6-7 października 2018 Władysławowo - V Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy w koszykówce

« powrót

 V Międzybranżowe Mistrzostwa Polski
Firm i Zakładów Pracy
w koszykówce – Władysławowo 2018
 
 
 
 
WYNIKI
 
 
Grupa A
 
Wyniki
Trans.eu Wrocław
13 : 17
Konsorcjum Serwisowe
Anwil Team Włocławek
14 : 8
Maspex
Trans.eu Wrocław
23 : 13
Anwil Team Włocławek
Konsorcjum Serwisowe
32 : 7
Maspex
Trans.eu Wrocław
27 : 16
Maspex
Anwil Team Włocławek
21 : 39
Konsorcjum Serwisowe
 
Tabela grupy
Punkty
Punkty +
Punkty -
 
1. Konsorcjum Serwisowe
6
88
41
awans do II rundy
2. Trans.eu Wrocław
5
63
46
awans do II rundy
3. Anwil Team Włocławek
4
48
70
awans do II rundy
4. Maspex
3
31
73
puchar pocieszenia
 
Grupa B
 
Wyniki
KGHM Polska Miedź S.A.
19 : 10
Venture Industries
Sklepkoszykarza.pl
15 : 18
WIKA Polska
KGHM Polska Miedź S.A.
22 : 11
Sklepkoszykarza.pl
Venture Industries
25 : 13
WIKA Polska
KGHM Polska Miedź S.A.
32 : 13
WIKA Polska
Sklepkoszykarza.pl
9 : 20
Venture Industries
 
Tabela grupy
Punkty
Punkty +
Punkty -
 
1. KGHM Polska Miedź S.A.
6
73
34
awans do II rundy
2. Venture Industries
5
55
41
awans do II rundy
3. WIKA Polska
4
44
72
awans do II rundy
4. Sklepkoszykarza.pl
3
35
60
puchar pocieszenia
 
Grupa C
 
Wyniki
Polpharma Starogard Gdański
32 : 19
KM Import
Kasztelanka
28 : 14
Krause Świdnica
Polpharma Starogard Gdański
18 : 22
Kasztelanka
KM Import
30 : 27
Krause Świdnica
Polpharma Starogard Gdański
32 : 22
Krause Świdnica
Kasztelanka
28 : 11
KM Import
 
Tabela grupy
Punkty
Punkty +
Punkty -
 
1. Kasztelanka
6
78
43
awans do II rundy
2. Polpharma Starogard Gdański
5
82
63
awans do II rundy
3. KM Import
4
60
87
awans do II rundy
4. Krause Świdnica
3
63
90
puchar pocieszenia
 
Grupa D
 
Wyniki
Raiffeisen Bank
28 : 16
IQOR Basket Team
IHS Markit Gdańsk
19 : 31
Nordea Łódź
Raiffeisen Bank
30 : 26
IHS Markit Gdańsk
IQOR Basket Team
29 : 19
Nordea Łódź
Raiffeisen Bank
20 : 19
Nordea Łódź
IHS Markit Gdańsk
32 : 19
IQOR Basket Team
 
Tabela grupy
Punkty
Punkty +
 Punkty -
 
1. Raiffeisen Bank
6
78
61
awans do II rundy
2. Nordea Łódź
4
69
68
awans do II rundy
3. IHS Markit Gdańsk
4
77
80
awans do II rundy
4. IQOR Basket Team
4
64
79
puchar pocieszenia
 
Grupa E
 
Wyniki
Faurecia Grójec
6 : 12
Procter&Gamble
Signum
20 : 19
10 BKPanc Świętoszów
Faurecia Grójec
15 : 7
Signum
Procter&Gamble
27 : 4
10 BKPanc Świętoszów
Faurecia Grójec
12 : 23
10 BKPanc Świętoszów
Signum
10 : 12
Procter&Gamble
 
Tabela grupy
Punkty
Punkty +
Punkty -
 
1. Procter&Gamble
6
51
20
awans do II rundy
2. 10 BKPanc Świętoszów
4
46
59
awans do II rundy
3. Faurecia Grójec
4
33
42
awans do II rundy
4. Signum
4
37
46
Puchar Pocieszenia
 
Grupa F
 
Wyniki
TST Kogeneracja S.A.
36 : 8
NSG Group
Maszyny Rolnicze M. Zdunek
20 : 18
Faurecia Wałbrzych
TST Kogeneracja S.A.
15 : 17
Maszyny Rolnicze M. Zdunek
NSG Group
6 : 25
Faurecia Wałbrzych
TST Kogeneracja S.A.
18 : 12
Faurecia Wałbrzych
Maszyny Rolnicze M. Zdunek
22 : 17
NSG Group
 
Tabela grupy
Punkty
Punkty +
Punkty -
 
1. Maszyny Rolnicze M. Zdunek
6
59
50
awans do II rundy
2. TST Kogeneracja S.A.
5
69
37
awans do II rundy
3. Faurecia Wałbrzych
4
55
44
awans do II rundy
4. NSG Group
3
31
83
Puchar Pocieszenia
 
 
 
Puchar Pocieszenia
 
 
Grupa X
 
Wyniki
Sklepkoszykarza.pl
22 : 24
Krause Świdnica
Maspex
30 : 28
Krause Świdnica
Maspex
12 : 31
Sklepkoszykarza.pl
 
Tabela grupy
Punkty
Punkty +
Punkty -
 
1. Sklepkoszykarza.pl
3
53
36
Mecz o 1 miejsce
2. Krause
3
52
52
Mecz o 3 miejsce
3. Maspex
3
42
59
 
 
Grupa Y
 
Wyniki
Signum
20 : 18
NSG Group
IQOR Basket Team
30 : 31
NSG Group
IQOR Basket Team
16 : 10
Signum
 
Tabela grupy
Punkty
Punkty +
Punkty -
 
1. Iqor Basket Team
3
46
41
Mecz o 1 miejsce
2. NSG Group
3
49
50
Mecz o 3 miejsce
3. Signum
3
30
34
 
 
 
Mecz o 3 miejsce w Pucharze Pocieszenia
Krause Świdnica
25 : 16
NSG Group
 
Finał Pucharu Pocieszenia
Sklepkoszykarza.pl
19 : 22
IQOR Basket Team
 
 
II Runda Mistrzostw
 
Grupa I
 
Wyniki
Venture Industries
27 : 22
KM Import
Konsorcjum Serwisowe
32 : 16
KM Import
Konsorcjum Serwisowe
21 : 18
Venture Industries
 
Tabela grupy
Punkty
Punkty +
Punkty -
 
1. Konsorcjum Serwisowe
4
53
34
awans do ¼ finału
2. Venture Industries
3
45
43
 
3. KM Import
2
38
59
 
 
Grupa II
 
Wyniki
Polpharma Starogard Gdański
31 : 22
IHS Markit Gdańsk
KGHM Polska Miedź S.A.
18 : 19
IHS Markit Gdańsk
KGHM Polska Miedź S.A.
19 : 16
Polpharma Starogard Gdański
 
Tabela grupy
Punkty
Punkty +
Punkty -
 
1. Polpharma Starogard Gdański
3
47
41
awans do ¼ finału
2. KGHM Polska Miedź S.A.
3
37
35
 
3. IHS Markit Gdańsk
3
41
49
 
 
Grupa III
 
Wyniki
Nordea Łódź
27 : 20
Faurecia Grójec
Kasztelanka
28 : 7
Faurecia Grójec
Kasztelanka
23 : 26
Nordea Łódź
 
Tabela grupy
Punkty
Punkty +
Punkty -
 
1. Nordea Łódź
4
53
43
awans do ¼ finału
2. Kasztelanka
3
51
33
awans do ¼ finału
3. Faurecia Grójec
2
27
55
 
 
Grupa IV
 
Wyniki
10 BKPanc Świętoszów
14 : 16
Faurecia Wałbrzych
Raiffeissen Bank
8 : 25
Faurecia Wałbrzych
Raiffeissen Bank
24 : 35
10 BKPanc Świętoszów
 
Tabela grupy
Punkty
Punkty +
Punkty -
 
1.Faurecia Wałbrzych
4
41
22
awans do ¼ finału
2.10 BKPanc Świętoszów
3
49
40
 
3. Raiffeisen Bank
2
32
58
 
 
Grupa V
 
Wyniki
TST Kogeneracja S.A.
31 : 8
Anwil Team Włocławek
Procter&Gamble
42 : 11
Anwil Team Włocławek
Procter&Gamble
21 : 13
TST Kogeneracja S.A.
 
Tabela grupy
Punkty
Punkty +
Punkty -
 
1. Procter&Gamble
4
63
24
awans do ¼ finału
2.TST Kogeneracja
3
44
29
awans do ¼ finału
3. Anwil Team
2
19
73
 
 
Grupa VI
 
Wyniki
Trans.eu Wrocław
17 : 10
WIKA Polska
Maszyny Rolnicze M. Zdunek
21 : 17
WIKA Polska
Maszyny Rolnicz M. Zdunek
12 : 23
Trans.eu Wrocław
 
Tabela grupy
Punkty
Punkty +
Punkty -
 
1. Trans.eu Wrocław
4
40
22
awans do ¼ finału
2. Maszyny Rolnicze M. Zdunek
3
33
40
 
3. WIKA Polska
2
27
38
 
 
 
 
Faza finałowa
 
 
 
¼ Finału
Faurecia Wałbrzych
9 : 20
Kasztelanka
TST Kogeneracja
24 : 9
Trans.eu Wrocław
Procter&Gamble
23 : 8
Konsorcjum Serwisowe
Nordea Łódź
20 : 26
Polpharma Starogard Gdański
 
 
½ Finału
Kasztelanka
21 : 14
TST Kogeneracja
Procter&Gamble
25 : 20
Polpharma Starogard Gdański
 
FINAŁ TURNIEJU
Kasztelanka
32 : 17
Procter&Gamble
 
 
Nagrody indywidualne:
Najlepszy Zawodnik
Damian Mielczarek
Kasztelanka
 
Wyróżnienia
Grzegorz Zawierucha
TST Kogeneracja S.A.
Jarosław Drewa
Polpharma Starogard Gdański
Dariusz Kubica
Procter&Gamble
 
 
Klasyfikacja końcowa:
I
Kasztelanka
II
Procter&Gamble
III
Polpharma Starogard Gdański
III
TST Kogeneracja S.A.
V
Nordea Łódź
V
Konsorcjum Serwisowe
V
Trans.eu Wrocław
V
Faurecia Wałbrzych
IX 
Venture Industries
 
KGHM Polska Miedź S.A.
 
10 BKPanc Świętoszów
 
Maszyny Rolnicze M.Zdunek
 XIII
KM Import
 
IHS Markit
 
Faurecia Grójec
 
Raiffeisen Bank
 
Anwil Team Włocławek
 
Wika Polska
XIX
IQOR Basket Team
XX
Sklepkoszykarza.pl
XXI
Krause Świdnica
XXII
NSG Group
XXIII
Signum
XXIV
Maspex
 
                                 Logistyka                                             
..