16-17 czerwca 2018 Zakopane - V Puchar Polski Firm i Zakładów Pracy w piłce nożnej

« powrót

 V Puchar Polski Firm i Zakładów Pracy
w piłce nożnej – Zakopane 2018
 
 
Wyniki:
 
 
 
Grupa A
 
Wyniki
ZWiK Pabianice
0 : 2
ZEC Pabianice
ZGK Ostrów Mazowiecka
2 : 3
Elmen Rogowiec
ZWiK Pabianice
1 : 2
Brembo Częstochowa
ZEC Pabianice
3 : 0
ZGK Ostrów Mazowiecka
Elmen Rogowiec
0 : 0
Brembo Częstochowa
ZWiK Pabianice
3 : 4
ZGK Ostrów Mazowiecka
Elmen Rogowiec
2 : 8
ZEC Pabianice
ZGK Ostrów Mazowiecka
4 : 3
Brembo Częstochowa
ZWiK Pabianice
3 : 2
Elmen Rogowiec
Brembo Częstochowa
2 : 1
ZEC Pabianice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. ZEC Pabianice
9
14 - 4
awans do II rundy
2. Brembo Częstochowa
7
7 - 6
awans do II rundy
3. ZGK Ostrów Mazowiecka
6
10 - 12
awans do II rundy
4. Elmen Rogowiec
4
7 - 13
baraż
5. ZWiK Pabianice
3
7 - 10
baraż
 
Grupa B
 
Wyniki
Tristone Wałbrzych
5 : 0
SFA Czeladź
Sipma Lublin
5 : 2
Pracuj.pl
Tristone Wałbrzych
0 : 2
Euroglas Ujazd
SFA Czeladź
0 : 8
Sipma Lublin
Pracuj.pl
0 : 2
Euroglas Ujazd
Tristone Wałbrzych
3 : 7
Sipma Lublin
Pracuj.pl
2 : 0
SFA Czeladź
Sipma Lublin
4 : 3
Euroglas Ujazd
Tristone Wałbrzych
3 : 1
Pracuj.pl
Euroglas Ujazd
5 : 0
SFA Czeladź
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Sipma Lublin
12
24 - 8
awans do II rundy
2. Euroglas Ujazd
9
12 - 4
awans do II rundy
3. Tristone Wałbrzych
6
11 - 10
awans do II rundy
4. Pracuj.pl
3
5 - 10
baraż
5. SFA Czeladź
0
0 - 20
baraż
 
Grupa C
 
Wyniki
Siniat Pińczów
9 : 0
Eurovia Polska
mBank Łódź
0 : 0
Nemak Bielsko-Biała
Siniat Pińczów
0 : 3
Uniwheels Stalowa Wola
Eurovia Polska
0 : 1
mBank Łódź
Nemak Bielsko-Biała
0 : 6
Uniwheels Stalowa Wola
Siniat Pińczów
3 : 0
mBank Łódź
Nemak Bielsko-Biała
5 : 0
Eurovia Polska
mBank Łódź
2 : 6
Uniwheels Stalowa Wola
Siniat Pińczów
7 : 1
Memak Bielsko-Biała
Uniwheels Stalowa Wola
8 : 0
Eurovia Polska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Uniwheels Stalowa Wola
12
23 - 2
awans do II rundy
2. Siniat Pińczów
9
19 - 4
awans do II rundy
3. mBank Łódź
4
3 - 9
awans do II rundy
4. Nemak Bielsko-Biała
4
6 - 13
baraż
5. Eurovia Polska
0
0 - 23
baraż
 
Grupa D
 
Wyniki
Oknoplast Kraków
0 : 1
Aptiv Kraków
Com40 Skalmierzyce
3 : 1
Ball Lublin
Walsroder Legnickie Pole
0 : 4
Konspol Nowy Sącz
Oknoplast Kraków
1 : 0
Ball Lublin
Aptiv Kraków
1 : 1
Walsroder Legnickie Pole
Com40 Skalmierzyce
0 : 2
Konspol Nowy Sącz
Oknoplast Kraków
0 : 4
Com40 Skalmierzyce
Aptiv Kraków
1 : 1
Konspol Nowy Sącz
Aptiv Kraków
3 : 0
Ball Lublin
Oknoplast Kraków
5 : 0
Walsroder Legnickie Pole
Com40 Skalmierzyce
3 : 1
Walsroder Legnickie Pole
Ball Lublin
0 : 3
Konspol Nowy Sącz
Oknoplast Kraków
1 : 4
Konspol Nowy Sącz
Aptiv Kraków
1 : 4
Com40 Skalmierzyce
Ball Lublin
0 : 3
Walsroder Legnickie Pole
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Konspol Nowy Sącz
13
14 - 2
awans do II rundy
2. Com40 Skalmierzyce
12
14 - 5
awans do II rundy
3. Aptiv Kraków
8
7 - 6
awans do II rundy
4. Oknoplast Kraków
6
7 - 9
baraż
5. Walsroder Legnickie Pole
4
5 - 13
baraż
6. Ball Lublin
0
1 - 13
baraż
 
 
 
Baraże
 
 
Grupa X
 
Wyniki
Elmen Rogowiec
2 : 1
Nemak Bielsko-Biała
SFA Czeladź
0 : 3
Walsroder Legnickie Pole
Elmen Rogowiec
0 : 0
Ball Lublin
Nemak Bielsko-Biała
2 : 0
SFA Czeladź
Walsroder Legnickie Pole
1 : 1
Ball Lublin
Elmen Rogowiec
3 : 0
SFA Czeladź
Walsroder Legnickie Pole
3 : 3
Nemak Bielsko-Biała
SFA Czeladź
1 : 3
Ball Lublin
Elmen Rogowiec
0 : 0
Walsroder Legnickie Pole
Ball Lublin
1 : 0
Nemak Bielsko-Biała
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Elmen Rogowiec
8
5 - 1
Finał barażu 1
2. Ball Lublin
8
5 - 2
 
3. Walsroder Legnickie Pole
6
7 - 4
 
4. Nemak Bielsko-Biała
4
6 - 6
 
5. SFA Czeladź
0
1 - 11
 
 
Finał barażu 1
Elmen Rogowiec
2 : 0
Com40 Skalmierzyce
 
 
Grupa Y
 
Wyniki
ZWiK Pabianice
3 : 0
Pracuj.pl
Eurovia Polska
3 : 1
Oknoplast Kraków
Pracuj.pl
3 : 2
Eurovia Polska
ZWiK Pabianice
0 : 1
Oknoplast Kraków
Pracuj.pl
1 : 2
Oknoplast Kraków
ZWiK Pabianice
3 : 0
Eurovia Polska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Oknoplast Kraków
6
4 - 4
Finał barażu 2
2. ZWiK Pabianice
6
6 - 1
 
3. Pracuj.pl
3
4 - 7
 
4. Eurovia Polska
3
5 - 7
 
 
Finał barażu 2
Oknoplast Kraków
1 : 4
ZGK Ostrów Mazowiecka
 
 
 
II Runda grupowa
 
 
 
Grupa I
 
Wyniki
Com40 Skalmierzyce
3 : 2
mBank Łódź
ZEC Pabianice
4 : 1
mBank Łódź
ZEC Pabianice
2 : 1
Com40 Skalmierzyce
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. ZEC Pabianice
6
6 - 2
awans do ¼ finału
2. Com40 Skalmierzyce
3
4 - 4
finał barażu 1
3. mBank Łódź
0
3 - 7
 
 
Grupa II
 
Wyniki
Brembo Częstochowa
2 : 2
Aptiv Kraków
Sipma Lublin
1 : 2
Aptiv Kraków
Sipma Lublin
1 : 7
Brembo Częstochowa
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Brembo Częstochowa
4
9 - 3
awans do ¼ finału
2. Aptiv Kraków
4
4 - 3
awans do ¼ finału
3. Sipma Lublin
0
2 - 9
 
 
Grupa III
 
Wyniki
Euroglas Ujazd
0 : 3
ZGK Ostrów Mazowiecka
Uniwheels Stalowa Wola
5 : 0
ZGK Ostrów Mazowiecka
Uniwheels Stalowa Wola
6 : 3
Euroglas Ujazd
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Uniwheels Stalowa Wola
6
11 - 3
awans do ¼ finału
2. ZGK Ostrów Mazowiecka
3
3 - 5
finał barażu 2
3. Euroglas Ujazd
0
3 - 9
 
 
Grupa IV
 
Wyniki
Siniat Pińczów
3 : 1
Tristone Wałbrzych
Konspol Nowy Sącz
4 : 0
Tristone Wałbrzych
Konspol Nowy Sącz
1 : 1
Siniat Pińczów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Konspol
4
5 - 1
awans do ¼ finału
2. Siniat Pińczów
4
4 - 2
awans do ¼ finału
3. Tristone Wałbrzych
0
1 - 7
 
 
 
 
Faza finałowa
 
 
 
¼ Finału
ZEC Pabianice
2 : 1
Aptiv Kraków
Brembo Częstochowa
0 : 0 k. 1 : 2
Elmen Rogowiec
Uniwheels Stalowa Wola
2 : 0
Siniat Pińczów
Konspol Nowy Sącz
7 : 2
ZGK Ostrów Mazowiecka
 
½ Finału
ZEC Pabianice
0 : 1
Uniwheels Stalowa Wola
Elmen Rogowiec
0 : 3
Konspol Nowy Sącz
 
 
 
FINAŁ TURNIEJU
Uniwheels Stalowa Wola
1 : 3
Konspol Nowy Sącz
 
 
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Krzysztof Szczapa
ZGK Ostrów Mazowiecka
Najlepszy piłkarz
Jakub Cempa
Konspol Nowy Sącz
Najlepszy bramkarz
Rafał Malon
Uniwheels Stalowa Wola
 
Wyróżnienia
Dariusz Bartnik
Uniwheels Stalowa Wola
Marek Grabowski
Elmen Rogowiec
Jakub Dreigier
ZEC Pabianice
 
Puchar Fair Play
ZGK Ostrów Mazowiecka
 
Klasyfikacja końcowa:
I
Konspol Nowy Sącz
II
Uniwheels Stalowa Wola
III
ZEC Pabianice
III
Elmen Rogowiec
V
Aptiv Kraków
 
Brembo Częstochowa
 
Siniat Pińczów
 
ZGK Ostrów Mazowiecka
IX - XII
Tristone Wałbrzych
 
Euroglas Ujazd
 
Sipma Lublin
 
mBank Łódź
XIII - XXI
Oknoplast Kraków
 
Com40 Skalmierzyce
 
ZWiK Pabianice
 
Pracuj.pl
 
Eurovia Polska
 
Ball Lublin
 
Walsroder Legnickie Pole
 
Nemak Bielsko-Biała
 
SFA Czeladź
                                 Logistyka                                             
..