15-16 września 2007 Szczyrk - III Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej w piłce nożnej

« powrót

 

 

III Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej
w piłce nożnej Szczyrk 2007
 
 
W dniach 15-16 września 2007 odbyły się w Szczyrku III Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej w piłce nożnej sześcioosobowej. W turnieju wzięło udział 36 ekip reprezentujących firmy z całej Polski. Mistrzostwa rozgrywano na boisku ze sztuczną nawierzchnią na terenie COS Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku. W ciągu dwóch dni rozegrano 101 spotkań turniejowych.
W pierwszym dniu zawodów wyłonione zostały 24 ekipy, które dalej walczyły o mistrzostwo i 12 ekip, którym pozostała walka o Puchar Pocieszenia Mistrzostw. Najkorzystniejsze wrażenie zostawiły drużyny, które odniosły komplet zwycięstw: Roben Środa Śl., Eltur-Serwis Bogatynia, Knauf Bełchatów Maxit Polska oraz Hunger-Bud Siemianowice.
W drugim dniu zawodów od pierwszych spotkań toczyła się już zacięta walka o trofea. Pierwsze wywalczyła się ekipa Quick-Mix Strzelin, która zdobyła Puchar Pocieszenia wygrywając w decydującym spotkaniu Karmar Warszawa.
Spotkania grupowe drugiej rundy wyłoniły 8 drużyn, ćwierćfinalistów turnieju. W tej fazie rozczarowała zwłaszcza ekipa z Bogatyni. Niespodziewanie dobrze natomiast prezentowała się drużyna Xella Polska, która w pierwszym dniu awansowała dopiero z trzeciego miejsca, dzięki korzystniejszemu bilansowi punktów.
Mecze ¼ finału to przede wszystkim kolejne zwycięstwo Xella Polska i niespodziewanie wysoka porażka Röben Środa Śl. Spotkania półfinałowe dostarczyły o wiele więcej emocji, niż sam finał i mecz o 3 miejsce. Do końca obu pojedynków toczyła się zacięta walka o awans.
W tzw. małym finale, chyba bardziej umotywowaną ekipą była drużyna Skanska, zwyciężając wysoko Maxit Polska.
Spotkanie finałowe to wyraźna wygrana drużyny z Siemianowic. Chociaż ambicji i woli walki nie brakowało, to głównie brak sił zadecydował o porażce Xella.
Mistrzostwo Polski Branży Budowlanej zdobyła drużyna Hunger-Bud Siemianowice, tytuł vice mistrzowski dla Xella Polska, na miejscu trzecim Skanska, a czwarta lokata dla Maxit Polska.
Nagrodę Fair-Play otrzymała ekipa Budimex-Dromex z Warszawy.
Doskonała atmosfera zawodów i uroki Beskidów zapewniły wszystkim niezapomniane wspomnienia z imprezy.
 
 
Wyniki:
 
 
Grupa I
 
Wyniki
Raab Karcher Zachód
1 : 8
Xella Polska
Greinplast Krasne
2 : 3
Orlen Asfalt Płock
Raab Karcher Zachód
0 : 7
Greinplast Krasne
Xella Polska
3 : 3
Orlen Asfalt Płock
Greinplast Krasne
2 : 0
Xella Polska
Orlen Asfalt Płock
10 : 0
Raab Karcher Zachód
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Orlen Asfalt Płock
7
16 - 5
awans do II rundy
2. Greinplast Krasne
6
11 - 3
awans do II rundy
3. Xella Polska
4
11 - 6
awans do II rundy
4. Raab Karcher Zachód
0
1 - 25
puchar pocieszenia
 
Grupa II
 
Wyniki
Ursa Dąbrowa Górnicza
0 : 3
Röben Środa Śląska
Raab Karcher Wschód
3 : 0
Betor Toruń
Ursa Dąbrowa Górnicza
0 : 0
Raab Karcher Wschód
Röben Środa Śląska
8 : 0
Betor Toruń
Raab Karcher Wschód
1 : 2
Röben Środa Śląska
Betor Toruń
2 : 8
Ursa Dąbrowa Górnicza
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Röben Środa Śląska
9
13 - 1
awans do II rundy
2. Ursa Dąbrowa Górnicza
4
8 - 5
awans do II rundy
3. Raab Karcher Wschód
4
4 - 2
awans do II rundy
4. Betor Toruń
0
2 - 19
puchar pocieszenia
 
Grupa III
 
Wyniki
Quick-Mix Strzelin
0 : 4
Ventor Dębica
Eltur-Serwis Bogatynia
2 : 0
Budimex Dromex Warszawa
Quick-Mix Strzelin
2 : 5
Eltur-Serwis Bogatynia
Ventor Dębica
4 : 0
Budimex Dromex Warszawa
Eltur-Serwis Bogatynia
3 : 2
Ventor Dębica
Budimex Dromex Warszawa
0 : 1
Quick-Mix Strzelin
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Eltur-Serwis Bogatynia
9
10 - 4
awans do II rundy
2. Ventor Dębica
6
10 - 3
awans do II rundy
3. Quick-Mix Strzelin
3
3 - 9
puchar pocieszenia
4. Budimex Dromex Warszawa
0
0 - 7
puchar pocieszenia
 
Grupa IV
 
Wyniki
Fibris Przemyśl
3 : 0
Semmerlock Gliwice
WPRD Warszawa
0 : 6
Knauf Bełchatów
Fibris Przemyśl
6 : 0
WPRD Warszawa
Semmerlock Gliwice
2 : 9
Knauf Bełchatów
WPRD Warszawa
1 : 4
Semmerlock Gliwice
Knauf Bełchatów
1 : 0
Fibris Przemyśl
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Knauf Bełchatów
9
16 - 2
awans do II rundy
2. Fibris Przemyśl
6
9 - 1
awans do II rundy
3. Semmerlock Gliwice
3
6 - 13
puchar pocieszenia
4. WPRD Warszawa
0
1 - 16
puchar pocieszenia
 
Grupa V
 
Wyniki
Zacisze Warszawa
0 : 5
ZRUG Zabrze
Urzędowski Ziębice
1 : 0
Lafarge Gips
Zacisze Warszawa
0 : 0
Urzędowski Ziębice
ZRUG Zabrze
0 : 1
Lafarge Gips
Urzędowski Ziębice
1 : 1
ZRUG Zabrze
Lafarge Gips
1 : 0
Zacisze Warszawa
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Lafarge Gips
6
2 - 1
awans do II rundy
2. Urzędowski Ziębice
5
2 - 1
awans do II rundy
3. ZRUG Zabrze
4
6 - 2
awans do II rundy
4. Zacisze Warszawa
1
0 - 6
puchar pocieszenia
 
Grupa VI
 
Wyniki
Armacell Środa Śląska
1 : 2
Hadley Radomsko
Skanska Polska
0 : 0
Gealan Rzgów
Armacell Środa Śląska
0 : 3
Skanska Polska
Hadley Radomsko
0 : 3
Gealan Rzgów
Skanska Polska
5 : 0
Hadley Radomsko
Gealan Rzgów
3 : 0
Armacell Środa Śląska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Skanska Polska
7
8 - 0
awans do II rundy
2. Gealan Rzgów
7
6 - 0
awans do II rundy
3. Hadley Radomsko
3
2 - 9
puchar pocieszenia
4. Armacell Środa Śląska
0
1 - 8
puchar pocieszenia
 
Grupa VII
 
Wyniki
SigmaKalon Cieszyn
1 : 1
Instalator Przeworsk
Barda Radomsko
7 : 0
Cemet Warszawa
SigmaKalon Cieszyn
0 : 3
Barda Radomsko
Instalator Przeworsk
6 : 0
Cemet Warszawa
Barda Radomsko
4 : 4
Instalator Przeworsk
Cemet Warszawa
0 : 9
SigmaKalon Cieszyn
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Barda Radomsko
7
14 - 4
awans do II rundy
2. Instalator Przeworsk
5
11 - 5
awans do II rundy
3. SigmaKalon Cieszyn
4
10 - 4
awans do II rundy
4. Cemet Warszawa
0
0 - 22
puchar pocieszenia
 
Grupa VIII
 
Wyniki
Poldim Tarnów
5 : 0
Hydrobudowa - 6 Warszawa
PRUiM Gliwice
0 : 3
Maxit Polska
Poldim Tarnów
2 : 1
PRUiM Gliwice
Hydrobudowa - 6 Warszawa
1 : 6
Maxit Polska
PRUiM Gliwice
6 : 2
Hydrobudowa - 6 Warszawa
Maxit Polska
5 : 1
Poldim Tarnów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Maxit Polska
9
14 - 2
awans do II rundy
2. Poldim Tarnów
6
8 - 6
awans do II rundy
3. PRUiM Gliwice
3
7 - 7
awans do II rundy
4. Hydrobudowa - 6 Warszawa
0
3 - 17
puchar pocieszenia
 
Grupa IX
 
Wyniki
Hunger-Bud Siemianowice
5 : 2
Atlant Żerkowice
Karmar Warszawa
1 : 0
Swedwood Lubawa
Hunger-Bud Siemianowice
2 : 0
Karmar Warszawa
Atlant Żerkowice
0 : 2
Swedwood Lubawa
Karmar Warszawa
0 : 4
Atlant Żerkowice
Swedwood Lubawa
1 : 2
Hunger-Bud Siemianowice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Hunger-Bud Siemianowice
9
9 - 3
awans do II rundy
2. Atlant Żerkowice
3
6 - 7
awans do II rundy
3. Swedwood Lubawa
3
3 - 3
awans do II rundy
4. Karmar Warszawa
3
1 - 6
puchar pocieszenia
 
 
Puchar Pocieszenia
 
 
Grupa W
 
Wyniki
Hydrobudowa-6 Warszawa
0 : 3 v.o.
WPRD Warszawa
Hadley Radomsko
6 : 3
WPRD Warszawa
Hadley Radomsko
3 : 0 v.o.
Hydrobudowa-6 Warszawa
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Hadley Radomsko
6
9 - 3
2. WPRD Warszawa
3
6 - 6
3. Hydrobudowa-6 Warszawa
0
0 - 6
 
Grupa X
 
Wyniki
Karmar Warszawa
2 : 1
Zacisze Warszawa
Semmerlock Gliwice
0 : 2
Zacisze Warszawa
Semmerlock Gliwice
1 : 2
Karmar Warszawa
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Karmar Warszawa
6
4 - 2
2. Zacisze Warszawa
3
3 - 2
3. Semmerlock Gliwice
0
1 - 4
 
Grupa Y
 
Wyniki
Raab Karcher Zachód
1 : 3
Cemet Warszawa
Quick-Mix Strzelin
3 : 0
Cemet Warszawa
Quick-Mix Strzelin
3 : 0 v.o.
Raab Karcher Zachód
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Quick-Mix Strzelin
6
6 - 0
2. Cemet Warszawa
3
3 - 4
3. Raab Karcher Zachód
0
1 - 6
 
Grupa Z
 
Wyniki
Armacell Środa Śląska
5 : 1
Betor Toruń
Budimex-Dromex Warszawa
10 : 0
Betor Toruń
Budimex-Dromex Warszawa
2 : 2
Armacell Środa Śląska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Budimex-Dromex Warszawa
4
12 - 2
2. Armacell Środa Śląska
4
7 - 3
3. Betor Toruń
0
1 - 15
 
½ Finału Pucharu Pocieszenia
Hadley Radomsko
1 : 3
Karmar Warszawa
Quick-Mix Strzelin
3 : 1
Budimex Dromex Warszawa
 
Finał Pucharu Pocieszenia
Karmar Warszawa
1 : 6
Quick-Mix Strzelin
 
 
II Runda grupowa
 
 
Grupa A
 
Wyniki
Gealan Rzgów
2 : 4
Xella Polska
Eltur-Serwis Bogatynia
0 : 1
Xella Polska
Eltur-Serwis Bogatynia
1 : 5
Gealan Rzgów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Xella Polska
6
5 - 2
awans do ¼ finału
2. Gealan Rzgów
3
7 - 5
 
3. Eltur-Serwis Bogatynia
0
1 - 6
 
 
Grupa B
 
Wyniki
Urzędowski Ziębice
0 : 0
Swedwood Lubawa
Barda Radomsko
0 : 2
Swedwood Lubawa
Barda Radomsko
3 : 2
Urzędowski Ziębice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Swedwood Lubawa
4
2 - 0
awans do ¼ finału
2. Barda Radomsko
3
3 - 4
 
3. Urzędowski Ziębice
1
2 - 3
 
 
Grupa C
 
Wyniki
Atlant Żerkowice
2 : 1
Raab Karcher Wschód
Maxit Polska
5 : 0
Raab Karcher Wschód
Maxit Polska
3 : 0
Atlant Żerkowice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Maxit Polska
6
8 - 0
awans do ¼ finału
2. Atlant Żerkowice
3
2 - 4
 
3. Raab Karcher Wschód
0
1 - 7
 
 
Grupa D
 
Wyniki
Greinplast Krasne
1 : 0
PRUiM Gliwice
Röben Środa Śląska
3 : 1
PRUiM Gliwice
Röben Środa Śląska
0 : 0
Greinplast Krasne
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Röben Środa Śląska
4
3 - 1
awans do ¼ finału
2. Greinplast Krasne
4
1 - 0
 
3. PRUiM Gliwice
0
1 - 4
 
 
Grupa E
 
Wyniki
Instalator Przeworsk
0 : 3
ZRUG Zabrze
Knauf Bełchatów
2 : 2
ZRUG Zabrze
Knauf Bełchatów
6 : 1
Instalator Przeworsk
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Knauf Bełchatów
4
8 - 3
awans do ¼ finału
2. ZRUG Zabrze
4
5 - 2
 
3. Instalator Przeworsk
0
1 - 9
 
 
Grupa F
 
Wyniki
Ursa Dąbrowa Górnicza
2 : 0
Poldim Tarnów
Skanska
1 : 1
Poldim Tarnów
Skanska
3 : 1
Ursa Dąbrowa Górnicza
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Skanska
4
4 - 2
awans do ¼ finału
2. Ursa Dąbrowa Górnicza
3
3 - 3
 
3. Poldim Tarnów
1
1 - 3
 
 
Grupa G
 
Wyniki
Fibris Przemyśl
1 : 4
Ventor Dębica
Hunger-Bud Siemianowice
1 : 1
Ventor Dębica
Hunger-Bud Siemianowice
4 : 0
Fibris Przemyśl
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Hunger-Bud Siemianowice
4
5 - 1
awans do ¼ finału
2. Ventor Dębica
4
5 - 2
 
3. Fibris Przemyśl
0
1 - 8
 
 
Grupa H
 
Wyniki
Orlen Asfalt Płock
4 : 1
SigmaKalon Cieszyn
Lafarge Gips
0 : 0
SigmaKalon Cieszyn
Lafarge Gips
0 : 5
Orlen Asfalt Płock
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Orlen Asfalt Płock
6
9 - 1
awans do ¼ finału
2. SigmaKalon Cieszyn
1
1 - 4
 
3. Lafarge Gips
1
0 - 5
 
 
 
Faza finałowa
 
 
¼ Finału
Xella Polska
1 : 0
Swedwood Lubawa
Maxit Polska
4 : 0
Röben Środa Śląska
Knauf Bełchatów
0 : 3
Skanska
Hunger-Bud Siemianowice
3 : 2
Orlen Asfalt Płock
 
½ Finału
Xella Polska
3 : 1
Maxit Polska
Skanska
0 : 1
Hunger-Bud Siemianowice
 
Mecz o III miejsce
Maxit Polska
0 : 6
Skanska
 
FINAŁ TURNIEJU
Xella Polska
0 : 3
Hunger-Bud Siemianowice
 
Puchar Fair-Play
Budimex Dromex Warszawa
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Krzysztof Gardzielewski
Maxit Polska
Najlepszy piłkarz
Dariusz Tomecki
Hunger-Bud Siemianowice
Najlepszy bramkarz
Piotr Chrześcijanek
Xella Polska
 
Wyróżnienia
Robert Fudali
Röben Środa Śląska
Przemysław Siebert
Skanska
Michał Biliński
Hunger-Bud Siemianowice Śląskie
 
Tabela strzelców turnieju:
Krzysztof Gardzielewski
Maxit Polska
11
Dariusz Tomecki
Hunger-Bud Siemianowice Śląskie
10
Piotr Janik
Knauf Bełchatów
9
Dariusz Kosiński
Barda Radomsko
9
Artur Krupa
Xella Polska
9
Adrian Soboń
Gealan Rzgów
9
Mariusz Zieliński
Orlen Asfalt Płock
8
Mariusz Pielech
Ventor Dębica
7
Sławomir Król
Orlen Asfalt Płock
6
Tomasz Piórko
Poldim Tarnów
6
Marcin Rejman
Greinplast Krasne
6
 
                                 Logistyka                                             
..