13-14 października 2018 Kraków - IV Puchar Polski Firm i Zakładów Pracy w siatkówce

« powrót

  

 
 
IV Puchar Polski Firm i Zakładów Pracy
w siatkówce – Kraków 2018
 
 
 
Wyniki:
 
 
Grupa A
 
Wyniki
Kolrex Koluszki
2 : 0(21:10,21:8)
MPWiK Warszawa
Cementownia Odra
0 : 2(13:21,14:21)
Sitech Polkowice
Kolrex Koluszki
2 : 0(21:15, 21:4)
Cementownia Odra
MPWiK Warszawa
2 : 1(17:21,22:20,15:11)
Sitech Polkowice
Sitech Polkowice
0 : 2(4:21,13:21)
Kolrex Koluszki
Cementownia Odra
0 : 2(14:21,9:21)
MPWiK Warszawa
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
 
1. Kolrex Koluszki
9
6 - 0
awans do II rundy turnieju
2. MPWiK Warszawa
5
4 - 3
awans do II rundy turnieju
3. Sitech Polkowice
4
3 - 4
awans do II rundy turnieju
4. Cementownia Odra
0
0 - 6
puchar pocieszenia
 
Grupa B
 
Wyniki
Rossmann Łódź
2 : 0(21:15, 21:19)
Brembo Poland
WIKA Polska
2 : 0(21:14,21:12)
Aures Sosnowiec
Rossmann Łódź
2 : 1(17:21,21:12,15:12)
WIKA Polska
Brembo Poland
2 : 0(21:9,21:12)
Aures Sosnowiec
Aures Sosnowiec
0 : 2(6:21,11:21)
Rossmann Łódź
WIKA Polska
0 : 2(18:21,11:21)
Brembo Poland
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
 
1. Rossmann Łódź
8
6 - 1
awans do II rundy turnieju
2. Brembo Poland
6
4 - 2
awans do II rundy turnieju
3. WIKA Polska
4
3 - 4
awans do II rundy turnieju
4. Aures Sosnowiec
0
0 - 6
puchar pocieszenia
 
Grupa C
 
Wyniki
Kaufland Żywiec
-
EDC
RPWiK Chrzanów
0 : 3(7:21,10:21,13:21)
Grupa Adamed
Kaufland Żywiec
3 : 0(21:8,21:9,21:15)
RPWiK Chrzanów
EDC
-
Grupa Adamed
Grupa Adamed
0 : 3(17:21,14:21,15:21)
Kaufland Żywiec
RPWiK Chrzanów
-
EDC
 
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
 
1. Kaufland Żywiec
6
6 - 0
awans do II rundy turnieju
2. Grupa Adamed
3
3 - 3
awans do II rundy turnieju
3. RPWiK Chrzanów
0
0 - 6
awans do II rundy turnieju
4. EDC
-
-
-
 
Grupa D
 
Wyniki
Gród Czop Podegrodzie
2 : 1(19:21,21:17,15:8)
Eko-Okna
HTL Strefa
1 : 2(18:21,21:19,13:15)
IP Forward Kraków
Gród Czop Podegrodzie
2 : 0(21:13,21:11)
HTL Strefa
Eko-Okna
2 : 0(22:20,22:20)
IP Forward Kraków
IP Forward Kraków
0 : 2(11:21,15:21)
Gród Czop Podegrodzie
HTL Strefa
0 : 2(10:21,9:21)
Eko-Okna
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
 
1. Gród Czop Podegrodzie
8
6 - 1
awans do II rundy turnieju
2. Eko-Okna
7
5 - 2
awans do II rundy turnieju
3. IP Forward Kraków
2
2 - 5
awans do II rundy turnieju
4. HTL Strefa
1
1 - 6
puchar pocieszenia
 
Grupa E
 
Wyniki
Samatix Kędzierzyn-Koźle
2 : 0(21:18,21:4)
Corning Stryków
Grupa Azoty “Siarkopol” Grzybów
2 : 0(21:13,21:16)
ZF Czechowice-Dziedzice
Samatix Kędzierzyn-Koźle
2 : 0(21:12,21:12)
Grupa Azoty “Siarkopol” Grzybów
Corning Stryków
2 : 0(21:15,21:18)
ZF Czechowice-Dziedzice
ZF Czechowice-Dziedzice
0 : 2(9:21,9:21)
Samatix Kędzierzyn-Koźle
Grupa Azoty “Siarkopol” Grzybów
0 : 2(18:21,15:21)
Corning Stryków
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
 
1. Samatix Kędzierzyn-Koźle
9
6 - 0
awans do II rundy turnieju
2. Corning Stryków
6
4 - 2
awans do II rundy turnieju
3. Grupa Azoty “Siarkopol” Grzybów
3
2 - 4
awans do II rundy turnieju
4. ZF Czechowice-Dziedzice
0
0 - 6
puchar pocieszenia
 
 
 
Puchar Pocieszenia
 
 
 
Wyniki
Cementownia Odra
0 : 2(14:21,9:21)
Aures Sosnowiec
HTL Strefa
0 : 2(12:21,16:21)
ZF Czechowice-Dziedzice
Cementownia Odra
0 : 2(14:21, 8:21)
ZF Czechowice-Dziedzice
HTL Strefa
2 : 0(21:14,21:17)
Aures Sosnowiec
Cementownia Odra
0 : 2(9:21,5:21)
HTL Strefa
Aures Sosnowiec
0 : 2(20:22,12:21)
ZF Czechowice-Dziedzice
 
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
1. ZF Czechowice-Dziedzice
9
6 - 0
2. HTL Strefa
6
4 - 2
3. Aures Sosnowiec
3
2 - 4
4. Cementownia Odra
0
0 - 6
 
 
II Runda grupowa
 
 
Grupa I
 
Wyniki
Brembo Poland
2 : 0(21:11,21:12)
RPWiK Chrzanów
Kolrex Koluszki
2 : 0(21:6,21:12)
RPWiK Chrzanów
Kolrex Koluszki
2 : 0(21:7, 21:15)
Brembo Poland
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
Małe punkty
 
1. Kolrex Koluszki
6
4 - 0
84 - 40
awans do ¼ finału
2. Brembo Poland
3
2 - 2
64 - 65
awans do ¼ finału
3. RPWiK Chrzanów
0
0 - 4
41 - 84
 
 
Grupa II
 
Wyniki
Grupa Adamed
0 : 2(19:21,16:21)
IP Forward Kraków
Rossmann Łódź
2 : 0(21:9,22:20)
IP Forward Kraków
Rossmann Łódź
2 : 0(21:18,21:9)
Grupa Adamed
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
Małe punkty
 
1. Rossmann Łódź
6
4 - 0
85 - 56
awans do ¼ finału
2. IP Forward Kraków
3
2 - 2
71 - 78
 
3. Grupa Adamed
0
0 - 4
62 - 84
 
 
Grupa III
 
Wyniki
Eko-Okna
2 : 0(21:17,21:6)
Grupa Azoty „Siarkopol”
Kaufland Żywiec
2 : 0(21:11,21:12)
Grupa Azoty „Siarkopol”
Kaufland Żywiec
1 : 2(21:14,18:21,12:15)
Eko-Okna
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
Małe punkty
 
1. Eko-Okna
5
4 - 1
92 - 74
awans do ¼ finału
2. Kaufland Żywiec
4
3 - 4
93 - 73
awans do ¼ finału
3. Grupa Azoty „Siarkopol”
0
0 - 4
46 - 84
 
 
Grupa IV
 
Wyniki
Corning Stryków
2 : 0(21:7,21:11)
Sitech Polkowice
Gród-Czop Podegrodzie
2 : 0(21:13,21:19)
Sitech Polkowice
Gród-Czop Podegrodzie
2 : 0(21:11,21:17)
Corning Stryków
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
 Małe punkty
 
1. Gród-Czop Podegrodzie
6
4 - 0
84 - 60
awans do ¼ finału
2. Corning Stryków
3
2 - 2
70 - 60
awans do ¼ finału
3. Sitech Polkowice
0
0 - 4
50 - 84
 
 
Grupa V
 
Wyniki
MPWiK Warszawa
0 : 2(12:21,15:21)
WIKA Polska
Samatix Kędzierzyn-Koźle
2 : 0(21:8,21:17)
WIKA Polska
Samatix Kędzierzyn-Koźle
2 : 0(21:19, 21:6)
MPWiK Warszawa
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
Małe punkty
 
1. MPWiK Warszawa
6
4 - 0
84 - 50
awans do ¼ finału
2. WIKA Polska
3
2 - 2
67 - 69
 
3. MPWIK Warszawa
0
0 - 4
52 - 84
 
 
 
Faza finałowa
 
 
¼ Finału
Gród-Czop Podegrodzie
0 : 2 (16:21,20:22)
Samatix Kędzierzyn-Koźle
Eko-Okna
2 : 1 (21:15, 14:21,9:15)
Brembo Poland
Rossmann Łódź
0 : 2 (17:21,19:21)
Kaufland Żywiec
Kolrex Koluszki
2 : 1 (21:12,19:21,15:5)
Corning Stryków
 
 
½ Finału
Samatix Kędzierzyn-Koźle
0 : 2 (19:21,17:21)
Eko-Okna
Kaufland Żywiec
0 : 2 (8:21,19:21))
Kolrex Koluszki
 
 
FINAŁ TURNIEJU
Eko-Okna
0 : 2 (20:22,9:21)
Kolrex Koluszki
 
 
 
Najlepsza Drużyna Mieszana
MPWIK Warszawa
 
 
Nagrody indywidualne:
Najlepszy Zawodnik
Łukasz Jakubowski
Kolrex Koluszki
Najlepsza Zawodniczka
Anna Jarzombek
Samatix Kędzierzyn-Koźle
 
Wyróżnienia:
Samatix Kęzierzyn-Koźle
Piotr Mrochacz
Kaufland Żywiec
Maciej Gawron
Eko-Okna
Kamil Szerner
 
 
Klasyfikacja końcowa:
I
Kolrex Koluszki
II
Eko-Okna
III ex aequo
Kaufland Żywiec
III ex aequo
Samatix Kędzierzyn-Koźle
V ex aequo
Corning Stryków
V ex aequo
Rossmann Łódź
V ex aequo
Brembo Poland
V ex aequo
Gród-Czop Podegrodzie
IX - XV
WIKA Polska
 
IP Forward Kraków
 
Grupa Adamed
 
MPWiK Warszawa
 
Sitech Polkowice
 
Grupa Azoty “Siarkopol” Grzybów
 
RPWiK Chrzanów
XV-XX
ZF Czechowice-Dziedzice
 
HTL Strefa
 
Aures Sosnowiec
 
Cementownia Odra
 
EDC
 
                                 Logistyka                                             
..