08-09 września 2018 Zakopane - TATRY CUP Turniej Firm i Zakładów Pracy w piłce nożnej

« powrót

Tatry Cup - Turniej Firm i Zakładów Pracy
w piłce nożnej – Zakopane 2018
 
 
Wyniki:
 
 
 
Grupa A
 
Wyniki
Danone Bieruń
5 : 3
Marcola Tarnów
Bewa Kamieńsk
5 : 1
Fanuc Wrocław
Danone Bieruń
7 : 0
Bewa Kamieńsk
Marcola Tarnów
7 : 0
Fanuc Wrocław
Bewa Kamieńsk
1 : 2
Marcola Tarnów
Danone Bieruń
12 : 1
Fanuc Wrocław
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Danone Bieruń
9
24 - 4
awans do II rundy
2. Marcola Tarnów
6
12 - 6
awans do II rundy
3. Bewa Kamieńsk
3
6 - 10
awans do II rundy
4. Fanuc Wrocław
0
2 - 24
baraż
 
Grupa B
 
Wyniki
Kerry Oleśnica
4 : 0
Dan-Cake Polonia
Woda Inowrocławianka
5 : 1
Schumacher Wrocław
Kerry Oleśnica
5 : 6
Woda Inowrocławianka
Dan-Cake Polonia
5 : 1
Schumacher Wrocław
Woda Inowrocławianka
2 : 2
Dan-Cake Polonia
Kerry Oleśnica
7 : 1
Schumacher Wrocław
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Woda Inowrocławianka
7
13 - 8
awans do II rundy
2. Kerry Oleśnica
6
16 – 7
awans do II rundy
3. Dan-Cake Polonia
4
7 - 7
awans do II rundy
4. Schumacher Wrocław
0
3 - 17
baraż
 
Grupa C
 
Wyniki
Gedeon Richter
6 : 0
Glenmark Pharmaceuticals
Polpharma Starogard Gdański
5 : 3
Synthos Dwory Oświęcim
Gedeon Richter
2 : 2
Polpharma Starogard Gdański
Glenmark Pharmaceuticals
0 : 3
Synthos Dwory Oświęcim
Polpharma Starogard Gdański
12 : 2
Glenmark Pharmaceuticals
Gedeon Richter
2 : 1
Synthos Dwory Oświęcim
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Polpharma Starogard Gdański
7
19 - 7
awans do II rundy
2. Gedeon Richter
7
10 - 3
awans do II rundy
3. Synthos Dwory Oświęcim
3
7 - 7
awans do II rundy
4. Glenmark Pharmaceuticals
0
2 - 21
baraż
 
Grupa D
 
Wyniki
Adamus Szczecin
6 : 2
Lek-Am Zakroczym
HTL Strefa
0 : 7
Polpharma Maxigra
Adamus Szczecin
11 : 0
HTL Strefa
Lek-Am Zakroczym
1 : 3
Polpharma Maxigra
HTL Strefa
1 : 5
Lek-Am Zakroczym
Adamus Szczecin
6 : 5
Polpharma Maxigra
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Adamus Szczecin
9
23 - 7
awans do II rundy
2. Polpharma Maxigra
6
15 - 7
awans do II rundy
3. Lek-Am Zakroczym
3
8 - 10
baraż
4. HTL Strefa
0
1 - 23
baraż
 
Grupa E
 
Wyniki
Olimp Labs
12 : 0
Bioton
USP Zdrowie
3 : 3
Reckitt Benckiser
Olimp Labs
6 : 3
USP Zdrowie
Bioton
0 : 14
Reckitt Benckiser
USP Zdrowie
9 : 3
Bioton
Olimp Labs
4 : 1
Reckitt Benckiser
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1.Olimps Labs
9
22 - 4
awans do II rundy
2. Reckitt Benckiser
4
18 - 7
awans do II rundy
3. USP Zdrowie
4
15 - 12
awans do II rundy
4. Bioton
0
3 - 35
baraż
 
Grupa F
 
Wyniki
Ihaa.pl Żmigród
3 : 2
PKC Group Poland
Stadler Polska
2 : 1
A.Berger Polska
Ihaa.pl Żmigród
4 : 0
Pro-Cars Tychy
PKC Group Poland
1 : 3
Stadler Polska
A.Berger Polska
5 : 1
Pro-Cars Tychy
Ihaa.pl Żmigród
5 : 1
Stadler Polska
A.Berger Polska
1 : 5
PKC Group Poland
Stadler Polska
7 : 1
Pro-Cars Tychy
Ihaa.pl Żmigród
5 : 0
A.Berger Polska
Pro-Cars Tychy
0 : 6
PKC Group Poland
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Ihaa.pl Żmigród
12
17 - 3
awans do II rundy
2. Stadler Polska
9
13 - 8
awans do II rundy
3. PKC Group Poland
6
14 - 7
awans do II rundy
4. A.Berger Polska
3
7 - 13
baraż
5. Pro-Cars Tychy
0
2 - 22
baraż
 
Grupa G
 
Wyniki
Tristone Wałbrzych
10 : 1
Faist Chemtec Złotoryja
Adient Żory
1 : 0
UBS
Tristone Wałbrzych
1 : 2
Adient Żory
Faist Chemtec Złotoryja
1 : 11
UBS
Adient Żory
9 : 2
Faist Chemtec Złotoryja
Tristone Wałbrzych
1 : 3
UBS
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Adient Żory
9
12 - 3
awans do II rundy
2. UBS
6
14 - 3
awans do II rundy
3. Tristone Wałbrzych
3
12 - 6
awans do II rundy
4. Faist Chemtec Złotoryja
0
4 - 30
baraż
 
Grupa H
 
Wyniki
Mat-Bud Ostrów Wielkopolski
2 : 0
Armacell Środa Śląska
AkzoNobel Pilawa
1 : 2
Mostostal Siedlce
Mat-Bud Ostrów Wielkopolski
0 : 0
Siniat Pińczów
Armacell Środa Śląska
1 : 7
AkzoNobel Pilawa
Mostostal Siedlce
1 : 1
Siniat Pińczów
Mat-Bud Ostrów Wielkopolski
5 : 0
AkzoNobel Pilawa
Mostostal Siedlce
2 : 1
Armacell Środa Śląska
AkzoNobel Pilawa
1 : 10
Siniat Pińczów
Mat-Bud Ostrów Wielkopolski
0 : 0
Mostostal Siedlce
Siniat Pińczów
10 : 0
Armacell Środa Śląska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Siniat Pińczów
8
21 - 2
awans do II rundy
2. Mostostal Siedlce
8
5 - 3
awans do II rundy
3. Mat-Bud Ostrów Wielkopolski
8
7 - 0
awans do II rundy
4. AkzoNobel Pilawa
3
9 - 18
baraż
5. Armacell Środa Śląska
0
2 - 21
baraż
 
Grupa I
 
Wyniki
Mador Sosnowiec
7 : 1
Unibep Bielsk Podlaski
Krause Świdnica
0 : 1
SIG
Mador Sosnowiec
6 : 1
Krause Świdnica
Unibep Bielsk Podlaski
0 : 6
SIG
Krause Świdnica
5 : 1
Unibep Bielsk Podlaski
Mador Sosnowiec
1 : 2
SIG
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. SIG
9
9 - 1
awans do II rundy
2. Mador Sosnowiec
6
14 - 4
awans do II rundy
3. Krause Świdnica
3
6 - 8
baraż
4. Unibep Bielsk Podlaski
0
2 - 18
baraż
 
 
Baraże o 1/8 finału
 
 
Grupa W
 
Wyniki
Fanuc Wrocław
1 : 1
Glenmark Pharmaceuticals
Bioton
0 : 0
Faist Chemtec Złotoryja
Glenmark Pharmaceuticals
1 : 0
Bioton
Fanuc Wrocław
1 : 0
Faist Chemtec Złotoryja
Glenmark Pharmaceuticals
2 : 1
Faist Chemtec Złotoryja
Fanuc Wrocław
0 : 1
Bioton
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1.Glenmark Pharmaceuticals
7
4 - 2
½ Finał Barażu
2. Bioton
4
1 - 1
 
3. Fanuc Wrocław
4
2 - 2
 
4. Faist Chemtec Złotoryja
1
1 - 3
 
 
Grupa X
 
Wyniki
Armacell Środa Śląska
0 : 6
Krause Świdnica
A.Berger Polska
2 : 3
Krause Świdnica
A.Berger Polska
7 : 1
Armacell Środa Śląska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1.Krause Świdnica
6
9 - 2
½ Finał Barażu
2. A.Berger Polska
3
9 - 4
 
3. Armacell Środa Śląska
0
1 - 13
 
 
Grupa Y
 
Wyniki
AkzoNobel Pilawa
0 : 4
Pro-Cars Tychy
Lek-Am Zakroczym
1 : 0
Bewa Kamieńsk
Pro-Cars Tychy
7 : 0
Lek-Am Zakroczym
AkzoNobel Pilawa
2 : 6
Bewa Kamieńsk
Pro-Cars Tychy
1 : 1
Bewa Kamieńsk
AkzoNobel Pilawa
3 : 0
Lek-Am Zakroczym
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Pro-Cars Tychy
7
12 - 1
½ Finał Barażu
2. Bewa Kamieńsk
4
7 - 4
 
3. AkzoNobel Pilawa
3
5 - 10
 
4. Lek-Am Zakroczym
3
1 - 10
 
 
Grupa Z
 
Wyniki
HTL-Strefa
2 : 0
Unibep Bielsk Podlaski
Schumacher Wrocław
7 : 2
Unibep Bielsk Podlaski
Schumacher Wrocław
6 : 0
HTL-Strefa
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Schumacher Wrocław
6
13 - 2
½ Finał Barażu
2. HTL-Strefa
3
2 - 6
 
3. Unibep Bielsk Podlaski
0
2 - 9
 
 
 
½ Finał Barażu
Glenmark Pharmaceuticals
4 : 6
Krause Świdnica
Pro-Cars Tychy
2 : 1
Schumacher Wrocław
 
 
Finał Barażu
Krause Świdnica
2 : 1
Pro-Cars Tychy
 
 
I Runda grupowa
 
 
Grupa I
 
Wyniki
Polpharma Maxigra
1 : 1
USP Zdrowie
Danone Bieruń
4 : 1
USP Zdrowie
Danone Bieruń
5 : 2
Polpharma Maxigra
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Danone Bieruń
6
9 - 3
awans do 1/8 finału
2. Polpharma Maxigra
1
3 - 6
 
3. USP Zdrowie
1
2 - 5
 
 
Grupa II
 
Wyniki
Reckitt Benckiser
6 : 2
Dan-Cake Polonia
Woda Inowrocławianka
3 : 1
Dan-Cake Polonia
Woda Inowrocławianka
4 : 4
Reckitt Benckiser
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Reckitt Benckiser
4
10 - 6
awans do 1/8 finału
2. Woda Inowrocławianka
4
7 - 5
awans do 1/8 finału
3. Dan-Cake Polonia
0
3 - 9
 
 
Grupa III
 
Wyniki
Mador Sosnowiec
3 : 1
Mat-Bud Ostrów Wielkopolski
Polpharma Starogard Gdański
3 : 5
Mat-Bud Ostrów Wielkopolski
Polpharma Starogard Gdański
1 : 4
Mador Sosnowiec
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Mador Sosnowiec
6
7 - 2
awans do 1/8 finału
2. Mat-Bud Ostrów Wielkopolski
3
6 - 6
awans do 1/8 finału
3. Polpharma Starogard Gdański
0
4 - 9
 
 
Grupa IV
 
Wyniki
Marcola Tarnów
1 : 4
PKC Group Poland
Adamus Szczecin
3 : 3
PKC Group Poland
Adamus Szczecin
7 : 2
Marcola Tarnów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Adamus Szczecin
4
10 - 5
awans do 1/8 finału
2. PKC Group Poland
4
7 - 4
awans do 1/8 finału
3. Marcola Tarnów
0
3 - 11
 
 
Grupa V
 
Wyniki
Karry Oleśnia
2 : 0
UBS
Olimp Labs
4 : 0
UBS
Olimp Labs
2 : 2
Kerry Oleśnica
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Olimp Labs
4
6 - 2
awans do 1/8 finału
2. Karry Oleśnica
4
4 - 2
awans do 1/8 finału
3. UBS
0
0 - 6
 
 
Grupa VI
 
Wyniki
Gedeon Richter
1 : 4
Standler Polska
SiG
5 : 3
Standler Polska
SiG
4 : 0
Gedeon Richter
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. SiG
6
9 - 3
awans do 1/8 finału
2. Stadler Polska
3
7 - 6
awans do 1/8 finału
3. Gedeon Richter
0
1 - 8
 
 
Grupa VII
 
Wyniki
Mostostal Siedlce
1 : 1
Tristone Wałbrzych
Adient Żory
1 : 2
Tristone Wałbrzych
Adient Żory
0 : 1
Mostostal Siedlce
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Tristone Wałbrzych
4
3 - 2
awans do 1/8 finału
2. Mostostal Siedlce
4
2 - 1
awans do 1/8 finału
3. Adient Żory
0
1 - 3
 
 
Grupa VIII
 
Wyniki
Ihaa.pl
2 : 1
Synthos Dwory Oświęcim
Siniat Pińczów
6 : 1
Synthos Dwory Oświęcim
Siniat Pińczów
0 : 3
Ihaa.pl
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Ihaa.pl
6
5 - 1
awans do 1/8 finału
2. Siniat Pińczów
3
6 - 4
awans do 1/8 finału
3. Synthos Dwory Oświęcim
0
2 - 8
 
 
 
Faza finałowa
 
 
1/8 Finału
Danone Bieruń
5 : 2
Woda Inowrocławianka
Reckitt Benckiser
4 : 1
Krause Świdnica
Mador Sosnowiec
2 : 1
PKC Group Poland
Adamus Szczecin
2 : 1
Mat-Bud Ostrów Wielkopolski
Olimp Labs
2 : 0
Stadler Polska
SiG
2 : 0
Kerry Oleśnica
Tristone Wałbrzych
1 : 3
Siniat Pińczów
Ihaa.pl
3 : 1
Mostostal Siedlce
 
 
¼ Finału
Danone Bieruń
1 : 3
Olimp Labs
Reckitt Benckiser
4 : 2
SiG
Mador Sosnowiec
4 : 1
Siniat Pińczów
Adamus Szczecin
2 : 1
Ihaa.pl
 
½ Finału
Olimp Labs
4 : 2
Reckitt Benckiser
Mador Sosnowiec
4 : 2
Adamus Szczecin
 
 
Finał
Olimp Labs
0 : 1
Mador Sosnowiec
 
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Mateusz Zamojda
Danone Bieruń
Najlepszy piłkarz
Radomir Kowalski
Mador Sosnowiec
Najlepszy bramkarz
Artur Częstochowski
Mador Sosnowiec
 
Wyróżnienia
Łukasz Kobos
Olimp Labs
Bartosz Baranowski
Adamus Szczecin
Łukasz Sepczyński
Reckitt Benckiser
 
 
Klasyfikacja końcowa:
I
Mador Sosnowiec
II
Olimp Labs
III
Adamus Szczecin
III
Reckitt Benckiser
V
Siniat Pińczów
 
Ihaa.pl
 
SIG
 
Danone Bieruń
IX
Woda Inowrocławianka
 
Krause Świdnica
 
PKC Group Poland
 
Mat-Bud Ostrów Wielkopolski
 
Stadler Polska
 
Kerry Oleśnica
 
Siniat Pińczów
 
Mostostal Siedlce
XVII -XXVIII
Polpharma Maxigra
 
USP Zdrowie
 
Adient Żory
 
Polpharma Starogard Gdański
 
Dan-Cake Polonia
 
Synthos Dwory Oświęcim
 
UBS
 
Gedeon Richter
 
Marcola Tarnów
 
Pro-Cars Tychy
 
Glenmark Pharmaceuticals
 
Schumacher Wrocław
 
Bewa Kamieńsk
XXX - XXXVIII
Bioton
 
Fanuc Wrocław
 
A.Berger Polska
 
HTL Strefa
 
AkzoNobel Pilawa
 
Lek-Am Zakroczym
 
Faist Chemtec Złotoryja
 
Unibep Bielsk Podlaski
 
Armacell Środa Śląska
 
                                 Logistyka                                             
..