rundy
3. Krause Świdnica
7
16 - 11
awans do II rundy
4. DGS Włocławek
3
14 - 13
baraż
5. Framo Morat Nowa Ruda
0
5 - 38
baraż
 
Grupa E
 
Wyniki
Gazownia Koszalin
7 : 0
HTL Strefa Ozorków
Rotr Rypin
3 : 1
Schumacher Wrocław
Gazownia Koszalin
4 : 0
MZGK Bolesławiec
Rotr Rypin
0 : 0
NCR Polska
HTL Strefa Ozorków
3 : 0
MZGK Bolesławiec
Schumacher Wrocław
0 : 1
NCR Polska
Gazownia Koszalin
2 : 0
Schumacher Wrocław
Rotr Rypin
7 : 1
HTL Strefa Ozorków
Gazownia Koszalin
3 : 0
NCR Polska
Rotr Rypin
10 : 0
MZGK Bolesławiec
HTL Strefa Ozorków
0 : 1
NCR Polska
Schumacher Wrocław
3 : 0
MZGK Bolesławiec
Gazownia Koszalin
1 : 1
Rotr Rypin
HTL Strefa Ozorków
1 : 0
Schumacher Wrocław
MZGK Bolesławiec
2 : 1
NCR Polska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Gazownia Koszalin
13
17 - 1
awans do II rundy
2. Rotr Rypin
11
21 - 3
awans do II rundy
3. NCR Polska
7
3 - 5
awans do II rundy
4. HTL Strefa Ozorków
6
5 - 15
baraż
5. Schumacher Wrocław
3
4 - 7
baraż
6. MZGK Bolesławiec
3
2 - 21
baraż
 
Grupa F
 
Wyniki
Multicco Białystok
1 : 1
Marbopur Międzychód
TB Truck
2 : 3
SRG Global Bolesławiec
Multicco Białystok
0 : 3
Trans.eu Wrocław
Marbopur Międzychód
6 : 1
TB Truck
SRG Global Bolesławiec
0 : 10
Trans.eu Wrocław
Multicco Białystok
2 : 0
TB Truck
SRG Global Bolesławiec
0 : 6
Marbopur Międzychód
TB Truck
0 : 12
Trans.eu Wrocław
Multicco Białystok
6 : 1
SRG Global Bolesławiec
Trans.eu Wrocław
2 : 2
Marbopur Międzychód
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Trans.eu Wrocław
10
27 - 2
awans do II rundy
2. Marbopur Międzychód
8
15 - 4
awans do II rundy
3. Multicco Białystok
7
9 - 5
awans do II rundy
4. SRG Global Bolesławiec
3
4 - 24
baraż
5. TB Truck
0
3 - 23
baraż
 
Grupa G
 
Wyniki
Ronal Jelcz-Laskowice
0 : 4
Volkswagen Odlewnia Poznań
Volvo Truck Polska
0 : 3
Boryszew Maflow
Ronal Jelcz-Laskowice
0 : 4
Inter Cars Warszawa
Volkswagen Odlewnia Poznań
1 : 1
Volvo Truck Polska
Boryszew Maflow
1 : 4
Inter Cars Warszawa
Ronal Jelcz-Laskowice
1 : 2
Volvo Truck Polska
Boryszew Maflow
1 : 3
Volkswagen Odlewnia Poznań
Volvo Truck Polska
1 : 4
Inter Cars Warszawa
Ronal Jelcz-Laskowice
1 : 3
Boryszew Maflow
Inter Cars Warszawa
1 : 1
Volkswagen Odlewnia Poznań
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Inter Cars Warszawa
10
13 - 3
awans do II rundy
2. Volkswagen Odlewnia Poznań
8
9 - 3
awans do II rundy
3. Boryszew Maflow
6
8 - 8
awans do II rundy
4. Volvo Truck Polska
4
4 - 9
baraż
5. Ronal Jelcz-Laskowice
0
2 - 13
baraż
 
Grupa H
 
Wyniki
Invenio QD
2 : 1
Joyson Krzeszów
Apollo Omega Gliwice
4 : 1
Leadec Polkowice
Invenio QD
2 : 0
Tramwaje Warszawskie
Joyson Krzeszów
1 : 1
Apollo Omega Gliwice
Leadec Polkowice
0 : 4
Tramwaje Warszawskie
Invenio QD
1 : 1
Apollo Omega Gliwice
Leadec Polkowice
1 : 4
Joyson Krzeszów
Apollo Omega Gliwice
4 : 0
Tramwaje Warszawskie
Invenio QD
2 : 0
Leadec Polkowice
Tramwaje Warszawskie
1 : 5
Joyson Krzeszów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Invenio QD
10
7 - 2
awans do II rundy
2. Apollo Omega Gliwice
8
10 - 3
awans do II rundy
3. Joyson Krzeszów
7
11 - 5
awans do II rundy
4. Tramwaje Warszawskie
3
5 - 11
baraż
5. Leadec Polkowice
0
2 - 14
baraż
 
 
 
Baraże o 1/8 finału
 
Grupa W
 
Wyniki
XPO Supply Chain Poland
2 : 0
TB Truck
Volvo Truck Polska
0 : 3
Leadec Polkowice
TB Truck
3 : 1
Volvo Truck Polska
XPO Supply Chain Poland
1 : 4
Leadec Polkowice
TB Truck
1 : 2
Leadec Polkowice
XPO Supply Chain Poland
4 : 1
Volvo Truck Polska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Leadec Polkowice
9
9 - 2
Finał Barażu 1
2. XPO Supply Chain Poland
6
7 - 5
 
3. TB Truck
3
4 - 5
 
4. Volvo Truck Polska
0
2 - 10
 
 
Grupa X
 
Wyniki
DSSE Żarów
0 : 3 w.o.
SRG Global Bolesławiec
Ronal Jelcz-Laskowice
3 : 0 w.o.
Tramwaje Warszawskie
SRG Global Bolesławiec
3 : 1
Ronal Jelcz-Laskowice
DSSE Żarów
0 : 4
Tramwaje Warszawskie
SRG Global Bolesławiec
2 : 0
Tramwaje Warszawskie
DSSE Żarów
3 : 3
Ronal Jelcz-Laskowice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
SRG Global Bolesławiec
9
8 - 1
Finał Barażu 2
Ronal Jelcz-Laskowice
4
7 - 6
 
Tramwaje Warszawskie
3
4 - 5
 
DSSE Żarów
1
3 - 10
 
 
Grupa Y
 
Wyniki
DGS Włocławek
2 : 1
Dan-Cake Polonia
Pentair Dzierżoniów
0 : 2
Schumacher Wrocław
DGS Włocławek
5 : 1
MZGK Bolesławiec
Dan-Cake Polonia
2 : 0
Pentair Dzierżoniów
Schumacher Wrocław
3 : 0
MZGK Bolesławiec
DGS Włocławek
9 : 0
Pentair Dzierżoniów
Schumacher Wrocław
1 : 0
Dan-Cake Polonia
Pentair Dzierżoniów
1 : 4
MZGK Bolesławiec
DGS Włocławek
1 : 2
Schumacher Wrocław
MZGK Bolesławiec
1 : 2
Dan-Cake Polonia
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Schumacher Wrocław
12
8 - 1
Finał Barażu 3
2. DGS Włocławek
9
17 - 4
 
3. Dan-Cake Polonia
6
5 - 4
 
4. MZGK Bolesławiec
3
6 - 11
 
5. Pentair Dzierżoniów
0
1 - 17
 
 
Grupa Z
 
Wyniki
Gillette Łódź
0 : 4
Vlassenroot Polska
Framo Morat Nowa Ruda
0 : 3 w.o.
HTL Strefa Ozorków
Vlassenroot Polska
3 : 0 w.o.
Framo Morat Nowa Ruda
Gillette Łódź
1 : 3
HTL Strefa Ozorków
Vlassenroot Polska
2 : 0
HTL Strefa Ozorków
Gillette Łódź
3 : 0 w.o.
Framo Morat Nowa Ruda
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Vlassenroot Polska
9
9 - 0
Finał Barażu 4
2. HTL Strefa Ozorków
6
6 - 3
 
3. Gillette Łódź
3
4 - 7
 
4. Framo Morat Nowa Ruda
0
0 - 9
 
 
 
 
 
II Runda grupowa
 
 
 
Grupa I
 
Wyniki
Apollo Omega Gliwice
3 : 0
Boryszew Maflow
Winkelmann Legnica
9 : 1
Boryszew Maflow
Winkelmann Legnica
3 : 1
Apollo Omega Gliwice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Winkelmann Legnica
6
12 - 2
awans do 1/8 finału
2. Apollo Omega Gliwice
3
4 - 3
awans do 1/8 finału
3. Boryszew Maflow
0
1 - 12
 
 
Grupa II
 
Wyniki
Volkswagen Odlewnia Poznań
2 : 4
Joyson Krzeszów
Trans.eu Wrocław
1 : 2
Joyson Krzeszów
Trans.eu Wrocław
2 : 1
Volkswagen Odlewnia Poznań
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Joyson Krzeszów
6
6 - 3
awans do 1/8 finału
2. Trans.eu Wrocław
3
3 - 3
Finał barażu 1
3. Volkswagen Odlewnia Poznań
0
3 - 6
 
 
Grupa III
 
Wyniki
Marbopur Międzychód
5 : 3
Nijhof Wassink Kutno
Inter Cars Warszawa
5 : 1
Nijhof Wassink Kutno
Inter Cars Warszawa
2 : 4
Marbopur Międzychód
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1.Marbopur Międzychód
6
9 - 5
awans do 1/8 finału
2. Inter Cars Warszawa
3
7 - 5
awans do 1/8 finału
3. Nijhof Wassink Kutno
0
4 - 10
 
 
Grupa IV
 
Wyniki
Alcar Olsztyn
1 : 0
Multicco Białystok
Invenio QD
0 : 0
Multicco Białystok
Invenio QD
0 : 0
Alcar Olsztyn
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Alcar Olsztyn
4
1 - 0
awans do 1/8 finału
2. Invenio QD
2
0 - 0
Finał barażu 2
3. Multicco Białystok
1
0 - 1
 
 
Grupa V
 
Wyniki
Rotr Rypin
1 : 0
Krause Świdnica
Mostostal Siedlce
3 : 2
Krause Świdnica
Mostostal Siedlce
1 : 4
Rotr Rypin
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Rotr Rypin
6
5 - 1
awans do 1/8 finału
2. Mostostal Siedlce
3
4 - 6
Finał barażu 4
3. Krause Świdnica
0
2 - 4
 
 
Grupa VI
 
Wyniki
Aluplast Poznań
0 : 3
NCR Polska
Dolfamex Jelenia Góra
4 : 1
NCR Polska
Dolfamex Jelenia Góra
0 : 1
Aluplast Poznań
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Dolfamex Jelenia Góra
3
4 - 2
awans do 1/8 finału
2. NCR Polska
3
4 - 4
Finał barażu 3
3. Aluplast Poznań
3
1 - 3
 
 
Grupa VII
 
Wyniki
Ramb Bełchatów
4 : 0
Viessmann Legnica
Pratt&Whitney Kalisz
4 : 1
Viessmann Legnica
Pratt&Whitney Kalisz
1 : 3
Ramb Bełchatów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Ramb Bełchatów
6
7 - 1
awans do 1/8 finału
2. Pratt&Whitney Kalisz
3
5 - 4
awans do 1/8 finału
3. Viessmann Legnica
0
1 - 8
 
 
Grupa VIII
 
Wyniki
Electrolux Żarów
0 : 2
Huta Miedzi Głogów
Gazownia Koszalin
1 : 1
Huta Miedzi Głogów
Gazownia Koszalin
10 : 0
Electrolux Żarów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Gazownia Koszalin
4
11 - 1
awans do 1/8 finału
2. Huta Miedzi Głogów
4
3 - 1
awans do 1/8 finału
3. Electrolux Żarów
0
0 - 12
 
 
 
Finał barażu 1
Leadec Polkowice
2 : 3
Trans.eu Wrocław
 
Finał barażu 2
SRG Global Bolesławiec
0 : 5
Invenio QD
 
Finał barażu 3
Schumacher Wrocław
0 : 1
NCR Polska
 
Finał barażu 4
Vlassenroot Polska
1 : 0
Mostostal Śiedlce
 
 
Faza finałowa
 
 
1/8 Finału
Winkelmann Legnica
0 : 0 k.3-4
Trans.eu Wrocław
Joyson Krzeszów
2 : 3
Apollo Omega Gliwice
Marbopur Międzychód
1 : 0
Invenio QD
Alcar Olsztyn
0 : 1
Inter Cars Warszawa
Rotr Rypin
5 : 1
NCR Polska
Dolfamex Jelenia Góra
1 : 1 k.3-1
Vlassenroot Polska
Ramb Bełchatów
0 : 2
Huta Miedzi Głogów
Gazownia Koszalin
2 : 1
Pratt&Whitney Kalisz
 
 
¼ Finału
Trans.eu Wrocław
0 : 3
Marbopur Międzychód
Apollo Omega Gliwice
1 : 1 k.2-0
Inter Cars Warszawa
Rotr Rypin
5 : 2
Huta Miedzi Głogów
Dolfamex Jelenia Góra
0 : 4
Gazownia Koszalin
 
½ Finału
Marbopur Międzychód
1 : 4
Apollo Omega Gliwice
Rotr Rypin
1 : 5
Gazownia Koszalin
 
 
Finał
Apollo Omega Gliwice
1 : 3
Gazownia Koszalin
 
 
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Mariusz Rutkowski
Rotr Rypin
Najlepszy piłkarz
Marcin Kiełpiński
Apollo Omega Gliwice
Najlepszy bramkarz
Dawid Boryszewski
Gazownia Koszalin
 
Wyróżnienia
Jarosław Krysiak
Marbopur Międzychód
Łukasz Kujawa
Apollo Omega Gliwice
Damian Więckowski
Gazownia Koszalin
 
Puchar Fair Play
Rotr Rypin
 
Klasyfikacja końcowa:
I
Gazownia Koszalin
II
Apollo Omega Gliwice
III
Rotr Rypin
III
Marbopur Międzychód
V
Dolfamex Jelenia Góra
 
Huta Miedzi Głogów
 
Inter Cars Warszawa
 
Trans.eu Wrocław
IX
Winkelmann Legnica
 
Joyson Krzeszów
 
Invenio QD
 
Alcar Olsztyn
 
NCR Polska
 
Vlassenroot Polska
 
Ramb Bełchatów
 
Pratt&Whitney Kalisz
XVII -XXVIII
Mostostal Siedlce
 
Aluplast Poznań
 
Multicco Białystok
 
Krause Świdnica
 
Volkswagen Odlewnia Poznań
 
Nijhof Wassink Kutno
 
Electrolux Żarów
 
Boryszew Maflow
 
Viessmann Legnica
 
Leadec Polkowice
 
SRG Global Bolesławiec
 
Schumacher Wrocław
XXIX - XL
DGS Włocławek
 
HTL Strefa Ozorków
 
XPO Supply Chain Poland
 
Dan-Cake Polonia
 
Ronal Jelcz-Laskowice
 
Tramwaje Warszawskie
 
TB Truck
 
Gillette Łódź
 
MZGK Bolesławiec
 
DSSE Żarów
 
Volvo Polska
 
Pentair Dzierżoniów
XLI
Framo Morat Nowa Ruda
 
                                 Logistyka                                             
..