22-23 września 2018 Zakopane - X Mistrzostwa Polski Samorządowców w piłce nożnej

« powrót

 X Mistrzostwa Polski Samorządowców
w piłce nożnej – Zakopane 2018
 
KATEGORIA OPEN
 
Wyniki:
 
 
 
Grupa A
 
Wyniki
Gmina Dopiewo
4 : 1
Tramwaje Szczecińskie
Gmina Bogatynia
10 : 1
Gmina Obrowo
Gmina Dopiewo
1 : 1
Gmina Bogatynia
Tramwaje Szczecińskie
5 : 2
Gmina Obrowo
Gmina Bogatynia
9 : 4
Tramwaje Szczecińskie
Gmina Dopiewo
7 : 0
Gmina Obrowo
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Gmina Bogatynia
7
20 - 6
¼ Finału
2. Gmina Dopiewo
7
12 - 2
¼ Finału
3. Tramwaje Szczecińskie
3
10 - 15
Puchar Pocieszenia
4.Gmina Obrowo
0
3 - 22
Puchar Pocieszenia
 
Grupa B
 
Wyniki
Powiat Kielecki
5 : 0
Gmina Piaski
Gmina Nadarzyn
2 : 0
Urząd Gminy Kikół
Powiat Kielecki
1 : 4
Urząd Miejski w Szubinie
Gmina Piaski
0 : 1
Gmina Nadarzyn
Urząd Gminy Kikół
1 : 4
Urząd Miejski w Szubinie
Powiat Kielecki
1 : 1
Gmina Nadarzyn
Urząd Gminy Kikół
3 : 2
Gmina Piaski
Gmina Nadarzyn
2 : 2
Urząd Miejski w Szubinie
Powiat Kielecki
1 : 0
Urząd Gminy Kikół
Urząd Miejski w Szubinie
8 : 0
Gmina Piaski
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Urząd Miejski w Szubinie
10
18 - 4
¼ Finału
2. Gmina Nadarzyn
8
6 - 3
¼ Finału
3. Powiat Kielecki
7
8 - 5
¼ Finału
4. Urząd Gminy Kikół
3
4 - 9
Puchar Pocieszenia
5. Gmina Piaski
0
2 - 17
Puchar Pocieszenia
 
Grupa C
 
Wyniki
Gmina Dąbrówka
2 : 2
Gmina Komorniki
Gmina Góra Kalwaria
5 : 0
Gmina Zabierzów
Gmina Dąbrówka
6 : 0
Gmina Halinów
Gmina Komorniki
1 : 3
Gmina Góra Kalwaria
Gmina Zabierzów
2 : 1
Gmina Halinów
Gmina Dąbrówka
3 : 3
Gmina Góra Kalwaria
Gmina Zabierzów
0 : 5
Gmina Komorniki
Gmina Góra Kalwaria
10 : 1
Gmina Halinów
Gmina Dąbrówka
7 : 0
Gmina Zabierzów
Gmina Halinów
1 : 12
Gmina Komorniki
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Gmina Góra Kalwaria
10
21 - 5
¼ Finału
2. Gmina Dąbrówka
8
18 - 5
¼ Finału
3. Gmina Komorniki
7
20 - 6
¼ Finału
4. Samorządowcy Gminy Zabierzów
3
2 - 18
Puchar Pocieszenia
5. Gmina Halinów
0
3 - 30
Puchar Pocieszenia
 
 
Puchar Pocieszenia
 
Grupa X
 
Wyniki
Gmina Piaski
3 : 1
Samorządowcy Gminy Zabierzów
Tramwaje Szczecińskie
3 : 0
Samorządowcy Gminy Zabierzów
Tramwaje Szczecińskie
3 : 2
Gmina Piaski
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1.Tramwaje Szczecińskie
6
6 - 2
Finał Pucharu Pocieszenia
2. Gmina Piaski
3
5 - 4
 
3. Samorządowcy Gminy Zabierzów
0
1 - 6
 
 
Grupa Y
 
Wyniki
Urząd Gminy Kikół
3 : 0 v.o.
Gmina Halinów
Gmina Obrowo
3 : 0 v.o.
Gmina Halinów
Gmina Obrowo
2 : 8
Urząd Gminy Kikół
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1.Urząd Gminy Kikół
6
11 - 2
Finał Pucharu Pocieszenia
2. Gmina Obrowo
3
5 - 8
 
3. Gmina Halinów
0
0 - 6
 
 
Finał Pucharu Pocieszenia
Tramwaje Szczecińskie
1 : 4
Urząd Gminy Kikół
 
 
Faza Finałowa
 
 
¼ Finału
Gmina Bogatynia
1 : 0
Gmina Nadarzyn
Gmina Dąbrówka
0 : 0 k. 2 - 1
Gmina Dopiewo
Gmina Góra Kalwaria
2 : 0
Powiat Kielecki
Urząd Miejski w Szubinie
3 : 0
Gmina Komorniki
 
Mecze o miejsca 5-8
Gmina Nadarzyn
0 : 0 k.3-2
Gmina Dopiewo
Powiat Kielecki
2 : 1
Gmina Komorniki
 
Mecz o 7 miejsce
Gmina Komorniki
1 : 4
Gmina Dopiewo
 
Mecz o 5 miejsce
Powiat Kielecki
0 : 2
Gmina Nadarzyn
 
¼ Finału
Gmina Bogatynia
2 : 0
Gmina Dąbrówka
Gmina Góra Kalwaria
2 : 1
Urząd Miejski w Szubinie
 
Mecz o 3 miejsce
Gmina Dąbrówka
1 : 1 k. 5 : 4
Urząd Miejski w Szubinie
 
Finał
Gmina Bogatynia
5 : 3
Gmina Góra Kalwaria
 
 
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Grzegorz Gromadzki
Gmina Góra Kalwaria
Najlepszy piłkarz
Michał Marszałek
Gmina Bogatynia
Najlepszy bramkarz
Łukasz Bestry
Gmina Dąbrówka
 
Wyróżnienia
Robert Jurek
Urząd Miejski w Szubinie
Mirosław Iciak
Urząd Miejski w Szubinie
Marcin Chrzanowski
Gmina Bogatynia
 
 
Klasyfikacja końcowa:
I
Gmina Bogatynia
II
Gmina Góra Kalwaria
III
Gmina Dąbrówka
III
Urząd Miejski w Szubinie
V
Gmina Nadarzyn
VI
Powiat Kielecki
VII
Gmina Dopiewo
VIII
Gmina Komorniki
IX
Urząd Gminy Kikół
X
Tramwaje Szczecińskie
XI-XIV
Gmina Piaski
 
Gmina Obrowo
 
Samorządowcy Gminy Zabierzów
 
Gmina Halinów
 
 
 
X Mistrzostwa Polski Samorządowców
w piłce nożnej – Zakopane 2018
 
KATEGORIA OLDBOY +35
 
 
Grupa D
 
Wyniki
Powiat Wejherowski
9 : 0
Powiat Kartuski
Gmina Stężyca
8 : 0
UM Polanica Zdrój
Powiat Wejherowski
1 : 1
Belfry Powiatu Skarżyskiego
Powiat Kartuski
1 : 5
Gmina Stężyca
UM Polanica Zdrój
0 : 11
Belfry Powiatu Skarżyskiego
Powiat Wejherowski
3 : 1
Gmina Stężyca
UM Polanica Zdrój
3 : 2
Powiat Kartuski
Gmina Stężyca
0 : 4
Belfry Powiatu Skarżyskiego
Powiat Wejherowski
17 : 2
UM Polanica Zdrój
Belfry Powiatu Skarżyskiego
13 : 0
Powiat Kartuski
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Belfry Powiatu Skarżyskiego
10
29 - 1
II runda turnieju
2.Powiat Wejherowski
10
30 - 4
II runda turnieju
3. Gmina Stężyca
6
14 - 8
II runda turnieju
4. UM Polanica Zdrój
3
5 - 38
Puchar Pocieszenia
5. Powiat Kartuski
0
3 - 30
Puchar Pocieszenia
 
Grupa E
 
Wyniki
Miasto Nowy Sącz
6 : 0
Powiat Leżajski
Powiat Puławski
1 : 1
Samorządowcy Radomia
Miasto Nowy Sącz
1 : 1
Ziemia Pszczyńska
Powiat Leżajski
3 : 5
Powiat Puławski
Samorządowcy Radomia
4 : 4
Ziemia Pszczyńska
Miasto Nowy Sącz
6 : 2
Powiat Puławski
Samorządowcy Radomia
3 : 1
Powiat Leżajski
Powiat Puławski
2 : 7
Ziemia Pszczyńska
Miasto Nowy Sącz
3 : 0
Samorządowcy Radomia
Ziemia Pszczyńska
3 : 2
Powiat Leżajski
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Miasto Nowy Sącz
10
16 - 3
¼ Finału
2. Ziemia Pszczyńska
8
15 - 9
¼ Finału
3. Samorządowcy Radomia
5
8 - 9
¼ Finału
4. Powiat Puławski
4
10 - 17
Puchar Pocieszenia
5. Powiat Leżajski
0
6 - 17
Puchar Pocieszenia
 
 
Puchar Pocieszenia
 
Grupa W
 
Wyniki
UM Polanica Zdrój
1 : 3
Powiat Leżajski
Powiat Puławski
9 : 2
Powiat Kartuski
Powiat Leżajski
2 : 2
Powiat Puławski
UM Polanica Zdrój
3 : 3
Powiat Kartuski
Powiat Leżajski
7 : 0
Powiat Kartuski
UM Polanica Zdrój
2 : 11
Powiat Puławski
 
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Powiat Puławski
4
22 - 6
 
2. Powiat Leżajski
4
12 - 3
 
3. Powiat Kartuski
1
5 - 19
 
4. UM Polanica Zdrój
1
6 - 17
 
 
 
II Runda Turnieju
 
 
Grupa I
 
Wyniki
Ziemia Pszczyńska
2 : 0
Gmina Stężyca
Belfry Powiatu Skarżyskiego
4 : 1
Gmina Stężyca
Belfry Powiatu Skarżyskiego
3 : 2
Ziemia Pszczyńska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Belfry Powiatu Skarżyskiego
6
7 - 3
Finał
2. Ziemia Pszczyńska
3
4 - 3
Mecz o 3 miejsce
3. Gmina Stężyca
0
1 - 6
Mecz o 5 miejsce
 
Grupa II
 
Wyniki
Powiat Wejherowski
3 : 3
Samorządowcy Radomia
Miasto Nowy Sącz
2 : 1
Samorządowcy Radomia
Miasto Nowy Sącz
6 : 0
Powiat Wejherowski
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Miasto Nowy Sącz
6
8 - 1
Finał
2. Samorządowcy Radomia
1
4 - 5
Mecz o 3 miejsce
3. Powiat Wejherowski
1
3 - 9
Mecz o 5 miejsce
 
Faza finałowa
 
Mecz o 5 miejsce
Gmina Stężyca
0 : 5
Powiat Wejherowski
 
Mecz o 3 miejsce
Ziemia Pszczyńska
2 : 1
Samorządowcy Radomia
 
Finał
Belfry Powiatu Skarżyskiego
1 : 1 k.1: 2
Miasto Nowy Sącz
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Adam Miotk
Powiat Wejherowski
Najlepszy piłkarz
Bartłomiej Damasiewicz
UM Nowy Sącz
Najlepszy bramkarz
Dariusz Walasek
Samorządowcy Radomia
 
Wyróżnienia
Arkadiusz Bilski
Belfry Powiatu Skarżyskiego
Sławomir Walczewski
Powiat Wejherowski
Jarosław Jeleń
Ziemia Pszczyńska
 
Klasyfikacja końcowa:
I
Miasto Nowy Sącz
II
Belfry Powiatu Skarżyskiego
III
Ziemia Pszczyńska
III
Samorządowcy Radomia
V
Powiat Wejherowski
VI
Gmina Stężyca
VII
Powiat Puławski
VIII
Powiat Leżajski
IX
Powiat Kartuski
X
UM Polanica Zdrój
                                 Logistyka                                             
..